TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:20 Scooby-Doo: Záhada modrého sokola [i] 07:30 Zlatý kompas [i] 09:25 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 11:00 Avatar: Posledný vládca vetra [i] 13:00 Rýchlo a zbesilo 5 [i] 15:25 Ninja korytnačky [i] 17:15 Kocúr v čižmách [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Špecialisti [i] 22:40 Zohan: Krycie meno kaderník [i] 00:50 Špecialisti [i] 02:30 Salt [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Soľ nad zlato [i] 06:40 Websterovci [i] 06:55 Krajina dávnych vekov II. - Dobrodružstvo vo veľkom údolí [i] 08:05 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 5/10 [i] 09:45 Havran [i] 10:40 Johankino tajomstvo [i] 12:05 Tri životy [i] 13:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Hviezdne toliare [i] 14:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 15:35 Pávie pierko [i] 17:15 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Dáždnik svätého Petra [i] 22:00 Dobrý Will Hunting [i] 00:00 Wilsonov [i] 01:50 Dobrý Will Hunting [i] 03:55 Správy RTVS "N" [i] 04:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Hviezdne toliare [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Orava, Oravienka milá [i] 06:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:45 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Kniha džunglí II. [i] 07:25 Ferdo Mravec [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Príbehy stromov: Z otca na syna [i] 09:20 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 10:35 Duel na južnom póle: Scott verzus Amundsen [i] 11:35 Obedníček: Zimný príbeh [i] 11:40 Snehožrút [i] 11:50 Veselá farma [i] 12:10 David Bowie - posledných päť rokov [i] 13:40 Emil z Lönnebergy [i] 14:05 Príbehy spod Karpát: Srdce ako zvon [i] 14:35 Karpatský miestopis: Urbanova veža [i] 14:50 Príbehy stromov: Korene detstva [i] 15:45 Prvá: MAGDALÉNA SCHWINGEROVÁ [i] 16:25 Chaplin na kolieskových korčuliach [i] 16:55 Ježiš Nazaretský 3/4 [i] 18:30 Večerníček: Websterovci [i] 18:40 Rusty [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Trpaslíci [i] 19:00 Laurina vianočná hviezda [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Na východ od raja [i] 22:00 Divoké historky [i] 00:00 Santa je úchyl! [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 SÚDNA SIEŇ [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 Sofia Prvá 16 [i] 08:00 NAŠI II. 18,19 [i] 09:15 Shelby: Pes, ktorý zachránil Vianoce [i] 11:00 Sám doma 5: Vianočná lúpež [i] 12:50 Doba ľadová 2 [i] 14:30 Vianočný drak: Zachránené Vianoce [i] 16:45 Princ z Perzie: Piesky času [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Medzi náhrobnými kameňmi [i] 22:55 Cesta bojovníka [i] 00:55 V zajatí ľadu [i] 02:15 Láska v utajení [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 MIXÉR [i] 06:00 PÁLI VÁM TO [i] 06:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: - TO NAJ... [i] 08:05 SVET PODĽA EVELYN [i] 09:10 "Jáchyme, hoď ho do stroje!" [i] 10:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 8 [i] 11:35 KONCERT HEĽENINE OČI [i] 12:40 Simpsonovci XXIII. 16 [i] 13:55 Najlepšie Haló [i] 15:05 Profesionáli VIII. 13 [i] 15:55 Simpsonovci XIII. 17 [i] 16:50 SVET PODĽA EVELYN [i] 18:00 SLÁVNOSTI MESTA PREŠOV [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 14 [i] 20:35 Najväčšie hity Karla Gotta [i] 23:55 Láska v utajení [i] 02:00 Rocky V [i] 03:40 Profesionáli VIII. 14 [i] 04:15 Rocky V [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 9 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 13:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 14:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 15:45 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 16:35 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 17:25 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 18:15 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 6 [i] 21:00 Nezvěstná I. 1 [i] 22:00 Nezvěstná I. 2 [i] 22:55 Nezvěstná I. 3 [i] 23:50 Hannibal I. 4 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 5 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 6 [i] 02:20 Nezvěstná I. 1 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (8. Řada): Bel Air 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (22. Řada): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 08:00 Jak se to dělá (3. Řada): Stěžně z uhlíkových vláken, sušenky štěstí, projektory IMAX 35 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 5 [i] 10:00 Aljašská železnice (3. Řada): Uvíznutí v ledu 5 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): Bel Air 10 [i] 12:00 Lovci odpadu (9. Řada) 5 [i] 13:00 Lovci odpadu (9. Řada) 6 [i] 14:00 Lovci odpadu (9. Řada) 7 [i] 15:00 Lovci odpadu (9. Řada) 8 [i] 16:00 Extrémní stroje (2. Řada) 5 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 5 [i] 18:00 Rození obchodníci (9. Řada): Fiat Dino Coupe 900 1 [i] 19:00 Jak se to dělá (10. Řada): Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 20:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 6 