TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 1-2/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Horná Dolná [i] 22:30 Dedo je lotor [i] 00:40 Mentalista I. 1-2/23 [i] 02:20 Susedské prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko v obrazoch [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mama v puberte [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:35 Sváko Ragan 1/3 [i] 09:45 Nash Bridges: Preč zo Chicaga 28 [i] 10:35 Postav dom , zasaď strom [i] 11:10 Svet v roku 2017 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Spolucestujúci 37 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dieťa od susedov [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Najvyššia moc [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Lanzarote - Kanárske ostrovy [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Kohút na víne [i] 22:35 Reportéri [i] 23:05 Labyrint 1/7 [i] 00:05 Nash Bridges: Preč zo Chicaga 28 [i] 00:50 Kohút na víne [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Fidlibum [i] 06:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Veselá farma [i] 07:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - svetoví chalani [i] 07:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kalendár zvykov: Boli sme na priadkach [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Spomíname na Hanu Meličkovú: Kamenná bolesť [i] 10:45 Šarišské ozveny [i] 11:35 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlislimáky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Za tajomstvami neobyčajného lesa [i] 12:50 Divoká Amerika: Príšerný vlk [i] 13:35 Divoká Amerika: Americký netopier [i] 14:35 Ambulancia: Súčasné možnosti liečby ťažkých popálenín [i] 15:00 Mojich sedem divov: Miroslav Cipár [i] 15:35 Národnostný magazín: Večer národnostných menšín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Zrak [i] 16:30 Ľadové objatie Svalbardu [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Markušovce [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - svetoví chalani [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Kupónová privatizácia 1/2 [i] 21:00 Kupónová privatizácia 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Ten športový život [i] 00:40 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 KLAN 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Najkrajšie bývanie 1 [i] 14:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 15:00 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 OCHRANCOVIA 1 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 HESLO [i] 22:30 KUKÁTKO [i] 23:30 Terra Nova 9 [i] 00:25 Vražedné Miami 4 [i] 01:10 KRIMI 01:35 NOVINY TV JOJ 02:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 OCHRANCOVIA 1 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Prvé oddelenie II. [i] 06:00 Nevinní 4 [i] 06:45 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. 4 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 13 [i] 11:05 Prvé oddelenie II. [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 5 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. 3 [i] 14:35 Simpsonovci XXIII. 18 [i] 15:05 Ako som spoznal vašu mamu III. 6,7 [i] 16:00 Terra Nova 9 [i] 17:00 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 17:30 Stratené duše V. 4,5 [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Kutyil s.r.o. 4 [i] 20:35 "Padesátka" [i] 22:30 Žoldnier [i] 01:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 02:05 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 13 [i] 02:55 Miss Marec [i] 04:20 KLAN 1 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue II. 12 [i] 07:55 Profil zločinu III. 1 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 19 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 11:00 Rookie Blue II. 12 [i] 11:55 Profil zločinu III. 1 [i] 13:00 Inteligence I. 4 [i] 13:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 19 [i] 14:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 15:55 Rookie Blue II. 13 [i] 16:55 Profil zločinu III. 2 [i] 18:05 Inteligence I. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 22 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 11 [i] 21:55 Ultraviolet I. 7 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 13 [i] 23:45 Strážce pořádku V. 1 [i] 00:45 Ultraviolet I. 7 [i] 01:40 Strážce pořádku III. 13 [i] 02:20 Strážce pořádku V. 1 [i] 03:05 Inteligence I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 2. část 6 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Hmoždíře a paličky, přípravky na bowlingové dráhy, krematoria a dřevěná vybavení hřišť 6 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 45 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 6 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 11 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): G-Wagen 6 [i] 12:00 Dvojí přežití (1. Řada): Každý sám 6 [i] 13:00 Carspotting (1. Řada): Přežít Cyclone 4 [i] 14:00 Carspotting (1. Řada): Ze stodoly 5 [i] 15:00 Carspotting (1. