TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 11-12/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Horná Dolná [i] 22:25 Macík [i] 00:35 Mentalista I. 11-12/23 [i] 02:15 Mrcha učiteľka [i] 03:40 Susedské prípady [i] 04:20 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smoliarka [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Cinque Terre [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Osamelá cyklistka 4/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Spása 33 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Sudkyňa Amy: Predstavy a skutočnosť 42 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Priateľky [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Úspech [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kent [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Kohút na víne 2 [i] 22:30 Reportéri [i] 23:00 Labyrint 2/7 [i] 00:00 Kohút na víne 2 [i] 01:55 Reportéri [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Slovensko v obrazoch [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Slovensk: ý raj [i] 06:20 Sládkova abeceda: Písmeno "N" [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "O" [i] 06:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari III. [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - zvieratká [i] 07:30 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Božie domy s Vandalom [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Podobizeň prvej lásky [i] 11:00 Detiská [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISMOOTHIE [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Dolní Dvůr [i] 12:30 Televízny posol [i] 12:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:20 Generácia [i] 13:55 Park [i] 14:45 Reč Ľudovíta Štúra na Uhorskom sneme [i] 14:55 Ľudovít Štúr [i] 15:35 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Mimoľudské zmysly [i] 16:30 Autosalón [i] 16:55 Jazdi hlavou: Deti vidia inak [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Osturňa [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - zvieratká [i] 19:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Liečba pohybom, dotykom, teplom a láskou [i] 20:35 Silná zostava: Viera dnes - čomu veríme? [i] 21:30 Šesť zmyslov Paríža - Vôňa [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Nájomník [i] 00:30 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 OCHRANCOVIA 5 [i] 10:50 KLAN 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie 6 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:55 HESLO 14 [i] 22:35 KUKÁTKO [i] 23:30 Vražedné Miami 7 [i] 00:30 Kravaťáci V. 9 [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 01:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:40 OCHRANCOVIA 6 [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Najväčšie a ešte väčšie 2 [i] 06:05 Nevinní 9 [i] 06:45 PÁLI VÁM TO [i] 07:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. 6 [i] 10:00 Hľadá sa dom pre milionárov 4 [i] 11:10 Prvé oddelenie II. [i] 11:45 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 10 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. 8 [i] 14:30 Simpsonovci XXIII. 19 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu III. 16,17 [i] 15:55 Fakty a fikcie II. 2 [i] 16:55 Simpsonovci XIV. 6 [i] 17:25 Stratené duše V. 14,15 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 11 [i] 20:35 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 23:30 Nindža [i] 01:20 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:25 Hľadá sa dom pre milionárov 4 [i] 03:05 Kutyil s.r.o. 11 [i] 03:50 Chalan na hranie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Rookie Blue III. 4 [i] 08:05 Profil zločinu III. 6 [i] 09:15 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 10:10 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 11:05 Rookie Blue III. 4 [i] 12:05 Profil zločinu III. 6 [i] 13:15 Inteligence I. 9 [i] 14:15 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 15:10 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 16:05 Rookie Blue III. 5 [i] 17:05 Profil zločinu III. 7 [i] 18:10 Inteligence I. 10 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 12 [i] 21:55 Ultraviolet I. 8 [i] 22:50 Strážce pořádku V. 2 [i] 23:45 Strážce pořádku V. 3 [i] 00:40 Ultraviolet I. 8 [i] 01:35 Strážce pořádku V. 2 [i] 02:25 Strážce pořádku V. 3 [i] 03:10 Inteligence I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 11 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): 80. léta a Coronet 11 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Kondomy, čokoládový mramorový dort 11 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 50 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 11 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 3 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Nissan Skyline 11 [i] 12:00 Dvojí přežití (2. Řada): Uvíznout v blátě 1 [i] 13:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 1 [i] 14:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 2 [i] 15:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 3 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (2. Řada): Špičkový fotbalový