TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:05 Kocúr v čižmách [i] 07:30 Mrázik [i] 09:10 Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva [i] 11:20 Prdiprášok doktora Proktora [i] 13:10 Muži v čiernom 3 [i] 15:15 Silvester s Markízou [i] 16:45 Najväčšie hity [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Babovřesky [i] 23:10 Kredenc [i] 00:10 CHART SHOW [i] 02:45 Najlepšie hity [i] 03:25 Silvester s Markízou [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Počasie [i] 05:10 Pávie pierko [i] 06:45 Veselá farma [i] 06:55 Prasiatko Peppa I: Ocko cvičí [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Nie je osa ako osa 20/52 [i] 07:10 Stratený a nájdený [i] 07:35 Mickey Mouseov klub II.: Mickeyho veľké prekvapenie [i] 08:00 Zázračný ateliér [i] 08:30 Alfa a Omega: Veľké vlčie preteky [i] 09:15 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 11:00 ŠTÚDIO ŠPORT: špeciál s Petrom Saganom [i] 11:30 Dobrý voják Švejk [i] 13:20 Poslušně hlásím [i] 15:00 Zypa Cupák [i] 16:20 Majster kat [i] 18:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:25 Silvestrovská show Neskoro večer [i] 00:00 Mám rozprávkový dom [i] 02:00 Luisa Spagnoli 1/2 [i] 03:50 Luisa Spagnoli 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Chaplin strážcom verejného poriadku [i] 06:35 Deň koláčový [i] 07:05 Príbehy stromov: Premožitelia času [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Dzeň derešovi [i] 09:30 Podľa zvyku starého [i] 10:45 Vtipnejší vyhráva [i] 12:00 Ringišpíl strýca Marcina [i] 12:55 Silvestrovské rozkazovačky [i] 13:35 Radošinské naivné divadlo [i] 13:55 Emil z Lönnebergy [i] 14:35 Príbehy stromov: Bohovia prírody [i] 15:25 Bumerang [i] 16:10 Chaplin trestancom na úteku [i] 16:35 Buster Keaton, génius, ktorého zničil Hollywood [i] 17:35 Od Silvestra do Troch kráľov [i] 18:30 Večerníček: Anjel a čert [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajligrilážky [i] 18:50 Yakari III. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 HiSTORY [i] 19:30 Slnečný cirkus: KÁ [i] 20:50 Michael Jackson´s This is it [i] 22:40 Adele - koncert v Londýne [i] 23:50 Hokej - MS do 20 rokov: Slovensko – Dánsko [i] 02:30 Michael Jackson´s This is it [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:50 Sofia Prvá 17,18,19 [i] 08:55 NAŠI II. 22,23 [i] 10:20 Garfield 2 [i] 11:40 Opica z reklamy [i] 13:25 Divoká dvojka [i] 15:10 INKOGNITO [i] 17:15 VESELÝ NOVÝ ROK [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 01:05 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 04:20 MIXÉR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 X FACTOR ŠPECIÁL [i] 07:40 Najlepšie Haló [i] 08:50 Mačka a pes [i] 10:40 Dvojníci [i] 12:30 Šimon a Matúš idú na riviéru [i] 14:30 SILVESTROVSKÁ VÝHRA [i] 15:15 Pomsta chlpáčov [i] 17:15 Tajomstvo múmie [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli [i] 20:50 Kameňák 1 [i] 23:05 Kameňák 2 [i] 00:55 Kameňák 3 [i] 02:45 Šimon a Matúš idú na riviéru [i] 04:20 Dvojníci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 08:10 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 09:05 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 10:00 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 10:55 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 11:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 5 [i] 12:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 6 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 7 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba XI. 8 [i] 15:30 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 16:25 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 17:20 