TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:35 Scooby-Doo a piráti [i] 08:50 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 11:50 CHART SHOW [i] 14:00 Detektív Dušo [i] 15:20 Áno, šéfe! [i] 17:05 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 96 hodín: Zúčtovanie [i] 22:40 Smrtonosná zbraň 4 [i] 01:20 Unesená v Istanbule [i] 03:35 Ukradnutá z kolísky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Vtáčí ostrov [i] 06:30 Veselá farma II [i] 06:35 Yakari III. [i] 06:50 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:05 Prasiatko Peppa I: Narodeninová oslava [i] 07:10 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Volebný boj 28/52 [i] 07:25 Martinka II.: Buď ja, alebo on! 41/52 [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:50 Mickey Mouseov klub 13/26 [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 09:00 Spadla z oblakov: Prepad 4/13 [i] 09:25 Jazdi hlavou: Deti vidia inak [i] 09:30 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 15:15 K.L.Zachar: 100: Najdúch [i] 16:40 "Četnícke humoresky III.": "Pamlsek" 3/13 [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Inšpektor Max: Hračka 1/11 [i] 21:30 Drahý priateľ [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 00:50 Inšpektor Max: Hračka 1/11 [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Drahý priateľ [i] 04:45 Spr: ávy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 06:30 Polícia [i] 06:45 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Orlické Záhoří [i] 06:55 Božie domy s Vandalom [i] 07:10 Extrémne v horách [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:10 Farmárska revue [i] 08:35 Halali [i] 09:05 Test magazín: Elektrické ručné šľahače [i] 09:15 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP: Lenzerheide - 1. kolo [i] 09:30 Tenis - Australian Open 2018 [i] 12:00 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP: Lenzerheide - 2. kolo [i] 14:55 GEN.Sk: Dominika Cibulková [i] 15:10 Orientácie [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga: Dukla Trenčín - HK Nitra [i] 18:40 Večerníček: Jurošík [i] 18:50 Vtáčí ostrov [i] 18:55 Veselá farma II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SLNKO V DUŠI [i] 19:05 Yakari III. [i] 19:20 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 3/7 [i] 21:25 Pozvánka do divadla: Kým kohút nezaspieva [i] 23:05 Divadlo nás baví: Kým kohút nezaspieva [i] 23:20 Červenofúz [i] 02:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:05 Denník slabocha 3 [i] 10:05 Hooten a Lady: Lovci pokladov 5,6 [i] 11:50 Zúbková víla 2 [i] 13:40 Divé svine [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Život je boj [i] 23:10 Pyramída [i] 01:00 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 03:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:45 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 07:00 NA CHALUPE [i] 08:20 Najväčšie a ešte väčšie 4 [i] 09:20 RÁNO S RIKOM [i] 09:55 Nájomný zabijak [i] 12:00 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 13:15 VLCI [i] 16:25 Letecké katastrofy VII. 1/8 [i] 17:40 Amerika má talent XII. 23 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 8 [i] 20:35 Hooten a Lady: Lovci pokladov 5,6 [i] 22:25 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 00:30 Webmaster [i] 01:40 Kutyil s.r.o. III. 8 [i] 02:20 Nájomný zabijak [i] 03:30 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:15 Dívka odjinud IV. 1 [i] 08:15 Dívka odjinud IV. 2 [i] 09:15 Jak prosté V. 8 [i] 10:10 Jak prosté V. 9 [i] 11:10 Perception Iii. 5 [i] 12:10 Perception Iii. 6 [i] 13:10 Bez hranic III. 12 [i] 14:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 15:10 Výkupné I. 4 [i] 16:10 Výkupné I. 5 [i] 17:10 Jak prosté V. 8 [i] 18:05 Jak prosté V. 9 [i] 19:05 Perception Iii. 5 [i] 20:05 Perception Iii. 6 [i] 21:00 Policajtka Barbie I. 1 [i] 22:05 Policajtka Barbie I. 2 [i] 23:10 Criminal Minds Xii. 15 [i] 00:05 Criminal Minds Xii. 16 [i] 01:00 Policajtka Barbie I. 1 [i] 02:00 Policajtka Barbie I. 2 [i] 02:55 Bez hranic III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 06:30 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 07:30 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada) 7 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 43 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 11:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 12:00 Války kontejnerů (2. Řada) 1 [i] 12:30 Války kontejnerů (2. Řada) 2 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 17 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada) 18 [i] 16:00 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 4 [i] 18:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Honcho v dílně 5 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Řidič slečny deštivých 9 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 21:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Džungle 4 [i] 22:00 Tesla (1. Řada) 1 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 13 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 6 [i] 01:00 Pekelné silnice [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 03:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Džungle 4 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:50 Divá Bára [i] 08:05 Tchyně [i] 09:10 Úsměvy