TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 9-10/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Babovřesky 3 [i] 22:40 Ohnivý kruh [i] 01:20 Mentalista I. 9-10/23 [i] 02:50 Lovec zločincov II. 5-6/22 [i] 04:15 Susedské prípady [i] 04:55 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Útek [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Postupim [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Námorná zmluva 3/13 [i] 10:00 Nash Bridges: Peniaze 32 [i] 10:50 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 11:00 Posledná rozlúčka s Mariánom Labudom [i] 12:30 Správy RTVS [i] 12:50 Dámsky klub [i] 14:30 Sudkyňa Amy: Nezmieriteľní 41 [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomsta [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cinque Terre [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Osamelá cyklistka 4/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Identita [i] 00:10 Nash Bridges: Peniaze 32 [i] 00:55 Neskoro večer [i] 01:45 Sudkyňa Amy: Nezmieriteľní 41 [i] 02:30 Identita [i] 03:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Super - zmysly: Super - zmysly: Čuch a Chuť [i] 06:15 Sládkova abeceda: Písmeno "K" [i] 06:20 Sládkova abeceda: Písmeno "L" [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "M" [i] 06:40 Zázračný miniateliér [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Veselá farma II [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - čo je dobré, čo je zlé [i] 07:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Spomíname na Karola L. Zachara a K. Machatu: Geľo Sebechlebský [i] 11:30 Na polici v hrnci: Ako si ježko hľadal nevestu [i] 11:40 Na polici v hrnci: Ako sa slivkový lekvár pohádal s malinovým džemom [i] 11:50 Na polici v hrnci: Ako sa kyslé uhorky hrali na vojakov [i] 12:00 Mastný hrniec [i] 13:15 Večer televízneho archívu - Marián Labuda [i] 14:30 Jubileum [i] 14:55 Mojich sedem divov: Marián Labuda [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:05 Požičaná planéta: Kráľovná Karpát - Slovensko [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Podproč [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - čo je dobré, čo je zlé [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mariána Labudu [i] 20:50 Katarína Veľká II. - Vzostup 3/12 [i] 21:40 Katarína Veľká II. - Vzostup 4/12 [i] 22:35 Spovede [i] 00:20 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy RTVS z regiónov [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:00 OCHRANCOVIA 4 [i] 10:55 KLAN 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie 5 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 15:00 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VEĽKÝ BALÍK [i] 22:00 Verejní nepriatelia [i] 01:00 Luxusná spoločníčka [i] 02:20 VEĽKÝ BALÍK [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 OCHRANCOVIA 5 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie II. [i] 05:25 KLAN 4 [i] 06:05 Nevinní 8 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 4 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov 3 [i] 11:05 Prvé oddelenie II. [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 9 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. 7 [i] 14:30 Simpsonovci XIV. 4 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu III. 14,15 [i] 15:55 Terra Nova 13/13 [i] 16:55 Simpsonovci XIV. 5 [i] 17:25 Stratené duše V. 12,13 [i] 19:25 ŽREBOVANIE 19:30 Kutyil s.r.o. 8 [i] 20:35 Česká spojka [i] 23:00 Letecké katastrofy 1,2/5 [i] 01:15 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:25 Hľadá sa dom pre milionárov 3 [i] 03:10 Kutyil s.r.o. 8 [i] 03:50 Luxusná spoločníčka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 3 [i] 08:00 Profil zločinu III. 5 [i] 09:05 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 10:05 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 11:00 Rookie Blue III. 3 [i] 12:00 Profil zločinu III. 5 [i] 13:05 Inteligence I. 8 [i] 14:05 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 15:05 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 16:00 Rookie Blue III. 4 [i] 17:00 Profil zločinu III. 6 [i] 18:10 Inteligence I. 9 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 8 [i] 22:50 Havaj 5-0 Iv. 9 [i] 23:45 Ultraviolet I. 7 [i] 00:40 Medium V. 7 [i] 01:35 Havaj 5-0 Iv. 9 [i] 02:25 Hannibal II. 4 [i] 03:05 Inteligence I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Močály Everglades 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Vanilka/kotvy 10 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger z roku 1971, 2. část 10 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Kombinované úhelníky, chovy krevet, kulové ventily, strunové vyžínače 10 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 49 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 10 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Willys Jeep - USA 10 [i] 12:00 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 13:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 14:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 5 [i] 15:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 6 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejvyšší most na světě 4 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 4 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Trojitá