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 18:15 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 10 [i] 21:00 Nezvěstná I. 7 [i] 21:55 Nezvěstná I. 8 [i] 22:50 Nezvěstná I. 9 [i] 23:45 Nezvěstná I. 10 [i] 00:35 Sherlock IV. 3 [i] 02:25 Hannibal I. 4 [i] 03:10 Zkušební jízda I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada) 18 [i] 06:30 Muži Yukonu (4. Řada) 6 [i] 07:30 Aljašská železnice (2. Řada): Pekelný vlak 10 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada) 37 [i] 10:00 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 5 [i] 12:00 Králové aukcí (3. Řada): Soutěž 10 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 9 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 10 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Trojitá hrozba 10 [i] 16:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 17:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Hillstrandův poslední úlovek 17 [i] 18:00 Válečník oceánu (1. Řada): Život a smrt 5 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Na mrtvém bodě 5 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 1 [i] 21:00 Náš člověk v Lotyšsku [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Křížek 6 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 9 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 2 [i] 01:00 Pekelné silnice [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 1 [i] 03:00 Náš člověk v Lotyšsku [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Prázdniny pro psa ...hlavně, že se nikomu nic nestalo! [i] 07:15 O Terezce a paní Madam [i] 08:00 Silvestr svobodného pána [i] 08:35 Přednosta stanice [i] 10:05 Světáci [i] 11:45 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 12:25 Dalskabáty, hříšná ves aneb [i] 14:20 O svatební krajce [i] 15:40 Losování Sportky a Šance [i] 15:45 Tajemství Lesní země [i] 16:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 17:00 Duch nad zlato [i] 18:30 Bohouš [i] 19:00 168 hodin [i] 19:30 Zázraky přírody [i] 20:30 Velká plavba s Waldemarem [i] 22:05 Všechnopárty [i] 23:00 Do roka a do dna [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:03 U muziky na Silvestra [i] 00:55 Silvestr 79 aneb Hrajeme si jako děti [i] 03:30 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 04:15 Světáci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Boží dar - příběhy českých potravin 6/6 [i] 06:00 Československý filmový týdeník 1180/2379 [i] 06:10 Bosé nohy v parku [i] 07:55 Postřehy odjinud [i] 08:00 Na cestě po Champagni [i] 08:30 Kaktusový květ [i] 10:10 Velký tah [i] 11:35 Království divočiny: Medvědi [i] 12:05 Hotel Anny Sacherové [i] 13:00 Naše tradice: Silvestr a Nový rok [i] 13:30 Trabantem napříč Afrikou [i] 15:10 Křidýlko nebo stehýnko? [i] 16:50 Největší Čech top 10: Jára Cimrman [i] 17:30 Senzační prázdniny [i] 18:55 Trapný večer [i] 19:55 Vražda v salonním coupé [i] 21:35 Funny Girl [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:03 Na stojáka [i] 00:30 Na stojáka [i] 00:55 NESHOW [i] 01:15 Mississippi Queen z Pohořelic [i] 01:40 Charlie Chaplin [i] 02:30 Při strážnickej bráně [i] 03:20 Dixie jako Brno [i] 03:45 Buster Keaton [i] 04:05 Show! