TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:20 Piráti! [i] 07:50 Princezna ze mlejna [i] 10:00 Oteckovia [i] 10:50 Oblačno, miestami fašírky 2 [i] 12:35 Múmia sa vracia [i] 15:10 Slečna nebezpečná [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zakázaná láska 3/4 [i] 22:15 Tajomstvo jej očí [i] 00:25 Múmia sa vracia [i] 02:40 Herkules [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovácko sa nesúdi: Hody [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Krajina dávnych vekov V. - Tajomný ostrov [i] 08:20 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 9/10 [i] 09:55 Krásna múdrosť [i] 11:20 Prisľúbená princezná [i] 13:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ zlodejov [i] 14:10 Sokol a holubica 3/6 [i] 15:55 Slovácko sa nesúdi: Divadlo [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi: Medicína [i] 17:20 Gróf Monte Christo [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Drž hubu ! [i] 22:00 Ryba menom Wanda [i] 23:45 Drž hubu ! [i] 01:10 Ryba menom Wanda [i] 02:55 Gróf Monte Christo [i] 04:35 Slovácko sa nesúdi: Divadlo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Slovenský kras, Domica [i] 06:25 Sládkova abeceda: Písmeno "A" [i] 06:40 Sládkova abeceda: Písmeno "B" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari III. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - bozkávacia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Trochu inak s Adelou [i] 09:30 Vietor v starých stromoch [i] 10:35 Gala Borisa Filana [i] 11:35 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:50 Veselá farma [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIŽELÉ [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 Biatlon - SP [i] 14:10 Deti z Bullerbynu: Oslavy letného slnovratu v Bullerbyne [i] 14:35 Deti z Bullerbynu: Keď chytáme raky, zakrátko je po prázdninách [i] 15:15 Martin Ťapák [i] 16:35 Pod vládou ženy aj na svitaní [i] 17:40 Gréci: Od jaskynného človeka ku kráľovi [i] 18:40 Večerníček: Jurošík [i] 18:45 Vtáčí ostrov [i] 18:55 Veselá farma [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - bozkávacia [i] 19:05 Yakari III. [i] 19:15 Ferdo Mravec [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajomné Karpaty - Živá rieka [i] 21:00 Frank Sinatra , alebo americká zlatá éra [i] 22:00 Big Lebowski [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:35 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 08:30 Dr. Dolittle 5 [i] 10:10 NAŠI II. 28,29 [i] 11:20 Kúpili sme ZOO [i] 13:35 Anderssonovci na cestách [i] 15:15 Sám doma 3 [i] 17:10 Vládkyňa zla [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 21:25 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 22:00 Taken - Posadnutý pomstou - PREMIÉRA 3 [i] 22:50 Terra Nova 7,8 [i] 00:30 Vražedné Miami 3 [i] 01:10 Kravaťáci V. 4 [i] 01:55 Anderssonovci na cestách [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 04:00 NAŠI II. 28,29 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ako som spoznal vašu mamu III. 1/20 [i] 05:30 Profesionáli VIII. 18 [i] 06:05 PÁLI VÁM TO [i] 06:45 Nevinní 2 [i] 07:40 Páli jej to? [i] 09:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 11 [i] 10:55 Prvé oddelenie II. [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Nevinní 3 [i] 13:25 Profesionáli VIII. 18 [i] 14:05 Simpsonovci XIII. 20 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu III. 2,3 [i] 15:20 Terra Nova 5,6 [i] 17:10 Simpsonovci XIII. 21 [i] 17:40 Stratené duše IV. 23/23 [i] 18:35 Stratené duše V. 1/22 [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE 19:45 Profesionáli VIII. 19/19 [i] 20:35 Borat: Nakúkanie do americkej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 22:05 Ako básnici nestrácajú nádej [i] 00:30 Prvé oddelenie II. [i] 00:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 11 [i] 01:50 Profesionáli VIII. 19/19 [i] 02:25 Šokujúci prípad Casey [i] 03:50 Prvé oddelenie II. [i] 04:10 Páli jej to? [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue II. 10 [i] 07:55 Profil zločinu II. 11 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 15 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 16 [i] 10:55 Rookie Blue II. 10 [i] 11:55 Profil zločinu II. 11 [i] 12:55 Inteligence I. 2 [i] 13:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 15 [i] 14:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 16 [i] 15:55 Rookie Blue II. 11 [i] 16:55 Profil zločinu II. 12 [i] 18:05 Inteligence I. 3 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 17 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 18 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 18 [i] 02:20 Medium Iv. 6 [i] 03:05 Inteligence I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Poušť Moab 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10, 2. část 4 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Trubice LED, čokoládové tyčinky s arašídovým máslem a robotické zásobníky na léky 4 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 43 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 9 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Renault Alpine 4 [i] 12:00 Dvojí přežití (1. Řada): Nedostatek vzduchu 4 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Roj 10 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno nebo nic 11 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): 23 dnů 12 [i] 16:00 Fantastické inženýrství (1. Řada): Letiště Kensai 4 [i] 17:00 