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (1. Řada): Airbus A380 6 [i] 17:00 Války kontejnerů (1. Řada) 6 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Filmové kamery 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nepokoje v džungli 2 [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Pozemní rychlost 4 [i] 23:00 Zápasníci (1. Řada): Takhle to děláme my 3 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (2. Řada): Jižní Karolína 6 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Brána do ráje 6 [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nepokoje v džungli 2 [i] 04:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Pozemní rychlost 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton VI 1/10 [i] 10:05 Střevíčky [i] 10:20 168 hodin [i] 10:55 Můj obchod se psy: Svět zvířat 1/2 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 14:10 Miluji Tě! [i] 14:50 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:45 To je vražda, napsala VII: Vše pro záchranu [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Rozčtvrcená 1/22 [i] 21:05 Dabing Street [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Kriminalista III [i] 23:20 Vražda před večeří [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:05 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympie - místo zrodu olympijských her [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 09:15 Severní Bretaň, pokladnice tradic [i] 10:10 Jižní Bretaň a její odkryté půvaby [i] 11:05 API - západonepálská královna hor [i] 11:55 Babylon [i] 12:20 Cesty víry: Z úst dětí připravil si slávu [i] 12:50 Klíč [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1181/2379 [i] 13:30 Po stopách třetího odboje: Raději umřít vestoje 1/16 [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:25 Na cestě po Bali [i] 14:55 Proč letadla padají: Kdo to letadlo řídí? [i] 15:40 1936: Nacistický olympijský sen [i] 16:35 1. světová válka na moři: Bitevní lodě ze Scapa Flow [i] 17:25 Záhady přírodovědy [i] 18:00 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 18:15 Na cestě po Patagonii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Pražské metro [i] 19:15 Bohové a proroci: Princ Siddharta Gautama 1/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Manželské etudy: Ivana a Pavel [i] 20:40 Manželské etudy po dvaceti letech: Ivana a Pavel [i] 21:35 Manželské etudy po 35 letech: Ivana a Pavel [i] 22:40 Případ Dominici [i] 00:20 700 mil v sedle [i] 02:30 Queer: Hry bez hranic [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:40 Nezávislé světy [i] 04:10 Bangladéšská ohlédnutí [i] 04:30 Církev ve svobodě [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Slavíčci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 3375 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem III 15 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyběl jsi mi 117 [i] 14:10 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 15:05 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: Poslední souboj 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3376 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Milionářka 25 [i] 21:15 Kriminálka Anděl: Záchvěv lidskosti 1 [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Potřebujeme výpomoc 22 [i] 23:15 Vražedná čísla VI: Hydra 5 [i] 00:10 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 00:55 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 01:40 Střepiny [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Cyklondo 5 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O tajemné neznámé lodi 27 [i] 07:25 M*A*S*H 255 [i] 08:10 M*A*S*H 1 [i] 08:50 M*A*S*H 2 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Moje skvělá hodina 9 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Hodně dávno a dost daleko 10 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nový pořádek 8 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Rozhodujíci vteřiny 5 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Slušní hoši 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Když můžu, pomůžu 63 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Zuřivá salsa [i] 00:45 Policie v akci [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XI: Rozhodujíci vteřiny 5 [i] 02:45 Návrat komisaře Rexe XI: Slušní hoši 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 32-33/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Roztomilé mrchy V. 4/25 [i] 11:25 Domov na kľúč [i] 12:30 Superpestúnka [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:40 Esmeralda 34-35/137 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Prípady pre Lauru II. 12/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Matky a dcéry 7-8 [i] 22:25 Feriha 4/160 [i] 23:35 Stratená duša V. 1/16 [i] 00:30 Roztomilé mrchy V. 4/25 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zoom In 2 18 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:30 Želví nindžové II: Tajemství kapaliny [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Správce statku [i] 12:30 Vzdálený most [i] 15:25 Bernie [i] 17:05 Slova [i] 18:45 Můj soused zabiják 2 [i] 20:25 Zametač stop [i] 22:00 Neporazitelný: Vykoupení [i] 23:35 JCVD [i] 01:10 Hannibal - Zrození [i] 03:00 Strach ze tmy [i] 04:30 Správce statku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Běžecké lyžování [i] 05:45 Běžecké lyžování [i] 06:30 Biatlon [i] 07:15 Biatlon [i] 08:00 Olympijské hry [i] 08:30 Tenis [i] 10:00 Rallye [i] 10:30 Rychlobruslení [i] 11:30 Olympijské hry [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00