TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Scooby-Doo: Abrakadabra! [i] 08:25 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 11:30 CHART SHOW [i] 13:40 Detektív Dušo [i] 14:50 Babovřesky 3 [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jack Reacher [i] 23:15 Smrtonosná zbraň 2 [i] 01:30 Nočný let [i] 03:00 Jack Reacher [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Vtáčí ostrov [i] 06:35 Veselá farma II [i] 06:40 Yakari III. [i] 06:55 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Na pláži [i] 07:15 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Zázračná pieseň 24/52 [i] 07:30 Martinka II.: Karla, preber sa! 37/52 [i] 07:45 Garfield IV. [i] 07:55 Mickey Mouseov klub 9/26 [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:50 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 09:05 Spadla z oblakov: Svadobné šaty 3/13 [i] 09:35 Jazdi hlavou: Mobil [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Problém na mori [i] 14:20 K.L.Zachar: 100: Kocúrkovo [i] 15:40 "Četnícke humoresky III.": "Majlant" 1/13 [i] 17:10 Takí sme boli: Božidara Turzonovová [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Sváko Ragan 2/3 [i] 21:35 Hrbáč [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Problém na mori [i] 00:30 O 5 minút 12 [i] 01:35 Hrbáč [i] 03:40 Čarovn: é miesta Zeme IV. [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Gombasecká, Jasovská a Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 06:35 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Dolní Dvůr [i] 06:45 Božie domy s Vandalom [i] 07:00 Televíkend [i] 07:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Geoderma - Živý plášť planéty Zeme [i] 09:25 Test magazín: Zemiakové čipsy [i] 09:35 Hory, batoh, kamera [i] 10:00 Ekumennická bohoslužba [i] 11:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Drevené kostoly Karpatského oblúka [i] 12:00 Bratislavský novoročný koncert [i] 13:00 Televízny posol [i] 13:35 True Štúr [i] 14:35 Biatlon - SP [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:50 Vtáčí ostrov [i] 18:55 Veselá farma II [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - foto Oto [i] 19:10 Yakari III. [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 1/7 [i] 21:15 Tajná agenda [i] 23:00 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 23:30 Novoročný koncert Viedenských filharmonikov 2018 [i] 01:35 Krvavý trón [i] 03:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 Denník slabocha [i] 09:10 Hooten a Lady: Lovci pokladov 1,2/8 [i] 11:15 Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky [i] 13:20 Česká spojka [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Momentum [i] 22:55 Nindža [i] 00:40 Nehanební bastardi [i] 03:35 NA CHALUPE [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 06:10 Webmaster [i] 06:55 NA CHALUPE [i] 08:20 Najväčšie a ešte väčšie 2 [i] 09:20 RÁNO S RIKOM 09:55 Vzdialená zem [i] 12:10 VLCI [i] 15:10 Letecké katastrofy 1,2/5 [i] 17:25 Čudný čávo [i] 19:25 ŽREBOVANIE 19:35 Kutyil s.r.o. 10 [i] 20:35 Hooten a Lady: Lovci pokladov 1,2/8 [i] 22:30 Chalan na hranie [i] 00:40 Webmaster [i] 01:45 Kutyil s.r.o. 10 [i] 02:35 Vzdialená zem [i] 04:10 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 08:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 09:05 Jak prosté V. 3 [i] 10:05 Jak prosté V. 4 [i] 11:05 Tým Škorpion II. 25 [i] 12:05 Perception Iii. 1 [i] 13:05 Bez hranic III. 5 [i] 14:05 Bez hranic III. 6 [i] 15:05 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 16:05 Výkupné I. 1 [i] 17:05 Jak prosté V. 3 [i] 18:05 Jak prosté V. 4 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 25 [i] 20:05 Perception Iii. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 10 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 11 [i] 22:50 Criminal Minds Xii. 11 [i] 23:45 Criminal Minds Xii. 12 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 10 [i] 01:30 Medium Ii. 16 [i] 02:15 Medium Ii. 20 [i] 03:00 Bez hranic III. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 06:30 Muži Yukonu (4. Řada): Vyčerpanost 8 [i] 07:30 Aljašská železnice (3. Řada): Vysokohorské peklo 2 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 41 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 11:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 12:00 Války kontejnerů (1. Řada) 3 [i] 12:30 Války kontejnerů (1. Řada) 4 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 13 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 16:00 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 2 [i] 18:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Útěk partnera 3 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Srdce v divočině 7 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 21:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Mafiánská rodina 2 [i] 22:00 Zápasník (1. Řada): Slabiny 2 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 11 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 4 [i] 01:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 4 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 03:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Mafiánská rodina 2 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Andula vyhrála [i] 07:50 Film o filmu Můj strýček [i] 08:00 Můj obchod se psy: Kynologický ústav 2/2 [i] 09:00 Úsměvy Jiřiny Jiráskové [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 F. . Věk 