TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:30 Shaggy, Scooby a tajomný Yetti [i] 07:35 Legendárna partia [i] 09:20 Pacho, hybský zbojník [i] 11:00 Zlatý kompas [i] 13:00 Neserte nám Popolušku [i] 14:40 Môj kamoš obor [i] 17:00 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Podfukár [i] 22:40 Salt [i] 00:30 Podfukár [i] 02:20 Poliši [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 06:40 Websterovci: Nákupná mánia [i] 06:55 Asterix a Kleopatra [i] 08:05 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 4/10 [i] 09:40 Maťo Palica [i] 10:25 Princezná a pisár [i] 11:45 Sedem zhavranelých bratov [i] 13:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 14:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Soľ nad zlato [i] 15:35 Orest z rodu čarodejníkov [i] 17:10 Asterix a Obelix [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 21:35 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 22:40 Noc v New Yorku [i] 00:15 Miluj ma alebo odíď [i] 01:40 Noc v New Yorku [i] 03:25 Správy RTVS "N" [i] 04:15 Góly - body - sekundy [i] 04:35 Počasie [i] 04:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Dejiny svojráznej dediny [i] 06:25 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpaslícki návštevníci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Príbehy stromov: Vládcovia vody [i] 09:20 Zásnuby [i] 10:15 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 11:45 Bruce Springsteen - vlastnými slovami [i] 13:15 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 14:50 Príbehy stromov: Z otca na syna [i] 15:40 Prvá: IZABELA TEXTORISOVÁ [i] 16:25 Chaplin vo filmovom ateliéri [i] 16:55 Ježiš Nazaretský 2/4 [i] 18:30 Večerníček: Websterovci [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Kniha džunglí II. [i] 19:15 Ferdo Mravec [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Gen.sk: Peter Hámor [i] 20:25 David Bowie - posledných päť rokov [i] 22:00 Muž, ktorý spadol na Zem [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Zvonky zo Zázrivej [i] 01:50 Hokej - MS do 20 rokov: Slovensko – USA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 SÚDNA SIEŇ [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:55 Sofia Prvá 14,15 [i] 08:45 NAŠI II. 16,17 [i] 09:55 Traja psí mušketieri [i] 11:40 Sám doma 4: Chceme náš dom späť! [i] 13:25 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 15:05 Kráľovské Vianoce [i] 16:50 Noc v múzeu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:55 Žena zabijak [i] 01:05 Akty X - Návrat 5,6 [i] 02:30 Ľadové Vianoce [i] 03:55 KRIMI 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 MIXÉR [i] 06:40 Prvé oddelenie [i] 06:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: - TO NAJ... [i] 08:05 SVET PODĽA EVELYN [i] 09:05 Ľadové Vianoce [i] 10:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 7 [i] 11:30 KONCERT ZUZANA SMATANOVÁ [i] 12:35 Simpsonovci XXIII. 12 [i] 12:55 Simpsonovci XXIII. 15 [i] 14:10 MIXÉR [i] 15:00 Profesionáli VIII. 12 [i] 15:50 Simpsonovci XIII. 15 [i] 16:45 SVET PODĽA EVELYN [i] 17:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: - TO NAJ... [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 13 [i] 20:35 Krampus [i] 22:40 V zajatí ľadu [i] 00:30 Rocky IV [i] 02:10 Profesionáli VIII. 13 [i] 02:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: - TO NAJ... [i] 03:55 Rocky IV [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 11:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 15:35 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 16:25 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 17:20 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 18:15 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 17 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 17 [i] 02:20 Havaj 5-0 Iv. 5 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (8. Řada): Karmann Ghia 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 07:30 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 08:00 Jak se to dělá (3. Řada) 34 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 4 [i] 10:00 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): Karmann Ghia 9 [i] 12:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pán krys 6 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Přežít a prosperovat 7 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): To se snadno řekne 8 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Strach z neznáma 9 [i] 16:00 Extrémní stroje (2. Řada) 4 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 4 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): Bel Air 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (10. Řada): Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada) 20 [i] 20:00 Války kontejnerů (2. Řada) 7 [i] 20:30 Války kontejnerů (2. Řada) 8 [i] 21:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 21:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 10 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Kovbojové chaosu 7 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Kdo postavil padouchův ostrov? 