TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista I. 13-14/23 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 Dobre vedieť! [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista I. 13-14/23 [i] 01:50 Lovec zločincov II. 7-8/22 [i] 03:10 Susedské prípady [i] 03:50 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Priateľky [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Kent [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Vraždy podľa Sherlocka 34 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Preradená 43 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozdelení [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Súrodenci [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Jazero Lago Maggiore [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Zhrbený muž 5/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 21:25 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 22:25 Slovensko chutí: Zimná polievka [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Producentov koniec 3/23 [i] 23:40 Nash Bridges: Vraždy podľa Sherlocka 34 [i] 00:25 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 01:25 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 02:20 Slovensko chutí: Zimná polievka [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Super - zmysly: Super - zmysly: Mimoľudské zmysly [i] 06:20 Sládkova abeceda: Písmeno "P" [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "R" [i] 06:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Zázračný miniateliér [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - priateľstvo [i] 07:30 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 09:55 Vzkriesenie Míny [i] 11:15 Malokarpatská, hraj! [i] 11:35 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIZÁVITKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Dolní Dvůr [i] 12:35 Odvekí lovci [i] 12:55 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Na severe [i] 13:40 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Goat Island [i] 14:35 VAT: Na Nový rok okolo sveta [i] 15:05 Anton Bernolák a bernolákovci [i] 15:35 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Šiesty zmysel [i] 16:30 Geoderma - Živý plášť planéty Zeme [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Livov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - priateľstvo [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny mafie: 1986: Veľký súd [i] 21:00 Tajomstvo Agathy Christie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Cudzinci v slovenských fabrikách [i] 23:40 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 00:10 Niki de Saint-Phalle - architektov sen [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA 6 [i] 10:50 KLAN 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie 7 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 21:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 22:00 Taken - Posadnutý pomstou - PREMIÉRA 6 [i] 23:30 Vražedné Miami 8 [i] 00:25 Kravaťáci V. 10 [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 01:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:40 OCHRANCOVIA 7 [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 KLAN 6 [i] 06:10 Nevinní 10 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 6 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov 5 [i] 11:05 Prvé oddelenie II. [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Nevinní 11 [i] 13:25 Kutyil s.r.o. 11 [i] 14:25 Simpsonovci XIV. 6 [i] 14:55 Ako som spoznal vašu mamu III. 18,19 [i] 15:50 Fakty a fikcie II. 3 [i] 16:50 Simpsonovci XIV. 7 [i] 17:20 Stratené duše V. 16,17 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 12 [i] 20:35 Momentum [i] 22:45 Čierne vlajky II. 2 [i] 23:55 Prečo lietadlá padajú 2 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:00 Hľadá sa dom pre milionárov 5 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. 12 [i] 03:40 Čierne vlajky II. 2 [i] 04:35 Prečo lietadlá padajú 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Rookie Blue III. 5 [i] 08:10 Profil zločinu III. 7 [i] 09:15 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 10:10 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 11:05 Rookie Blue III. 5 [i] 12:05 Profil zločinu III. 7 [i] 13:10 Inteligence I. 10 [i] 14:10 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 15:05 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 16:00 Rookie Blue III. 6 [i] 17:00 Profil zločinu III. 8 [i] 18:10 Inteligence I. 11 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 13 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 14 [i] 22:50 Hannibal II. 5 [i] 23:45 Medium V. 8 [i] 00:40 Medium V. 13 [i] 01:35 Hannibal II. 5 [i] 02:25 Medium V. 8 [i] 03:10 Inteligence I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Kimberly, Austrálie 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 12 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 1. část 12 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Nábytek v čínském stylu, elektrické vypínače, thajská rybí omáčka a kapary 12 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 