TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista II. 12-13/23 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Pritiahni si šťastie [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 3/24 [i] 01:40 Mentalista II. 12-13/23 [i] 03:00 Lovec zločincov III. 3-4/23 [i] 04:20 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rodinný priateľ [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Škótsko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Konečný problém 13/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Prestrelka 45 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Prekvapená vážnosťou situácie 54 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Susedia [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detská izba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Gaskonsko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Prázdny dom 1/11 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Bounty [i] 22:35 Tajomné hory [i] 00:05 Nash Bridges: Prestrelka 45 [i] 00:50 Bounty [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Mongolsko [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý rytier Trenk [i] 07:25 Veselá farma II [i] 07:35 Veselá farma II [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEJÁRE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kvarteto [i] 09:00 Európa v obrazoch [i] 09:25 Ukrajinský magazín [i] 09:50 Dozrievanie [i] 11:15 Víťaz [i] 11:35 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 O lenivom Haraburdákovi [i] 11:50 Kamarát z lesa [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Orlické Záhoří [i] 12:45 Z mesta do mesta: Vysoké Tatry [i] 13:15 Stratený domov [i] 13:40 Stratený domov 2. [i] 14:05 Stratený domov 3. [i] 14:45 Energetika [i] 15:00 Tempo [i] 15:15 Maďarský magazín [i] 15:45 Florbal - Kvalifikácia MS 2018 (muži) [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEJÁRE [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Spravodliví medzi národmi [i] 21:30 Spravodliví [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Slovenské kino: Duch v stroji [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 3 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 21:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 22:10 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 22:50 Spackané plastické operácie: Po zákroku II. 2/8 [i] 23:20 Vražedné Miami 17 [i] 00:20 Kravaťáci VI. 12 [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 02:00 TOP STAR [i] 02:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 OCHRANCOVIA 18 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 KLAN 18 [i] 06:05 Nevinní 21 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 4 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov III. 4 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 Nevinní 22 [i] 13:40 Kutyil s.r.o. III. 10 [i] 14:30 Simpsonovci XIV. 17 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 20,21 [i] 16:00 Fakty a fikcie II. 14 [i] 17:00 Simpsonovci XIV. 18 [i] 17:30 Kosti 16,17 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 11 [i] 20:35 Kuriér 7,8 [i] 22:30 Druhá šanca 7,8 [i] 00:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 01:35 Hľadá sa dom pre milionárov III. 4 [i] 02:25 Kutyil s.r.o. III. 11 [i] 03:00 Druhá šanca 7,8 [i] 04:25 Ako som spoznal vašu mamu IV. 20,21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 07:55 Profil zločinu IV. 6 [i] 09:05 NCIS: New Orleans III. 5 [i] 10:00 NCIS: New Orleans III. 6 [i] 11:00 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 12:00 Profil zločinu IV. 6 [i] 13:10 Tým Škorpion I. 8 [i] 14:05 NCIS: New Orleans III. 5 [i] 15:00 NCIS: New Orleans III. 6 [i] 16:00 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 7 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 9 [i] 19:05 NCIS: New Orleans III. 7 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 8 [i] 21:00 Havaj 5-0 Iv. 14 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 15 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 14 [i] 00:40 Havaj 5-0 Iv. 14 [i] 01:35 Criminal Minds Xii. 17 [i] 02:20 Criminal Minds Xii. 18 [i] 03:00 Tým Škorpion I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Sibiř - část 2 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závodní Dodge Dart z roku 1967 - 1. část 23 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada) 23 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada): Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice 62 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 11:00 Rození obchodníci (10. Řada): Ford Popular 8 [i] 12:00 Dvojí přežití (3. Řada): Dva vrcholy 1 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Soudný den 14 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 16:00 Národ tukanů [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): Divoké