TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista II. 8-9/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Horná Dolná [i] 22:15 Kúzelníci [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 01:25 Mentalista II. 8-9/23 [i] 02:45 Kúzelníci [i] 04:20 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Modelka [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Cornwall [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Spolok ryšavcov 12/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Hlbiny kože 43 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Imbroglio 52 [i] 14:35 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 15:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový život [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Na vidieku [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Engadin [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Láska s vôňou čokolády [i] 21:50 Občan za dverami [i] 22:25 Labyrint 4/7 [i] 23:25 Nash Bridges: Hlbiny kože 43 [i] 00:10 Sudkyňa Amy: Imbroglio 52 [i] 00:55 Láska s vôňou čokolády [i] 02:15 Občan za dverami [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Podzemn: é krásavice [i] 06:35 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari III. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Veselá farma II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NUDA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 V tomto meste, v tejto chvíli [i] 11:20 Prímite z radoscú [i] 11:35 Obedníček: Jurošík [i] 11:45 Vtáčí ostrov [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Orlické Záhoří [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:35 Generácia [i] 14:15 Park [i] 15:00 Báseň o človeku a krajine [i] 15:20 Svet Martina Martinčeka [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Najväčšie divy zmyslového vnímania [i] 16:30 Autosalón [i] 16:50 Jazdi hlavou: Chodci [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Spravodliví [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NUDA [i] 18:55 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:15 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Zdravá krv je dar [i] 20:35 Silná zostava: Rakovina stigmou [i] 21:30 Šesť zmyslov Paríža - Dotyk [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Arizonský sen [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 1 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 HESLO [i] 22:40 KUKÁTKO [i] 23:35 Vražedné Miami 15 [i] 00:35 Kravaťáci VI. 10 [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:15 TOP STAR [i] 02:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:20 OCHRANCOVIA 16 [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Najväčšie a ešte väčšie 4 [i] 05:55 KINOSÁLA [i] 06:05 Nevinní 19 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. 9 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov III. 2 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 12:00 PÁLI VÁM TO [i] 13:00 Nevinní 20 [i] 14:05 Kutyil s.r.o. III. 8 [i] 14:40 Simpsonovci XXIII. 21 [i] 15:10 Ako som spoznal vašu mamu IV. 16,17 [i] 16:10 Fakty a fikcie II. 12 [i] 17:10 Simpsonovci XIV. 16 [i] 17:40 Kosti 12,13 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 9 [i] 20:35 Exodus: Bohovia a králi [i] 23:45 Susedská hliadka [i] 02:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:45 Hľadá sa dom pre milionárov III. 2 [i] 03:30 Kutyil s.r.o. III. 9 [i] 04:05 Amerika má talent XII. 23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 07:55 Profil zločinu IV. 4 [i] 08:55 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 09:50 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 10:50 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 11:50 Profil zločinu IV. 4 [i] 12:55 Tým Škorpion I. 6 [i] 13:55 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 14:55 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 15:55 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 16:55 Profil zločinu IV. 5 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 7 [i] 19:05 NCIS: New Orleans III. 3 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 14 [i] 21:55 Ultraviolet I. 10 [i] 22:50 Strážce pořádku V. 6 [i] 23:50 Strážce pořádku V. 7 [i] 00:50 Ultraviolet I. 10 [i] 01:45 Strážce pořádku V. 6 [i] 02:35 Strážce pořádku V. 7 [i] 03:20 Tým Škorpion I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Opály/kaskadérská letadla/nugát 21 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část 21 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Makronky, koše z jehličí a mikrometry 21 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada) 60 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 13 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 11:00 Rození obchodníci (10. Řada): TVR Cerbera 6 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Proti proudu řeky 11 [i] 13:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 7 [i] 14:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Slop Shop 8 [i] 15:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Fast Lane Auto Repair 9 [i] 16:00 Pekelná silnice Ruska [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): S větrem o závod 5 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 18:00 