stadion 5 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 5 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Triumph TR6 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Čepele bruslí z kalené oceli 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 3 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Peklo nebo záplavy 3 [i] 22:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 23:00 Zápasníci (1. Řada): To se musí nechat 4 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (2. Řada): V zákulisí 7 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Tutanchamonova dýka 11 [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 3 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Peklo nebo záplavy 3 [i] 04:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak vychytat lososa? [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton VI 2/10 [i] 09:50 168 hodin [i] 10:25 Po stopách hvězd [i] 10:55 Můj obchod se psy: Kynologický ústav 2/2 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Hodina angličtiny [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Fantom z Jižáku 2/22 [i] 21:05 Dabing Street [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista III [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Ve jménu vlasti VI [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:05 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Případ pro ombudsmana [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Namibie, země nedotčené přírody [i] 09:55 Palestina, v srdci Svaté země [i] 10:50 Kouzlo Afriky: Cesta do solných pánví [i] 11:15 Afrika uprostřed Evropy [i] 12:15 Babylon [i] 12:45 Cesty víry: Kardinálův muž [i] 13:15 Televizní klub neslyšících [i] 13:40 Československý filmový týdeník 1182/2379 [i] 13:55 Po stopách třetího odboje: Osudový výstřel 2/16 [i] 14:20 1. světová válka na moři: Boj s německými ponorkami [i] 15:15 Nové objevy ve starém Egyptě: Tajemství Sahary 1/6 [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Proč letadla padají: Osudná chyba [i] 17:20 Císařův poslední valčík [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Stop pro "čezetu" [i] 19:15 Bohové a proroci: Šákjamuniho učení 2/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Manželské etudy: Zuzana a [i] 20:40 Manželské etudy po dvaceti letech: Zuzana a Stanislav [i] 21:35 Manželské etudy po 35 letech: Zuzana a Stanislav [i] 22:35 Lord Jim [i] 01:05 El Dorado [i] 03:05 Queer: Youtuber jako já [i] 03:35 Můj život v islámu [i] 04:00 Ze ZOO do ZOO [i] 04:25 Na hranici tradic: Poslední kolář na Moravě [i] 04:55 Život na zámku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 3380 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem III 20 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Tu chybu už neudělám! 122 [i] 14:15 Mentalista IV: Růžové šaty 8 [i] 15:05 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: Všechno jinak 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3381 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Jakub a detektivové 26 [i] 21:20 Kriminálka Anděl: Bezdomovci 2 [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Noc s nepřítelem 24 [i] 23:25 Vražedná čísla VI: Ultimatum 8 [i] 00:15 Mentalista IV: Růžové šaty 8 [i] 01:00 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 01:40 Kriminálka Miami IX: Všechno jinak 18 [i] 02:20 Střepiny [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tu chybu už neudělám! 122 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Veřejný nepřítel číslo jedna 2 [i] 06:35 Ferda Mravenec: Na bleším trhu 34 [i] 07:20 M*A*S*H 11 [i] 08:10 M*A*S*H 12 [i] 08:50 M*A*S*H 13 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: A ještě jednu na cestu 14 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch III: Pozdní lítost 15 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Tvrdé přistání 13 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Eskamotáž 3 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Blízká setkání 65 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Dopisy pro Julii [i] 00:55 Policie v akci [i] 01:55 Návrat komisaře Rexe XII: Eskamotáž 3 [i] 02:55 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby 4 [i] 03:55 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 42-43/137 [i] 08:35 Priatelia [i] 10:20 Roztomilé mrchy V. 9/25 [i] 11:30 Domov na kľúč [i] 12:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:45 Esmeralda 44-45/137 [i] 18:30 Mentalista [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Matky a dcéry 15-16 [i] 22:30 Feriha 8/160 [i] 23:55 Stratená duša V. 5/16 [i] 00:50 Roztomilé mrchy V. 9/25 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 8 [i] 05:50 Zoom In 2 9 [i] 06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 11 [i] 06:20 Želví nindžové III [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 6 [i] 12:05 Sammyho dobrodružství - Útěk z ráje [i] 13:40 Hrdinové a zbabělci [i] 15:10 Milenci [i] 17:00 Včera v noci [i] 18:30 88 minút [i] 20:20 Dárce [i] 22:00 Bunraku [i] 00:05 Vikingové II [i] 02:00 Dokonaly vojak [i] 03:30 Stav milosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 14:15 Tenis [i]