TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:25 Scooby-Doo a kyberpríšera [i] 08:45 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 11:35 Pan: Cesta do Krajiny-Nekrajiny [i] 13:45 Šmolkovia [i] 15:40 Jupiter na vzostupe [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 6 [i] 23:10 Smrtonosná zbraň [i] 01:25 Rýchlo a zbesilo 6 [i] 03:30 Na vlastnú päsť [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Vtáčí ostrov [i] 06:05 Veselá farma [i] 06:10 Yakari III. [i] 06:25 Ferdo Mravec [i] 06:50 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:05 Prasiatko Peppa I: Detské ihrisko [i] 07:10 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Operácia sýkorka 22/52 [i] 07:25 Martinka II.: Džokej 35/52 [i] 07:35 Garfield IV. [i] 07:50 Mickey Mouseov klub II.: Goofyho fantastický tanec [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:55 Spadla z oblakov: Zjavenie 1/13 [i] 09:25 Spadla z oblakov: Lietač 2/13 [i] 09:55 Šport v roku 2017 [i] 10:45 Slovensko v roku 2017 [i] 11:35 Svet v roku 2017 [i] 12:35 Agatha Christie : Poirot: Smrť lorda Edgwara [i] 14:15 Sokol a holubica 6/6 [i] 16:10 Slovácko sa nesúdi: Odplata [i] 16:45 Slovácko sa nesúdi: Posledná vôľa [i] 17:15 V službách kráľa [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Sváko Ragan 1/3 [i] 21:35 Chrám Matky Božej v Paríži [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot: Smrť lorda Edgwara [i] 01:10 V službách kráľa [i] 02:50 Chrám Matky Božej v Paríži [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slnečný cirkus: La nouba [i] 07:25 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 HiSTORY [i] 08:35 Anjeli strážni: Jozefa Golonku [i] 09:15 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP: Kranjska Gora - 1. kolo [i] 10:55 Biele objatie [i] 12:00 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP: Kranjska Gora - 2. kolo [i] 13:40 Deti z Bullerbynu: Keď s Annou vyrastieme, asi budeme opatrovateľky detí [i] 14:10 Neprebudený [i] 15:20 Gen.sk: Marián Labuda [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:40 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - krídla [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:50 Slovo: Pravoslávne Vianoce [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Sloboda pod nákladom [i] 21:05 Valmont [i] 23:20 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 23:50 Perla [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Slovo: Pravoslávne Vianoce [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:20 Sofia Prvá 22 [i] 07:45 Ľadová sezóna [i] 09:15 NAŠI II. 34,35 [i] 10:15 Dračie srdce 4: Bitka o srdce [i] 12:20 Ako básnici čakajú na zázrak [i] 14:35 Smrtonosná pasca: Opäť v akcii [i] 16:30 GURMÁNI ULICE [i] 17:00 NA CHALUPE [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Siedmy syn [i] 22:40 Útok na Spojené štáty [i] 00:25 Telefónna búdka [i] 01:45 41-ročný panic [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:15 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:05 Prvé oddelenie II. [i] 07:05 Webmaster 1/12 [i] 08:25 Najväčšie a ešte väčšie 1/6 [i] 09:20 RÁNO S RIKOM 09:55 Posledný západ slnka [i] 12:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 13:05 VLCI 1,2,3 [i] 16:00 Janko Lehotský 70 [i] 17:25 Traja hlupáci [i] 19:25 ŽREBOVANIE 19:35 Kutyil s.r.o. 3 [i] 20:35 Manželský sľub [i] 22:30 Miss Marec [i] 00:25 Webmaster 1/12 [i] 01:20 Kutyil s.r.o. 3 [i] 02:15 Posledný západ slnka [i] 04:05 Traja hlupáci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:15 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 08:15 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 09:15 Jak prosté V. 1 [i] 10:15 Jak prosté V. 2 [i] 11:15 Tým Škorpion II. 23 [i] 12:15 Tým Škorpion II. 24 [i] 13:10 Bez hranic III. 2 [i] 14:10 Bez hranic III. 4 [i] 15:10 Doktorka podsvětí I. 11 [i] 16:10 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 17:10 Jak prosté V. 1 [i] 18:10 Jak prosté V. 2 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 23 [i] 20:10 Tým Škorpion II. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 8 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 9 [i] 22:50 Criminal Minds Xii. 9 [i] 23:45 Criminal Minds Xii. 10 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 8 [i] 01:35 Medium Ii. 10 [i] 02:20 Medium Ii. 15 [i] 03:05 Bez hranic III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada) 20 [i] 06:30 Muži Yukonu (4. Řada): Krev na rukou 7 [i] 07:30 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 40 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 11:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 12:00 Války kontejnerů (1. Řada) 1 [i] 12:30 Války kontejnerů (1. Řada) 2 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 11 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 12 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 16:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 1 [i] 18:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Vítejte v The Doghouse 2 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 6 [i] 21:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Don 1 [i] 22:00 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 10 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 3 [i] 01:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 3 [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 6 [i] 03:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Don 1 