2/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hora jménem Andělská [i] 14:05 Zachýsek, zvaný Rumělka [i] 15:10 Naděje má hluboké dno [i] 16:35 Momentálně jsem mrtvý... [i] 17:30 Psí kus [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Můj strýček Archimedes [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Ženy, které nenávidí muže [i] 23:40 Mladý Montalbano [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:35 Žiješ jenom 2x [i] 03:00 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 03:05 Hobby naší doby [i] 03:35 Banánové rybičky [i] 04:10 Škatulata, škatulata... [i] 04:35 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Z úst dětí připravil si slávu [i] 05:30 Bohové a proroci: Šákjamuniho učení 2/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1182/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: To bylo slávy... [i] 09:35 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická odvetná zbraň V1 [i] 10:20 Jagellonci [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:35 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:35 Cesty víry: Kardinálův muž [i] 14:05 Kočka není pes [i] 14:35 Království divočiny: Lidoopi [i] 15:10 Na plovárně s Jamesem Newtonem [i] 15:35 Na cestě po Jižní Austrálii [i] 16:05 Nové objevy ve starém Egyptě: Tajemství Sahary 1/6 [i] 16:55 Wellington [i] 18:00 Nový Zéland 1/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Záhady přírodovědy [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 El Dorado [i] 22:10 Slunce rošťáků [i] 23:50 Nemusíš s láskou, stačí s citem [i] 00:45 Gomora 3,4/12 [i] 02:15 Balet bolí [i] 02:45 Hajda domů [i] 03:10 Památky na prodej: Zámek Štědrá [i] 03:25 Gajdujtě, gajdičky! [i] 03:50 Na moll [i] 04:30 Krásy evropského pobřeží: Mezi dvěma světy [i] 04:40 Jiří Pecha, herec [i] 04:55 Pohled do hlubin komediantské duše [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Lišákoviny [i] 06:10 Oggy a Škodíci V 33, 34 [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 8 [i] 06:55 Milesova vesmírná dobrodružství 21 [i] 07:20 Kačeří příběhy 55, 56 [i] 08:05 Lví hlídka 1 [i] 08:25 Krok za krokem III 19 [i] 08:50 Sedmikráska [i] 09:55 Hořké sladkosti [i] 11:35 Matilda [i] 13:25 Kokosy v pralese [i] 15:25 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 17:00 Láska na kari [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, jahody [i] 21:40 Střepiny [i] 22:15 Špionáž [i] 00:15 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 01:40 Kriminálka Miami IV: Cvičná vražda [i] 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:30 Áčko: S Novou snídám i usínám [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Neblaze proslulí 1 [i] 06:50 Ferda Mravenec: Jak se stal Ferda filmovou hvězdou 33 [i] 07:20 M*A*S*H 10 [i] 07:50 Přírodní vesmír: Smrt včely medonosné 7 [i] 08:55 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:25 1890: Krev a mléko 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:50 Ano, šéfe! [i] 14:55 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž [i] 17:15 Kamarád do deště [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Svatá čtveřice [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Bez soucitu [i] 00:40 Přírodní vesmír: Smrt včely medonosné 7 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž [i] 03:25 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 08:30 Reflex [i] 10:25 Rebelka z predmestia [i] 11:55 Superpestúnka [i] 14:05 Odložený prípad IV. 3-4/24 [i] 16:00 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 18:05 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Whitney: Príbeh hviezdy [i] 21:50 Princezná a námorník [i] 23:40 Šialene zamilovaní [i] 01:30 Whitney: Príbeh hviezdy [i] 03:05 Princezná a námorník [i] 04:30 Odložený prípad IV. 4/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zoom In 2 3 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Zoom In 2 4 [i] 06:10 Zoom In 2 5 [i] 06:20 Velké dobrodružství [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 6 [i] 11:15 Zoom In 2 7 [i] 11:25 Asterix: Sídliště bohů [i] 12:50 Sammyho dobrodružství - Útěk z ráje [i] 14:25 Spiklenci [i] 16:20 Twister [i] 18:10 3 dny na zabití [i] 20:10 88 minút [i] 22:00 Inkvizitor [i] 23:35 Bunraku [i] 01:40 Casanova [i] 04:15 Krvavý zápas [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Alpské lyžování [i] 06:00 Olympijské hry [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Formule [i] 09:00 Olympijské hry [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:30 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Olympijské hry [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rallye [i] 00:00 Rallye [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Seznamte se: Fudžajra 1 1 [i] 05:10 Bible: Historie 1 1 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: Řím 4 [i] 06:55 Ruční výroba v Japonsku 1 1 [i] 08:00 Cenu „Strom roku“ získává.. [i] 09:00 Horský národ 1 1 [i] 10:00 Himaláje [i] 11:00 Nekrásnější pláže světa 1 1 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 4 [i] 13:00 Mužské hry 1 7 [i] 13:30 Mužské hry 1 8 [i] 14:00 Algoritmus:Tajná pravidla moderního života [i] 15:05 Uvnitř lidského těla 1 4 [i] 16:05 Počasí - Top 10 2 4 [i] 17:00 Ohromující mosty 1 2 [i] 18:00 Poznejte Římskou říši 1 1 [i] 19:05 Zvlášní schopnosti: zázrak nebo věda? 1 2 [i] 20:05 Tajná akta nacistů 1: Nacistické paprsky smrti 2 [i] 21:05 Americká 90. léta 1 4