TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:05 Susedské prípady [i] 12:05 Rodinné prípady [i] 13:05 Mentalista I. 17-18/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Detektív Dušo [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:50 Susedské prípady [i] 23:50 Mentalista I. 17-18/23 [i] 01:50 Lovec zločincov II. 11-12/22 [i] 03:10 Susedské prípady [i] 03:50 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Sestrin muž [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Las Médulas [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Škvrnitá páska 6/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Strata pamäti 36 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Nevlastné dieťa s ryšavými vlasmi 45 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kleptomanka [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomoc [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Basilicata [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Modrý drahokam 7/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Clarissino tajomstvo [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Holdenov manifest 4/23 [i] 23:50 Nash Bridges: Strata pamäti 36 [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Nevlastné dieťa s ryšavými vlasmi 45 [i] 01:15 Clarissino tajomstvo [i] 02:45 Postav dom, zasaď strom [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Super - zmysly: Super - zmysly: Vnútorné hodiny [i] 06:15 Sládkova abeceda: Písmeno "T" [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "U" [i] 06:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - deti to sú veľkí ľudia [i] 07:30 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Druhá láska [i] 11:20 Obedníček: Jurošík [i] 11:25 Vtáčí ostrov [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDOG [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:00 Domovy zvierat [i] 12:50 Francúzska spojka [i] 14:10 Biatlon - SP [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:25 Španielska čítanka [i] 16:35 Španielska čítanka [i] 16:45 Španielska čítanka [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Gánovce [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Krasokorčuľovanie - ME 2018 [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Svet oceánov [i] 21:30 Európska kaviareň [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 SK DEJINY - Slováci a viacnárodný štát [i] 23:20 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 23:55 Polícia [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Národnostné správy [i] 01:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA 8 [i] 10:50 KLAN 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie 9 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:05 KOLABS 2 [i] 23:40 Vražedné Miami 10 [i] 00:35 Kravaťáci V. 12 [i] 01:25 NOVINY TV JOJ 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 OCHRANCOVIA 9 [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 KLAN 8 [i] 06:05 Nevinní: V pasci 12 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 8 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov II. 1/6 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 13 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. 13 [i] 14:25 Simpsonovci XIV. 8 [i] 14:55 Ako som spoznal vašu mamu IV. 2,3 [i] 15:55 Fakty a fikcie II. 5 [i] 16:55 Simpsonovci XIV. 9 [i] 17:20 Stratené duše V. 20,21 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 14 [i] 20:35 Námorná akadémia [i] 22:45 Walking Dead VII. 14 [i] 23:50 Prečo lietadlá padajú 3 [i] 00:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 01:50 Hľadá sa dom pre milionárov II. 1/6 [i] 02:35 Kutyil s.r.o. 14 [i] 03:25 Walking Dead VII. 14 [i] 04:10 Prečo lietadlá padajú 3 [i] 04:55 Ako som spoznal vašu mamu IV. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 7 [i] 07:55 Profil zločinu III. 9 [i] 09:00 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 09:55 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 10:55 Rookie Blue III. 7 [i] 11:55 Profil zločinu III. 9 [i] 13:05 Inteligence I. 12 [i] 14:00 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 15:00 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 16:00 Rookie Blue III. 8 [i] 17:00 Profil zločinu III. 10 [i] 18:10 Inteligence I. 13 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 7 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 20 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 7 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 20 [i] 02:25 Medium V. 13 [i] 03:05 Inteligence I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Island 14 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 14 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super dodávka G10 z roku 1976 14 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Kokosové uhlí, ručičky číselníků, pracovní stoly s odsavačem par a fagotové strojky 14 [i] 08:00 Jak se to dělá (5. Řada) 53 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 14 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Ford Mustang Fastback - USA 14 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Pryč z oblaků 4 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nejtemnější hodina 