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Eva tropí hlouposti [i] 07:55 Můj obchod se psy: Svět zvířat 1/2 [i] 09:00 Úsměvy Karla Čáslavského [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 F. . Věk 1/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O myrtové panně [i] 14:05 Chytrá princezna [i] 15:15 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 15:25 Neobyčejné životy [i] 16:20 Fany [i] 18:00 Tříkrálový koncert 2018 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Lída Baarová [i] 22:05 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Bolero [i] 00:20 Mladý Montalbano [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 13. komnata Bohuše Matuše [i] 03:10 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 03:15 Kde bydlely princezny [i] 03:35 Jak vaří myslivci [i] 04:00 Padající květináč [i] 04:30 Bydlení je hra [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Naše tradice: Tři králové [i] 05:40 Deset století architektury: Moravské synagogy [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:10 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1181/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Hledání o "Hledání" [i] 09:40 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 09:50 Život a doba královny Alžběty II. [i] 11:25 Nedej se [i] 12:15 Chcete mě? [i] 12:45 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:45 Cesty víry: Z úst dětí připravil si slávu [i] 14:10 Na plovárně s Vladimírem Smutným [i] 14:40 Království divočiny: Tučňáci [i] 15:10 Jižní Bretaň a její odkryté půvaby [i] 16:05 Severní Bretaň, pokladnice tradic [i] 17:00 Alžběta I. [i] 17:50 Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 19:10 Počesku [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 700 mil v sedle [i] 22:10 Zvětšenina [i] 00:00 Antropocén - věk člověka [i] 00:55 Gomora 1,2/12 [i] 02:50 Život z druhé ruky [i] 03:20 Ze ZOO do ZOO [i] 03:45 Na hranici tradic: Valach z [i] 04:10 Díky milosrdenství [i] 04:40 Divnopis [i] 04:45 Schindlerova stodola [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Oggy a Škodíci V [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 6 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 19 [i] 07:10 Kačeří příběhy 51, 52 [i] 07:55 Tučnáci z Madagaskaru III 14 [i] 08:20 Krok za krokem III 14 [i] 08:40 Željesboj [i] 10:15 Kapitán Ron [i] 12:05 Můj táta hrdina [i] 13:40 Dokonalá bouře [i] 16:00 Policejní akademie [i] 17:45 Božský Evan [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Líbáš jako ďábel [i] 22:25 Střepiny [i] 22:55 Obhájce [i] 01:05 Policejní akademie [i] 02:40 Odložené případy: Dopis [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago V: Chrám na strašidelném vrchu 4 [i] 06:45 Ferda Mravenec 25 [i] 07:15 Ferda Mravenec 26 [i] 07:45 Přírodní vesmír: Národní park Thayatal 6 [i] 08:50 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:20 1890: Démon z Tiesňavy 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:50 Ano, šéfe! [i] 14:55 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 17:15 Láska z pasáže [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Zejtra napořád [i] 22:20 Očima Josefa Klímy [i] 23:10 Speciální jednotka [i] 01:25 Přírodní vesmír: Národní park Thayatal 6 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 04:05 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Inga Lindströmová: Láska žije ďalej [i] 08:30 Reflex [i] 10:10 Rebelka z predmestia [i] 11:45 Superpestúnka [i] 13:55 Srdcu nerozkážeš [i] 15:35 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 17:25 Vášnivý tanec [i] 20:00 Lásky čas [i] 22:30 Domáci maznáčik [i] 00:20 Bumerang [i] 02:35 Lásky čas [i] 04:25 Srdcu nerozkážeš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 3 [i] 06:00 Zoom In 2 16 [i] 06:10 Zoom In 2 17 [i] 06:20 Moje žena a jiné katastrofy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Antboy 3 [i] 12:30 Kenau: Bojovnice z Harlemu [i] 14:20 Dračí doupě [i] 16:05 Šestý den [i] 18:05 Vodní svět [i] 20:20 Můj soused zabiják 2 [i] 22:00 Gangy New Yorku [i] 00:40 Neporazitelný: Vykoupení [i] 02:15 JCVD [i] 03:45 Slova [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 05:30 Biatlon [i] 06:00 Běžecké lyžování [i] 06:30 Běžecké lyžování [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:00 Olympijské hry [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Běžecké lyžování [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:45 Běžecké lyžování [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:30 Olympijské hry [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Biatlon [i] 21:00 Běžecké lyžování [i] 21:30 Běžecké lyžování [i] 22:00 Tenis [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Rallye [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Olympijské hry [i] 00:15 Běžecké lyžování [i] 01:00 Běžecké lyžování [i] 01:30 Rallye [i] 02:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Alpské lyžování [i] 04:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ženy v dějinách 1 4 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: New York 2 [i] 06:55 Japonský styl života 1 2 [i] 08:00 Velké gorilí dobrodružství [i] 09:00 Život ve vzduchu 1: Vládci nebes 2 [i] 10:00 Jmění za rostliny [i] 11:00 Miliardářské prázdniny 1 2 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 2 [i] 13:00 Mužské hry 1 3 [i] 13:30 Mužské hry 1 4 [i] 14:00 Vesmírní pionýři [i] 15:05 Uvnitř lidského těla 1 2