TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista II. 10-11/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 2/24 [i] 00:30 Mentalista II. 10-11/23 [i] 02:10 Lovec zločincov III. 1-2/23 [i] 03:35 Susedské prípady [i] 04:20 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový život [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Engadin [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Špinavé triky 44 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Nárok na premenu 53 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rodinný priateľ [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Srdce matky [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Škótsko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Konečný problém 13/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Klinika Charité: Svetlo sveta 3/6 [i] 21:20 Klinika Charité: Zázračný liek 4/6 [i] 22:10 Polnočné slnko 2/8 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Prípad zo Chicaga 7/23 [i] 23:50 Nash Bridges: Špinavé triky 44 [i] 00:35 Klinika Charité: Svetlo sveta 3/6 [i] 01:25 Klinika Charité: Zázračný liek 4/6 [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:10 Autosalón [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Super - zmysly: Super - zmysly: Najväčšie divy zmyslového vnímania [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý rytier Trenk [i] 07:25 Veselá farma II [i] 07:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TICHO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Nemecký magazín [i] 09:55 Dušan Tarageľ jubiluje: Horali [i] 11:00 Dvíhanie mládencov [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Orlické Záhoří [i] 12:25 Z mesta do mesta: Martin [i] 12:55 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Súostrovie Open Bay Islands [i] 13:35 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Stewart Island [i] 14:30 VaT [i] 15:00 Sochár Koniarek [i] 15:25 Karpatský miestopis: Užhorodský a Seredňanský zámok [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Mongolsko [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Spravodliví [i] 17:30 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP [i] 20:20 Dejiny mafie: Ndrangheta alebo Kalabrijská mafia [i] 21:15 Hľadanie stratených svetov - Hrozná noc pukanská [i] 21:40 GEN.sk: Katarína Ráczová [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Akú Úniu chce Vyšehrad [i] 23:40 Vízie z Inferna - umenie proti zabúdaniu [i] 00:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 2 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 22:40 Spackané plastické operácie: Po zákroku II. 1/8 [i] 23:10 Vražedné Miami 16 [i] 00:10 Kravaťáci VI. 11 [i] 01:10 KRIMI 01:45 NOVINY TV JOJ 02:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:20 OCHRANCOVIA 17 [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 KLAN 17 [i] 06:10 Nevinní 20 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 3 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov III. 3 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 Nevinní 21 [i] 13:40 Kutyil s.r.o. III. 9 [i] 14:30 Simpsonovci XIV. 16 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 18,19 [i] 15:55 Fakty a fikcie II. 13 [i] 16:55 Simpsonovci XIV. 17 [i] 17:25 Kosti 14,15 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 10 [i] 20:35 Život je boj [i] 22:50 Čierne vlajky II. 4 [i] 00:00 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 01:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:10 Hľadá sa dom pre milionárov III. 3 [i] 02:55 Kutyil s.r.o. III. 10 [i] 03:30 Čierne vlajky II. 4 [i] 03:30 KINOSÁLA [i] 04:20 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 07:55 Profil zločinu IV. 5 [i] 09:00 NCIS: New Orleans III. 3 [i] 10:00 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 10:55 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 11:55 Profil zločinu IV. 5 [i] 13:05 Tým Škorpion I. 7 [i] 14:05 NCIS: New Orleans III. 3 [i] 15:05 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 16:00 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 6 [i] 18:15 Tým Škorpion I. 8 [i] 19:10 NCIS: New Orleans III. 5 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 6 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 17 [i] 21:50 Criminal Minds Xii. 18 [i] 22:45 Hannibal II. 7 [i] 23:40 Policajtka Barbie I. 1 [i] 00:40 Policajtka Barbie I. 2 [i] 01:45 Hannibal II. 7 [i] 02:30 Tým Škorpion III. 14 [i] 03:10 Tým Škorpion I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Sibiř - část 1 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část 22 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada) 22 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada) 61 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 11:00 Rození obchodníci (10. Řada): Lamborghini Urraco 7 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Cesta do nikam 12 [i] 13:00 Zlatá horečka (6. Řada): Godzillí zlato 13 [i] 14:00 Zlatá horečka (6. Řada): Hora za milion dolarů 14 [i] 15:00 Zlatá horečka (6. Řada): I přes mrtvoly 15 [i] 16:00 Pekelné silnice [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): Zimní hry 6 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 18:00 Rození obchodníci (10. Řada): Ford Popular 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Pojízdné sekačky na trávu 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 10 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 15 [i] 21:00 Australská železnice (2. Řada) 1 [i] 22:00 Aljašská železnice (3. Řada): Vysokohorské peklo 2 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 5 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Našli jsme let 370? 