TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Lego príbeh: Batman [i] 08:30 Harry Potter a väzeň z Azkabanu [i] 11:25 CHART SHOW [i] 13:30 Detektív Dušo [i] 14:50 10 000 pred Kristom [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bournov odkaz [i] 23:10 Smrtonosná zbraň 3 [i] 01:30 Bournov odkaz [i] 03:35 Kameňák 4 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 On air [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Prasiatko Peppa I: Starkého loďka [i] 07:15 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Guinnessova kniha hmyzu 26/52 [i] 07:25 Martinka II.: Ocko je doma 39/52 [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Mickey Mouseov klub 11/26 [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 09:00 Spadla z oblakov: Prepad 4/13 [i] 09:30 Jazdi hlavou: Jazda v zime [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV.: Srí Lanka [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Neuveriteľná krádež [i] 14:15 K.L.Zachar: 100: Bačova žena [i] 15:40 "Četnícke humoresky III.": "Rýhonosec řepný" 2/13 [i] 17:10 Takí sme boli: Stanislav Štepka [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Sváko Ragan 3/3 [i] 21:30 Krištáľové krídlo [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Neuveriteľná krádež [i] 00:25 O 5 minút 12 [i] 01:30 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie [i] 03:05 Sváko Ragan 3/3 [i] 04:10 Muzikálový festival Jozefa Bednárika [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Gombasecká jaskyňa [i] 06:20 Polícia [i] 06:35 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Liberec [i] 06:45 Božie domy s Vandalom [i] 07:00 Televíkend [i] 07:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:10 Test magazín: Maslá [i] 10:20 Família: Nezastaviteľný [i] 10:45 Tri nevesty [i] 11:30 Orientácie [i] 12:00 Krasokorčuľovanie - ME 2018: Exhibícia [i] 12:25 Biatlon - SP [i] 13:25 Krasokorčuľovanie - ME 2018: Exhibícia [i] 14:55 Radosť zo života: Ondrej Nepela [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga: HC Košice - HK Poprad [i] 18:40 Večerníček: Jurošík [i] 18:50 Vtáčí ostrov [i] 18:55 Veselá farma II [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - LEN NECH JE TO SLADKÉ [i] 19:05 Yakari III. [i] 19:20 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 2/7 [i] 21:25 V mene otca [i] 23:35 Yojimbo - osobný strážca [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 Denník slabocha 2 [i] 09:45 Hooten a Lady: Lovci pokladov 3,4 [i] 11:50 Rodičovský manuál [i] 14:00 Strašidelný dom [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vojak 3: Obkľúčenie [i] 22:50 Dobrý, zlý a mŕtvy [i] 00:35 Kalvária [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:25 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 06:10 NA CHALUPE [i] 06:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 08:20 Najväčšie a ešte väčšie 3 [i] 09:20 RÁNO S RIKOM [i] 09:55 Nočné prepadnutie [i] 12:10 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 13:15 VLCI [i] 15:15 Letecké katastrofy VI. 3 [i] 16:30 Amerika má talent XII. 21,22 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 1 [i] 20:35 Hooten a Lady: Lovci pokladov 3,4 [i] 22:25 Rodičovský manuál [i] 00:45 Webmaster [i] 01:45 Kutyil s.r.o. III. 1 [i] 02:30 Nočné prepadnutie [i] 04:00 Prvé oddelenie II. [i] 04:55 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:15 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 08:10 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 09:05 Jak prosté V. 6 [i] 10:05 Jak prosté V. 7 [i] 11:05 Perception Iii. 2 [i] 12:05 Perception Iii. 4 [i] 13:05 Bez hranic III. 9 [i] 14:10 Bez hranic III. 11 [i] 15:10 Výkupné I. 2 [i] 16:05 Výkupné I. 3 [i] 17:05 Jak prosté V. 6 [i] 18:05 Jak prosté V. 7 [i] 19:05 Perception Iii. 2 [i] 20:05 Perception Iii. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 12 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 13 [i] 22:50 Criminal Minds Xii. 13 [i] 23:45 Criminal Minds Xii. 14 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 12 [i] 01:35 Medium Ii. 21 [i] 02:25 Medium Ii. 22 [i] 03:05 Bez hranic III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 06:30 Muži Yukonu (4. Řada): Kritický bod 9 [i] 07:30 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 42 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 11:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 12:00 Války kontejnerů (1. Řada) 5 [i] 12:30 Války kontejnerů (1. Řada) 6 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 3 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 16:00 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 3 [i] 18:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Nový náklaďák 4 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 21:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Vězeň 3 [i] 22:00 Zápasník (1. Řada) 3 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 12 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 5 [i] 01:00 Pekelná silnice Ruska [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 03:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Vězeň 3 