4 [i] 02:00 Války kontejnerů (2. Řada) 7 [i] 02:30 Války kontejnerů (2. Řada) 8 [i] 03:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 04:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 04:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Pod Jezevčí skálou [i] 07:15 Rozsudky soudce Ooky [i] 08:15 Jezerní královna [i] 09:45 O Radkovi a Mileně [i] 10:50 Pekařův císař [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Lízino štěstí [i] 14:10 O Všudybylovi [i] 15:05 Na pytlácké stezce [i] 16:20 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Šťastný smolař [i] 21:40 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:15 To bylo Na kus řeči [i] 00:10 Lízino štěstí [i] 01:55 Silvestrovské Bolkoviny [i] 02:50 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:40 Zpráva o sešlosti [i] 04:35 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 04:40 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 9/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Na kávě u Kamily [i] 06:50 Cesta aneb Matka oceán [i] 07:45 Na cestě po Západních Flandrech [i] 08:15 Jih proti Severu: Slavná filmová adaptace románu 2/2 [i] 10:10 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 11:05 Nepovedený čert [i] 11:35 Putování za bílými baribaly [i] 12:30 Vánoční posezení u muziky [i] 13:00 Návrat domů [i] 14:20 Zázračná planeta: Tajný život psů [i] 15:10 Muž po boku královny [i] 16:00 Boží dar - příběhy českých potravin 6/6 [i] 16:25 Apartmá v hotelu Plaza [i] 18:15 Na cestě po karibském pobřeží [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i] 19:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 10/10 [i] 19:20 Na pomoc životu - astma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rozbité zrcadlo [i] 21:50 Slovo policajta [i] 23:30 Válka barev [i] 01:05 Zrezivělá krása: Než přiletí čáp [i] 01:30 Moravia Incognita: Kralice [i] 01:45 Václav Havel a Dominik Duka: společný výslech [i] 02:25 Hrdinství [i] 02:45 Oživlé dřevo [i] 03:05 Ta naša kapela [i] 03:30 Z očí do očí [i] 04:00 Český interiér - hotely [i] 04:25 Duchovní kuchyně: Judaismus [i] 04:50 Dům z karet II 13/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Scoobyho dobrodružství: Tajemná mapa [i] 07:00 Chobotnice z II. patra [i] 08:45 Z pekla štěstí [i] 10:50 U pěti veverek [i] 12:05 O zapomnětlivém černokněžníkovi [i] 13:50 Honza málem králem [i] 15:30 Rabín, kněz a krásná blondýna [i] 17:50 Kráska a Zvíře [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mrazík [i] 21:55 Jako štvaná zvěř [i] 23:35 Striptýz [i] 01:30 U pěti veverek [i] 02:50 Kriminálka Miami IV: Přibitý [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:05 Krok za krokem VII [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Nexo Knights II: Dovolená 6 [i] 07:00 Ferda Mravenec: Jak Ferda sloužil u potápnice 15 [i] 07:25 Ferda Mravenec 16 [i] 07:55 Království lesních strážců [i] 09:55 Tři vejce do skla [i] 11:25 Dr. Dolittle 2 [i] 13:15 Hotel Modrá hvězda [i] 14:55 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 16:50 S čerty nejsou žerty [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 21:55 Divoká řeka [i] 00:05 Karel a já [i] 01:40 Dr. Dolittle [i] 03:00 Dr. Dolittle 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Majster pekár [i] 06:20 Zázraky sa dejú na Vianoce [i] 08:25 Smotánka [i] 12:50 Vianočný stromček [i] 14:25 Ďalší vianočný bozk [i] 16:15 Neskrotná Angelika [i] 17:55 Ženích na úteku [i] 20:00 Ľadové sny [i] 21:55 Niečo nové [i] 23:45 Middletonská romanca [i] 01:30 Notting Hill [i] 03:25 Neskrotná Angelika [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 06:00 Zoom In 2 14 [i] 06:10 Zoom In 2 15 [i] 06:20 Hlubiny Loch Ness [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Let's Dance 3 [i] 12:50 Jonesovi [i] 14:30 Lekce neslušného chování [i] 16:10 Hamouni [i] 18:05 Určitě, možná [i] 20:00 Čelisti 2 [i] 22:05 Sněžná dívka a temný krystal [i] 00:00 Riddick [i] 02:00 Železny Ochránce [i] 03:35 Hamburger Hill [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Olympijské hry [i] 08:30 Olympijské hry [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Olympijské hry [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:15 Biatlon [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Biatlon [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Cestovní vozy [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:30 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika II 2 2 [i] 06:00 Od západu k východu 1 6 [i] 07:00 Cesta po řece Nagy Kukullo [i] 08:00 Příroda to ví nejlíp 1 11 [i] 08:25 Příroda to ví nejlíp 1 12 [i] 08:55 Příběh života 1: První krůčky 1 [i] 10:00 Zázraky v říši zvířat 1: Divy zvířat 6 [i] 11:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Papua Nová Guinea 4 [i] 12:00 Exkurze po továrně 2: Pečené fazole 3 [i]