TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista II. 4-5/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Detektív Dušo [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:40 Susedské prípady [i] 23:50 Mentalista II. 4-5/23 [i] 01:45 Lovec zločincov II. 19-20/22 [i] 03:10 Susedské prípady [i] 04:00 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Poblúznenie [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Alentejo [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Staviteľ z Norwordu 10/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Bomba 41 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Pohľad zblízka 50 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Miláčik [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dar [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Syros [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Domáci pacient 11/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Láska po taliansky [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Glasgowčanov hnev 6/23 [i] 23:45 Nash Bridges: Bomba 41 [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Pohľad zblízka 50 [i] 01:15 Láska po taliansky [i] 02:45 Postav dom, zasaď strom [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Super - zmysly: Super - zmysly: Na zemi [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLILIEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Ej, Ďurko, Ďurko (Jánošík)... [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Veselá farma II [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEJL [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Rozkošné zvieratá [i] 13:35 Slovenské kino: Jánošík (Vykrádaný superhrdina) [i] 14:40 Imaginácie skla [i] 15:10 Jánošík 21 /film o filme/ [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Komunikácia [i] 16:25 Národnostné správy [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Basketbal - Európsky pohár FIBA 2018/2019 (Good Angels Košice) [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 330. výročie narodenia Jánošíka: Jánošík 21 [i] 21:15 Zbojník Jurko [i] 22:30 SK DEJINY - Delenie federatívneho štátu [i] 23:25 330. výročie narodenia Jánošíka: Jánošík 2/2 [i] 00:55 Polícia [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Národnostné správy [i] 02:05 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 OCHRANCOVIA 13 [i] 10:55 KLAN 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie II. 1/26 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:15 KOLABS 3 [i] 23:55 Vražedné Miami 14 [i] 00:50 Kravaťáci V. 16/16 [i] 01:35 NOVINY TV JOJ 02:10 TOP STAR [i] 02:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:15 OCHRANCOVIA 14 [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 13 [i] 06:05 Nevinní 17 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 13/13 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov II. 6/6 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:45 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 Nevinní 18 [i] 13:40 Kutyil s.r.o. III. 4 [i] 14:30 Simpsonovci XIV. 13 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 12,13 [i] 16:00 Fakty a fikcie II. 10 [i] 17:00 Simpsonovci XIV. 14 [i] 17:30 Kosti 8,9 [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 20:35 Vymedzený čas [i] 22:50 Walking Dead VII. 15 [i] 23:50 Prečo lietadlá padajú 5/5 [i] 00:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:00 Hľadá sa dom pre milionárov II. 6/6 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 03:15 Walking Dead VII. 15 [i] 03:55 Prečo lietadlá padajú 5/5 [i] 04:40 Ako som spoznal vašu mamu IV. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 12 [i] 07:55 Profil zločinu IV. 2 [i] 09:05 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 10:00 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 10:55 Rookie Blue III. 12 [i] 11:55 Profil zločinu IV. 2 [i] 13:05 Tým Škorpion I. 4 [i] 14:05 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 15:00 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 15:55 Rookie Blue III. 13 [i] 16:55 Profil zločinu IV. 3 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 5 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 21 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 21 [i] 02:25 Medium V. 15 [i] 03:10 Tým Škorpion I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 2 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 19 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada) 19 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Potaš, kožené náramky, divoká rýže 19 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada) 58 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 19 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 11 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 6 [i] 11:00 Rození obchodníci (10. Řada): Porsche Boxster 4 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Návrat z Afriky 9 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Síla v bolesti 28 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 29 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Vláda strachu 30 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Boj o moc 5 [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): New York 3 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 18:00 Rození obchodníci (10. Řada): Morris Minor 5 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Autosoučástky z uhlíkových vláken 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 7 [i] 20:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 5 [i] 20:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 6 [i] 21:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Vraky lodí 4 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 3 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Ruční výroba 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Zakázaná mayská města 19 [i] 02:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 5 [i] 02:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 6 [i] 03:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Vraky lodí 4 [i] 04:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Poslední hovor [i] 09:45 F. . Věk: František se zamiluje do půvabné 3/13 [i] 10:45 Život za lásku [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vrátný [i] 14:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:10 Doktor Martin [i] 16:00 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Objektiv [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Vítězslava Jandáka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divnopis [i] 05:05 Únorové variace [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 2/13 [i] 09:10 V kruhu znovuzrození [i] 10:10 Poselství Jana Palacha [i] 11:10 Hana a Marta [i] 11:25 Po stopách třetího odboje: Pomsta 3/16 [i] 11:55 Křesťanský magazín [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:30 Zašlapané projekty: Pod značkou ČSA [i] 12:50 Manželské etudy: Ivana a Vašek [i] 13:25 Manželské etudy po dvaceti letech: Ivana a Václav [i] 14:20 Manželské etudy po 35 letech: Ivana a Václav [i] 15:15 Bohové a proroci: Život Mistra Kchunga 4/15 [i] 15:40 Kdo opravdu objevil Ameriku? [i] 16:30 Divoká Francie 3/4 [i] 17:20 Kamera na cestách: Las Vegas, přelud nebo skutečnost? [i] 18:15 Na cestě po Dubaji [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Zeměpis světa: Austrálie 1/5 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tchaj-wan, ostrovní kráska [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Intolerance: Hanácký Jeruzalém [i] 22:00 Poslední vlak [i] 00:00 Queer: Travesti po anglicku [i] 00:30 Sestřička Jackie VII: Milé dámy 4/12 [i] 00:55 Stopy, fakta, tajemství: Poklad ruských carů [i] 01:25 Náš venkov: Hypermarket na sněhu [i] 01:50 Julie a Mireček [i] 02:20 Poslední jízda [i] 02:45 Slavíčci podruhé [i] 03:20 S ohněm si nehrajem [i] 03:35 Peníze pro dobro [i] 03:55 Zpověď nebo psychoterapie? [i] 04:20 Uchem jehly [i] 04:45 Počesku [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3388 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem IV 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: On k nám nepatří 130 [i] 14:10 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 15:00 Mentalista V: Rudý korálek 1 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Kdo se směje naposled 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3389 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Žiju jenom pro tebe 786 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Náhlá smrt [i] 00:25 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 01:15 Mentalista V: Rudý korálek 1 [i] 02:00 Kriminálka Miami X: Kdo se směje naposled 4 [i] 02:40 Prásk [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: On k nám nepatří 130 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Líheň 2 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O tom, jak dopadly narozeniny brouka Pytlíka 44 [i] 07:20 M*A*S*H 28 [i] 08:05 M*A*S*H 29 [i] 08:45 M*A*S*H 30 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Podvedla jsi mne 23 [i] 13:20 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Útěk a návrat 3 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe XIII: Krev není voda 7 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XIII: Dva muži a mimino 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Do blázince! 72 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Berlínská mise: Zrození Thomase Shawa 9 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Návrat komisaře Rexe XIII: Krev není voda 7 [i] 02:00 Návrat komisaře Rexe XIII: Dva muži a mimino 8 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 04:35 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Útěk a návrat 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 58-59/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:05 Roztomilé mrchy V. 17/25 [i] 11:10 Matky a dcéry 27-28 [i] 13:40 Feriha 14/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 60-61/137 [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Matky a dcéry 29-30 [i] 22:30 Feriha 15/160 [i] 23:40 Stratená duša V. 12/16 [i] 00:35 Roztomilé mrchy V. 17/25 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:05 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 13 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 Vyjímečná dobrodružství Super Dava [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 10 [i] 11:15 Volání o pomoc [i] 13:20 Špinavá práce [i] 14:45 2 dny v Paříži