TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:25 Vianoce labutej princeznej [i] 07:40 Princezna ze mlejna 2 [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Happy Feet 2 [i] 12:40 Múmia: Hrob dračieho cisára [i] 14:45 Mačacie zlato [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zakázaná láska 4/4 [i] 22:10 Na vlastnú päsť [i] 00:10 Múmia: Hrob dračieho cisára [i] 02:10 Mačacie zlato [i] 03:50 Tajomstvo jej očí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovácko sa nesúdi: Medicína [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Krajina dávnych vekov VI. - Tajomstvo dinosaurej skaly [i] 08:25 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 10/10 [i] 10:00 Nesmrteľná teta [i] 11:40 Pávie pierko [i] 13:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 14:25 Sokol a holubica 4/6 [i] 16:05 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi: Medveď [i] 17:15 Kapitán [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Výmena [i] 22:50 Takí sme boli: Marián Labuda [i] 00:05 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka [i] 00:35 Slovácko sa nesúdi: Medveď [i] 01:05 Výmena [i] 03:25 Jednoduché šťastie [i] 03:55 Správy RTVS "N" [i] 04:45 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Demänovský kras [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "C" [i] 06:40 Sládkova abeceda: Písmeno "D" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - pesnička na smiech [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Trochu inak s Adelou [i] 09:35 Režisér Karol Strážnický jubiluje: Ženatý cez deň, slobodný v noci [i] 10:30 Gala Borisa Filana [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Veselá farma [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKALENDÁR [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Alain Delon, jedinečný portrét [i] 13:25 Deti z Bullerbynu: Na Vianoce a Nový rok je u nás veselo [i] 13:50 Deti z Bullerbynu: Jar je u nás nádherná [i] 14:25 Ktosi je za dverami [i] 15:10 Milan Čorba [i] 16:05 Gen.sk: Stanislav Szomolányi [i] 16:20 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 17:35 Gréci: Správny spôsob zápasu [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:40 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:55 Yakari III. [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - pesnička na smiech [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká II. - Vzostup 1/12 [i] 20:55 Katarína Veľká II. - Vzostup 2/12 [i] 21:45 Gen.sk: Marián Labuda [i] 22:00 Záhrada [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:35 Sám doma 3 [i] 09:20 Malý Manhattan [i] 11:05 NAŠI II. 30,31 [i] 12:15 Ľadová sezóna [i] 13:55 Anderssonovci na horách [i] 15:40 Sám doma 4: Chceme náš dom späť! [i] 17:20 Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VEĽKÝ BALÍK [i] 21:40 "Padesátka" [i] 23:30 Borat: Nakúkanie do americkej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 00:50 Anderssonovci na horách [i] 02:15 VEĽKÝ BALÍK [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ako som spoznal vašu mamu III. 3 [i] 05:55 PÁLI VÁM TO [i] 06:40 Nevinní 3 [i] 07:35 Páli jej to? [i] 09:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 12 [i] 10:55 Prvé oddelenie II. [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 4 [i] 13:30 Profesionáli VIII. 19/19 [i] 14:10 Simpsonovci XIII. 21 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu III. 4,5 [i] 15:25 Terra Nova 7,8 [i] 17:15 Simpsonovci XIII. 22/22 [i] 17:40 Stratené duše V. 2,3 [i] 19:35 ŽREBOVANIE 19:40 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 20:35 Smrtonosná pasca: Opäť v akcii [i] 22:25 Stav ohrozenia [i] 00:40 Prvé oddelenie II. [i] 01:15 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 12 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 02:50 Stav ohrozenia [i] 04:40 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue II. 11 [i] 08:00 Profil zločinu II. 12 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 17 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 18 [i] 11:05 Rookie Blue II. 11 [i] 12:05 Profil zločinu II. 12 [i] 13:10 Inteligence I. 3 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 17 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 18 [i] 16:10 Rookie Blue II. 12 [i] 17:05 Profil zločinu III. 1 [i] 18:10 Inteligence I. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 19 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 3 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 6 [i] 22:50 Havaj 5-0 Iv. 7 [i] 23:45 Ultraviolet I. 6 [i] 00:40 Medium Iv. 6 [i] 01:35 Havaj 5-0 Iv. 7 [i] 02:25 Hannibal II. 3 [i] 03:10 Inteligence I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Sierra Nevada 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 1. část 5 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Komerční drony, akvarijní rybky, čističe drah a badmintonové míčky 5 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 44 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 5 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 10 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i] 12:00 Dvojí přežití (1. Řada): Porucha v poušti 5 [i] 13:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 14:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 15:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (1. Řada): Rychlovlak Shanghai Maglev 5 [i] 17:00 Války kontejnerů (1. Řada) 5 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): G-Wagen 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Technické sklo 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Za dveřmi je vlk 7 