TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Olsen Twins: Ideme ku starej mame [i] 08:35 Zachráňte Willyho 3 [i] 10:20 Teória veľkého tresku III. [i] 10:45 Správna dvojka 4/12 [i] 11:15 Cesta k víťazstvu [i] 13:20 Enderova hra [i] 15:40 Harry Potter a Fénixov rád [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dovolenka za trest [i] 23:05 Gangstri [i] 01:15 Utečenec [i] 03:25 Gangstri [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Vtáčí ostrov [i] 06:25 Veselá farma II [i] 06:35 Yakari III. [i] 06:45 Kniha džunglí - Safari [i] 07:00 Prasiatko Peppa I: Ockova kamera [i] 07:05 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Zábudlivá Tekla 29/52 [i] 07:15 Martinka II.: Prekazené rande 42/52 [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:45 Mickey Mouseov klub 14/26 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Trpaslíci [i] 09:00 Daj si čas: Mark Twain [i] 09:35 800 slov 4/8 [i] 10:20 Park [i] 11:00 On air [i] 11:35 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 13:00 Na Hromnice [i] 14:40 Zem spieva [i] 16:25 Milujem Slovensko [i] 17:55 Fetiše socializmu II.: Diskotéky a zábavy [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zem spieva [i] 22:10 Nezvestná 1/8 [i] 23:05 Nezvestná 2/8 [i] 23:50 Na Hromnice [i] 01:30 Zem spieva [i] 03:10 Nezvestná 1/8 [i] 04:00 Nezvestná 2/8 [i] 04:45 800 slov 4/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Autosalón [i] 06:15 Jazdi hlavou: Jazda v zime [i] 06:20 Katarína Veľká II. - Vzostup 9/12 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:05 Katarína Veľká II. - Vzostup 10/12 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:10 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Kořenov a Albrechtice v Jizerských horách, Po stopách Rudolfa Burkerta [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Cesta [i] 11:40 VaT [i] 12:10 Spektrum vedy: Nové progresívne materiály pre biomedicínu [i] 12:35 ZvedaVEC: LED svietidlá [i] 12:50 Kapura [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:30 Test magazín: Digestory [i] 14:40 Pravda o mlieku [i] 15:35 Ktosi je za dverami [i] 16:45 Herecké legendy: Zdena Studenková [i] 17:00 Ulička stratených snov [i] 18:25 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Florbal - Kvalifikácia MS 2018 (muži): Slovensko – Nemecko [i] 21:15 "Ostře sledované vlaky" [i] 22:45 Fargo III [i] 23:30 Most [i] 00:30 Dodes´ka - den [i] 02:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 03:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 SÚDNA SIEŇ [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:10 Timon a Pumbaa II. 5,6 [i] 09:00 PRÁZDNINY 5,6 [i] 11:05 NAŠI III. 5 [i] 12:05 SUPER KARAOKE [i] 12:40 Kuriér 7,8 [i] 14:50 Tučné babenky [i] 17:00 PRÁZDNINY 7,8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ladíme 2 [i] 23:10 To bol zajtra žúr [i] 01:15 Naša rodinná svadba [i] 03:10 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 Jedinečné letisko v Dubaji 9,10/10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 05:45 Ako som spoznal vašu mamu IV. 24/24 [i] 06:05 Prvé oddelenie [i] 06:25 KLAN 21 [i] 07:10 Páli jej to? [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:45 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 11:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. - PREMIÉRA 10 [i] 13:20 Naša rodinná svadba [i] 15:25 Jedinečné letisko v Dubaji 9,10/10 [i] 17:35 L.A. Apokalypsa [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 14 [i] 20:35 Spojenec [i] 22:55 Prometheus [i] 01:35 KINOSÁLA [i] 01:45 Páli jej to? [i] 02:35 Kutyil s.r.o. III. 14 [i] 03:10 L.A. Apokalypsa [i] 04:30 Webmaster [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:10 Výkupné I. 6 [i] 08:05 Výkupné I. 7 [i] 09:05 Dívka odjinud IV. 3 [i] 10:05 Dívka odjinud IV. 4 [i] 11:05 Medium Iii. 3 [i] 12:05 Medium Iii. 5 [i] 13:05 Prozíravost Iii. 7 [i] 14:05 Prozíravost Iii. 8 [i] 15:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 16:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 17:05 Medium Iii. 3 [i] 18:05 Medium Iii. 5 [i] 19:05 Jak prosté V. 10 [i] 20:05 Jak prosté V. 11 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 22 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 23:45 Medium Iii. 3 [i] 00:40 Medium Iii. 5 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 02:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 03:05 Zkušební jízda I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Zambie 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Západní Papua 2 [i] 07:30 Dvojí přežití (2. Řada): Návrat z Afriky 9 [i] 08:30 Dvojí přežití (2. Řada): Cesta do nikam 10 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza 5 [i] 10:00 Lovci odpadu (7. Řada) 10 [i] 11:00 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 11:30 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 2. část 9 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger z roku 1971, 2. část 10 [i] 14:00 Carspotting (1. Řada): Ze stodoly 5 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Milionový kousek: 1. část 6 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 1 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 1 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 19:00 Rození obchodníci (14. Řada): Austin-Healey 8 [i] 20:00 Australská železnice (2. Řada) 1 [i] 21:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 2 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Sex, lži a Taj Mahal 8 [i] 23:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Krásný život 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (4. Řada): Jako král 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): To jako vážně? 