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Kráska a Zvíře [i] 07:35 Lišáci, Myšáci a Šibeničák [i] 08:55 Krokodýl Dundee 2 [i] 10:50 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 12:10 Čtyřlístek ve službách krále [i] 13:55 Ať žijí duchové! [i] 15:25 Šťastný Nový rok [i] 17:30 Televizní noviny [i] 17:50 Nebojsa [i] 19:30 Silvestrovské Televizní noviny [i] 20:35 Tvoje tvář má známý hlas - to nejlepší! [i] 00:00 Bláznivá noc [i] 01:40 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 03:00 Šťastný Nový rok [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Nexo Knights II: Fortrex a Frmol 9 [i] 07:05 Ferda Mravenec: O hřišti pro malé děti 18 [i] 07:30 Ferda Mravenec: Jak nastala velká vedra 19 [i] 08:00 Rio 2 [i] 10:05 Falešná kočička [i] 12:05 Kam čert nemůže [i] 13:35 Nebe a dudy [i] 15:10 Všichni musí být v pyžamu [i] 16:45 Šíleně smutná princezna [i] 18:20 Zprávy FTV Prima [i] 18:35 Komici s.r.o. v Lucerně [i] 20:25 Prima Partička - Silvestr 2017 [i] 21:40 Český mejdan s Impulsem 2017 [i] 00:00 Můj hříšný muž [i] 02:00 Komici s.r.o. v Lucerně [i] 03:30 Rio 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 08:25 Priatelia [i] 11:10 Neserte nám Popolušku [i] 13:10 Manžel na jedno použitie [i] 15:00 Láska cez internet [i] 17:15 Po čom ženy túžia [i] 20:00 Pred svadbou nie! [i] 22:30 Jednoducho sexi [i] 00:05 Céline Dion: Strhujúce turné [i] 02:20 Pred svadbou nie! [i] 04:15 Jednoducho sexi [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 10 [i] 06:00 Zoom In 2 21 [i] 06:10 Zoom In 2 22 [i] 06:20 Breakin' 2: Electric Boogaloo [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hamouni [i] 13:00 Krycí jméno: Čistič [i] 14:30 Samotář [i] 16:15 Sněžná dívka a temný krystal [i] 18:10 Rozpoutané peklo [i] 20:00 Sexy párty 2 [i] 21:40 Far Cry [i] 23:15 Čelisti [i] 01:25 Čelisti 2 [i] 03:20 Čelisti 3 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:30 Běžecké lyžování [i] 07:30 Alpské lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:15 Běžecké lyžování [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:30 Běžecké lyžování [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Běžecké lyžování [i] 21:45 Běžecké lyžování [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:45 Běžecké lyžování [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Běžecké lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:30 Skoky na lyžích [i] 04:30 Běžecké lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Brutální biologie 1 1 [i] 06:00 Putování JV Asií 1 2 [i] 07:05 Existuje Yeti nebo ne? 1 1 [i] 08:00 Budapešťské ryby [i] 09:05 Příběh života 1: Boj o moc 4 [i] 10:05 Sám mezi medvědy grizzly 1 1 [i] 11:00 Zrození Severní Ameriky 1: Život 2 [i] 12:00 Exkurze po továrně 2: Boty 6 [i] 13:10 Nejúspěšnější projekty 1 6 [i] 14:05 Hubbleův odkaz [i] 15:10 Uranium 2015: Kámen budoucnosti 3 [i] 16:10 Počasí - Top 10 1 7 [i] 17:00 Motýlí efekt 1: Sekigahara, bitva samurajů 13 [i] 17:30 Boeing 747: Revoluce [i] 18:40 Klonování: Věda o nesmrtelnosti [i] 19:10 Milionové nápady 1 9 [i] 20:00 Počátek a konec vesmíru 1 1 [i] 21:00 Jak Nero zachránil Řím [i] 22:00 Až nastane soudný den [i] 23:00 O tabu bez tabu 1: Sexuální identita a touhy 5 [i] 23:55 O tabu bez tabu – mluvme o něm 1 5 [i] 00:25 Historie lidstva 1 9 [i] 01:10 Zbraně, jež změnily svět 2 3 [i] 02:00 Beatles vs Stones [i] 02:55 Největší věžní hodiny v Mekce [i] 03:50 Až nastane soudný den [i] 04:40 Klonování: Věda o nesmrtelnosti [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vánoční přání [i] 07:30 Náš milovaný Damilola [i] 09:05 Roboti [i] 10:35 Stůl číslo 19 [i] 12:00 Až po uši II. 7 [i] 12:35 Polednice [i] 14:05 Norman: Mírný vzestup a tragický pád stratéga z New Yorku [i] 16:05 Demolice [i] 17:45 Rogue One: Star Wars Story [i] 20:00 Až po uši II. 8 [i] 20:40 Mlčení [i] 23:15 Amy Schumer: Živě z divadla Apollo [i] 00:15 Silvestrovské filmové překvapení [i] 02:30 Santa je pořád úchyl [i] 04:05 Krotitelé duchů [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Želvy Ninja 2 [i] 07:55 U nás na farmě [i] 09:15 Bude líp 3 [i] 09:35 Bude líp 4 [i] 10:05 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 12:00 Proč právě on?