Války kontejnerů (1. Řada) 4 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Oštěpy 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 20:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 20:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 21:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Tichá města 1 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhada v troskách 4 [i] 02:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 02:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 03:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Tichá města 1 [i] 04:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Návrat ztraceného otce [i] 09:45 Babička [i] 10:10 V zámku a podzámčí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Nejlepší Večerníček [i] 13:50 Skok [i] 14:55 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 15:05 V Praze bejvávalo blaze [i] 16:00 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? [i] 16:45 Cestománie [i] 17:20 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Osmy [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:05 Taggart [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky 2 [i] 01:15 Zkus mít vkus [i] 01:35 Zahrada je hra [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Společný výslech - Dominik Duka a [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 09:15 Středozemní moře - moře nás všech [i] 10:40 Tajemná Agatha Christie [i] 11:40 Olympie - místo zrodu olympijských her [i] 12:30 Společný výslech - Dominik Duka a [i] 13:20 Bohové a proroci: Princ Siddharta Gautama 1/15 [i] 13:45 Ledové srdce [i] 14:45 David Attenborough - v devadesáti stále za kamerou [i] 15:35 Počesku [i] 15:45 Vltava - staronová cesta [i] 16:15 100 let francouzského letectví [i] 17:10 Tajný život koček [i] 18:00 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 18:15 Na cestě po Bali [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Folklorika: Vltavští plavci [i] 19:20 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 10/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kosmopolitní New York: Fascinující nejlidnatější město 1/2 [i] 21:00 Kosmopolitní New York 2/2 [i] 21:55 Rodina je základ státu [i] 23:40 Queer: Hry bez hranic [i] 00:10 Sestřička Jackie VII: Čistá 1/12 [i] 00:35 Smrt přichází do Pemberley 2/2 [i] 02:05 Pomoz si sám [i] 02:35 Přísně tajné vraždy: Svědectví o mrtvém faráři [i] 02:50 Ze ZOO do ZOO [i] 03:15 Prales na Kněhyni [i] 03:30 Na hranici tradic: Fašank ve [i] 04:00 Ryžoviště [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3373 [i] 09:45 Výměna manželek V [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem III 11, 12 [i] 13:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kočka s myší 115 [i] 14:20 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 15:10 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 16:00 Kriminálka Miami IX: Tváří v tvář 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3374 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro ženy [i] 22:10 Uprchlík [i] 00:35 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 01:20 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 02:05 Kriminálka Miami IX: Pekelná seznamka 10 [i] 02:45 Krok za krokem III 9 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kočka s myší 115 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago V 1 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O velké bitvě o ponožky housenky Marty 23 [i] 07:20 M*A*S*H 251 [i] 08:10 M*A*S*H 252 [i] 08:50 M*A*S*H 253 [i] 09:20 Jake a tlusťoch III: Bez východiska 7 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Zlatíčko Leilani 8 [i] 13:20 Doktor z hor: Nové příběhy III: Osudový den 6 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe XI: Šampión 1 [i] 15:20 Návrat komisaře Rexe XI: Motorkáři 2 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Policie v akci [i] 17:35 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jedna za všechny [i] 22:30 Berlínská mise: Rozhodnutí 6 [i] 23:45 Policie v akci [i] 00:40 Návrat komisaře Rexe XI: Šampión 1 [i] 01:40 Návrat komisaře Rexe XI: Motorkáři 2 [i] 02:40 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 04:10 Doktor z hor: Nové příběhy III: Osudový den 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Druhý dych [i] 06:35 Esmeralda 28-29/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:45 Smotánka [i] 10:45 Roztomilé mrchy V. 2/25 [i] 11:50 Matky a dcéry 3-4 [i] 14:05 Feriha 2/160 [i] 15:05 Búrlivé víno [i] 17:10 Esmeralda 30-31/137 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 11/16 [i] 20:30 Matky a dcéry 5-6 [i] 22:25 Feriha 3/160 [i] 23:20 Bláznivo zamilovaní [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Prípady pre Lauru II. 11/16 [i] 02:35 Smotánka [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 6 [i] 06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Bílé období sucha [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 8 [i] 11:15 Božská relikvie [i] 12:45 Božská relikvie 2 [i] 14:35 Správce statku [i] 15:55 Agent z vesmíru [i] 17:30 Piráti [i] 19:45 Vodní svět [i] 22:00 Symptom Pandorum [i] 23:45 Kočovníci smrti [i] 01:25 Ochránce [i] 03:00 Trestní zákon [i] 04:50 Zoom In 2 9 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Běžecké lyžování [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 12:00 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 17:30 Tenis [i]