TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista I. 23/23 [i] 13:55 Mentalista II. 1/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:35 Mentalista I. 23/23 [i] 00:35 Mentalista II. 1/23 [i] 01:35 Lovec zločincov II. 15-16/22 [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:40 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Starosti s otcom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Cyprus [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Padák 39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Svetlo v tmách 48 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmysel rodiny [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Ten druhý [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Korint [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Grécky tlmočník 9/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Klinika Charité: Milosrdenstvo 1/6 [i] 21:15 Klinika Charité: Rok troch cisárov 2/6 [i] 22:10 Polnočné slnko 1/8 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Rekviem pre pornohviezdu 5/23 [i] 23:50 Nash Bridges: Padák 39 [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Svetlo v tmách 48 [i] 01:20 Klinika Charité: Milosrdenstvo 1/6 [i] 02:10 Klinika Charité: Rok troch cisárov 2/6 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Na oblohe [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Veselá farma II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BUĎ FIT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Ruský magazín [i] 10:00 Cesta na krvavé pole [i] 11:20 Fašiangovníci [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Liberec [i] 12:30 Z mesta do mesta: Dolný Kubín [i] 12:55 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Súostrovie Poor Knight Islands [i] 13:40 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Polostrov Kaikoura [i] 14:35 VaT [i] 15:05 Mojich sedem divov: Anton Habovštiak [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: V noci [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Spravodliví [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BUĎ FIT [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny mafie: 1986: Veľký súd [i] 21:05 Dejiny mafie: Ženy mafie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Večera s Havranom: Nízke platy na Slovensku [i] 23:45 Neznámy holokaust [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA 11 [i] 10:50 KLAN 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie 12 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 21:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 22:00 Taken - Posadnutý pomstou - PREMIÉRA 8 [i] 23:10 Vražedné Miami 12 [i] 00:10 Kravaťáci V. 14 [i] 01:00 KRIMI 01:25 NOVINY TV JOJ 02:05 TOP STAR [i] 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:05 OCHRANCOVIA 12 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 KLAN 11 [i] 06:00 Nevinní 15 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 11 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov II. 4 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 Nevinní 16 [i] 13:40 Kutyil s.r.o. III. 2 [i] 14:30 Simpsonovci XIV. 11 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 8,9 [i] 16:00 Fakty a fikcie II. 8 [i] 17:00 Simpsonovci XIV. 12 [i] 17:25 Kosti 4,5 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 3 [i] 20:35 Vojak 3: Obkľúčenie [i] 22:35 Čierne vlajky II. 3 [i] 23:45 Prečo lietadlá padajú 4 [i] 00:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 01:50 Hľadá sa dom pre milionárov II. 4 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. III. 3 [i] 03:20 Čierne vlajky II. 3 [i] 04:15 Prečo lietadlá padajú 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 10 [i] 08:00 Profil zločinu III. 12 [i] 09:05 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 10:05 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 11:05 Rookie Blue III. 10 [i] 12:05 Profil zločinu III. 12 [i] 13:10 Tým Škorpion I. 2 [i] 14:05 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 15:05 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 16:05 Rookie Blue III. 11 [i] 17:05 Profil zločinu IV. 1 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 3 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 15 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 16 [i] 22:50 Hannibal II. 6 [i] 23:45 Medium V. 14 [i] 00:40 Medium V. 15 [i] 01:35 Hannibal II. 6 [i] 02:25 Medium V. 14 [i] 03:10 Tým Škorpion I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Sahara 2 - část 2 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 17 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 1. část 17 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Náhradní hlavice do holicích strojků, banánové koláče s čokoládou 17 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada) 56 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 17 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (10. Řada): Ford Escort MK1 2 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Unášeni mořem 