16 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zlá krev 26 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zmáčení 27 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (2. Řada): Super ponorka amerického námořnictva 8 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 8 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Mercedes SLK 15 [i] 19:00 Jak se to dělá (12. Řada): Pneumatický nárazový šroubovák 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (6. Řada) 2 [i] 20:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 3 [i] 20:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 4 [i] 21:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Ztracené mosty 3 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Neuvěřitelné historky 10 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Krvavé tajemství ztraceného města 14 [i] 02:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 3 [i] 02:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 4 [i] 03:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Ztracené mosty 3 [i] 04:00 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda [i] 09:45 F. . Věk 2/13 [i] 10:45 Momentálně jsem mrtvý... [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Milostné dopisy [i] 14:15 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Silnější než voda [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Jako od maminky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 1/13 [i] 09:10 Nové objevy ve starém Egyptě: Tajemství Sahary 1/6 [i] 10:05 Namibie, země nedotčené přírody [i] 11:00 Manželské etudy: Zuzana a Vladimír [i] 11:35 Manželské etudy po dvaceti letech: Zuzana a Vladimír [i] 12:30 Manželské etudy po 35 letech: Zuzana a Vladimír [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:45 Krasobruslení: ME 2018 Rusko [i] 16:15 Wellington [i] 17:15 Chcete je? [i] 17:25 Divoká Francie 2/4 [i] 18:10 Postřehy odjinud [i] 18:20 Krasobruslení: ME 2018 Rusko [i] 20:15 Jižní Korea, země prosperity i bohatých tradic [i] 21:10 Cestománie [i] 21:40 Intolerance: Konečná stanice [i] 22:10 Pusinky [i] 23:50 Queer: ŘEKNU.TO [i] 00:20 Sestřička Jackie VII: Kmotrovství 3/12 [i] 00:45 Stopy, fakta, tajemství: Česká stopa Josefa Mengeleho [i] 01:15 Náš venkov: Pémci [i] 01:40 Pasekáři [i] 02:00 Nenasytný národ [i] 02:25 Přísně tajné vraždy: Případ Jordan [i] 02:40 Zimoviště vodních ptáků [i] 02:55 Ze ZOO do ZOO [i] 03:25 Na hranici tradic: Krajka bílá, krajka dřevěná [i] 03:50 Babylon [i] 04:20 Po stopách třetího odboje: Osudový výstřel 2/16 [i] 04:45 Chcete mě? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3383 [i] 09:45 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem III 23 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Tady ještě bude chumelit! 125 [i] 14:15 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 15:05 Mentalista IV: Válka růží 15 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: Hra na vraždu 21 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3384 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Smím prosit? 784 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Výkupné [i] 00:25 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 01:10 Mentalista IV: Válka růží 15 [i] 01:55 Kriminálka Miami IX: Hra na vraždu 21 [i] 02:35 Krok za krokem III 22 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tady ještě bude chumelit! 125 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Zbožné přání 5 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O zemětřesení a podivném zvířeti 37 [i] 07:20 M*A*S*H 17 [i] 08:10 M*A*S*H 18 [i] 08:50 M*A*S*H 19 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Můj kámoš 17 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Já sama 18 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Hořké pravdy 16 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Život za život 9 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Třetí muž 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Sázka na špatného koně 70 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Berlínská mise: Detektor lži 8 [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XII: Život za život 9 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XII: Třetí muž 10 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 04:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Hořké pravdy 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 48-49/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:00 Roztomilé mrchy V. 12/25 [i] 11:10 Matky a dcéry 19-20 [i] 13:35 Feriha 10/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 17:00 Esmeralda 50-51/137 [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Matky a dcéry 21-22 [i] 22:30 Feriha 11/160 [i] 23:45 Stratená duša V. 8/16 [i] 00:45 Roztomilé mrchy V. 12/25 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 Zoom In 2 18 [i] 06:40 Pád říše římské [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 8 [i] 12:05 Rošťák Benny [i] 13:40 Julie a její milenci [i] 15:25 Milenci [i] 17:15 Ženy bez mužů [i] 18:45 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 20:25 Chvění [i] 22:05 Vikingové II [i] 00:00 Lví srdce [i] 01:45 Harley Davidson a Marlboro Man