TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 15-16/23 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Sex Tape [i] 00:40 Mentalista I. 15-16/23 [i] 02:10 Lovec zločincov II. 9-10/22 [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:20 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozdelení [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Jazero Lago Maggiore [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Zhrbený muž 5/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Stratené a nájdené 35 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Len vydržať 44 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Sestrin muž [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mladá láska [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Las Médulas [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Škvrnitá páska 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Winnetou: Posledný boj 3/3 [i] 22:35 Vraždy na Ženevskom jazere [i] 00:05 Nash Bridges: Stratené a nájdené 35 [i] 00:50 Winnetou: Posledný boj 3/3 [i] 02:50 Autosalón [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Super - zmysly: Super - zmysly: Šiesty zmysel [i] 06:20 Sládkova abeceda: Písmeno "S" [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "Š" [i] 06:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari III. [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - rozprávková trojka [i] 07:30 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Orol a lastovička [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMEL [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Dolní Dvůr [i] 12:40 Tajomstvo Agathy Christie [i] 13:35 Niki de Saint-Phalle - architektov sen [i] 14:40 Moja diagnóza: Liečba pohybom, dotykom, teplom a láskou [i] 15:05 História jedného dokumentu [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Vnútorné hodiny [i] 16:30 Super - zmysly: Super - zmysly: Pod vodou [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vrbov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - rozprávková trojka [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Domovy zvierat [i] 21:00 Francúzska spojka [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Zlatá Fatima [i] 23:35 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA 7 [i] 10:50 KLAN 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Najkrajšie bývanie 8 [i] 13:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 15:00 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 21:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 22:00 Taken - Posadnutý pomstou - PREMIÉRA 7 [i] 23:30 Vražedné Miami 9 [i] 00:30 Kravaťáci V. 11 [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 01:55 TOP STAR [i] 02:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:55 OCHRANCOVIA 8 [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 7 [i] 06:10 Nevinní 11 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 7/13 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov 6/6 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Nevinní 12 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. 12 [i] 14:30 Simpsonovci XIV. 7 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu III. 20/20 [i] 15:30 Ako som spoznal vašu mamu IV. 1/24 [i] 15:55 Fakty a fikcie II. 4 [i] 16:55 Simpsonovci XIV. 8 [i] 17:25 Stratené duše V. 18,19 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 13 [i] 20:35 Kuriér 3,4 [i] 22:30 Druhá šanca 3,4 [i] 00:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 01:30 Hľadá sa dom pre milionárov 6/6 [i] 02:20 Kutyil s.r.o. 13 [i] 03:05 Druhá šanca 3,4 [i] 04:25 Ako som spoznal vašu mamu III. 20/20 [i] 04:50 Ako som spoznal vašu mamu IV. 1/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 6 [i] 07:55 Profil zločinu III. 8 [i] 09:00 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 09:55 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 10:55 Rookie Blue III. 6 [i] 11:55 Profil zločinu III. 8 [i] 13:05 Inteligence I. 11 [i] 14:05 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 15:00 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 16:00 Rookie Blue III. 7 [i] 17:00 Profil zločinu III. 9 [i] 18:10 Inteligence I. 12 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 21:00 Havaj 5-0 Iv. 10 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 11 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 12 [i] 00:40 Havaj 5-0 Iv. 10 [i] 01:35 Criminal Minds Xii. 13 [i] 02:25 Criminal Minds Xii. 14 [i] 03:10 Inteligence I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Mexiko 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 13 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 2. část 13 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Nádrže na maziva do závodních automobilů, lišty z omítky, olej z citronové trávy a svěráky na vázání 13 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 52 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 13 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Ošetření rány 3 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Srdce v divočině 7 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Řidič slečny deštivých 9 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (2. Řada): střep 7 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 7 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Ford Mustang Fastback - USA 14 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Basebalové rukavice 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (5. Řada) 1 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 22:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Špičkový Fairlane 16 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Výběr z Gas Monkey Garage 17 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Dobyvatelé svatého místa 13 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (5. Řada) 1 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 04:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Špičkový Fairlane 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Noční děsy [i] 09:45 Krabička [i] 10:00 Doktor Martin [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Nanečisto [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vzteklina 2/6 [i] 21:05 Cirkus Bukowsky 2/12 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Můj otec a ostatní muži [i] 23:20 Kriminalista III [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Hobby naší doby [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:45 Zkus mít vkus [i] 02:10 Na stopě [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 1/5 [i] 09:45 Wellington [i] 10:45 Císařův poslední valčík [i] 11:40 1. světová válka na moři: Boj s německými ponorkami 2/2 [i] 12:35 Náš venkov: Pémci [i] 13:00 Putování za písničkou [i] 13:30 Folklorika: Hlasy zvonů [i] 13:55 Evropa dnes [i] 14:25 Světová náboženství: Islám [i] 15:20 Klíč [i] 15:50 Selský rozum [i] 17:05 Go! [i] 17:35 Kostarika, most mezi Tichým oceánem a Karibským mořem [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jagellonci [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Manželské etudy: Zuzana a Vladimír [i] 20:40 Manželské etudy po dvaceti letech: Zuzana a Vladimír [i] 21:35 Manželské etudy po 35 letech: Zuzana a Vladimír [i] 22:25 Pramen života [i] 00:15 Sestřička Jackie VII: Kmotrovství 3/12 [i] 00:40 Japonsko - má láska [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Chcete je? [i] 02:10 Ze ZOO do ZOO [i] 02:35 Lidé na obtíž [i] 03:00 Přísně tajné vraždy: Strach v rokli smrti [i] 03:15 Na hranici tradic: Brousky [i] 03:45 Světští [i] 04:00 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Edvard Beneš - tragédie politika 2/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3382 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Všichni jsme cvoci 783 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem III 22 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej chlap 124 [i] 14:10 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 15:05 Mentalista IV: Rudá je nová černá 13 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: Spolubydlící 20 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3383 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:30 Kopačky [i] 23:45 Vražedná čísla VI: Veteráni 10 [i] 00:35 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 01:20 Mentalista IV: Rudá je nová černá 13 [i] 01:55 Kriminálka Miami IX: Spolubydlící 20 [i] 02:40 Krok za krokem III 21 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej chlap 124 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Smolná tvrz stoupá 4 [i] 06:35 Ferda Mravenec 36 [i] 07:20 M*A*S*H 15 [i] 08:10 M*A*S*H 16 [i] 08:50 M*A*S*H 17 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Budu tančit na tvé svatbě 16 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Můj kámoš 17 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Těžké probuzení 15 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Dům duchů 7 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Všechno za jednu noc 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Pády a poklesky 66 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Jak se staví sen - extra [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XII: Dům duchů 7 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XII: Všechno za jednu noc 8 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 04:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Těžké probuzení 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 46-47/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:00 Roztomilé mrchy V. 11/25 [i] 11:05 Matky a dcéry 17-18 [i] 13:30 Feriha 9/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 48-49/137 [i] 18:30 Mentalista [i] 20:30 Matky a dcéry 19-20 [i] 22:30 Feriha 10/160 [i] 23:55 Stratená duša V. 7/16 [i] 00:50 Roztomilé mrchy V. 11/25 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 7 [i] 06:00 Harry a syn [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 16 [i] 11:15 Zoom In 2 17 [i] 11:25 National Lampoon a kino [i] 12:55 Lovec krokodýlů [i] 14:25 Obviněn