TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:50 Scooby-Doo a mimozemšťania [i] 09:10 Myšiak Stuart Little 2 [i] 10:30 Nejkrásnější hádanka [i] 12:30 Lorax [i] 14:10 Popoluška v teniskách [i] 15:55 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pan: Cesta do Krajiny-Nekrajiny [i] 22:45 Wanted [i] 00:45 Na vlastnú päsť [i] 02:20 Wanted [i] 04:00 Kontraband [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 06:05 Vtáčí ostrov [i] 06:10 Veselá farma [i] 06:20 Yakari III. [i] 06:30 Ferdo Mravec [i] 06:55 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Upratovanie [i] 07:15 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Kráľovná Maja 21/52 [i] 07:30 Martinka II.: Martinka sa zle správa 34/52 [i] 07:45 Garfield IV. [i] 07:55 Mickey Mouseov klub 7/26 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou [i] 09:40 Malý princ [i] 11:25 Macoška [i] 12:10 Biatlon - SP [i] 13:15 Rysavá jalovica [i] 14:20 Sokol a holubica 5/6 [i] 16:05 Slovácko sa nesúdi: Glg za tri grajciare [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč [i] 17:15 Štvrtý kráľ [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Volajte ma František 1/2 [i] 21:55 Volajte ma František 2/2 [i] 23:25 Štvrtý kráľ [i] 01:05 Volajte ma František 1/2 [i] 02:30 Volajte ma František 2/2 [i] 04:00 Slovácko sa nesúdi: Glg za tri grajciare [i] 04:35 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zima [i] 06:25 Katarína Veľká II. - Vzostup 1/12 [i] 07:10 Katarína Veľká II. - Vzostup 2/12 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Horehronské impresie [i] 09:00 Tak prišli Vianoce [i] 09:30 Pravoslávne Vianoce [i] 10:00 Archijerejská svätá liturgia a svätenie vody [i] 12:45 Carole Kingová: "Natural Woman" [i] 13:35 Slnečný cirkus: La nouba [i] 15:10 Herec - Portrét Ivana Mistríka [i] 16:00 Ženský zákon [i] 17:30 Gréci: Zlatý vek [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Yakari III. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo: Sviatočný príhovor vladyku Rusnáka [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Rjaba, sliepočka jarabá [i] 22:00 Čarodejník z krajiny Oz [i] 23:40 Motorizmus - Rally Dakar 2018 [i] 00:15 Carole Kingová: "Natural Woman" [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:45 Sofia Prvá 21 [i] 07:05 Sám doma 4: Chceme náš dom späť! [i] 08:30 NAŠI II. 32,33 [i] 09:40 Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana [i] 11:15 Vládkyňa zla [i] 13:00 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:55 Manželský sľub [i] 16:55 Dračie srdce 4: Bitka o srdce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ako básnici čakajú na zázrak [i] 22:40 Telefónna búdka [i] 00:05 41-ročný panic [i] 01:25 KRIMI 01:50 NOVINY TV JOJ 02:25 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 03:55 Jedinečné letisko v Dubaji 1,2/10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ako som spoznal vašu mamu III. 4,5 [i] 05:50 PÁLI VÁM TO [i] 06:25 Prvé oddelenie II. [i] 06:45 Páli jej to? [i] 07:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 08:45 NA CHALUPE [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. - PREMIÉRA 4,5 [i] 13:00 Ako básnici nestrácajú nádej [i] 15:25 Jedinečné letisko v Dubaji 1,2/10 [i] 17:20 Honba za Klenotom Nílu [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Kutyil s.r.o. 2 [i] 20:35 Útok na Spojené štáty [i] 22:20 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 00:10 Páli jej to? [i] 01:05 Kutyil s.r.o. 2 [i] 02:00 Honba za Klenotom Nílu [i] 03:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:35 NA CHALUPE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Doktorka podsvětí I. 11 [i] 08:10 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 09:10 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 10:10 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 11:10 Medium Ii. 10 [i] 12:10 Medium Ii. 15 [i] 13:10 Tým Škorpion II. 23 [i] 14:10 Tým Škorpion II. 24 [i] 15:05 Bez hranic III. 2 [i] 16:05 Bez hranic III. 4 [i] 17:05 Medium Ii. 10 [i] 18:05 Medium Ii. 15 [i] 19:05 Jak prosté V. 1 [i] 20:05 Jak prosté V. 2 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 18 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 23:45 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 00:40 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 01:35 Bez hranic III. 2 [i] 02:20 Bez hranic III. 4 [i] 03:05 Zkušební jízda I. 1 [i] 03:30 Zkušební jízda I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Horské hřbety Aljašky 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada) 19 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Etiopie 4 [i] 07:30 Dvojí přežití (2. Řada): Uvíznout v blátě 1 [i] 08:30 Dvojí přežití (2. Řada): Jíst prach 2 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle 1 [i] 10:00 Lovci odpadu (7. Řada) 6 [i] 11:00 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 11:30 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): VW mikrobus 1 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super Impala 2 [i] 14:00 Zlatá horečka (8. Řada) 1 [i] 16:00 Carspotting (1. Řada): Pozdě bycha honit 1 [i] 17:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Vítejte v The Doghouse 2 [i] 18:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Německo versus Amerika 1 [i] 19:00 Rození obchodníci (14. Řada) 4 [i] 20:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 21:00 Teleskop [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemství