TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:50 Mentalista II. 20-21/23 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 Dobre vedieť! [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 6/24 [i] 00:30 Mentalista II. 20-21/23 [i] 02:05 Lovec zločincov III. 9-10/23 [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nehoda [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Štvrť Wilhelmsburg - Hamburg [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Kto vraždil 49 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Bez práce nie sú koláče 58 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamičky [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zlatokopka [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: "Univesity" - Vancouver [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Musgravský rituál 4/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Klinika Charité: Súmrak Bohov 5/6 [i] 21:15 Klinika Charité: Nové časy 6/6 [i] 22:10 Polnočné slnko 3/8 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Model sedemnásť 9/23 [i] 23:50 Nash Bridges: Kto vraždil 49 [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Bez práce nie sú koláče 58 [i] 01:20 Klinika Charité: Súmrak Bohov 5/6 [i] 02:10 Klinika Charité: Nové časy 6/6 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Kórea [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:20 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - GÓL [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Český magazín [i] 10:00 Kráľovná noci v kamennom mori [i] 11:05 Na priedomí [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:45 O mestečku za hradbami: Trnavské hodiny [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PÍSMENKOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Kořenov a Albrechtice v Jizerských horách, Po stopách Rudolfa Burkerta [i] 12:45 Rainerova chata [i] 12:55 Z mesta do mesta: Levoča [i] 13:25 A3UM: Veľké sklo [i] 13:50 A3UM: Introverti [i] 14:30 VaT [i] 15:00 Dobré ráno majstre [i] 15:15 Ján Mudroch [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Čína I. [i] 16:25 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Predmier [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Atletika - Banskobystrická latka [i] 21:05 Dejiny mafie: Camorra [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Fotografi: IGOR GROSSMAN [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:45 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 7 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 22:40 Spackané plastické operácie: Po zákroku II. 3 [i] 23:10 Vražedné Miami 20 [i] 00:10 Kravaťáci VI. 15 [i] 01:10 NOVINY TV JOJ 02:00 TOP STAR [i] 02:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:05 OCHRANCOVIA 22 [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie [i] 05:25 KLAN 22 [i] 06:10 Nevinní 25 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 7 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov III. 8 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 26 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. III. 16 [i] 14:25 Simpsonovci XIV. 22/22 [i] 14:55 Fakty a fikcie II. 18 [i] 15:55 PANELÁK XI. 70 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 17:30 Kosti II. 2,3 [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 17 [i] 20:35 22 výstrelov [i] 23:00 Čierne vlajky II. 5 [i] 00:10 Sekundy pred katastrofou IV. 2 [i] 01:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:10 Hľadá sa dom pre milionárov III. 8 [i] 02:55 Kutyil s.r.o. III. 17 [i] 03:30 Čierne vlajky II. 5 [i] 04:20 Sekundy pred katastrofou IV. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    05:17 Tým Škorpion I. 14 [i] 07:00 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 08:00 Profil zločinu IV. 10 [i] 09:05 NCIS: New Orleans III. 13 [i] 10:05 NCIS: New Orleans III. 14 [i] 11:00 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 12:00 Profil zločinu IV. 10 [i] 13:10 Tým Škorpion I. 12 [i] 14:10 NCIS: New Orleans III. 13 [i] 15:10 NCIS: New Orleans III. 14 [i] 16:05 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 17:05 Profil zločinu IV. 11 [i] 18:15 Tým Škorpion I. 13 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince Xii. 19 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 20 [i] 22:50 S.w.a.t. I. 1 [i] 23:45 Hannibal II. 8 [i] 00:40 Strážce pořádku V. 8 [i] 01:35 Strážce pořádku V. 9 [i] 02:40 Hannibal II. 8 [i] 03:20 Tým Škorpion I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Kruh ohně - část 1 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Skateboardová kolečka, baklava 1 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny 66 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i] 12:00 Dvojí přežití (4. Řada): Ledovcový pád 4 [i] 13:00 Zlatá horečka (6. Řada): Zlatá rána 16 [i] 14:00 Zlatá horečka (6. Řada): Oregonské