Rození obchodníci (10. Řada): Lamborghini Urraco 7 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Detektory kovů 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 9 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 5 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zahrada zla 5 [i] 22:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 23:00 Zápasníci (1. Řada): Bitva na domácí půdě 6 [i] 00:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (1. Řada): Hyeny 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Stonehenge Svaté země 1 [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 5 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zahrada zla 5 [i] 04:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Králík je moderní [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton VI 4/10 [i] 09:50 168 hodin [i] 10:20 Po stopách hvězd [i] 10:45 Typicky ženská reakce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Logik [i] 14:25 Čas pracuje pro vraha [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Tajný výbor [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Klíčový důkaz 4/22 [i] 21:05 Dabing Street [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Kriminalista III [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Ve jménu vlasti VI [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 GEN - Galerie elity národa [i] 02:05 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kapverdy, kreolské souostroví [i] 09:55 Země opět beze jména [i] 10:40 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 11:20 Evropa na prodej [i] 12:15 Kouzlo Afriky: Močály v poušti [i] 12:40 Babylon [i] 13:10 Cesty víry: Tajemství věčného života [i] 13:40 Televizní klub neslyšících [i] 14:05 Československý filmový týdeník 1184/2379 [i] 14:20 Po stopách třetího odboje: Šest vysílaček 4/16 [i] 14:45 Návraty k divočině: Krkonošský národní park 1/13 [i] 15:15 Nové objevy ve starém Egyptě: Poklady oáz 2/6 [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Letecké katastrofy: Osudové hlášení [i] 17:20 Jacqueline Kennedyová [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Lokomotiva "u ledu" [i] 19:15 Bohové a proroci: Život Mistra Kchunga 4/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pátrání po Hitlerově bombě [i] 21:00 Nové záhady bermudského trojúhelníku [i] 21:50 Štír [i] 23:40 Přestřelka u O.K. Corralu [i] 01:40 Queer: Travesti po anglicku [i] 02:05 Příběhy domů: Dům U sedmi lomenic [i] 02:25 Ať žije průměrnost! [i] 02:50 Přísně tajné vraždy: Odsouzen k sebevraždě [i] 03:05 Zatopené osudy: Slezská Harta [i] 03:25 S vírou ve zdravý rozum [i] 03:50 Na hranici tradic: Když přede kolovrátek [i] 04:15 Vesnice plná změn [i] 04:35 Cyklostezky v Beskydech [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3390 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevrátím se! 132 [i] 14:05 Mentalista V: Krevní msta 4 [i] 15:00 Mentalista V: Rudý úsvit 5 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Kousnutí z lásky 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3391 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Štvanice 28 [i] 21:15 Kriminálka Anděl: Mrtvý v hotelu 4 [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Plán útěku 4 [i] 23:20 Vražedná čísla VI: A vítězem se stává... 14 [i] 00:15 Mentalista V: Krevní msta 4 [i] 01:00 Mentalista V: Rudý úsvit 5 [i] 01:40 Kriminálka Miami X: Kousnutí z lásky 6 [i] 02:20 Krok za krokem IV 7 [i] 02:45 Střepiny [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevrátím se! 132 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Útok 6 [i] 06:35 Ferda Mravenec: Na výletě 48 [i] 07:20 M*A*S*H 33 [i] 08:05 M*A*S*H 34 [i] 08:50 M*A*S*H 35 [i] 09:20 Policie v akci: To nejlepší z Policie v akci! [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch III: Danny 25 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Boj zblízka 5 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Temná stránka 11 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XIII: Šedivec 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Poslední šance 69 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:35 Zase pondělí! [i] 23:45 Podzim v New Yorku [i] 01:55 Policie v akci [i] 02:50 Návrat komisaře Rexe XIII: Temná stránka 11 [i] 03:55 Návrat komisaře Rexe XIII: Šedivec 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 62-63/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:25 Roztomilé mrchy V. 19/25 [i] 11:35 Domov na kľúč [i] 12:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:45 Esmeralda 64-65/137 [i] 18:30 Mentalista [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Matky a dcéry 31-32 [i] 22:35 Feriha 16/160 [i] 23:40 Stratená duša V. 13/16 [i] 00:40 Roztomilé mrchy V. 19/25 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 22 [i] 06:10 Osudový omyl [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 23 [i] 11:15 Ryby nemrkají [i] 12:45 Nekonečno [i] 14:15 Noční jízda [i] 15:40 Bílá pomsta [i] 18:00 Serenity [i] 20:05 Sněžná dívka a temný krystal [i] 22:00 Kolonie [i] 23:35 Soudný den [i] 01:20 Černá Dahlia [i] 03:20 První síla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 06:30 Olympijské hry [i] 07:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis