TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 21-22/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Horná Dolná [i] 22:15 Kung-fu frajer [i] 00:35 Mentalista I. 21-22/23 [i] 02:10 Vo štvorici po opici 2 [i] 04:20 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Stretnutie [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ribeira Sacra [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Krvavá bučina 8/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Odhalenie 38 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Zmiznutie 47 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Starosti s otcom [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Až na dno [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cyprus [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Rozhovory s mojím záhradníkom [i] 22:20 Občan za dverami [i] 22:45 Labyrint 3/7 [i] 23:50 Nash Bridges: Odhalenie 38 [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Zmiznutie 47 [i] 01:20 Rozhovory s mojím záhradníkom [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Domica [i] 06:20 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Veselá farma II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLÍCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Štiavnickí fajkári [i] 09:20 Karpatský miestopis: Medzev [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Bola som z olova [i] 11:00 Spievajte si s nami [i] 11:25 Obedníček: Jurošík [i] 11:30 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDŽEM [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:05 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Liberec [i] 12:15 Z mesta do mesta: Košice [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Cesta [i] 13:35 Generácia [i] 14:15 Park [i] 15:00 Mojich sedem divov: Daniel Hevier [i] 15:35 Národnostný magazín: Ruský magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Na oblohe [i] 16:30 Autosalón [i] 16:55 Jazdi hlavou: Mobil [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Spravodliví [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLÍCI [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Príbeh zachráneného ramena [i] 20:35 Silná zostava: Smog. Ide nám o život? [i] 21:30 Šesť zmyslov Paríža - Chuť [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Lúpež po taliansky [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA 10 [i] 10:50 KLAN 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie 11 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 HESLO [i] 22:40 KUKÁTKO [i] 23:35 Vražedné Miami 11 [i] 00:35 Kravaťáci V. 13 [i] 01:20 KRIMI 01:45 NOVINY TV JOJ 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 OCHRANCOVIA 11 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Najväčšie a ešte väčšie 3 [i] 06:10 Nevinní 14 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. 7 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov II. 3 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 15 [i] 13:40 Kutyil s.r.o. 15 [i] 14:35 Simpsonovci XXIII. 20 [i] 15:05 Ako som spoznal vašu mamu IV. 6,7 [i] 16:00 Fakty a fikcie II. 7 [i] 17:05 Simpsonovci XIV. 11 [i] 17:35 Kosti 2,3 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 2 [i] 20:35 Na vine sú hviezdy [i] 23:15 21 Jump Street [i] 01:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:30 Kutyil s.r.o. III. 2 [i] 03:05 Amerika má talent XII. 21,22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 9 [i] 08:00 Profil zločinu III. 11 [i] 09:10 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 10:05 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 11:05 Rookie Blue III. 9 [i] 12:05 Profil zločinu III. 11 [i] 13:15 Tým Škorpion I. 1 [i] 14:10 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 15:05 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 16:05 Rookie Blue III. 10 [i] 17:05 Profil zločinu III. 12 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 2 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 13 [i] 21:55 Ultraviolet I. 9 [i] 22:50 Strážce pořádku V. 4 [i] 23:45 Strážce pořádku V. 5 [i] 00:45 Ultraviolet I. 9 [i] 01:40 Strážce pořádku V. 4 [i] 02:25 Strážce pořádku V. 5 [i] 03:15 Tým Škorpion I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 16 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Úhlové brusky, košíčky na bobuloviny 16 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada) 55 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 16 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 8 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 11:00 Rození obchodníci (10. Řada): Aston Martin DB7 1 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Zamrzlé pláně 6 [i] 13:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 4 [i] 14:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Elite Powersports 5 [i] 15:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 6 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Poslání: vesmír 2 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 10 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 18:00 Rození obchodníci (10. Řada): Ford Escort MK1 