zlato 17 [i] 15:00 Zlatá horečka (6. Řada): Zamrzlá výplata 18 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): Větší je lepší 11 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 18:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 3 [i] 18:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 4 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Renault Alpine 4 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 16 [i] 21:00 Australská železnice (2. Řada) 2 [i] 22:00 Aljašská železnice (3. Řada): Ledová záchrana 6 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 6 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 6 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhadný hákový kříž 7 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 16 [i] 03:00 Australská železnice (2. Řada) 2 [i] 04:00 Aljašská železnice (3. Řada): Ledová záchrana 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Vražda ve filmovém studiu [i] 09:45 Alimenty [i] 10:00 Zlodějská komedie [i] 10:40 Ohnivé ženy se vracejí [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Přání [i] 14:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Vraždy v Monte Carlu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Stůj, nebo se netrefím [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:25 Ve jménu vlasti VI [i] 23:15 Taggart [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Austrálie 2/5 [i] 05:25 Zeměpis světa: Austrálie 3/5 [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 4/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Špatné chování 4/4 [i] 09:55 Setkání se špiony [i] 10:50 Království divočiny: Lišky [i] 11:20 "Špička" Zeměkoule [i] 11:40 Nedej se [i] 12:35 Chcete je? [i] 12:40 Intolerance: Ekoteroristé? [i] 13:05 Stopy, fakta, tajemství: Anděl smrti jménem Marie [i] 13:35 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 14:00 Zelený ostrov [i] 14:30 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 15:25 Štětcem a mačetou [i] 16:25 Můj otec generál [i] 17:20 Dobrodružství archeologie: Súdán - Skrytá krása 4/5 [i] 18:15 Na vlastní nohy: Apokalypsa 1/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Napněte všechny plachty [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:30 Zeměpis světa: Austrálie 4/5 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistické bitevní lodě [i] 20:50 Svět podle termitů [i] 21:50 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! Kevin 3/13 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Zděšení v San [i] 23:30 2019: Cíl Měsíc [i] 00:20 V pasti 7/10 [i] 01:10 V pasti 8/10 [i] 02:05 Sinusoida [i] 02:35 Čaj pro třetího [i] 03:05 Co jsme my, budete i vy! [i] 03:30 Keramika plná muziky [i] 03:55 Na moll [i] 04:35 Čas výročí a bilancování [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3396 [i] 09:55 Specialisté: Horké zboží 29 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 13 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Bože, ty jsi krásná! 138 [i] 14:05 Mentalista V: Krveprolití 16 [i] 15:00 Mentalista V: Červenobílomodrá 17 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Střelba z vlastních řad 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3397 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Otec číslo jedna 789 [i] 21:40 Víkend [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Psanci 7 [i] 23:35 Beze stopy: Synovy narozeniny 2 [i] 00:30 Mentalista V: Krveprolití 16 [i] 01:25 Mentalista V: Červenobílomodrá 17 [i] 02:05 Kriminálka Miami X: Korunka pro královnu 11 [i] 02:45 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Růže pro Pavlu 137 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Rytířský kodex 4 [i] 06:40 Chlupatá rota: Svačinovač / Achillova pata 4 [i] 07:20 M*A*S*H 46 [i] 08:10 M*A*S*H 47 [i] 08:50 M*A*S*H 48 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Jenom ty 5 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Jak šel čas 11 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Doba ledová 1/2 [i] 15:35 Návrat komisaře Rexe XIV: Doba ledová 2/2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Nevěra a víra 75 [i] 21:35 Mordparta II: Klášter 3 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XIV: Doba ledová 1/2 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XIV: Doba ledová 2/2 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Druhý dych [i] 06:15 Esmeralda 74-75/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:15 Varte s nami [i] 10:00 Roztomilé mrchy V. 25/25 [i] 11:05 Matky a dcéry 39-40 [i] 13:35 Feriha 20/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 76-77/137 [i] 18:40 Mentalista II. 20-21/23 [i] 20:30 Matky a dcéry 41-42 [i] 22:30 Feriha 21/160 [i] 23:55 Sestrička Jackie VII. 3-4/12 [i] 01:05 Roztomilé mrchy V. 25/25 [i] 01:45 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 14 [i] 06:00 Zoom In 2 15