2 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 15 [i] 03:00 Australská železnice (2. Řada) 1 [i] 04:00 Aljašská železnice (3. Řada): Vysokohorské peklo 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Tajný výbor [i] 09:50 Už vám není dvacet, paní Bláhová [i] 10:25 Ohnivé ženy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Přání [i] 14:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Václav [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:35 Ve jménu vlasti VI [i] 23:25 Taggart [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Na stopě [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Jižní Aljaška [i] 05:25 Zeměpis světa: Austrálie 1/5 [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 3/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Přátelství 3/4 [i] 09:55 Divoká Francie 4/4 [i] 10:50 Království divočiny: Kočkovité šelmy [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Intolerance: Hanácký Jeruzalém [i] 12:45 Stopy, fakta, tajemství: Vraždy z milosti [i] 13:15 Čtyři páry bot [i] 14:15 Hana a Marta [i] 14:30 Po stopách Emila Holuba [i] 15:20 Koleje v srdci Arábie [i] 15:50 Kapka z poháru nesmrtelnosti [i] 16:50 Bedřich Reicin - Člověk a moc [i] 17:50 Dobrodružství archeologie: Bulharsko 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Kosman zakrslý [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:30 Zeměpis světa: Austrálie 2/5 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Himmlerovy oddíly SS [i] 20:50 Barbican: Zapomenutá mise [i] 21:50 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! Kevin 2/13 [i] 22:30 Letecké katastrofy: Osudové hlášení [i] 23:15 Revoluce v myšlení - altruismus [i] 00:10 V pasti 5/10 [i] 01:05 V pasti 6/10 [i] 01:55 Rodič, nebo únosce? [i] 02:20 Přísně tajné vraždy: Smrt místo zatčení [i] 02:35 Ztracené adresy: Nové Údolí [i] 02:55 Zatopené osudy: Přehrada Orlík [i] 03:15 Cikánská misie [i] 03:40 Na hranici tradic: Na Prajzské se povědalo... [i] 04:05 Ta kobylka vychrtlá [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3391 [i] 10:00 Specialisté: Štvanice 28 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 8 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom ty a já 133 [i] 14:05 Mentalista V: Využitá příležitost 6 [i] 15:00 Mentalista V: Krváky táhnou 7 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Hříšník bere vše 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3392 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme na to dva! 787 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Náprava kursu 5 [i] 23:30 Vražedná čísla VI: Dospívání 15 [i] 00:20 Mentalista V: Využitá příležitost 6 [i] 01:10 Mentalista V: Krváky táhnou 7 [i] 01:45 Kriminálka Miami X: Hříšník bere vše 7 [i] 02:30 Krok za krokem IV 8 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom ty a já 133 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Odhalená tajemství 7 [i] 06:35 Ferda Mravenec: Dracula 49 [i] 07:20 M*A*S*H 35 [i] 08:05 M*A*S*H 36 [i] 08:45 M*A*S*H 37 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Čínská čtvrť, moje čínská čtvrť 26 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Velká přání 6 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe XIV: Oslava diplomky 1 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Poslední poločas 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Macátko superstar! 73 [i] 21:35 Mordparta II: Lom 2 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe XIV: Oslava diplomky 1 [i] 01:55 Návrat komisaře Rexe XIV: Poslední poločas 2 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 04:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Velká přání 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 64-65/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:05 Roztomilé mrchy V. 20/25 [i] 11:15 Matky a dcéry 31-32 [i] 13:45 Feriha 16/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 66-67/137 [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Matky a dcéry 33-34 [i] 22:30 Feriha 17/160 [i] 23:40 Stratená duša V. 14/16 [i] 00:35 Roztomilé mrchy V. 20/25 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 1 [i] 06:00 Zoom In 2 24 [i] 06:10 Rychlejší než vlastní stín [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywoodská rošáda [i] 12:25 2 dny v Paříži