TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Zachráňte Willyho [i] 09:30 Teória veľkého tresku III. [i] 09:55 Správna dvojka 3/12 [i] 10:25 Green Lantern [i] 12:40 Experiment [i] 15:10 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ukradnutá z kolísky [i] 22:35 Unesená v Istanbule [i] 01:15 Terminátor Genisys [i] 03:20 Náhla smrť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Vtáčí ostrov [i] 06:40 Veselá farma II [i] 06:45 Yakari III. [i] 07:00 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Nakupovanie [i] 07:20 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Skúška dospelosti 27/52 [i] 07:30 Martinka II.: Vanesa na praxi 40/52 [i] 07:45 Garfield IV. [i] 08:00 Mickey Mouseov klub 12/26 [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas: Charles Darwin [i] 09:50 800 slov 3/8 [i] 10:35 Park [i] 11:20 On air [i] 12:05 Na vysokej skale: Spišský rebel [i] 12:50 Medveď [i] 14:25 Zem spieva [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 18:00 Fetiše socializmu II.: Spartakiáda [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zem spieva [i] 22:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nekonečná noc [i] 23:40 Medveď [i] 01:15 Zem spieva [i] 02:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nekonečná noc [i] 04:25 800 slov 3/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Autosalón [i] 06:10 Jazdi hlavou: 4x4 [i] 06:15 Katarína Veľká II. - Vzostup 7/12 [i] 07:05 Katarína Veľká II. - Vzostup 8/12 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:10 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Orlické Záhoří [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:30 Tenis - Australian Open 2018 [i] 13:10 VaT [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Halali [i] 14:35 Kvarteto [i] 15:00 Európa v obrazoch [i] 15:25 Spravodliví [i] 15:40 Folklórny festival Svidník [i] 16:45 Herecké legendy: Zdena Studenková [i] 17:00 Alergia [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:40 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - CIRKUS [i] 19:00 Yakari III. [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Zuzany Kocúrikovej [i] 20:35 Sladký čas Kalimagdory [i] 22:20 Fargo III [i] 23:10 Most [i] 00:05 32 utajovaných strán - správa z pekla [i] 01:05 Nebo a peklo [i] 03:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 SÚDNA SIEŇ [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:30 Timon a Pumbaa II. 3,4 [i] 09:20 PRÁZDNINY 3,4 [i] 11:25 NAŠI III. 4 [i] 12:05 SUPER KARAOKE [i] 12:50 Kuriér 5,6 [i] 14:40 Vymedzený čas [i] 16:55 PRÁZDNINY 5,6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Exodus: Bohovia a králi [i] 23:40 Susedská hliadka [i] 01:40 Nočné rande [i] 02:55 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 04:00 PRÁZDNINY 5 [i] 04:40 Jedinečné letisko v Dubaji 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 15 [i] 06:05 Páli jej to? [i] 08:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:05 NA CHALUPE [i] 10:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. - PREMIÉRA 9 [i] 12:45 Walk the Line [i] 15:40 Jedinečné letisko v Dubaji 7,8 [i] 17:40 Nočné rande [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 7 [i] 20:35 Koniec hry [i] 22:35 Martha Marcy May Marlene [i] 00:45 Páli jej to? [i] 02:40 Kutyil s.r.o. III. 7 [i] 03:15 Webmaster [i] 04:05 Walk the Line [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Výkupné I. 4 [i] 08:20 Výkupné I. 5 [i] 09:20 Dívka odjinud IV. 1 [i] 10:20 Dívka odjinud IV. 2 [i] 11:20 Medium Iii. 1 [i] 12:20 Medium Iii. 2 [i] 13:15 Perception Iii. 5 [i] 14:15 Perception Iii. 6 [i] 15:15 Bez hranic III. 12 [i] 16:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 17:15 Medium Iii. 1 [i] 18:15 Medium Iii. 2 [i] 19:10 Jak prosté V. 8 [i] 20:05 Jak prosté V. 9 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 21 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 23:45 Medium Iii. 1 [i] 00:40 Medium Iii. 2 [i] 01:35 Bez hranic III. 12 [i] 02:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 03:05 Zkušební jízda I. 7 [i] 03:30 Zkušební jízda I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Patagonie - část 2 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 07:30 Dvojí přežití (2. Řada): Unášeni mořem 7 [i] 08:30 Dvojí přežití (2. Řada): Pokousání 8 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Baterie/plechovky/ optické čočky 4 [i] 10:00 Lovci odpadu (7. Řada) 9 [i] 11:00 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 11:30 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger - 1 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 1. část 8 [i] 14:00 Zlatá horečka (8. Řada) 4 [i] 15:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i] 16:00 Carspotting (1. Řada): Přežít Cyclone 4 [i] 17:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Honcho v dílně 5 [i] 18:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 19:00 Rození obchodníci (14. Řada): Dodávka Dodge A100 7 [i] 20:00 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 21:00 Tesla (1. Řada) 1 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Duchové