TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista II. 6-7/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ostravak Ostravski [i] 22:35 Terminátor Genisys [i] 01:00 Mentalista II. 6-7/23 [i] 02:40 Lovec zločincov II. 21-22/22 [i] 04:00 Susedské prípady [i] 04:45 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Miláčik [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Syros [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Domáci pacient 11/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Nájdené peniaze 42 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Sudkyňa Amy: Neznesiteľná lahkosť rodinného puta 51 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Modelka [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šťastie [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cornwall [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Spolok ryšavcov 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Kr: átke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:00 Fetiše socializmu II.: Spartakiáda [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Horúčka sobotňajšej noci [i] 00:35 Nash Bridges: Nájdené peniaze 42 [i] 01:20 Neskoro večer [i] 02:15 Horúčka sobotňajšej noci [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Super - zmysly: Super - zmysly: Komunikácia [i] 06:35 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Malý rytier Trenk [i] 07:30 Veselá farma II [i] 07:35 Veselá farma II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tenis - Australian Open 2018 [i] 14:40 Mesto na ceste [i] 15:05 Stretnutie Kristou Bendovou [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Požičaná planéta: Plač veľrýb - Japonsko, Indonézia, Tonga, Azorské ostrovy [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Spravodliví [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - CESTY [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:40 Katarína Veľká II. - Vzostup 7/12 [i] 21:30 Katarína Veľká II. - Vzostup 8/12 [i] 22:20 Persona [i] 23:40 One Day Jazz Festival [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy RTVS z regiónov [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA 14 [i] 10:50 KLAN 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie II. 2 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VEĽKÝ BALÍK [i] 21:40 Koniec hry [i] 23:45 Vojna dronov [i] 01:25 VEĽKÝ BALÍK [i] 02:10 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 OCHRANCOVIA 15 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 14 [i] 06:05 Nevinní 18 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 1/26 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov III. 1/9 [i] 11:05 Prvé oddelenie II. [i] 12:10 PÁLI VÁM TO [i] 13:05 Nevinní 19 [i] 14:05 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 14:40 Simpsonovci XIV. 14 [i] 15:10 Ako som spoznal vašu mamu IV. 14,15 [i] 16:10 Fakty a fikcie II. 11 [i] 17:10 Simpsonovci XIV. 15 [i] 17:35 Kosti 10,11 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 20:35 Divé svine [i] 22:45 Letecké katastrofy VI. 5/5 [i] 23:50 Letecké katastrofy VII. 1/8 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:05 Hľadá sa dom pre milionárov III. 1/9 [i] 02:50 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 03:20 Vojna dronov [i] 04:40 Ako som spoznal vašu mamu IV. 14,15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 13 [i] 07:55 Profil zločinu IV. 3 [i] 09:00 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 09:55 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 10:50 Rookie Blue III. 13 [i] 11:50 Profil zločinu IV. 3 [i] 13:00 Tým Škorpion I. 5 [i] 14:00 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 15:00 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 16:00 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 4 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 6 [i] 19:05 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 6 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 12 [i] 22:50 Havaj 5-0 Iv. 13 [i] 23:45 Ultraviolet I. 9 [i] 00:40 Medium V. 15 [i] 01:35 Havaj 5-0 Iv. 13 [i] 02:25 Hannibal II. 6 [i] 03:10 Tým Škorpion I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Patagonie - část 1 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 20 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Nadupaný Super Ford GT - 2. část 20 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Pilníky na nehty, kánoe z břízového dřeva, střechy na lodě 20 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada) 59 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 20 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 12 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 11:00 Rození obchodníci (10. Řada): Morris Minor 5 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Ostrov hrochů 10 [i] 13:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 14:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 15:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 12 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Cesty, které nikam nevedou 6 [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): Osm tun zábavy 4 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 18:00 Rození obchodníci (10. Řada): TVR Cerbera 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Policejní odznaky 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 8 