TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 19-20/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák 4 [i] 22:35 Nepriateľ pod ochranou [i] 00:50 Mentalista I. 19-20/23 [i] 02:30 Lovec zločincov II. 13-14/22 [i] 03:50 Susedské prípady [i] 04:40 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kleptomanka [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Basilicata [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Modrý drahokam 7/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Odstreľovač 37 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Sudkyňa Amy: Posledné slovo 46 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Stretnutie [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záchrana [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ribeira Sacra [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Krvavá bučina 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:00 Fetiše socializmu II.: Brigády [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Möbius [i] 00:25 Nash Bridges: Odstreľovač 37 [i] 01:10 Sudkyňa Amy: Posledné slovo 46 [i] 01:55 Neskoro večer [i] 02:45 Möbius [i] 04:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Dunajské zákutia: V ramenách starej rieky [i] 06:20 Sládkova abeceda: Písmeno "V" [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "Z" [i] 06:35 Sládkova abeceda: Písmeno "Ž" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:10 Veselá farma II [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - HRA JE HRA [i] 07:30 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: História písaná medom [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Kolári [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Príbeľská vzbura Janka Kráľa [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 V nespútanej prírode [i] 12:55 Svet oceánov [i] 14:25 Ambulancia: Chronické zlyhávanie obličiek [i] 14:50 Dejiny bezcharakternosti [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Požičaná planéta: Nusa Penida - ostrov zlých duchov, Indonézia [i] 16:25 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Cerkev, ikony a pamätník [i] 17:25 Sviatočné slovo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Krasokorčuľovanie - ME 2018: Muži - voľné jazdy [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Nezastaviteľný [i] 20:40 Katarína Veľká II. - Vzostup 5/12 [i] 21:25 Katarína Veľká II. - Vzostup 6/12 [i] 22:20 Trochu inak s Adelou [i] 23:25 Nebuď zlý [i] 01:00 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Správy RTVS z regiónov [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:40 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA 9 [i] 10:50 KLAN 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie 10 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VEĽKÝ BALÍK [i] 21:45 Lov na zabijaka [i] 23:45 Hrôzostrašná noc 2 [i] 02:00 VEĽKÝ BALÍK [i] 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 OCHRANCOVIA 10 [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 KLAN 9 [i] 06:05 Nevinní 13 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 9 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov II. 2 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 14 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. 14 [i] 14:30 Simpsonovci XIV. 9 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 4,5 [i] 15:55 Fakty a fikcie II. 6 [i] 16:55 Simpsonovci XIV. 10 [i] 17:25 Stratené duše V. 22/22 [i] 18:25 Kosti 1/22 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 15 [i] 20:35 Strašidelný dom [i] 22:25 Letecké katastrofy VI. 3,4 [i] 00:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 01:40 Hľadá sa dom pre milionárov II. 2 [i] 02:35 Kutyil s.r.o. 15 [i] 03:15 Hrôzostrašná noc 2 [i] 04:50 Ako som spoznal vašu mamu IV. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Rookie Blue III. 8 [i] 08:05 Profil zločinu III. 10 [i] 09:15 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 10:10 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 11:05 Rookie Blue III. 8 [i] 12:05 Profil zločinu III. 10 [i] 13:15 Inteligence I. 13 [i] 14:15 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 15:10 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 16:05 Rookie Blue III. 9 [i] 17:05 Profil zločinu III. 11 [i] 18:15 Tým Škorpion I. 1 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 10 [i] 22:50 Havaj 5-0 Iv. 11 [i] 23:45 Ultraviolet I. 8 [i] 00:40 Medium V. 13 [i] 01:35 Havaj 5-0 Iv. 11 [i] 02:25 Hannibal II. 5 [i] 03:10 Tým Škorpion I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Skotsko 15 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 15 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Barvy do těstovin, pěstování borůvek, toalety na kompostování a přepěťové ochrany 15 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada) 54 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 15 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 7 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Mercedes SLK 15 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Pohřbeni zaživa 5 [i] 13:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 14:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 15:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Tichá města 1 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 9 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 18:00 Rození obchodníci (10. Řada): Aston Martin DB7 1 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Vyprošťovací nůžky 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 3 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 9 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Zvířata plavou 4 [i] 22:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): To je trapas 9 [i] 00:00 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Ztracená říše Amazonky 15 [i] 02:00 Záchrana statku (1. Řada) 9 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Zvířata plavou 4 [i] 04:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Silnější než voda [i] 09:45 Milostné dopisy [i] 10:00 Doktor Martin [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 Konec semestru [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Doktor Smrt I 21/39 [i] 21:10 13. komnata Vítězslava Jandáka [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Hercule Poirot [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:20 Pod pokličkou [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 Zahrada je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jižní Korea, země prosperity i bohatých tradic [i] 09:55 Světová náboženství: Islám [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Zeměpis světa: Bhútánský Himálaj [i] 11:15 Zeměpis světa: Severní Aljaška [i] 11:35 Království divočiny: Lidoopi [i] 12:05 Chcete mě? [i] 12:35 Krasobruslení: ME 2018 Rusko [i] 14:50 GEN - Galerie elity národa [i] 15:05 Edvard Beneš - tragédie politika 2/2 [i] 16:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická Siegfriedova linie [i] 16:50 Nový Zéland 1/5 [i] 17:35 Podtrženo, sečteno! 2/13 [i] 17:50 Krasobruslení: ME 2018 Rusko [i] 20:15 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Inteligence 2/4 [i] 21:10 Dobrodružství archeologie 2/5 [i] 22:05 V pasti 3/10 [i] 23:00 V pasti 4/10 [i] 23:50 Slídil [i] 01:45 Intolerance: Konečná stanice [i] 02:10 Folklorika: Hlasy zvonů [i] 02:40 Búrajú starú pec [i] 02:55 Veteráni, druh na vymření? [i] 03:20 Přísně tajné vraždy: Kdo chtěl zabít tajného kněze [i] 03:35 Zatopené osudy: Žermanická přehrada [i] 03:55 Tajemství pražských dvorků [i] 04:00 Na hranici tradic: Když tančí a zpívá Hlubina [i] 04:25 Když vás chrání všichni svatí... [i] 04:55 Zašlapané projekty: Stop pro "čezetu" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3384 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Smím prosit? 784 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem IV 1 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Můžeš mi to odpustit? 126 [i] 14:10 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 15:05 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: Mayday 22 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3385 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man 2 [i] 22:35 Equalizér [i] 01:00 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 01:45 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 02:25 Prásk [i] 02:55 Krok za krokem III 23 [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Můžeš mi to odpustit? 126 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Večeře s Nadakhanem 6 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O Pytlíkově divokém snu 38 [i] 07:20 M*A*S*H 19 [i] 08:10 M*A*S*H 20 [i] 08:50 M*A*S*H 21 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Já sama 18 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Nemám nikoho 19 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Vina a trest 17 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Vlajka na půl žerdi 11 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Špatná předehra 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Víno a voda 3 [i] 21:35 xXx [i] 00:20 Policie v akci [i] 01:20 Návrat komisaře Rexe XII: Vlajka na půl žerdi 11 [i] 02:20 Návrat komisaře Rexe XII: Špatná předehra 12 [i] 03:15 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 50-51/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:05 Roztomilé mrchy V. 13/25 [i] 11:10 Matky a dcéry 21-22 [i] 13:40 Feriha 11/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 52-53/137 [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Protiklady sa priťahujú [i] 22:15 Nesmrteľný 3-4/22 [i] 00:10 Roztomilé mrchy V. 13/25 [i] 01:05 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 06:00 Zoom In 2 19 [i] 06:10 Zoom In 2 20 [i] 06:20 Pád říše římské [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 10 [i] 12:05 Lucky Luke na Divokém západě [i] 13:35 Obviněn [i] 15:25 Atentát na střední [i] 17:05 Ženy bez mužů [i] 18:35 Semtex blues [i] 20:05 Návrat do budoucnosti [i] 22:00 Lví srdce [i] 23:45 Screamers: Hon na člověka [i] 01:20 Temná legenda 2 [i] 02:50 Zhasnutá světla [i] 04:20 Rošťák Benny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rallye [i] 00:00 Tenis [i] 00:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Bible: Historie 1 6 [i] 06:00 Cukr, sladký zabiják [i] 06:55 Boeing 747: Revoluce