Stonehenge 7 [i] 23:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Džungle 4 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fanatici rychlé jízdy 2 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fakta nebo smyšlenky 3 [i] 02:00 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 03:00 Tesla (1. Řada) 1 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Nevěsta [i] 07:00 Krása [i] 07:30 Hádankář Vojta [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Panství Downton VI 4/10 [i] 09:30 Pozdní léto [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hrad stínů [i] 14:00 O čarovné Laskonce [i] 14:30 Divá Bára [i] 15:45 Ohnivé ženy [i] 17:00 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Díra u Hanušovic [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Noc patří nám [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:15 Na forbíně TM [i] 02:00 Králík je moderní [i] 02:20 Na sněhových pláních [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:15 Sama doma [i] 04:45 Přes nový práh [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Pomsta 3/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Pod značkou ČSA [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:10 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Nemocnice na kolečkách [i] 09:25 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Lyžaři [i] 10:25 Dobrodružství archeologie: Bulharsko 3/5 [i] 11:20 Letecké katastrofy: Osudové hlášení [i] 12:05 Jak si Chruščov podmanil Ameriku [i] 13:05 Babylon [i] 13:35 Číslo 5 žije [i] 15:10 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 15:20 Elba stopami císaře [i] 16:00 Divoká Francie 4/4 [i] 16:55 Kamera na cestách: Kapverdy, kreolské souostroví [i] 17:50 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Přátelství 3/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 19:00 Sousedé [i] 19:30 Zašlapané projekty: Pod značkou ČSA [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Magnolia [i] 23:10 Nevinná [i] 00:45 Gomora 7,8/12 [i] 02:15 Prasomilové [i] 03:10 Paměť v obrazech [i] 03:35 Pozoruhodná Držková [i] 04:05 Uchem jehly [i] 04:30 Designmatch - Češi versus Slováci [i] 04:55 Počesku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:10 Oggy a Škodíci V 37 [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 11 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 24 [i] 07:15 Kačeří příběhy 61, 62 [i] 08:05 Lví hlídka 4 [i] 08:25 Návrat do Modré laguny [i] 10:20 Jako ve snu [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:50 Víkend [i] 13:55 Volba prezidenta republiky [i] 16:10 Čtyřicítka na krku [i] 17:50 Popelka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princ z Persie: Písky času [i] 22:30 Rivalové [i] 00:45 Kazatel [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VI: Láska a válka [i] 02:55 Volejte Novu [i] 03:30 Áčko: S kým to žiješ? Se squattery! [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago VII: Mrchožrouti 4 [i] 06:40 Ferda Mravenec: O moudré knize paní Sovy 46 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:40 M*A*S*H 31 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:20 Prima Partička [i] 10:20 Máme rádi Česko [i] 12:00 Mordparta II: Potomek 1 [i] 13:20 Ano, šéfe! [i] 14:25 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 16:40 Podzim v New Yorku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Maigret a drahoušek z Montmartru [i] 22:20 Únos z vězení [i] 00:20 Démoni vzpomínek [i] 02:10 Deepwater Horizon: Moře v plamenech [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Prameň mladosti [i] 08:30 Reflex [i] 10:15 Taká obyčajná rodinka [i] 11:30 Superpestúnka [i] 13:40 Odložený prípad IV. 9-10/24 [i] 15:40 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 17:40 Návrat do Modrej lagúny [i] 20:00 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 00:00 Obsluhoval som anglického kráľa [i] 02:25 Keď láska chutí [i] 03:50 Inga Lindströmová: Letná láska [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 16 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Dračí dvojčata [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 18 [i] 11:15 Pohled na lásku [i] 12:50 Útěk z New Yorku [i] 14:30 Serenity [i] 16:35 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 18:10 Belphegor: Fantom Louvru [i] 19:50 12 opic [i] 22:00 Soudný den [i] 23:45 Temná legenda 3 [i] 01:20 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 02:55 Bruce Lee - Mistr bojových umění [i] 04:20 Čmuchalky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:45 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Vytrvalostní závody [i] 21:30 Cyklistika [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Olympijské hry [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Kartáginci, kteří předběhli Kolomba [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Jeruzalém 2 [i] 07:00 Letiště na severním pólu 1 2 [i] 08:00 Lovci velryb 1 1 [i] 09:00 Horský národ 1 4 [i] 10:00 Miniaturní hrdinové v přírodě [i] 11:00 Nekrásnější pláže světa 1 4 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 7