TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 3-4/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:35 Mentalista I. 3-4/23 [i] 01:35 Dedo je lotor [i] 03:10 Susedské prípady [i] 03:50 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dieťa od susedov [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Lanzarote - Kanárske ostrovy [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Nash Bridges: Pohyblivý terč 29 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Zrada kompromisov 38 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový domov [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamarátky [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Sprévsky les [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Škandál v Čechách 1/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Tisícročná včela: Murári 1/4 [i] 21:25 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 22:25 Slovensko chutí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Nezvestné dievčatá 1/23 [i] 23:40 Nash Bridges: Pohyblivý terč 29 [i] 00:25 Tisícročná včela: Murári 1/4 [i] 01:25 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 02:20 Slovensko chutí [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Sládkova abeceda: Písmeno "E" [i] 06:15 Sládkova abeceda: Písmeno "F" [i] 06:25 Zázračný miniateliér [i] 06:35 Zázračný miniateliér [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Yakari III. [i] 07:05 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - škôlkárska láska [i] 07:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Večer národnostných menšín [i] 10:00 Biela voči oblohe: Leto 1914 [i] 11:00 Na ľudovú nôtu [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA. [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Pieniny sú legendárne [i] 12:55 Divoká Amerika: Super los [i] 13:40 Divoká Amerika: Puma proti muflónovi [i] 14:35 Ambulancia: Pán doktor mám kyselinu, čo mám robiť? [i] 15:05 Hana Meličková [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Sluch [i] 16:30 Ľadové objatie Svalbardu [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vyšné Ružbachy [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP: Flachau - 1. kolo [i] 19:15 Večerníček: Jurošík [i] 19:20 Vtáčí ostrov [i] 19:30 Veselá farma II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - škôlkárska láska [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 GEN.sk: Martin Kundrát [i] 20:30 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP: Flachau - 2. kolo [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:35 Večera s Havranom: Pochovávame demokraciu predčasne? [i] 23:45 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA 1 [i] 10:55 KLAN 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Najkrajšie bývanie 2 [i] 14:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 15:00 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 21:35 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 22:00 Taken - Posadnutý pomstou - PREMIÉRA 4 [i] 23:15 Terra Nova 10 [i] 00:10 Vražedné Miami 5 [i] 01:05 KRIMI 01:30 NOVINY TV JOJ 02:05 TOP STAR [i] 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 OCHRANCOVIA 2 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Nevinní 5 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie 1/13 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 14/14 [i] 11:05 Prvé oddelenie II. [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 6 [i] 13:30 Kutyil s.r.o. 4 [i] 14:25 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 14:55 Ako som spoznal vašu mamu III. 8,9 [i] 15:55 Terra Nova 10 [i] 16:50 Simpsonovci XIV. 2 [i] 17:20 Stratené duše V. 6,7 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Kutyil s.r.o. 5 [i] 20:35 Siedmy syn [i] 22:50 Čierne: II. 1/10 [i] 00:00 Lovci väzňov II. 10/10 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:05 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 14/14 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. 5 [i] 03:30 Čierne vlajky II. 1/10 [i] 04:20 Lovci väzňov II. 10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue II. 13 [i] 07:55 Profil zločinu III. 2 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 22 [i] 11:00 Rookie Blue II. 13 [i] 12:00 Profil zločinu III. 2 [i] 13:10 Inteligence I. 5 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 22 [i] 16:10 Rookie Blue III. 1 [i] 17:10 Profil zločinu III. 3 [i] 18:10 Inteligence I. 6 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 23 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 24 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 11 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 12 [i] 22:50 Hannibal II. 4 [i] 23:45 Medium Iv. 16 [i] 00:40 Medium V. 7 [i] 01:35 Hannibal II. 4 [i] 02:20 Medium Iv. 16 [i] 03:00 Inteligence I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Sopka Mount Kilauea 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger - 1 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Dřevěné zápalky, orná zařízení, teleskopické můstky a perly Mabe 7 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 46 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 7 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 12 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i] 12:00 Dvojí přežití (1. Řada): Ztraceni v bažinách 7 [i] 13:00 Zlatá horečka (6. Řada): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 14:00 Zlatá horečka (6. Řada): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 15:00 Zlatá horečka (6. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejvýkonnější přehrada na světě 1 [i] 17:00 Války kontejnerů (2. Řada) 1 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Mikrofony 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 12 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 22:00 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 2 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Za každou cenu 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhadný hákový kříž 7 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 12 [i] 03:00 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 04:00 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak vychytat lososa? [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Vše pro záchranu [i] 09:50 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 10:00 Po stopách hvězd [i] 10:25 Podnájemníci [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 14:10 A máte nás holky v hrsti [i] 14:55 Doktor Martin [i] 15:45 To je vražda, napsala VII: Jasná vražda [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Jedna ruka netleská [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Ve jménu vlasti VI [i] 23:30 Taggart [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Na forbíně TM [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Památky na prodej: Hrad Sádek [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 09:15 Zázračná planeta: Rybařící levharti [i] 10:10 Divoká Francie 1/4 [i] 11:00 Království divočiny: Tučňáci [i] 11:30 Zachráníme supy? [i] 11:55 Nedej se [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:55 Manželské etudy: Ivana a Pavel [i] 13:30 Manželské etudy po dvaceti letech: Ivana a Pavel [i] 14:25 Manželské etudy po 35 letech: Ivana a Pavel [i] 15:25 Stopy, fakta, tajemství: Polárníci ze Zlatého návrší [i] 15:55 1. světová válka na moři: Bitevní lodě ze Scapa Flow [i] 16:45 Edvard Beneš - tragédie politika 1/2 [i] 18:00 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 18:15 Na cestě po Ladakhu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zeměpis světa: Indický Himálaj [i] 19:10 Na cestě po Patagonii [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická odvetná zbraň V1 [i] 20:50 Svět podle Daliborka [i] 22:45 Indiánské léto [i] 23:50 Antropocén - věk člověka [i] 00:45 Milovaná samota [i] 01:15 Ozvěna ticha [i] 01:30 Za jízdy se držeti [i] 01:55 Na dně [i] 02:25 Cesty [i] 02:45 Zveme vás... na hasičský bál [i] 03:20 Památky na prodej: Zámek Jeřice [i] 03:40 Na moll [i] 04:15 Ochotníci z Boleradic [i] 04:35 Zázrak [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3376 [i] 10:00 Specialisté: Milionářka 25 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem III 16 [i] 13:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Ve jménu lásky 118 [i] 14:10 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 15:05 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: Kdo jsi bez viny 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3377 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Padesát na padesát 781 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Třetí muž 23 [i] 23:25 Vražedná čísla VI: Říše snů 6 [i] 00:15 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 01:05 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 01:45 Kriminálka Miami IX: Poslední souboj 13 [i] 02:30 Krok za krokem III 15 [i] 02:50 Krok za krokem III 16 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyběl jsi mi 117 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Království přichází 6 [i] 06:40 Ferda Mravenec: Ferda v mraveništi 28 [i] 07:25 M*A*S*H 2 [i] 08:15 M*A*S*H 3 [i] 08:55 M*A*S*H 4 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Hodně dávno a dost daleko 10 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Trocha štěstí pro každého 11 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nebezpečný vztek 9 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Kočičí oči 7 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Jména hvězd 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Zákopová válka 67 [i] 21:35 Mordparta: Kořist 8 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XI: Kočičí oči 7 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XI: Jména hvězd 8 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 04:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nebezpečný vztek 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 34-35/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:10 Roztomilé mrchy V. 5/25 [i] 11:15 Matky a dcéry 7-8 [i] 13:35 Feriha 4/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 36-37/137 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 13/16 [i] 20:30 Matky a dcéry 9-10 [i] 22:20 Feriha 5/160 [i]