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Zledovatělá silnice 2 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada) 13 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Mozek vs. svaly 7 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhada ve vnitrozemí 5 [i] 02:00 Záchrana statku (1. Řada): Za dveřmi je vlk 7 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Zledovatělá silnice 2 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): G-Wagen 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? [i] 09:45 Karel Gott s přáteli v Lucerně [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Nejlepší scénka [i] 13:50 Bohoušův syn [i] 14:40 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 14:50 Věšák [i] 15:35 Cestománie [i] 16:05 Vražda před večeří [i] 17:20 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Návrat 19/39 [i] 21:25 13. komnata Bohuše Matuše [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Všechnopárty [i] 23:00 Hercule Poirot [i] 23:55 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:35 Zkus mít vkus [i] 02:00 V kondici [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Moravěnka [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 09:15 Kosmopolitní New York: Fascinující nejlidnatější město 1/2 [i] 10:10 Kosmopolitní New York 2/2 [i] 11:05 Brány [i] 11:30 API - západonepálská královna hor [i] 12:20 Galerie tradic [i] 13:20 Občan Kinský [i] 13:45 Mendel - otec genetiky [i] 14:35 Království divočiny: Medvědi [i] 15:10 Hotel Anny Sacherové [i] 16:05 Na cestě po Golanských výšinách [i] 16:35 Středozemní moře - moře nás všech [i] 18:00 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 18:15 Naše tradice: Tři králové [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Život a doba královny Alžběty II. [i] 21:40 Margaret Thatcherová: Železná lady [i] 23:15 Ranhojič [i] 01:45 Ozvěny Tichomoří [i] 02:10 Na cestě po Bali [i] 02:40 Amatéři [i] 03:05 Přísně tajné vraždy: Když zabíjí profesionál [i] 03:20 Ze ZOO do ZOO [i] 03:50 Na hranici tradic: Slovácký rok v [i] 04:15 Zvláštní cesta Jana K. [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3374 [i] 09:50 Soukromé pasti: Smím prosit o lásku? [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem III 13, 14 [i] 13:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci žít v iluzi 116 [i] 14:20 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 15:10 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 16:00 Kriminálka Miami IX: Pro derby všechno 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3375 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kokosy na sněhu [i] 22:05 John Wick [i] 23:50 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 00:40 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 01:25 Kriminálka Miami IX: Tváří v tvář 11 [i] 02:05 Kriminálka Miami IX: Pro derby všechno 12 [i] 02:45 Krok za krokem III 10, 11 [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci žít v iluzi 116 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago V: Příběh o duchovi 2 [i] 06:35 Ferda Mravenec: Jak se Ferda s kamarády vydal hledat poklad 24 [i] 07:20 M*A*S*H 253 [i] 08:05 M*A*S*H 254 [i] 08:45 M*A*S*H 255 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Zlatíčko Leilani 8 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Moje skvělá hodina 9 [i] 13:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nezištnost 7 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe XI: Vytí 3 [i] 15:20 Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock 4 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Policie v akci [i] 17:35 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Démon z Tiesňavy 1 [i] 21:55 K-19: Stroj na smrt [i] 00:50 Policie v akci [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XI: Vytí 3 [i] 02:50 Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock 4 [i] 03:55 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Druhý dych [i] 06:35 Esmeralda 30-31/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:45 Smotánka [i] 10:45 Roztomilé mrchy V. 3/25 [i] 11:50 Matky a dcéry 5-6 [i] 14:05 Feriha 3/160 [i] 15:05 Búrlivé víno [i] 17:10 Esmeralda 32-33/137 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 12/16 [i] 20:30 Pýcha a predsudok [i] 23:05 Úžasný pán Darcy [i] 00:50 Priatelia [i] 01:40 Prípady pre Lauru II. 12/16 [i] 02:25 Smotánka [i] 03:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 1 [i] 06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Dům snů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 11:35 Zoom In 2 11 [i] 11:45 Zoom In 2 12 [i] 11:55 Mafiánky [i] 13:35 Samotář [i] 15:15 Agent Cody Banks [i] 16:55 Muriel se vdává [i] 18:40 Smrtící úder [i] 20:15 Hvězdná brána: Archa pravdy [i] 22:00 Oko [i] 23:40 Piráti [i] 01:55 Nevinný [i] 03:45 Božská relikvie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:30 Běžecké lyžování [i] 08:00 Běžecké lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:25 Zprávy [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:30 Biatlon [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rallye [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:15 Biatlon [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ženy v dějinách 1 2 [i] 06:00 Budapešťské Inferno [i] 07:05 Válka v oblacích 1: Tryskové letadlo 4 [i] 08:05 Ledové kamiony 5 5 [i] 09:00 Ledové kamiony 5 6 [i] 09:55 Zamořeno škůdci 1 3 [i] 11:00 Budapešťské ryby [i] 12:05 Odkud lidé přišli [i] 13:05 Utajený šéf - USA 5 4 [i] 14:00 Lovci mýtů 1: Hon za pirátským pokladem 4 [i] 15:05 Městské safari 1 2 [i] 15:20 Tajemství Einsteinovy mysli 1 1 [i] 17:00 Hunt Vs. Lauda