TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Šťastný domov [i] 09:40 Oteckovia [i] 10:40 Susedské prípady [i] 11:40 Rodinné prípady [i] 12:40 Mentalista II. 14-15/23 [i] 14:40 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:10 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Detektív Dušo [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 4/24 [i] 00:45 Mentalista II. 14-15/23 [i] 02:20 Lovec zločincov III. 5-6/23 [i] 04:20 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Susedia [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 09:05 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Prázdny dom 1/11 [i] 10:05 Nash Bridges: Živý výstrel 46 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Prekročiť svoj tieň 55 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Náhradný plán [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Žiarlivosť [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Hotel na stromoch - Švédsko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Cirkevná škola 2/11 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Doktor s vedľajšími účinkami [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Manželské právo 8/23 [i] 23:50 Nash Bridges: Živý výstrel 46 [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Prekročiť svoj tieň 55 [i] 01:20 Doktor s vedľajšími účinkami [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Podzemné krásavice: Domica [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari III. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLISEN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Miestopis cechov a manufaktúr: Hroneckí zlievači [i] 08:50 Miestopis cechov a manufaktúr: Sklári z Katarínskej Huty [i] 09:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Tajomstvo papierových hárkov [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Zimný semester [i] 11:10 Chvojníckou dolinou [i] 11:40 Jurošík [i] 11:45 Vtáčí ostrov [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlirožky [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Z mesta do mesta: Kežmarok [i] 13:05 Blízko neba [i] 13:50 Trezor: Kázne a skúšky Jonáša Záborského [i] 14:30 Ambulancia: S boľavými krížami po novom [i] 15:00 Idea štátnosti: Dr. Milan Hodža [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Japonsko - Okinawa [i] 16:25 Španielska čítanka [i] 16:35 Španielska čítanka - Domingo Villar [i] 16:45 Španielska čítanka - Ignacio Vidal-Folch [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Cinobaňa [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Florbal - Kvalifikácia MS 2018 (muži): Slovensko – Francúzsko [i] 19:35 Máša a medveď II [i] 21:15 Sú to iba lži? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 SK DEJINY - Kultúra a rozpad federácie [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Hugh Masekela (Južná Afrika) [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Národnostné správy [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:05 NAŠI 4 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 KOLABS [i] 00:00 Vražedné Miami 18 [i] 01:00 Kravaťáci VI. 13 [i] 01:55 KRIMI 02:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:05 OCHRANCOVIA 19 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie II. [i] 05:25 KLAN 19 [i] 06:10 Nevinní 22 [i] 06:55 PÁLI VÁM TO [i] 07:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:50 Najkrajšie bývanie II. 5 [i] 09:55 Hľadá sa dom pre milionárov III. 5 [i] 11:15 Prvé oddelenie [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:45 Nevinní 23 [i] 13:40 Kutyil s.r.o. III. 11 [i] 14:30 Simpsonovci XIV. 18 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 22,23 [i] 16:00 Fakty a fikcie II. 15 [i] 17:00 Simpsonovci XIV. 19 [i] 17:25 Kosti 18,19 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 12 [i] 20:35 Kráľovstvo nebeské [i] 00:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 01:40 Hľadá sa dom pre milionárov III. 5 [i] 02:35 Kutyil s.r.o. III. 12 [i] 03:05 INKOGNITO [i] 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 Ako som spoznal vašu mamu IV. 22,23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 07:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 09:00 NCIS: New Orleans III. 7 [i] 09:55 NCIS: New Orleans III. 8 [i] 10:55 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 11:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 13:05 Tým Škorpion I. 9 [i] 14:00 NCIS: New Orleans III. 7 [i] 15:00 NCIS: New Orleans III. 8 [i] 16:00 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 8 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 10 [i] 19:05 NCIS: New Orleans III. 9 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 22 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 22 [i] 02:25 Tým Škorpion I. 9 [i] 03:05 Tým Škorpion I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Člověk proti divočině: Bearův jídelníček 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada): Německo versus Amerika 1 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada) 24 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada): Cement/rakve/limonády/kluzákové střely 63 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 11:00 Rození obchodníci (10. Řada): Chevrolet Corvette Stingray 9 [i] 12:00 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Na pokraji šílenství 1 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nepokoje v džungli 2 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Peklo nebo záplavy 3 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): Nelehké