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Teploměry 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 4 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 4 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Cesta ke spáse 4 [i] 22:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 23:00 Zápasníci (1. Řada): Budování bratrstva 5 [i] 00:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (1. Řada): Lvi 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Sibiřské peklo 16 [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 4 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Cesta ke spáse 4 [i] 04:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton VI 3/10 [i] 09:50 Stokoruna [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Zlatí úhoři [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Parádní číslo [i] 14:55 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 To je vražda, napsala VIII: Speciální linky [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Doživotní chyba 3/22 [i] 21:05 Dabing Street [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista III [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Ve jménu vlasti VI [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 GEN - Galerie elity národa [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Japonsko - má láska [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Las Vegas, přelud nebo skutečnost? [i] 09:55 Světová náboženství: Islám [i] 10:50 Kouzlo Afriky: Na okraji Okavanga [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Cesty víry: Stará Voda - Cesta domů [i] 12:10 Klíč [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1183/2379 [i] 12:50 Poselství Jana Palacha [i] 13:50 Po stopách třetího odboje: Pomsta 3/16 [i] 14:20 Elba stopami císaře [i] 15:00 Po holocaustu [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Proč letadla padají: Problémy v kokpitu [i] 17:10 Jak si Chruščov podmanil Ameriku [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Pod značkou ČSA [i] 19:15 Bohové a proroci: Cesty Budhismu 3/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Manželské etudy: Mirka a Antonín [i] 20:40 Manželské etudy po dvaceti letech: Mirka a Antonín [i] 21:35 Manželské etudy po 35 letech: Mirka a Antonín [i] 22:35 Detektiv ze San Franciska [i] 00:05 Pod kopyty stád [i] 01:50 Queer: ŘEKNU.TO [i] 02:20 Zpráva o Ivanu Křížovi [i] 02:50 Bitevní pole domácích prací [i] 03:20 Život bez značek [i] 03:45 Uchem jehly [i] 04:10 Hotařská koleda [i] 04:40 Ta naša kapela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 3385 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 2 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme rodina 127 [i] 14:05 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 15:00 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Protiopatření 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3386 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Hon na Gekkona 27 [i] 21:15 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3 [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Podezíravá mysl 2 [i] 23:25 Vražedná čísla VI: Škrábnutí 11 [i] 00:15 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 01:05 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 01:45 Kriminálka Miami X: Protiopatření 1 [i] 02:25 Střepiny [i] 02:55 Krok za krokem IV 2 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme rodina 127 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Země na obzoru! 9 [i] 06:35 Ferda Mravenec: Jak přijel do lesa cirkus 41 [i] 07:20 M*A*S*H 22 [i] 08:05 M*A*S*H 23 [i] 08:45 M*A*S*H 24 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch III: Probudím tě ze snu 20 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Křehké štěstí 18 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Tygřice 1 [i] 15:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Smrt vyhasínající hvězdy 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Hlavně přežít... 67 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Naše dovolená a jiné pohromy [i] 00:45 Policie v akci [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XIII: Tygřice 1 [i] 02:45 Návrat komisaře Rexe XIII: Smrt vyhasínající hvězdy 2 [i] 03:45 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:35 Esmeralda 52-53/137 [i] 08:35 Priatelia [i] 10:20 Roztomilé mrchy V. 14/25 [i] 11:25 Domov na kľúč [i] 12:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:40 Esmeralda 54-55/137 [i] 18:30 Mentalista [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Matky a dcéry 23-24 [i] 22:30 Feriha 12/160 [i] 23:35 Stratená duša V. 9/16 [i] 00:30 Roztomilé mrchy V. 14/25 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:50 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 12 [i] 06:00 Zoom In 2 1 [i] 06:10 Zoom In 2 2 [i] 06:20 Hledá se láska [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Zoom In 2 3 [i] 11:45 Zoom In 2 4 [i] 11:55 Touha zvítězit [i] 14:05 Malí letci [i] 15:50 Napříč časem [i] 17:25 Top Dog [i] 18:40 Chvění [i] 20:20 Poslední legie [i] 22:00 Město zločinu [i] 00:00 Pravidla boje [i] 01:50 Philomena