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Hospodářství visí na vlásku 1 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada) 12 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Divoká jízda 6 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Kletba ztraceného království 5 [i] 02:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 6 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Hospodářství visí na vlásku 1 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Na pytlácké stezce [i] 07:15 Pohádka z Kampy [i] 07:50 Pták Ohnivák [i] 09:20 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Ať žije nebožtík [i] 13:50 Zavazadlo [i] 14:10 Zlatník Ondra [i] 15:15 Za trnkovým keřem [i] 16:30 Což takhle dát si špenát [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Korunní princ [i] 21:35 Pupendo [i] 23:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:40 Zas je tady Silvestr [i] 00:35 Ať žije nebožtík [i] 02:00 Silvestrovské Banánové rybičky [i] 02:25 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:20 Pod pokličkou [i] 03:40 Kde bydlely princezny [i] 04:00 Silvestr s četníky [i] 04:25 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Vánoce s Jožkou Černým [i] 06:45 Návrat domů [i] 08:05 Na cestě po karibském pobřeží [i] 08:35 Prázdniny v Římě [i] 10:30 Postřehy odjinud [i] 10:35 Příběh zebřího mláděte [i] 11:30 Království divočiny: Delfíni [i] 12:00 Proč letadla padají: Drtivý dopad [i] 12:45 Poštovna v zemi tučňáků [i] 13:35 Malý indián ve městě [i] 15:05 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 16:00 Vltava - staronová cesta [i] 16:30 Bosé nohy v parku [i] 18:15 Na cestě po El Quiché [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zrezivělá krása: Než přiletí čáp [i] 19:20 Poutní místa: Bozkov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vražda v Orient expresu [i] 22:10 Baron Prášil [i] 23:35 Tajemná Agatha Christie [i] 00:35 David: Jonathan Pryce jako Saul a 1/2 [i] 02:05 Sejdeme se v Eurocampu [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Příběhy obrácení [i] 03:55 24 [i] 04:50 Vzkaz Miloše Štědroně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Tom a Jerry: Špiónská mise [i] 07:25 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 09:10 Z pekla štěstí 2 [i] 11:00 Jak ukrást Dagmaru [i] 12:25 Šest medvědů s Cibulkou [i] 14:05 Mrazík [i] 15:35 Už tam jsme? [i] 17:15 Krokodýl Dundee 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ať žijí duchové! [i] 21:55 Soudce [i] 00:20 Otčím [i] 02:05 Rabín, kněz a krásná blondýna [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Nexo Knights II: Horečka rytířské noci 7 [i] 07:20 Ferda Mravenec 16 [i] 07:50 Ferda Mravenec: O tom, jak Berušku odvezlo bílé auto 17 [i] 08:20 Putování s dinosaury [i] 10:05 Tetička [i] 11:30 Panna a netvor [i] 13:25 Falešná kočička [i] 15:20 Gulliverovy cesty [i] 17:00 Jak se budí princezny [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Šíleně smutná princezna [i] 22:05 Milenci v čase [i] 00:05 Souboj cti [i] 01:55 Putování s dinosaury [i] 03:15 Souboj cti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Majster pekár [i] 06:20 Celebrita pod stromček [i] 08:25 Smotánka [i] 12:30 Ženích na úteku [i] 14:20 Vianočná premena [i] 16:05 Angelika a sultán [i] 18:00 Ľadové sny [i] 20:00 Po čom ženy túžia [i] 22:30 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 00:10 Po čom ženy túžia [i] 02:25 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 03:55 Angelika a sultán [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 05:50 Zoom In 2 16 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Let's Dance 3 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 18 [i] 11:15 Hlubiny Loch Ness [i] 12:55 Nová země [i] 14:45 Mumie: Hrob Dračího císaře [i] 16:35 Až vyjde měsíc [i] 18:10 Křidýlko nebo stehýnko [i] 20:00 Čelisti 3 [i] 21:45 Mimo zákon [i] 23:25 Rozpoutané peklo [i] 01:10 Nitro Rush: smrtici spikunti [i] 02:40 Hamburger Hill [i] 04:25 Mimo zákon [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Alpské lyžování [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 21:30 Alpské lyžování [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:15 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Brutální fyzika II 2 3 [i] 06:00 Od západu k východu 1 7 [i] 07:00 Neobjevená místa [i] 08:00 Island v pohybu [i] 08:30 Příroda to ví nejlíp 1 13 [i] 09:00 Příběh života 1: Dospívání 2 [i] 10:00 Příběh malého tučňáka [i] 11:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Mexiko 5 [i] 12:00 Exkurze po továrně 2: Kola 4 [i] 13:10 Nejúspěšnější projekty 1 4 [i] 14:05 Vesmír zítřka 1: Cílová stanice: Mars. 5 [i] 15:15 Uranium 2015: Kámen, který se stal bombou 1 [i] 16:15 Počasí - Top 10 1 5 [i] 17:10 Motýlí efekt 1: Čingischán. Vládce stepního impéria. 9 [i] 17:40 Motýlí efekt 1: Darwin objevuje svět 10 [i] 18:10 Jak počasí tvořilo historii 1 2 [i] 19:10 Milionové nápady 1 7 [i] 20:00 Dějiny vědy 1 5 [i] 21:05 Biblická pravidla 1 5 [i] 22:00 Papež František a Vatikán [i] 23:00 O tabu bez tabu 1: Tajemství a hříchy 3