TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 5-6/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Štyridsiatka na krku [i] 01:15 Mentalista I. 5-6/23 [i] 02:45 Lovec zločincov II. 1-2/22 [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový domov [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Sprévsky les [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Škandál v Čechách 1/13 [i] 10:05 Nash Bridges: Zlá karta 30 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Každý sa raz potkne 39 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobré úmysly [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Tajomstvo [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Elche [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Tancujúci muži 2/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Winnetou: Tajomstvo strieborného jazera 2/3 [i] 22:05 Vraždy na Ile de Ré [i] 23:40 Nash Bridges: Zlá karta 30 [i] 00:25 Sudkyňa Amy: Každý sa raz potkne 39 [i] 01:10 Winnetou: Tajomstvo strieborného jazera 2/3 [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Sládkova abeceda: Písmeno "G" [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "H" [i] 06:30 Zázračný miniateliér [i] 06:40 Zázračný miniateliér [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - telefón [i] 07:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Pernikári a voskári [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Biela voči oblohe: Vianoce 1914 [i] 11:00 Zemplín [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Dobšinská ľadová jaskyňa [i] 12:50 Divoká Amerika: Krajina aligátorov [i] 13:35 Divoká Amerika: Noc grizzlyho [i] 14:35 Moja diagnóza: S "kerkou" v oku [i] 15:00 Svedectvo o dr. G.Husákovi [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Hmat [i] 16:35 Krása ukrytá v hline [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Tatranská Javorina [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - telefón [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Snežné vtáča - príbeh malého tučniaka [i] 21:05 Koniec bankového tajomstva [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Slávnostný koncert k 10. výročiu vstupu SR do schengenského priestoru [i] 23:40 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:00 OCHRANCOVIA 2 [i] 10:50 KLAN 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie 3 [i] 13:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 15:00 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 21:35 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 22:00 Taken - Posadnutý pomstou - PREMIÉRA 5 [i] 23:15 Terra Nova 11 [i] 00:10 Vražedné Miami 6 [i] 01:05 KRIMI 01:30 NOVINY TV JOJ 02:05 TOP STAR [i] 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 OCHRANCOVIA 3 [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie II. [i] 05:20 KLAN 2 [i] 06:10 Nevinní 6 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 2 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov 1/6 [i] 11:05 Prvé oddelenie II. [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 7 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. 5 [i] 14:25 Simpsonovci XIV. 2 [i] 15:00 Ako som spoznal vašu mamu III. 10,11 [i] 15:55 Terra Nova 11 [i] 16:55 Simpsonovci XIV. 3 [i] 17:20 Stratené duše V. 8,9 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:30 Kutyil s.r.o. 6 [i] 20:35 Kuriér 1,2/12 [i] 22:30 Druhá šanca 1,2/11 [i] 00:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 01:40 Hľadá sa dom pre milionárov 1/6 [i] 02:30 Kutyil s.r.o. 6 [i] 03:15 Druhá šanca 1,2/11 [i] 04:40 Ako som spoznal vašu mamu III. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 1 [i] 08:00 Profil zločinu III. 3 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 24 [i] 11:00 Rookie Blue III. 1 [i] 12:00 Profil zločinu III. 3 [i] 13:00 Inteligence I. 6 [i] 13:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 23 [i] 14:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 24 [i] 15:55 Rookie Blue III. 2 [i] 16:55 Profil zločinu III. 4 [i] 18:05 Inteligence I. 7 [i] 19:00 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 21:00 Havaj 5-0 Iv. 8 [i] 22:00 Havaj 5-0 Iv. 9 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 00:00 Tým Škorpion III. 11 [i] 00:55 Havaj 5-0 Iv. 8 [i] 01:55 Criminal Minds Xii. 11 [i] 02:40 Criminal Minds Xii. 12 [i] 03:20 Inteligence I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Pustý ostrov 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 1. část 8 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Spirálové repelenty proti komárům, tříkolky na sluneční energii, palmov olej a stříkací pistole na s 8 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 47 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 8 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 13 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i] 12:00 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Problémy v přístavu 4 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Na mrtvém bodě 5 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejdelší tunel na světě 2 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 2 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Motorky Hot Rod 