TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:05 Bláznivé prázdniny [i] 07:40 Z pekla štěstí [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Medveď Yogi [i] 12:30 Johnny English [i] 14:15 Babovřesky [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zakázaná láska 1/4 [i] 22:10 Chceš ma, chcem ťa [i] 00:15 Herkules [i] 01:55 Ochranca [i] 03:20 Johnny English [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Neberte nám princeznú [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Krajina dávnych vekov III. - Čas veľkého dávania [i] 08:05 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 7/10 [i] 09:40 Dobrodružstvá Hucka Finna [i] 11:25 Sokoliar Tomáš [i] 13:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš [i] 14:10 Sokol a holubica 1/6 [i] 15:55 Slovácko sa nesúdi: Parohy [i] 16:35 Slovácko sa nesúdi: Polienko [i] 17:20 Fanfan tulipán [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Čo sme komu urobili? [i] 22:05 Francúzsky bozk [i] 23:55 Čo sme komu urobili? [i] 01:30 Francúzsky bozk [i] 03:20 Havran [i] 04:15 Slovácko sa nesúdi: Parohy [i] 04:55 Slovácko sa nesúdi: Polienko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Všeobecne o krasových javoch [i] 06:00 V ríši kamzíka tatranského [i] 06:30 O deťoch a zvieratkách: Pred prvým letom [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách: Samotár karpatských hôr [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Snežný muž [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - guľovačka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slnečný cirkus: KÁ [i] 09:50 Ukradnutý biely slon [i] 10:45 Gala Borisa Filana [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 11:45 Obedníček: Ako vítali Nový rok [i] 11:55 Rusty [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 Neznámy gróf Muránsky [i] 13:20 Deti z Bullerbynu: Do Bullerbynu prišlo leto [i] 13:50 Deti z Bullerbynu: V Bullerbyne máme obuvníka-čudáka [i] 14:25 Ktosi je za dverami [i] 15:05 Ladislav Chudík [i] 16:20 Večera [i] 17:45 Vo vetre kopýt [i] 18:10 Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 18:20 HiSTORY [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - guľovačka [i] 18:50 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajomné Karpaty - Život v oblakoch [i] 21:00 Mastroianni, ideálny Talian [i] 21:55 Maltézsky sokol [i] 23:35 Gen.sk: Peter Hámor [i] 00:00 Hokej - MS do 20 rokov [i] 02:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:05 A zasa tí Mupeti ! [i] 08:55 Dr. Dolittle 4 [i] 10:25 NAŠI II. 24,25 [i] 11:25 Kráľovstvo lesných strážcov [i] 13:15 V hlave [i] 15:05 Sám doma [i] 17:00 Neserte nám pestúnku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 2 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 22:00 Taken - Posadnutý pomstou - PREMIÉRA 1/10 [i] 23:10 Terra Nova 3,4 [i] 00:45 Vražedné Miami 1/22 [i] 01:30 Kravaťáci V. 2 [i] 02:10 Dr. Dolittle 4 [i] 03:30 KRIMI 03:55 NOVINY TV JOJ 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Profesionáli VIII. 16 [i] 05:40 Jozef: Kráľ snov [i] 06:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 07:30 Páli jej to? [i] 09:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 9 [i] 10:55 Prvé oddelenie II. [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Nevinní 1/32 [i] 13:25 Profesionáli VIII. 16 [i] 14:05 Simpsonovci XXIII. 17 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu II. 20,21 [i] 15:20 Terra Nova 1,2/13 [i] 17:10 Simpsonovci XIII. 19 [i] 17:40 Stratené duše IV. 19,20 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE 19:40 Profesionáli VIII. 17 [i] 20:35 Osamelý jazdec [i] 23:25 Sexuálny škandál na škole! [i] 01:20 Prvé oddelenie II. [i] 01:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 9 [i] 02:30 Profesionáli VIII. 17 [i] 03:05 Šimon a Matúš: Obchodníci s diamantmi [i] 04:55 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba XI. 9 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba XI. 10 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 10:20 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 11:15 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 12:15 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 13:15 Tým Škorpion III. 10 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 11 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 12 [i] 16:10 Rookie Blue II. 9 [i] 17:05 Profil zločinu II. 10 [i] 18:05 Inteligence I. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 14 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 9 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 10 [i] 22:50 Hannibal II. 3 [i] 23:45 Medium Iv. 1 [i] 00:40 Medium Iv. 6 [i] 01:35 Hannibal II. 3 [i] 02:20 Medium Iv. 1 [i] 03:05 Inteligence I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (1. Řada): Evropské Alpy 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super Impala 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (24. Řada): Tlakové ventily na nádrže na chemikálie, oplatky, pojízdné kuchyně a tradiční lana 2 [i] 08:00 Jak se to dělá (4. Řada) 41 [i] 08:30 Jak to dělají? (11. Řada) 2 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 7 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (9. Řada): Morgan 2 [i] 12:00 Dvojí přežití (1. Řada): Panika v džungli 2 [i] 13:00 Zlatá horečka (6. Řada): Krev, pot a zlato 1 [i] 15:00 Zlatá horečka (6. Řada): Loď se zlatem 2 [i] 16:00 Zlatá horečka (6. Řada): Přesun obra 3 [i] 17:00 Války kontejnerů (1. Řada) 2 [i] 17:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): BMW M5 3 [i] 19:00 Jak se to dělá (11. Řada): Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 11 [i] 21:00 Zábor půdy (1. Řada): Poslední letadlo 6 [i] 22:00 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 1 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Osamělé zlato 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Našli jsme let 370? 