obřího chrámu v Egyptě 4 [i] 23:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Don 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Páni svého prostředí 6 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Kovbojové chaosu 7 [i] 02:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 03:00 Teleskop [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Babička [i] 06:25 Zlatá panna [i] 07:35 Léčba smíchem MUDr. Vladimíra [i] 08:15 Panství Downton VI 1/10 [i] 09:20 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 10:55 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Silák a strašidla [i] 14:00 O bílé laňce [i] 14:30 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 14:40 Eva tropí hlouposti [i] 16:05 Podnájemníci [i] 17:25 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:10 Želary [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:30 Chartúm [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:10 Na forbíně TM [i] 02:50 Přes nový práh [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Mladý design [i] 04:05 Kde bydlely princezny [i] 04:25 Bizoni a zubři [i] 04:50 Jak vaří myslivci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Bohové a proroci: Princ Siddharta Gautama 1/15 [i] 05:35 Deset století architektury: Kostel sv. Václava na Smíchově [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:10 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Amputace krajiny [i] 09:30 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 09:45 Putování za písničkou [i] 10:10 Folklorika: Koleda hotařská i tříkrálová [i] 10:40 Život filmového historika Karla [i] 10:55 Žirafy, něžní obři afrických savan [i] 11:50 Proč letadla padají: Kdo to letadlo řídí? [i] 12:35 Záhada písečného netvora [i] 13:10 Babylon [i] 13:35 Margaret Thatcherová: Železná lady [i] 15:10 Fanfán Tulipán [i] 16:45 Divoká Francie 1/4 [i] 17:35 Zázračná planeta: Rybařící levharti [i] 18:30 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 David Attenborough - v devadesáti stále za kamerou [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Čínská čtvrť [i] 22:10 Železný šéf [i] 00:05 Gomora 1,2/12 [i] 02:00 Galerie tradic [i] 03:00 Na hranici tradic: Devadesát let pana "rídícího" [i] 03:25 Zbláznit se může každý [i] 03:55 Ze ZOO do ZOO [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:20 Oggy a Škodíci V [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 5 [i] 06:55 Milesova vesmírná dobrodružství 18 [i] 07:20 Kačeří příběhy 49, 50 [i] 08:05 Tučnáci z Madagaskaru III 13 [i] 08:30 Já a moje příšera [i] 10:25 V zajetí ráje [i] 12:05 Zpověď královny střední školy [i] 13:40 Láska na druhý pohled [i] 15:35 Určitě, možná [i] 17:45 Toy Story 2: Příběh hraček [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 23:05 Chraň nás od zlého [i] 01:10 Kokosy na sněhu [i] 02:50 Krok za krokem III 12, 13 [i] 03:45 V zajetí ráje [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago V: Souboj ve Stiixu 3 [i] 06:50 Ferda Mravenec: Jak v lese hořelo 25 [i] 07:20 M*A*S*H 254 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Prima Partička - Silvestr 2017 [i] 10:25 Máme rádi Česko [i] 12:05 Mordparta: Oběť 7 [i] 13:25 Ano, šéfe! [i] 14:30 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i] 16:45 Zuřivá salsa [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Maigret klade past [i] 22:15 Nemilosrdní [i] 00:10 Smršť nad Pacifikem [i] 01:55 Temná přísaha [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Smotánka [i] 06:30 Úžasný pán Darcy [i] 08:30 Reflex [i] 10:15 Rebelka z predmestia [i] 11:25 Superpestúnka [i] 13:35 Nečakaná láska [i] 15:20 Traja králi [i] 17:25 Pýcha a predsudok [i] 20:00 Svätá rodina [i] 21:45 Inga Lindströmová: Láska žije ďalej [i] 23:30 Záblesk slávy [i] 01:40 Pýcha a predsudok [i] 03:40 Bláznivo zamilovaní [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Zoom In 2 13 [i] 05:20 Zoom In 2 14 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:00 Zoom In 2 15 [i] 06:10 Tak promiň, že žiju! [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 2 [i] 12:05 Muriel se vdává [i] 13:50 Agent Cody Banks [i] 15:30 Moje žena a jiné katastrofy [i] 17:05 Agent z vesmíru [i] 18:35 Hvězdná brána: Archa pravdy [i] 20:15 Dračí doupě [i] 22:00 Šestý den [i] 00:00 Svítání [i] 01:35 Oko [i] 03:10 Božská relikvie 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:00 Biatlon [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:00 Biatlon [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Saně [i] 19:30 Olympijské hry [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Rallye [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Tenis [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Rallye [i] 02:00 Biatlon [i] 02:30 Olympijské hry [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ženy v dějinách 1 3 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: Londýn 1 [i] 06:55 Japonský styl života 1 1 [i] 08:00 Moby Dick vrací úder [i] 09:00 Život ve vzduchu 1: Překonávání gravitace 1 [i] 10:00 Velké gorilí dobrodružství [i] 11:00 Miliardářské prázdniny 1 1 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 1 [i] 13:00 Mužské hry 1 1 [i] 13:30 Mužské hry 1 2 [i] 14:00 Nulová gravitace [i] 15:05 Uvnitř lidského těla 1 1 [i] 16:05 Počasí - Top 10 2 1 [i] 17:00 Města se špinavou minulostí 1 1 [i] 18:00 Kdo byli Římané? 1 1 [i] 19:00 Revoluce v Silicon Valley 1 1 [i] 20:00 Kdo byl William Shakespeare?