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Stokoruna [i] 06:35 Tetička [i] 08:00 Úsměvy Vlasty Fialové [i] 08:40 Nevěsta [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 F. . Věk: František se zamiluje do půvabné 3/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka z větrného mlýna [i] 14:05 Berenika [i] 15:00 Pozdní léto [i] 16:30 Život za lásku [i] 17:25 Zlatí úhoři [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Rudý kapitán [i] 22:10 168 hodin [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Pátek čtrnáctého [i] 00:15 Mladý Montalbano [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:55 13. komnata Vítězslava Jandáka [i] 03:20 Sváteční slovo básníka Jaromíra Šlosara [i] 03:30 Hobby naší doby [i] 03:55 Na forbíně TM [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Kardinálův muž [i] 05:30 Bohové a proroci: Cesty Budhismu 3/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:25 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1183/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Aktuality roku 1938 [i] 09:35 Tajemství pražských dvorků [i] 09:40 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická Siegfriedova linie [i] 10:25 Nedej se [i] 11:20 Sváteční slovo básníka Jaromíra Šlosara [i] 11:25 Křesťanský magazín [i] 11:55 Krasobruslení: ME 2018 Rusko [i] 14:40 Chcete mě? [i] 15:10 Kočka není pes [i] 15:40 Království divočiny: Sloni [i] 16:10 Poselství Jana Palacha [i] 17:10 Kdo opravdu objevil Ameriku?: V minulosti byly plavby přes 1/2 [i] 18:00 Nový Zéland 2/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pod kopyty stád [i] 21:55 Lev v zimě [i] 00:00 Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů [i] 01:00 Gomora 5,6/12 [i] 02:45 Řemeslo už nemá zlaté dno? [i] 03:10 Přísně tajné vraždy: Pravda o smrti mladého studenta [i] 03:25 Na hranici tradic: Malováno v [i] 03:50 Na laně s Bohem [i] 04:15 Kobzole a zelé, živobytí celé [i] 04:35 Na plovárně s Davidem Trávníčkem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Oggy a Škodíci V 36 [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 10 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 23 [i] 07:10 Kačeří příběhy 59, 60 [i] 07:55 Lví hlídka 3 [i] 08:15 Krok za krokem IV 1 [i] 08:40 O šesti labutích [i] 10:20 Zpověď americké nevěsty [i] 12:05 Casper [i] 13:50 Dům za všechny peníze [i] 15:35 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 17:10 Okrsek 49 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Cesta na Hrad [i] 21:00 Slunce, seno a pár facek [i] 23:10 Skandální odhalení [i] 01:40 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 03:05 Kriminálka Miami IX: Mayday 22 [i] 03:45 Volejte Novu [i] 04:30 Kolotoč [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago VI: Poslední možnost 8 [i] 06:50 Ferda Mravenec: Jak se stala Beruška královnou krásy 40 [i] 07:20 M*A*S*H 21 [i] 07:55 Přírodní vesmír: Páni lesa: Divočina za humny 8 [i] 09:00 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:30 1890: Víno a voda 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:40 Ano, šéfe! [i] 14:45 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 16:55 Discopříběh [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Účastníci zájezdu [i] 22:55 Očima Josefa Klímy [i] 23:45 Štvanec [i] 01:45 Přírodní vesmír: Páni lesa: Divočina za humny 8 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 04:25 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Smotánka [i] 06:35 Inga Lindströmová: Deti mojej sestry [i] 08:40 Reflex [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 11:55 Superpestúnka [i] 14:05 Odložený prípad IV. 7-8/24 [i] 15:55 Katie Ffordová: Príboj lásky [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Tajný život Marilyn Monroe [i] 23:45 Burlesque [i] 02:05 Tajný život Marilyn Monroe [i] 04:50 Odložený prípad IV. 8/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 11 [i] 06:00 Zoom In 2 23 [i] 06:10 Zoom In 2 24 [i] 06:20 Malí letci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 25 [i] 11:15 Trhliny [i] 12:55 Touha zvítězit [i] 15:05 Top Dog [i] 16:25 Rivalové: Rivalové [i] 18:20 Návrat do budoucnosti [i] 20:15 Železná lady: Železná lady [i] 22:00 Žena v černém [i] 23:40 Dům snů [i] 01:10 Město zločinu [i] 04:50 Zoom In 2 26 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:45 Biatlon [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Princ [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Mexiko City 1 [i] 07:00 Letiště na severním pólu 1 1 [i] 08:00 Příběh malého tučňáka [i] 09:00 Horský národ 1 3 [i] 10:00 Lovci velryb 1 2 [i] 11:00 Nekrásnější pláže světa 1 3 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 6 [i] 13:00 Mužské hry 1 11 [i] 13:30 Mužské hry 1 12 [i] 14:00 300 milionů let 1 2 [i] 15:05 Nový domov ve vesmíru 1 2 [i] 16:05 Počasí - Top 10 2 6 [i] 17:00 Ohromující mosty 1 4 [i] 18:00 Poznejte Římskou říši 1 3 [i] 19:05 Zvlášní schopnosti: zázrak nebo věda? 1 4 [i] 20:05 Tajná akta nacistů 1: Nacističtí brouci zabijáci 4 [i] 21:05 Americká 90. léta 1 6 [i] 22:00 Hitler a vyslanci pekla 1 1 [i] 23:50 Překupníci 1 6 [i] 00:45 Poslední dny 1: Rasoutin 2