hrozba 10 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Nissan Skyline 11 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Obrovské ventily 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 8 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Požár na hospodářství 3 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada) 14 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Vražedné stavby 8 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Zvláštní symboly v poušti 10 [i] 02:00 Záchrana statku (1. Řada) 8 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Požár na hospodářství 3 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): Nissan Skyline 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Vražda podle Nicka Cullhanea [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:35 Křeček [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Reportéři ČT [i] 14:40 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:50 Cestománie [i] 16:20 Zlý dům [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Četnické humoresky: Táta 20/39 [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Hercule Poirot [i] 23:20 Zlý dům [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kostarika, most mezi Tichým oceánem a Karibským mořem [i] 09:55 Margaret Thatcherová: Železná lady [i] 11:25 Antropocén - věk člověka [i] 12:20 Postřehy odjinud [i] 12:30 Zeměpis světa: Indický Himálaj [i] 12:45 Zeměpis světa: Tibetský Himálaj s náhorní plošinou [i] 13:00 Království divočiny: Tučňáci [i] 13:30 Jak se žije zvěrolékařům podle [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:15 GEN - Galerie elity národa [i] 14:30 Na cestě po Ladakhu [i] 15:00 Cestománie [i] 15:30 1936: Nacistický olympijský sen [i] 16:25 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická odvetná zbraň V1 [i] 17:10 Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny [i] 18:05 Podtrženo, sečteno! 1/13 [i] 18:15 Go! [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Špionáž v divočině: Láska 1/4 [i] 21:00 Dobrodružství archeologie: Egypt - Kolaps civilizací 1/5 [i] 21:55 V pasti 1/10 [i] 22:50 V pasti 2/10 [i] 23:40 Dom Hemingway [i] 01:15 Intolerance: Klimatická spravedlnost [i] 01:40 Folklorika: Koleda hotařská i tříkrálová [i] 02:05 Drsná krása [i] 02:25 V zajetí vůle [i] 02:50 Sázky na život [i] 03:20 Stavíme to pro Vás! Váš starosta [i] 03:35 Ta naša kapela [i] 04:05 Divnopis [i] 04:10 Skrytá zranění [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3379 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Druhá šance 782 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem III 19 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dva jsou víc než jeden 121 [i] 14:15 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien 6 [i] 15:05 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo 7 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: Zvláštní zásilka 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3380 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man [i] 22:35 Sabotáž [i] 00:30 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien 6 [i] 01:15 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo 7 [i] 02:00 Kriminálka Miami IX: Lovný revír 16 [i] 03:00 Prásk [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Vrať čas! 120 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Prokletý svět 1/2 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O bitvě u Bílého kamene 31 [i] 07:20 M*A*S*H 8 [i] 08:10 M*A*S*H 9 [i] 08:50 M*A*S*H 10 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Převezl jsi mě 13 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: A ještě jednu na cestu 14 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Srdeční záležitost 12 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Stíny 1 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Krev a mléko 2 [i] 21:45 Brutální Hanna [i] 00:00 Policie v akci [i] 01:00 Návrat komisaře Rexe XII: Stíny 1 [i] 02:00 Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky 2 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 04:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Srdeční záležitost 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 40-41/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Roztomilé mrchy V. 8/25 [i] 11:20 Matky a dcéry 13-14 [i] 13:45 Feriha 7/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 17:00 Esmeralda 42-43/137 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 16/16 [i] 20:30 Sladký život [i] 22:15 Nesmrteľný 1-2/22 [i] 00:10 Roztomilé mrchy V. 8/25 [i] 01:05 Priatelia [i] 02:00 Prípady pre Lauru II. 16/16 [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 25 [i] 06:00 Zoom In 2 26 [i] 06:10 Zoom In 2 1 [i] 06:20 Dobrodružství Bucharoo Banzai napříč osmou dimenzí [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 5 [i] 12:05 Alamo [i] 14:50 Štvanec IRA [i] 16:45 Vzpoura strojů [i] 18:30 Žralok v Benátkách [i] 20:00 Vikingové II [i] 21:55 Omega Doom [i] 23:15 Příšera [i] 00:50 Mrtvý sníh [i] 02:20 Temná legenda [i] 03:55 Vražedné horko [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 08:00 Tenis [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Severská kombinace [i] 14:00 Biatlon [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30