7 [i] 13:00 Zlatá horečka (6. Řada): Parker má 21 10 [i] 14:00 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 15:00 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Ztracené mosty 3 [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): Hon za penězi 1 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada) 17 [i] 18:00 Rození obchodníci (10. Řada): Range Rover Mk3 3 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Karburátory 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 5 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 14 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 22:00 Aljašská železnice (3. Řada): Mrtvá zóna 7 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 4 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Velký kaňon Arktidy 17 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 14 [i] 03:00 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 04:00 Aljašská železnice (3. Řada): Mrtvá zóna 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Speciální linky [i] 09:45 Parádní číslo [i] 10:35 Dopis psaný španělsky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Alimenty [i] 14:15 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:10 Doktor Martin [i] 16:00 To je vražda, napsala VIII: Nesuď [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 7 dní hříchů [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:35 Ve jménu vlasti VI [i] 23:30 Taggart [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Na stopě [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Postřehy odjinud [i] 04:55 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Bhútánský Himálaj [i] 05:25 Zeměpis světa: Severní Aljaška [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 2/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Inteligence 2/4 [i] 09:55 Divoká Francie 3/4 [i] 10:50 Království divočiny: Sloni [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Manželské etudy: Mirka a Antonín [i] 12:55 Manželské etudy po dvaceti letech: Mirka a Antonín [i] 13:50 Manželské etudy po 35 letech: Mirka a Antonín [i] 14:45 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 14:50 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 15:30 Stopy, fakta, tajemství: Poklad ruských carů [i] 16:00 Únorové variace [i] 16:50 V kruhu znovuzrození [i] 17:50 Dobrodružství archeologie 2/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Zeměpis světa: Jižní Aljaška [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Hitlerovo vlčí doupě [i] 20:55 Prasomilové [i] 21:50 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 1/13 [i] 22:40 Proč letadla padají: Problémy v kokpitu [i] 23:25 Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů [i] 00:20 V pasti 3/10 [i] 01:10 V pasti 4/10 [i] 02:00 Rodinné přízraky [i] 02:30 Padající květináč [i] 02:55 Malířky vesnického života [i] 03:25 Vesničtí doktoři [i] 03:40 Charta oekumenica [i] 04:05 Uchem jehly [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3386 [i] 10:00 Specialisté: Hon na Gekkona 27 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec světa 128 [i] 14:05 Mentalista IV: Je něco shnilého v Redmundu 20 [i] 15:00 Mentalista IV: Rubínové střevíčky 21 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Nebožtík 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3387 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo si hraje, nezlobí 785 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Pod palbou 3 [i] 23:30 Vražedná čísla VI: Zbraně zabíjejí 12 [i] 00:25 Mentalista IV: Je něco shnilého v Redmundu 20 [i] 01:10 Mentalista IV: Rubínové střevíčky 21 [i] 01:50 Kriminálka Miami X: Nebožtík 2 [i] 02:55 Krok za krokem IV 3 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec světa 128 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Cesta zpátky 10 [i] 06:35 Ferda Mravenec: Jak měla Beruška narozeniny 42 [i] 07:20 M*A*S*H 24 [i] 08:05 M*A*S*H 25 [i] 08:45 M*A*S*H 26 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Kdybych tě neměl rád 21 [i] 13:20 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Volný pád 1 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe XIII: Téměř dokonalý zločin 3 [i] 15:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Čas rány nezhojí 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Česko hledá prezidenta [i] 21:15 Ohnivý kuře II: Do správných rukou? 71 [i] 22:25 Mordparta II: Potomek 1 [i] 23:45 Policie v akci [i] 00:40 Návrat komisaře Rexe XIII: Téměř dokonalý zločin 3 [i] 01:35 Návrat komisaře Rexe XIII: Čas rány nezhojí 4 [i] 02:35 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 04:05 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Volný pád 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 54-55/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Roztomilé mrchy V. 15/25 [i] 11:20 Matky a dcéry 23-24 [i] 13:45 Feriha 12/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 56-57/137 [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Matky a dcéry 25-26 [i] 22:30 Feriha 13/160