2 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 11 [i] 03:00 Zábor půdy (1. Řada): Poslední letadlo 6 [i] 04:00 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Po stopách hvězd [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Zlatá panna [i] 10:10 O Všudybylovi [i] 11:05 Humor barevně a černobíle [i] 11:30 Bohouš [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Střevíčky [i] 12:45 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 12:55 O Ptáku Ohniváku [i] 13:40 Malý princ [i] 15:25 Láska na vlásku [i] 17:20 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Marie Terezie [i] 21:40 Revival [i] 23:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:35 Taggart [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Sabotáž [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vltava - staronová cesta [i] 09:05 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 09:15 David Attenborough - v devadesáti stále za kamerou [i] 10:10 Zázračná planeta: Tajný život koček [i] 10:55 Ledové srdce [i] 11:55 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 12:10 100 let francouzského letectví [i] 13:05 Největší Čech top 10: Jára Cimrman [i] 13:45 Ozvěny Tichomoří [i] 14:15 Galerie tradic [i] 15:15 Olympie - místo zrodu olympijských her [i] 16:05 Tajemná Agatha Christie [i] 17:05 Žirafy, něžní obři afrických savan [i] 18:00 Vyhrazeno pro pořady kandidátů na funkci prezidenta ČR [i] 18:15 Na cestě po Laponsku [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Naše tradice: Silvestr a Nový rok [i] 19:25 Deset století architektury: Kostel sv. Václava na Smíchově [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Středozemní moře - moře nás všech [i] 21:30 Smrt přichází do Pemberley 2/2 [i] 23:05 Proč letadla padají: Zřícené vrtulníky [i] 23:50 Zabijáci, s.r.o. [i] 00:50 Boubínský prales [i] 01:15 Zlatý oříšek 2017 [i] 02:10 Život s Emanuelem [i] 02:35 Přísně tajné vraždy: Poslední let [i] 02:50 Konec zahrádkářů v Čechách a na [i] 03:20 Na hranici tradic: Svatební koláč paní Lekešové [i] 03:45 Brána do Branné [i] 04:05 Ze ZOO do ZOO [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Mendel - otec genetiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 3370 [i] 10:00 Ulice 3371 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem III 7, 8 [i] 13:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá noc 113 [i] 14:20 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 15:10 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 16:00 Kriminálka Miami IX: Krvavý cukr 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3372 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Taková normální rodinka [i] 22:05 Test [i] 00:15 Vražedná čísla VI: Ruská ruleta 3 [i] 01:05 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 01:50 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 02:30 Kriminálka Miami IX: Krvavý cukr 9 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá noc 113 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Jurský svět: Indominus na útěku [i] 06:35 Ferda Mravenec: O lyžování a o velkých kouzlech pavoučka Poutníčka 21 [i] 07:20 M*A*S*H 247 [i] 08:10 M*A*S*H 248 [i] 08:50 M*A*S*H 249 [i] 09:20 Jake a tlusťoch III: Všechno záleží na tobě 6 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Všechno záleží na tobě 6 [i] 13:20 Doktor z hor: Nové příběhy III 4 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 15:20 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Policie v akci [i] 17:35 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Koupili jsme zoo [i] 22:55 Mordparta: Oběť 7 [i] 00:05 Policie v akci [i] 01:05 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 02:05 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 04:35 Doktor z hor: Nové příběhy III 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:25 Princ a bedár [i] 08:30 Smotánka [i] 09:45 Čas na svadbu [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 17:00 Esmeralda 26-27/137 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 9/16 [i] 20:30 Matky a dcéry 1-2 [i] 22:10 Feriha 1/160 [i] 23:10 Ľahko ju zbaliť [i] 00:50 Priatelia [i] 01:35 Prípady pre Lauru II. 9/16 [i] 02:15 Smotánka [i] 04:00 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Jako andělé [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 Zoom In 2 7 [i] 11:45 Kenau: Bojovnice z Harlemu [i] 13:35 Jestliže je úterý, musíme být v Belgii [i] 15:20 Jonesovi [i] 16:55 Samotář [i] 18:35 Čelisti [i] 20:40 Zločin je extrémní sport [i] 22:00 Ong-Bak 2 [i] 23:35 Ochránce [i] 01:15 Yves Saint Laurent [i] 02:55 Zemřít je snadné: Zemřít je snadné [i] 04:25 Jako andělé [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Běžecké lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Tenis