TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Scooby-Doo a pirátsky poklad [i] 07:50 ZOOM: Akadémia pre superhrdinov [i] 09:30 Teória veľkého tresku III. [i] 10:00 Správna dvojka 1/12 [i] 10:25 Charlieho anjeli [i] 12:30 Divergencia [i] 15:10 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 18. PLES V OPERE - naživo [i] 20:30 Ukradli mi dieťa [i] 22:25 18. PLES V OPERE - naživo [i] 22:30 Mrcha učiteľka [i] 00:30 Vejška [i] 02:05 Ohnivý kruh [i] 04:00 Mrcha učiteľka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 Vtáčí ostrov [i] 06:35 Veselá farma II [i] 06:40 Yakari III. [i] 06:55 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Ocko vešia obrázok [i] 07:15 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Štrajk včielok 23/52 [i] 07:25 Martinka II.: Omeleta nebude 36/52 [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Mickey Mouseov klub 8/26 [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 800 slov 1/8 [i] 10:30 Park [i] 11:20 On air [i] 11:50 Slovensko chutí [i] 12:25 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky 1/2 [i] 14:05 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2 [i] 15:50 Milujem Slovensko [i] 17:55 Fetiše socializmu II.: Srdečné pozdravy z pionierskeho tábora [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zem spieva [i] 22:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Karibské tajomstvo [i] 23:30 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky 1/2 [i] 01:10 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2 [i] 02:45 Zem spieva [i] 04:20 800 slov 1/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Katarína Veľká II. - Vzostup 3/12 [i] 06:30 Katarína Veľká II. - Vzostup 4/12 [i] 07:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:05 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Dolní Dvůr [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Klapka, akcia! [i] 10:25 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: Trpká chuť „sladkej“ choroby [i] 11:50 VAT: Na Nový rok okolo sveta [i] 12:15 ZvedaVEC: Navigácia [i] 12:20 Primáška [i] 12:50 Gypsy Fest [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Geoderma - Živý plášť planéty Zeme [i] 14:30 Test magazín: Zemiakové čipsy [i] 14:40 Krištáľové krídlo [i] 16:55 Herecké legendy: Zdena Studenková [i] 17:10 Kean [i] 18:30 Obedníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - sedem sviečok [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lucie Kurilovskej [i] 20:40 "Hlas pro římskeho krále" [i] 22:25 Fargo III [i] 23:30 Most [i] 00:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 01:00 Túlavý pes [i] 03:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 SÚDNA SIEŇ [i] 05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 Sofia Prvá 24,25 [i] 08:05 Sedem trpaslíkov [i] 09:45 NAŠI III. 1,2 [i] 11:05 SUPER KARAOKE [i] 11:45 Kuriér 1,2/12 [i] 14:00 Vodný svet [i] 16:50 PRÁZDNINY 1,2/10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky [i] 22:45 Nehanební bastardi [i] 02:05 Krvavé diamanty [i] 03:25 NOVINY TV: JOJ 04:05 Jedinečné letisko v Dubaji 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie II. [i] 05:30 KLAN 5 [i] 06:10 Páli jej to? [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:15 NA CHALUPE [i] 10:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. - PREMIÉRA 6 [i] 13:00 Vražda ako maličkosť [i] 15:00 Jedinečné letisko v Dubaji 3,4 [i] 17:05 Servírka [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Kutyil s.r.o. 9 [i] 20:35 Verejní nepriatelia [i] 23:40 Darjeeling s ručením obmedzeným [i] 01:35 Páli jej to? [i] 03:15 Kutyil s.r.o. 9 [i] 04:00 Vražda ako maličkosť [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:15 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 08:15 Výkupné I. 1 [i] 09:15 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 10:15 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 11:15 Medium Ii. 16 [i] 12:10 Medium Ii. 20 [i] 13:10 Tým Škorpion II. 25 [i] 14:10 Perception Iii. 1 [i] 15:10 Bez hranic III. 5 [i] 16:10 Bez hranic III. 6 [i] 17:10 Medium Ii. 16 [i] 18:05 Medium Ii. 20 [i] 19:05 Jak prosté V. 3 [i] 20:05 Jak prosté V. 4 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 19 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 5 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 6 [i] 23:45 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 00:40 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 01:35 Bez hranic III. 5 [i] 02:25 Bez hranic III. 6 [i] 03:15 Zkušební jízda I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Ekvádor 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Brazílie 5 [i] 07:30 Dvojí přežití (2. Řada): Ošetření rány 3 [i] 08:30 Dvojí přežití (2. Řada): Pryč z oblaků 4 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky 2 [i] 10:00 Lovci odpadu (7. Řada) 7 [i] 11:00 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 11:30 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10 3 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10, 2. část 4 [i] 14:00 Zlatá horečka (8. Řada) 2 [i] 15:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i] 16:00 Carspotting (1. Řada) 2 [i] 17:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Útěk partnera 3 [i] 18:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Umělecká práce 2 [i] 19:00 Rození obchodníci (14. Řada) 5 [i] 20:00 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 21:00 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i] 23:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Mafiánská rodina 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Impozantní selhání 9 [i] 02:00 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 03:00 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:30 Pučálkovic Amina [i] 07:30 Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly [i] 08:45 Panství Downton VI 2/10 [i] 09:35 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Koho ofoukne větříček [i] 13:50 Libeňský čaroděj [i] 14:25 Andula vyhrála [i] 15:50 Otec nebo bratr [i] 17:00 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Definice lásky [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:35 Král Artuš [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:15 Na forbíně TM [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:40 Kde bydlely princezny [i] 03:00 Sama doma [i] 04:35 Dobrovolný dárce hlasu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Počesku [i] 05:30 Zašlapané projekty: Pražské metro [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:25 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pémci [i] 09:30 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Hlasy zvonů [i] 10:25 Kdo chce s vlky žíti [i] 10:55 Dobrodružství archeologie: Egypt - Kolaps civilizací 1/5 [i] 11:50 Proč letadla padají: Osudná chyba [i] 12:35 1936: Nacistický olympijský sen [i] 13:30 Babylon [i] 13:55 Velké manévry [i] 15:40 Krajina kamenných věží [i] 16:05 Divoká Francie 2/4 [i] 16:55 Kamera na cestách: Namibie, země nedotčené přírody [i] 17:50 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Láska 1/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Plevel v české krajině [i] 19:30 Zašlapané projekty: Pražské metro [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dva Jakeové [i] 22:20 Collateral [i] 00:20 Gomora 3,4/12 [i] 01:55 Svět podle Daliborka [i] 03:45 Případ pro ombudsmana [i] 04:00 Proměny českého venkova [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Oggy a Škodíci V 31, 32 [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 7 [i] 06:55 Milesova vesmírná dobrodružství 20 [i] 07:20 Kačeří příběhy 53, 54 [i] 08:05 Tučnáci z Madagaskaru III 15 [i] 08:25 Hannah Montana [i] 10:15 Nezapomeň na lásku [i] 12:05 Volejte Novu [i] 12:40 Víkend [i] 13:40 Láska na inzerát [i] 15:45 Risknem to s Polly [i] 17:35 Toy Story 3: Příběh hraček [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 [i] 22:55 Drive Angry [i] 00:50 Zločinec [i] 02:30 Kriminálka Miami IX: Zvláštní zásilka 17 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dva jsou víc než jeden 121 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago V: Prokletý svět 2/2 [i] 06:45 Ferda Mravenec: O zlatém svatebním dnu a o neposlušném kanónu 32 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:40 M*A*S*H 9 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Prima Partička [i] 10:30 Máme rádi Česko [i] 12:00 Mordparta: Kořist 8 [i] 13:20 Ano, šéfe! [i] 14:25 Vraždy v Midsomeru VI: Draví ptáci [i] 16:35 Dopisy pro Julii [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Maigret a případ mrtvého muže [i] 22:15 Krvavá pomsta [i] 00:15 Trpělivý vrah [i] 02:05 Brutální Hanna [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru VI: Draví ptáci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Emilie Richardsová: Čas odpúšťania [i] 08:30 Reflex [i] 10:20 Rebelka z predmestia [i] 11:55 Superpestúnka [i] 14:05 Odložený prípad IV. 1-2/24 [i] 16:05 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 17:55 Pozri, kto to hovorí [i] 20:00 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 00:05 Boží odkaz [i] 02:10 Sladký život [i] 03:30 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zoom In 2 2 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:00 Síla odvahy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 Agent Cody Banks 2 [i] 13:45 Asterix: Sídliště bohů [i] 15:10 Žralok v Benátkách [i] 16:40 Obviněn [i] 18:30 Hrdinové a zbabělci [i] 20:00 3 dny na zabití [i] 22:00 Dokonaly vojak [i] 23:35 Temná legenda [i] 01:15 Inkvizitor [i] 02:45 Gangy New Yorku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Severská kombinace [i] 05:30 Watts [i] 06:00 Formule [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Formule [i] 17:00 Formule [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:15 Skoky na lyžích [i] 21:30 Biatlon [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Rallye [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Rallye [i] 02:00 Tenis [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Největší bitvy 2. světové války 1: Sabotáž 6 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: Paříž 3 [i] 06:55 Japonský styl života 1 3 [i] 08:00 Pán Karpat [i] 09:00 Život ve vzduchu 1: Přeplněné nebe 3 [i] 10:00 Cenu „Strom roku“ získává.. [i] 11:00 Ráj miliardářů: Na ostrově Necker 1 1