vlny 7 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 18:00 Rození obchodníci (10. Řada): Chevrolet Corvette Stingray 9 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Karavany 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 11 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (5. Řada) 3 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 22:00 Carspotting (1. Řada) 2 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): S námi není nuda 19 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Ztracený poklad Velkého kaňonu 3 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (5. Řada) 3 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 04:00 Carspotting (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova [i] 09:45 Krádež [i] 10:00 Doktor Martin [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Značka: Na dožití [i] 15:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Ďábelský tanec [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vzteklina 4/6 [i] 21:00 Cirkus Bukowsky 4/12 [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Opravdová láska [i] 23:15 Kriminalista III [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 3/5 [i] 09:45 Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do 2/2 [i] 10:25 Kamera na cestách: Kapverdy, kreolské souostroví [i] 11:20 Pátrání po Hitlerově bombě [i] 12:15 Jacqueline Kennedyová [i] 13:10 Náš venkov: Nemocnice na kolečkách [i] 13:40 Putování za písničkou [i] 14:05 Folklorika: Lyžaři [i] 14:35 Jak se žije Horské službě podle [i] 14:50 Kvarteto [i] 15:15 Frankenstein & Upír [i] 16:10 Klíč [i] 16:40 Barbican: Zapomenutá mise [i] 17:35 Tchaj-wan, ostrovní kráska [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země opět beze jména [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Malajsie, perla jihovýchodní Asie [i] 21:00 Na cestě po Seychelských ostrovech [i] 21:30 Na vlastní nohy: Apokalypsa 1/8 [i] 22:00 Čtyři slunce [i] 23:40 Sestřička Jackie VII: Cooper odchází 5/12 [i] 00:05 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! Kevin 2/13 [i] 00:50 Bedřich Reicin - Člověk a moc [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:15 Chcete je? [i] 02:20 Koleje v srdci Arábie [i] 02:45 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 02:50 Zlatá horečka nekončí [i] 03:20 Přísně tajné vraždy: Hrob na [i] 03:35 Zatopené osudy: Šance [i] 03:50 Na hranici tradic: Bez ševců bychom bosí byli [i] 04:20 Svobodné Heřmanice [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3392 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme na to dva! 787 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 9 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zachraň mámu! 134 [i] 14:05 Mentalista V: Rudý západ 8 [i] 15:00 Mentalista V: Špatná volba 9 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Miamský řezník 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3393 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:45 Podfukáři [i] 00:00 Vražedná čísla VI: Příčina a následek 16 [i] 00:50 Mentalista V: Rudý západ 8 [i] 01:40 Mentalista V: Špatná volba 9 [i] 02:20 Krok za krokem IV 9 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zachraň mámu! 134 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Zastavení a důsledek 8 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O velikonočním vajíčku 50 [i] 07:20 M*A*S*H 37 [i] 08:05 M*A*S*H 38 [i] 08:50 M*A*S*H 39 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Bůh žehnej dítěti 1 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Neodbytné podezření 7 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe XIV: Příliš hořká čokoláda 3 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Kabinet kuriozit 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Žádná měkota 70 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Jak se staví sen - extra [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe XIV: Příliš hořká čokoláda 3 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XIV: Kabinet kuriozit 4 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 04:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Neodbytné podezření 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 66-67/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:05 Roztomilé mrchy V. 21/25 [i] 11:10 Matky a dcéry 33-34 [i] 13:35 Feriha 17/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 68-69/137 [i] 18:30 Mentalista [i] 20:30 Matky a dcéry 35-36 [i] 22:35 Feriha 18/160 [i] 23:55 Stratená duša V. 15/16 [i] 00:50 Roztomilé mrchy V. 21/25 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 2 [i] 06:00 Zoom In 2 26 [i] 06:10 Zrozeni z moře [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 1 [i] 11:15 Čmuchalky [i] 12:50 Princ a já [i] 14:40 Dračí dvojčata [i] 16:30 Suprhrdina [i] 17:55 12 opic [i] 20:05 <