TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:25 Avatar: Posledný vládca vetra [i] 08:00 Evan Všemohúci [i] 09:40 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 11:40 Císařův pekař [i] 13:00 Pekařův císař [i] 14:15 Marečku, podejte mi pero! [i] 15:45 Hrbáč Lagardére [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ostreľovač [i] 23:05 Cliffhanger [i] 01:15 Ostreľovač [i] 03:20 Podfukár [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 06:40 Websterovci: Kabriolet [i] 06:55 Prasiatko Peppa I: Chloéino divadielko [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Keď zasiahne láska 19/52 [i] 07:15 Piknik s tortou [i] 07:35 Mickey Mouseov klub II.: Goofyho super želanie [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Spláchnutý [i] 09:55 Asterix a Obelix [i] 11:40 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 12:45 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 14:00 Dáždnik svätého Petra [i] 15:30 Popoluška 1/2 [i] 17:15 Popoluška 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Luisa Spagnoli 1/2 [i] 22:15 Luisa Spagnoli 2/2 [i] 00:10 Popoluška 1/2 [i] 01:45 Popoluška 2/2 [i] 03:50 Správy RTVS "N" [i] 04:40 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Chaplin vo filmovom ateliéri [i] 06:25 Chaplin na kolieskových korčuliach [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 Vinšovníci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Príbehy stromov: Korene detstva [i] 09:20 Retro noviny [i] 09:50 Sen noci silvestrovskej [i] 10:25 Dokument o MS v hokeji 2017 [i] 11:20 Mladé letá [i] 12:25 Integrácia Seniorov 2017 [i] 13:30 Emil z Lönnebergy [i] 13:55 Emil z Lönnebergy [i] 14:35 Príbehy stromov: Premožitelia času [i] 15:25 Prvá: ĽUDMILA ŠAPOŠNÍKOVOVÁ AUJESKÁ [i] 16:10 Chaplin strážcom verejného poriadku [i] 16:40 Ježiš Nazaretský 4/4 [i] 18:30 Večerníček: Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad [i] 18:35 Veselá farma [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Adela ani to neskúšaj! [i] 18:45 Laurina vianočná hviezda [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Rebel bez príčiny [i] 21:50 Hokej - MS do 20 rokov: Slovensko – Fínsko [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 SÚDNA SIEŇ [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:50 Simpsonovci XIII. 17 [i] 08:10 NAŠI II. 20,21 [i] 09:30 Garfield [i] 11:00 Kráľovské Vianoce [i] 12:40 27 šiat [i] 15:00 Noc v múzeu [i] 17:05 Kráľovstvo lesných strážcov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Divoká dvojka [i] 22:25 Pravdivé lži [i] 01:10 VESELÝ NOVÝ ROK [i] 02:30 NAJ, NAJ, NAJ [i] 04:35 Najlepšie Haló 1,2,3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 X FACTOR ŠPECIÁL [i] 07:05 SVET PODĽA EVELYN [i] 08:05 Najlepšie Haló [i] 09:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NA CHALUPE [i] 10:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. - PREMIÉRA 3 [i] 12:30 Profesionáli [i] 13:30 Kutyil s.r.o. III. [i] 14:10 SILVESTROVSKÁ VÝHRA [i] 15:00 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 17:10 Prístav nádeje [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VIII. 15 [i] 20:35 Žena zabijak [i] 22:45 Rocky Balboa [i] 00:55 Mafstory SILVESTER [i] 03:40 Profesionáli VIII. 15 [i] 04:35 Prístav nádeje [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    05:28 Hannibal I. 4 [i] 07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 11:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 15:35 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 16:30 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 17:25 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 18:20 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 8 [i] 21:00 Nezvěstná I. 4 [i] 21:55 Nezvěstná I. 5 [i] 22:50 Nezvěstná I. 6 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 01:35 Hannibal I. 4 [i] 02:25 Nezvěstná I. 2 [i] 03:10 Zkušební jízda I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Berte to jako varování (4. Řada): Divoká jízda 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada) 15 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Sibiř 3 [i] 07:30 Dvojí přežití (1. Řada): Po bouři 9 [i] 08:30 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada) 36 [i] 10:00 Lovci odpadu (7. Řada) 5 [i] 11:00 Jak to dělají? (11. Řada) 9 [i] 11:30 Jak to dělají? (11. Řada) 10 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (2. Řada): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (2. Řada): Posedlost Mustangy 16 [i] 14:00 Velká láska k autům (2. Řada): MGTC 5 [i] 15:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Elite Powersports 5 [i] 16:00 Pekelné silnice [i] 17:00 Podvodni ratovi u Australiji (2. Řada) 2 [i] 18:00 Sibiřský podíl (1. Řada) 7 [i] 19:00 Rození obchodníci (14. Řada) 3 [i] 20:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Vysoká rychlost 7 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Explozivní finále 8 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Prokletí krvavých pyramid 3 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Opravdoví mistři 4 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Zkoušeno na lidech 5 [i] 02:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Vysoká rychlost 7 [i] 03:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Explozivní finále 8 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1916 Cadillac V8 