Otto Lackoviče [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 F. . Věk: Na slavnostní premiéře Dona 4/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pekelná maturita [i] 14:10 Jak se ševcem šili čerti [i] 15:20 Plivník [i] 16:20 Teď nemám čas, možná jindy... [i] 17:20 Velká sázka o malé pivo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Instalatér z Tuchlovic [i] 21:40 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Čas pracuje pro vraha [i] 23:40 Mladý Montalbano II [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:05 Brno Open 2011 [i] 02:45 13. komnata Josefa Dvořáka [i] 03:15 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:45 Žiješ jenom 2x [i] 04:15 Přes nový práh [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Stará Voda - Cesta domů [i] 05:30 Bohové a proroci: Život Mistra Kchunga 4/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:25 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1184/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Minuty z roku 1938 [i] 09:35 Hana a Marta [i] 09:50 Válečné projekty Třetí říše II.: Hitlerovo vlčí doupě [i] 10:35 Čtyři páry bot [i] 11:35 Nedej se [i] 12:30 Chcete mě? [i] 12:55 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:30 Uchem jehly [i] 13:55 Cesty víry: Tajemství věčného života [i] 14:25 Kočka není pes [i] 14:55 Království divočiny: Kočkovité šelmy [i] 15:25 Na plovárně s Duncanem Kenworthym [i] 15:55 Na cestě po Dubaji [i] 16:25 Nové objevy ve starém Egyptě: Poklady oáz 2/6 [i] 17:15 Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do 2/2 [i] 18:00 Nový Zéland 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Koleje v srdci Arábie [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Přestřelka u O.K. Corralu [i] 22:05 Vražda na večeři [i] 23:40 Revoluce v myšlení - altruismus [i] 00:35 Gomora 7,8/12 [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:45 Pulec, králík a Duch svatý [i] 03:15 Různé cesty, jeden cíl [i] 03:35 Malíř Vladimír Svobodník [i] 03:45 Ta naša kapela [i] 04:10 Památky na prodej: Zámek [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 V kruhu znovuzrození [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:00 Oggy a Škodíci V 38 [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 12 [i] 06:35 Milesova vesmírná dobrodružství 25 [i] 07:05 Kačeří příběhy 63, 64 [i] 07:50 Lví hlídka 5 [i] 08:10 O bílém hadovi [i] 10:05 Tlouštík z Beverly Hills [i] 11:45 Inkoustové srdce [i] 13:45 Tuxedo [i] 15:35 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 17:15 Pozdravy ze spermabanky [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, erotika [i] 22:00 Střepiny [i] 22:35 Sběratel kostí [i] 00:55 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba VII: Na hranici [i] 03:00 Krok za krokem IV 6 [i] 03:25 O bílém hadovi [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VII: Druhý meč času 5 [i] 06:50 Ferda Mravenec: O tom, jak unesli Berušku 47 [i] 07:20 M*A*S*H 32 [i] 07:55 Přírodní vesmír: Zkrocená příroda: Přežití a adaptace 9 [i] 09:00 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:30 1890: Úplněk 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Ano, šéfe! [i] 14:40 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 16:45 Dva muži hlásí příchod [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Muzzikanti [i] 22:35 Očima Josefa Klímy [i] 23:25 Odznak cti [i] 01:30 Přírodní vesmír: Zkrocená příroda: Přežití a adaptace 9 [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 04:10 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 08:30 Reflex [i] 10:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Superpestúnka [i] 14:00 Odložený prípad IV. 11-12/24 [i] 15:55 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Anna Kareninová [i] 22:35 Júlia a dôstojník [i] 00:35 Anna Kareninová [i] 02:55 Júlia a dôstojník [i] 04:25 Odložený prípad IV. 12/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 19 [i] 06:00 Zoom In 2 20 [i] 06:10 2 dny v Paříži [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 21 [i] 11:15 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 12:50 Železny Ochránce [i] 14:20 12 opic [i] 16:30 Belphegor: Fantom Louvru [i] 18:10 Návrat do budoucnosti II [i] 19:55 Černá Dahlia [i] 22:00 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 23:40 Krvavý stát [i] 01:05 Nebezpečná hra na vojáky [i] 02:50 Podivná pohostinnost [i] 04:30 Bruce Lee - Mistr bojových umění [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Tenis [i] 08:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:15 Olympijské hry [i] 18:45 Vytrvalostní závody [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Tenis [i] 22:15 Tenis [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Watts [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Poznejte Římskou říši 1 4 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Tokio 3 [i] 07:00 Letiště na severním pólu 1 3 [i] 08:00 Lovci velryb 1 2 [i] 09:00 Horský národ 1 5 [i] 10:00 Nejmenší zvířata na světě [i] 11:00 Nekrásnější pláže světa 1 5 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 8 [i] 13:00 Mužské hry 1 15 [i] 13:30 Hlubinné peklo [i] 14:35 Klonování: Věda o nesmrtelnosti [i] 15:05 Tajemství z nitra Země [i] 15:55 USA: Nejnebezpečnější země na světě [i] 17:50 Obávaný Caligula