časy 8 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 1 [i] 18:30 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Fiat Dino Coupe 900 1 [i] 20:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 7 [i] 20:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 8 [i] 21:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Boj o moc 5 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství pyramidy 5 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 4 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fanatici rychlé jízdy 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhada v troskách 4 [i] 02:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 7 [i] 02:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 8 [i] 03:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Boj o moc 5 [i] 04:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství pyramidy 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Krádež [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Ďábelský tanec [i] 09:50 F. . Věk: Na slavnostní premiéře Dona 4/13 [i] 10:40 Teď nemám čas, možná jindy... [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Syn [i] 14:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:10 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Čarodějná kletba [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Objektiv [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 13. komnata Josefa Dvořáka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Sabotáž [i] 05:30 Příběhy domů: Dům U sedmi lomenic [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 3/13 [i] 09:10 Kapka z poháru nesmrtelnosti [i] 10:10 Nové objevy ve starém Egyptě: Poklady oáz 2/6 [i] 11:05 Revoluce v myšlení - altruismus [i] 12:00 Po stopách třetího odboje: Šest vysílaček 4/16 [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Bohové a proroci: Učení Konfucia 5/15 [i] 13:30 Život je pes: Hledá se pes 1/6 [i] 14:15 Zašlapané projekty: Lokomotiva "u ledu" [i] 14:35 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 15:00 Zelený ostrov [i] 15:30 Nové záhady bermudského trojúhelníku [i] 16:15 Návraty k divočině: Krkonošský národní park 1/13 [i] 16:40 Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do 2/2 [i] 17:25 Divoká Francie 4/4 [i] 18:15 Na cestě po Seychelských ostrovech [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Zeměpis světa: Austrálie 3/5 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Srí Lanka, slza Indie [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Intolerance: Ekoteroristé? [i] 22:00 Místa [i] 23:45 Stopy, fakta, tajemství: Vraždy z milosti [i] 00:15 Queer: Hnusáci a úchylové [i] 00:40 Sestřička Jackie VII: Cooper odchází 5/12 [i] 01:10 Folklorika: Lyžaři [i] 01:35 Náš venkov: Nemocnice na kolečkách [i] 02:00 České chůvičky [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Přísně tajné vraždy: Poslední tanec mladé matky [i] 03:10 Zatopené osudy: Kružberská přehrada [i] 03:30 Na hranici tradic: Jak roztočit mlýnské kolo [i] 03:55 Na konci světa [i] 04:15 Strom ve městě [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3393 [i] 09:35 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 10 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Není čas se hroutit! 135 [i] 14:05 Mentalista V: Panamská rudá 10 [i] 15:00 Mentalista V: Rubínový náhrdelník 11 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Odplata 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3394 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád mi lžeš! 788 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Nico - víc než zákon [i] 00:05 Mentalista V: Panamská rudá 10 [i] 01:00 Mentalista V: Rubínový náhrdelník 11 [i] 01:45 Kriminálka Miami X: Miamský řezník 8 [i] 02:25 Krok za krokem IV 10 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Není čas se hroutit! 135 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Z ohně rovnou do vroucího moře 9 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O jedovatém hadovi a opilém zajíci 51 [i] 07:20 M*A*S*H 39 [i] 08:05 M*A*S*H 40 [i] 08:45 M*A*S*H 41 [i] 09:15 Policie v akci [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Tajemství starého panství [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch IV: Něžná past 2 [i] 13:15 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Muži a ženy 8 [i] 14:15 Návrat komisaře Rexe XIV: Třídní boj 5 [i] 15:25 Návrat komisaře Rexe XIV: Vražedné tango 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Lží nezarmoutíš 74 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Berlínská mise: Berlínská pobočka 10 [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe XIV: Třídní boj 5 [i] 02:00 Návrat komisaře Rexe XIV: Vražedné tango 6 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Tajemství starého panství [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:35 Esmeralda 68-69/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:05 Roztomilé mrchy V. 22/25 [i] 11:10 Matky a dcéry 35-36 [i] 13:40 Feriha 18/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 17:00 Esmeralda 70-71/137 [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Matky a dcéry 37-38 [i] 22:35 Feriha 19/160 [i] 23:55 Stratená duša V. 16/16 [i] 00:55 Roztomilé mrchy V. 22/25 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 2 [i] 06:00 Zoom In 2 1 [i] 06:10 Mozek za miliardu dolarů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 2 [i] 11:15 Zoom In 2 3 [i] 11:25 Jak se krotí krokodýli [i] 13:25 Dohola [i] 15:00 Future Sport