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 10 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Útěk buvolů 5 [i] 22:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Šokující a skvělé 10 [i] 00:00 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Merlinova kletba 20 [i] 02:00 Záchrana statku (1. Řada) 10 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Útěk buvolů 5 [i] 04:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo básníka Jaromíra Šlosara [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas [i] 09:45 Vrátný [i] 10:00 Doktor Martin [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Už vám není dvacet, paní Bláhová [i] 15:45 Cestománie [i] 16:15 Měsíc s dýmkou [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Doktor Smrt I 21/39 [i] 21:10 13. komnata Josefa Dvořáka [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Hercule Poirot [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:15 Na forbíně TM [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo básníka Jaromíra Šlosara [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tchaj-wan, ostrovní kráska [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Evropa na prodej [i] 11:20 Peru - "tržiště" civilizací [i] 11:40 Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů [i] 12:35 Postřehy odjinud [i] 12:40 Zeměpis světa: Jižní Aljaška [i] 12:55 Zeměpis světa: Austrálie 1/5 [i] 13:10 Království divočiny: Sloni [i] 13:40 Chcete mě? [i] 14:05 GEN - Galerie elity národa [i] 14:20 Únorové variace [i] 15:10 Po holocaustu [i] 16:05 Válečné projekty Třetí říše II.: Hitlerovo vlčí doupě [i] 16:50 Sousedé [i] 17:20 Nový Zéland 2/5 [i] 18:05 Podtrženo, sečteno! 3/13 [i] 18:15 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ve stínu Hory duchů [i] 19:15 Evropa dnes [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Přátelství 3/4 [i] 21:00 Dobrodružství archeologie: Bulharsko 3/5 [i] 21:55 V pasti 5/10 [i] 22:50 V pasti 6/10 [i] 23:40 Hamilton: V zájmu státu [i] 01:30 Intolerance: Hanácký Jeruzalém [i] 01:55 Folklorika: Krušnohorské šlapání [i] 02:20 Věci zcela pregnantní [i] 02:50 Čí je ta pěsnička? [i] 03:15 Ta naša kapela [i] 03:40 Uchem jehly [i] 04:10 Znamení krve [i] 04:25 Památky na prodej: Zámek Olešnice [i] 04:40 A bylo světlo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3389 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Žiju jenom pro tebe 786 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem IV 6 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci lhát! 131 [i] 14:05 Mentalista V: Rulík zlomocný 2 [i] 15:00 Mentalista V: Ani jeden rudý cent 3 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Smrtící výčitky 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3390 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man 3 [i] 22:40 Vítejte v džungli [i] 00:35 Mentalista V: Rulík zlomocný 2 [i] 01:25 Mentalista V: Ani jeden rudý cent 3 [i] 02:05 Kriminálka Miami X: Smrtící výčitky 5 [i] 03:05 Krok za krokem IV 5 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci lhát! 131 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Čas zrádců 3 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O letním kině brouka Pytlíka 45 [i] 07:20 M*A*S*H 30 [i] 08:10 M*A*S*H 31 [i] 08:50 M*A*S*H 32 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Moje srdce patří tátovi 24 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Obvinění 4 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XIII: Ztráta paměti 9 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XIII: Zásah do srdce 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Úplněk 4 [i] 21:35 Deepwater Horizon: Moře v plamenech [i] 23:50 Policie v akci: To nejlepší z Policie v akci! [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe XIII: Ztráta paměti 9 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XIII: Zásah do srdce 10 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 04:15 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Obvinění 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 60-61/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:00 Roztomilé mrchy V. 18/25 [i] 11:10 Matky a dcéry 29-30 [i] 13:35 Feriha 15/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 62-63/137 [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Keď láska chutí [i] 22:15 Nesmrteľný 5-6/22 [i] 00:10 Roztomilé mrchy V. 18/25 [i] 01:05 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 11 [i] 05:50 Zoom In 2 12 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:30 Zoom In 2 13 [i] 06:40 Sladká pomsta [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 14 [i] 11:15 Zoom In 2 15 [i] 11:25 Špinavá práce [i] 12:45 Bílá pomsta [i] 15:05 Trhliny [i] 16:45 Pohled na lásku [i] 18:15 Návrat do budoucnosti [i] 20:10 Návrat do budoucnosti II [i] 22:00 Kontraband [i] 23:30 Válka Bohů [i] 01:25 Temná legenda 3 [i] 02:55 Krvavý stát [i] 04:15 Malí letci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 06:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Severská kombinace [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Severská kombinace [i] 21:00 Cyklistika [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Tenis [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ostrov pokladů Robinsona Crusoea [i] 06:00 Skutečná cena módy [i] 07:10 Lovci vojenských pokladů 2 5 [i] 08:05 Ledové kamiony 7 3