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 20:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Milionový kousek: 2. část 7 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 22:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Závodní Fairlane 15 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Nad psancem 16 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Chaos v Kolumbii 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Útěk El Chapa 8 [i] 02:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Milionový kousek: 2. část 7 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 04:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Závodní Fairlane 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Bohuše Matuše [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Jasná vražda [i] 09:50 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 10:00 Doktor Martin [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Nám se to stát nemůže... [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 To je vražda, napsala VII: Žena se špatnou pověstí [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vzteklina 1/6 [i] 21:00 Cirkus Bukowsky 1/12 [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Columbo [i] 23:25 Kriminalista III [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 09:15 Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny [i] 10:10 Alžběta I. [i] 11:00 1. světová válka na moři: Bitevní lodě ze Scapa Flow [i] 11:55 Náš venkov: Amputace krajiny [i] 12:20 Putování za písničkou [i] 12:50 Folklorika: Koleda hotařská i tříkrálová [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:10 Palestina, v srdci Svaté země [i] 15:05 Televizní klub neslyšících [i] 15:35 Století českých atentátů [i] 17:35 Zázračná planeta: Rybařící levharti [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 19:15 Na cestě po Ladakhu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Manželské etudy: Marcela a Jiří [i] 20:50 Manželské etudy po dvaceti letech: Marcela a Jiří [i] 21:50 Manželské etudy po 35 letech: Marcela a Jiří [i] 22:55 Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí [i] 00:25 Sestřička Jackie VII: Dohoda 2/12 [i] 00:55 Uchem jehly [i] 01:20 Chcete je? [i] 01:25 Z očí do očí [i] 02:10 Islám po česku [i] 02:30 Ahoj armádo! [i] 03:00 Manželství v proměnách doby [i] 03:25 Zrození strašidla [i] 03:50 Případ pro ombudsmana [i] 04:10 Koně v Brně [i] 04:40 Edvard Beneš - tragédie politika 1/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3377 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Padesát na padesát 781 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem III 17 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Hořký kamarádství 119 [i] 14:15 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 15:05 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 16:00 Kriminálka Miami IX: Touha po krvi 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3378 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:30 Kamarád taky rád [i] 23:45 Vražedná čísla VI: Černý trh 7 [i] 00:30 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 01:15 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 01:55 Kriminálka Miami IX: Kdo jsi bez viny 14 [i] 02:35 Krok za krokem III 17 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Ve jménu lásky 118 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Podraz 7 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O zdviži na mléko a o lupičích a jejich královně 29 [i] 07:25 M*A*S*H 4 [i] 08:10 M*A*S*H 5 [i] 08:50 M*A*S*H 6 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Trocha štěstí pro každého 11 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: V tichu noci 12 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Všechno, nebo nic 10 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Odložený případ 9 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Mistrovská hudba 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Na jezeře 64 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Jak se staví sen - extra [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe XI: Odložený případ 9 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XI: Mistrovská hudba 10 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 04:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Všechno, nebo nic 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 36-37/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Roztomilé mrchy V. 6/25 [i] 11:20 Matky a dcéry 9-10 [i] 13:45 Feriha 5/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 17:00 Esmeralda 38-39/137 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 14/16 [i] 20:30 Matky a dcéry 11-12 [i] 22:25 Feriha 6/160 [i] 23:30 Stratená duša V. 3/16 [i] 00:30 Roztomilé mrchy V. 6/25 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Prípady pre Lauru II. 14/16 [i] 02:40 Smotánka [i] 04:00 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 4 [i] 06:00 Zoom In 2 20 [i] 06:10 Zoom In 2 21 [i] 06:20 Pan North [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 22 [i] 11:15 Želví nindžové III [i] 12:55 Antboy 3 [i] 14:20 Vzpoura strojů [i] 16:05 Po přečtení spalte [i] 17:40 Vodní svět [i] 19:55 Coriolanus [i] 22:00 Babylon A.D.