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Za trnkovým keřem [i] 07:10 Spánek [i] 07:20 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 09:00 Silvestr hravý a dravý [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Ducháček to zařídí [i] 13:55 Herecký poločas Miroslava Donutila aneb Ještě pořád se něco děje... [i] 14:50 O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli [i] 16:10 Prázdniny pro psa ...hlavně, že se nikomu nic nestalo! [i] 17:25 Tři oříšky pro Popelku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Čert ví proč [i] 21:40 Občanský průkaz [i] 23:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:50 Silvestrovská hitparáda televizní zábavy [i] 00:20 Ducháček to zařídí [i] 01:50 Silvestrovská Manéž Bolka Polívky [i] 03:40 Půlhodina pravdy [i] 04:20 Góly, fóry, legendy [i] 04:55 Chacha, cheche, chichi...! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Duchovní kuchyně: Pravoslaví [i] 05:30 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 10/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 06:20 Příběh zebřího mláděte [i] 07:10 Putování za bílými baribaly [i] 08:05 Na cestě po El Quiché [i] 08:35 Apartmá v hotelu Plaza [i] 10:25 Proč letadla padají: Zřícené vrtulníky [i] 11:10 Muž po boku královny [i] 12:05 Baron Prášil [i] 13:25 Vladimír Pucholt - 75 let [i] 14:20 100 let francouzského letectví [i] 15:15 Cena za něžnost [i] 17:25 Zázračná planeta: Tajný život koček [i] 18:15 Na cestě po Champagni [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cesta aneb Matka oceán [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zlo pod sluncem [i] 22:00 Ranhojič [i] 00:30 David: Jonathan Pryce jako Saul a 2/2 [i] 02:00 Na pomoc životu - astma [i] 02:20 Jak se žije v zapomenutých koutech podle Davida Vondráčka [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 Žijeme s vírou [i] 04:15 Mario Botta - Modlitby z kamene [i] 04:35 Ženy SHR [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Aladin [i] 07:30 O zatoulané princezně [i] 09:15 Má láska s Jakubem [i] 10:55 Bílý tesák [i] 12:50 Ledové království [i] 14:35 O statečném kováři [i] 15:55 Už jsme doma? [i] 17:30 Tři mušketýři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:50 Tammy [i] 00:20 Vražda za vraždu [i] 02:00 Tři mušketýři [i] 03:45 Má láska s Jakubem [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Nexo Knights II: Klub komiků 8 [i] 07:20 Ferda Mravenec: O tom, jak Berušku odvezlo bílé auto 17 [i] 07:50 Ferda Mravenec: O hřišti pro malé děti 18 [i] 08:20 Hotel Modrá hvězda [i] 09:55 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 11:40 Můj hříšný muž [i] 13:40 Dunston: Sám v hotelu [i] 15:30 Nebe a dudy [i] 17:10 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jánošík - Pravdivá historie [i] 23:10 Noci s nepřítelem [i] 01:05 Tři vejce do skla [i] 02:30 Milenci v čase [i] 04:10 Strašidélko Plísňák 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Ľadové sny [i] 08:25 Smotánka [i] 12:45 Svadobná kaplnka [i] 14:25 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i] 16:15 Princezná so smaragdom [i] 20:00 Krehká krása [i] 21:55 Láska cez internet [i] 00:10 Krehká krása [i] 01:55 Láska cez internet [i] 03:45 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 19 [i] 06:10 Zoom In 2 20 [i] 06:20 Breakin´ [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Poslední neděle [i] 13:00 Mickovy modré oči [i] 14:40 Až vyjde měsíc [i] 16:10 E.T. - Mimozemšťan [i] 18:15 Ženy v balíku: Ženy v balíku [i] 20:00 Mamma Mia! [i] 21:50 V cizí kůži [i] 23:50 Sexy párty 2 [i] 01:30 Smrtící úder [i] 03:00 Lukostřelci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Skoky na lyžích [i] 06:45 Alpské lyžování [i] 07:15 Alpské lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:30 Běžecké lyžování [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:30 Běžecké lyžování [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:30 Běžecké lyžování [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Běžecké lyžování [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Běžecké lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Brutální fyzika II 2 4 [i] 06:00 Putování JV Asií 1 1 [i] 07:05 Roztáhněte křídla! [i] 07:35 Chemici na Arktidě [i] 08:00 Jepičí život [i] 09:00 Příběh života 1: Domov 3 [i] 10:00 Děti divočiny [i] 11:00 Zrození Severní Ameriky 1: Počátek 1 [i] 12:00 Exkurze po továrně 2: Sladkosti 5 [i] 13:10 Nejúspěšnější projekty 1 5 [i] 14:05 Vesmír zítřka 1: Život ve vesmíru. 6 [i] 15:15 Uranium 2015: Kámen, který změnil svět 2 [i] 16:15 Počasí - Top 10 1 6 [i] 17:10 Motýlí efekt 1: Černobyl, reaktor mimo kontrolu 11 [i] 17:40 Motýlí efekt 1: Zrození rocku 12 [i] 18:10 Černobyl po třiceti letech [i] 19:10 Milionové nápady 1 8 [i] 20:00 Dějiny vědy 1 6 [i] 21:05 Biblická pravidla 1 6 [i] 22:00 Rasputin [i] 23:00 O tabu bez tabu 1: Závislosti 4 [i] 23:55 O tabu bez tabu – mluvme o něm 1 4 [i] 00:25 Historie lidstva 1 8 [i] 01:25 Zbraně, jež změnily svět 2 2 [i] 02:25 Rasputin [i] 03:25 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 4 [i] 03:55 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Nepál 8 [i] 04:45 Jeden den z životě 1 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Záhada v květinářství: Květiny na věčnost [i] 07:25 Před kamerou XIV. 52 [i] 07:55 Šmoulové: Zapomenutá vesnice [i] 09:30 To je vražda, napekla: Jen zákusky [i]