2 [i] 02:00 Záhadná Země (1. Řada): Krvavé jezero 1 [i] 03:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 2 [i] 04:00 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Tchyně [i] 07:00 Růžová Anička [i] 07:25 Princezna Lada [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Panství Downton VI 5/10 [i] 09:30 Velká sázka o malé pivo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o touze [i] 14:05 O čarovné Laskonce [i] 14:30 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 15:50 Ohnivé ženy se vracejí [i] 17:00 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Valmont [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:25 Vysvobození [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:50 Chalupa je hra [i] 02:15 Zahrada je hra [i] 02:40 Žiješ jenom 2x [i] 03:05 Sama doma [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Šest vysílaček 4/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Lokomotiva "u ledu" [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:25 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Panenko skákavá! [i] 09:30 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Barevný středověk [i] 10:25 Dobrodružství archeologie: Súdán - Skrytá krása 4/5 [i] 11:15 Letecké katastrofy: Zděšení v San [i] 12:00 Pátrání po Hitlerově bombě [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 13:35 Jana Eyrová [i] 15:30 Na vlastní nohy: Apokalypsa 1/8 [i] 16:00 Kamera na cestách: Malajsie, perla jihovýchodní Asie [i] 16:55 Setkání se špiony [i] 17:50 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Špatné chování 4/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ježek [i] 19:05 Kouzlo Afriky: Močály v poušti [i] 19:30 Zašlapané projekty: Lokomotiva "u ledu" [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tygr a drak [i] 22:05 Zběsilost v srdci [i] 00:05 Gomora 9,10/12 [i] 01:35 Barbican: Zapomenutá mise [i] 02:30 Boj o náves [i] 02:55 Přísně tajné vraždy: Mrtvý v horách [i] 03:10 Zatopené osudy: Vranovská přehrada [i] 03:30 Hranice bez hranic: Jedno město na [i] 03:55 Babylon [i] 04:15 U nás na východě [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:35 Oggy a Škodíci V 39 [i] 06:40 Oggy a Škodíci VI 1 [i] 06:50 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 13 [i] 07:15 Kačeří příběhy 65, 66 [i] 08:05 Lví hlídka 6 [i] 08:25 Modrá laguna: Procitnutí [i] 10:10 Moje falešná svatba [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Víkend [i] 13:35 Může se to stát i vám [i] 15:30 Můj přítel delfín [i] 17:50 Kniha džunglí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Zloba - Královna černé magie [i] 22:05 Gravitace [i] 23:45 Miami Vice [i] 02:00 Kriminálka Miami X: Nezvěstní 10 [i] 02:45 Volejte Novu [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Kriminálka Anděl: Mrtvý v hotelu 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights I 1 [i] 06:45 Chlupatá rota 1 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:40 M*A*S*H 42 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:25 Prima Partička [i] 10:25 Máme rádi Česko [i] 12:00 Mordparta II: Lom 2 [i] 13:20 Ano, šéfe! [i] 14:30 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 16:45 Mušketýr [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda III: Manželský trojúhelník 1 [i] 21:35 Mezi náhrobními kameny [i] 23:55 Tři dny ke svobodě [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 04:35 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 08:30 Reflex [i] 10:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:45 Superpestúnka [i] 13:50 Odložený prípad IV. 13-14/24 [i] 15:45 Inga Lindströmová: Tajomný dom [i] 17:45 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 20:00 Inga Lindströmová: Gréta sa vydáva [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Kandidáti na lásku [i] 00:00 Prekvapení láskou [i] 02:05 Spečatené bozkom [i] 03:25 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zoom In 2 9 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:00 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 10 [i] 11:15 Projekt A [i] 13:05 2 dny v New Yorku [i] 14:45 Zmatená duše [i] 16:25 Sněžná dívka a temný krystal [i] 18:20 Záhadná neznámá [i] 20:05 Speciální jednotka [i] 22:00 Ikarus [i] 23:35 Kolonie [i] 01:10 Future Sport [i] 02:40 Hněv bojovníka [i] 04:15 Univerzální voják III: Znovuzrození [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Olympijské hry [i] 18:15 Olympijské hry [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Formule [i] 20:00 Formule [i] 21:15 Snooker [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Olympijské hry [i] 01:45 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Taje lidské mysli