51 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 12 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Triumph TR6 12 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Jíst prach 2 [i] 13:00 Zlatá horečka (6. Řada): Sen o eldorádu 7 [i] 14:00 Zlatá horečka (6. Řada): Gigantický kanál 8 [i] 15:00 Zlatá horečka (6. Řada): Mamutí zlato 9 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (2. Řada): Oasis Class Výletní lodě 6 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 6 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Indukční varné plotny 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 13 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 22:00 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 3 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Chřadnutí 3 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Kletba mořské příšery 12 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 13 [i] 03:00 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 04:00 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka [i] 09:45 A máte nás holky v hrsti [i] 10:30 Otec nebo bratr [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Krabička [i] 14:15 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Noční děsy [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Venkovský učitel [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Ve jménu vlasti VI [i] 23:55 Taggart [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Indický Himálaj [i] 05:25 Zeměpis světa: Tibetský Himálaj s náhorní plošinou [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 1/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Láska 1/4 [i] 09:55 Divoká Francie 2/4 [i] 10:40 Království divočiny: Lidoopi [i] 11:15 Su toulavý pes [i] 11:40 Nedej se [i] 12:30 Chcete je? [i] 12:40 Manželské etudy: Zuzana a [i] 13:15 Manželské etudy po dvaceti letech: Zuzana a Stanislav [i] 14:10 Manželské etudy po 35 letech: Zuzana a Stanislav [i] 15:05 Stopy, fakta, tajemství: Česká stopa Josefa Mengeleho [i] 15:35 Edvard Beneš - tragédie politika 2/2 [i] 16:30 Japonsko - má láska [i] 17:20 Dobrodružství archeologie: Egypt - Kolaps civilizací 1/5 [i] 18:15 Krajina kamenných věží [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Zeměpis světa: Bhútánský Himálaj [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická Siegfriedova linie [i] 20:55 Selský rozum [i] 22:10 Návrat idiota [i] 23:50 Nemusíš s láskou, stačí s citem [i] 00:45 V pasti 1/10 [i] 01:35 V pasti 2/10 [i] 02:30 Přísně tajné vraždy: Pražská stopa zmizelých Američanů [i] 02:45 Když památky žalují [i] 03:10 Vlastenec, který nezapadl [i] 03:35 Na hranici tradic: Mlynář IV. [i] 04:05 Ze ZOO do ZOO [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3381 [i] 09:55 Specialisté: Jakub a detektivové 26 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem III 21 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: S tebou v oblacích 123 [i] 14:15 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 15:05 Mentalista IV: Vždy sázej na rudou 11 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: V kleci 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3382 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Všichni jsme cvoci 783 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Šok 1 [i] 23:30 Vražedná čísla VI: Podvod 9 [i] 00:20 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 01:05 Mentalista IV: Vždy sázej na rudou 11 [i] 01:45 Kriminálka Miami IX: V kleci 19 [i] 02:25 Krok za krokem III 20 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: S tebou v oblacích 123 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Ve vězení 3 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O tom, jak jedlík hubnul 35 [i] 07:20 M*A*S*H 13 [i] 08:05 M*A*S*H 14 [i] 08:50 M*A*S*H 15 [i] 09:20 Jake a tlusťoch III: Pozdní lítost 15 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch III: Budu tančit na tvé svatbě 16 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Loučení 14 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe XII: Pomsta 5 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Modrá hlubina 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Loutkové divadlo 69 [i] 21:35 Mordparta II: Potomek 1 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe XII: Pomsta 5 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XII: Modrá hlubina 6 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce [i] 04:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Loučení 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 44-45/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:00 Roztomilé mrchy V. 10/25 [i] 11:10 Matky a dcéry 15-16 [i] 13:35 Feriha 8/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 46-47/137 [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Matky a dcéry 17-18 [i] 22:30 Feriha 9/160 [i] 23:50 Stratená duša V. 6/16 [i] 00:50 Roztomilé mrchy V. 10/25 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 12 [i] 05:50 Zoom In 2 13 [i] 06:00 Co žere Gilberta Grapea [i] 08:00