TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Varte s nami [i] 06:10 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:15 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 06:40 Cesta za Vianočnou hviezdou [i] 08:00 Soľ nad zlato [i] 09:40 Snehulienka [i] 11:40 Perinbaba [i] 13:30 Evan Všemohúci [i] 15:20 Popoluška na snowboarde [i] 17:10 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 5 [i] 23:15 Poliši [i] 01:20 Rýchlo a zbesilo 5 [i] 03:20 Ocko je doma [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šťastný Janko [i] 06:50 Websterovci: Domáce zvieratko [i] 07:00 Asterix a Galovia [i] 08:10 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 3/10 [i] 09:50 Husiarka a kráľ [i] 10:45 Dúhenka [i] 12:05 Anjel Pána 2 [i] 13:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada [i] 14:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 15:50 Princezná a pisár [i] 17:10 Prisľúbená princezná [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Rysavá jalovica [i] 21:35 Liečiteľ [i] 00:10 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 01:55 Liečiteľ [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zvončeky šťastia pre planétu Zem [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlitoast [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Trochu inak s Adelou [i] 09:35 Hodinky [i] 10:10 Neďaleko do neba [i] 11:30 Obedníček: Najkrajšie Vianoce [i] 11:35 Diviak Alojz lyžiarom [i] 11:45 Ako vtáci na Vianoce spievali [i] 11:50 Veselá farma [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Barbra Streisandová: Zrod ikony [i] 13:35 Emil z Lönnebergy [i] 14:00 Príbehy spod Karpát: Rožňavské hodiny [i] 14:30 Karpatský miestopis: Rožňava [i] 14:45 Príbehy stromov: Vládcovia vody [i] 15:35 Prvá: Soňa Kovačevičová [i] 16:20 Chaplin sa vracia z flámu [i] 16:55 Ježiš Nazaretský 1/4 [i] 18:30 Večerníček: Websterovci [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlitoast [i] 18:50 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Duel na južnom póle: Scott verzus Amundsen [i] 21:05 Bruce Springsteen - vlastnými slovami [i] 22:15 Pozvánka do divadla: Zoznamka [i] 23:55 Divadlo nás baví: Zoznamka [i] 00:20 Šport festival Trenčín [i] 00:50 Hokej - MS do 20 rokov: Slovensko – Kanada [i] 03:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:45 Sofia Prvá 13 [i] 08:05 NAŠI II. 14,15 [i] 09:25 "O princezně Jasněnce a létajícím ševci" [i] 11:00 Sám doma 3 [i] 13:00 Údolie rytierov [i] 15:00 Let Fénixa [i] 17:05 Doba ľadová 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Princ z Perzie: Piesky času [i] 22:55 Tekken - Boj o život [i] 00:45 Akty X - Návrat 3,4 [i] 02:10 30 dní dlhá noc [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Profesionáli VIII. 11 [i] 06:05 Prvé oddelenie [i] 07:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: - TO NAJ... [i] 08:05 STRATENÉ HVIEZDY [i] 09:00 Romantický duch Vianoc [i] 10:30 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 6 [i] 11:20 IMT SMILE A LÚČNICA: MADE IN SLOVAKIA [i] 13:15 Simpsonovci XXIII. 10,11 [i] 14:10 MIXÉR [i] 15:00 Profesionáli VIII. 11 [i] 15:55 Simpsonovci XIII. 13,14 [i] 16:50 SVET PODĽA EVELYN [i] 17:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: - TO NAJ... [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 12 [i] 20:35 Môj dokonalý ex [i] 22:45 Darca [i] 00:45 Rocky III [i] 02:25 Profesionáli VIII. 12 [i] 03:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: - TO NAJ... [i] 04:10 Rocky III [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:15 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 13:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 15:40 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 16:35 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 17:25 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 18:20 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 2 [i] 21:00 Havaj 5-0 Iv. 4 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 5 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 2 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 9 [i] 00:40 Havaj 5-0 Iv. 4 [i] 01:35 Myšlenky zločince Xii. 7 [i] 02:25 Myšlenky zločince Xii. 8 [i] 03:05 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (8. Řada): Nákladní vůz Chevy 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 1 [i] 07:30 Jak se to dělá (22. Řada): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 08:00 Jak se to dělá (3. Řada) 33 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 3 [i] 10:00 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): Nákladní vůz Chevy 8 [i] 12:00 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Teď nebo nikdy 8 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Rozdělený klan 9 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Vznik města Brownových 10 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Rozděl a panuj 11 [i] 16:00 Extrémní stroje (2. Řada) 3 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 3 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): Karmann Ghia 9 [i] 19:00 Jak se to dělá (10. Řada): Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada) 19 [i] 20:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Honcho v dílně 5 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 22:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Vzácný Sunliner 13 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Tak to dělají psanci 14 [i] 00:00 Dvojí přežití (5. Řada): Potíže v Himalájích 12 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Pátrání po ztracených válečných zajatcích ve Vietnamu 3 [i] 02:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Honcho v dílně 5 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 04:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Vzácný Sunliner 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Poklad [i] 06:15 Adéla ještě nevečeřela [i] 07:55 Tři veteráni [i] 09:30 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 10:35 Císařův pekař [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Lízin let do nebe [i] 14:10 Český Honza [i] 15:10 Pod Jezevčí skálou [i] 16:25 Na samotě u lesa [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Láska rohatá [i] 21:35 Což takhle dát si špenát [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:00 Silvestr za oponou [i] 00:05 Lízin let do nebe [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:10 Z metropole [i] 02:40 Pod pokličkou [i] 03:00 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:50 Žiješ jenom 2x [i] 04:15 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 04:25 Strejda Čtvrtek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na pomoc životu - cukrovka [i] 05:25 Zrezivělá krása: Než přiletí čáp [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Vánoční strom republiky [i] 06:25 David: Jonathan Pryce jako Saul a 2/2 [i] 07:55 Počesku [i] 08:05 Na cestě po Vojvodině [i] 08:30 Jih proti Severu: Slavná filmová adaptace románu 1/2 [i] 10:10 Poštovna v zemi tučňáků [i] 11:05 Diana: Osobní zpověď [i] 13:00 Trhák pana Bowfingera [i] 14:35 Na pomoc životu - astma [i] 14:55 Speciální tanker [i] 15:45 Království divočiny: Delfíni [i] 16:15 Jana Eyrová [i] 18:15 Na cestě po Západních Flandrech [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Proč letadla padají: Drtivý dopad [i] 19:40 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Smrt na Nilu [i] 22:25 Dobrodruzi [i] 00:15 Dům z karet II 13/13 [i] 01:15 Evropské koledy [i] 01:55 Kde se vzaly betlémy? [i] 02:20 Zpěvy u jesliček [i] 02:40 Příběhy obrácení [i] 03:05 Asijská rapsodie [i] 03:30 Bitevní pole [i] 04:00 Ikony českého designu [i] 04:25 Antický Řím [i] 04:50 Z očí do očí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Kačeří příběhy 46 [i] 06:40 Scooby-Doo a skupina Kiss [i] 07:55 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 09:20 Čarodějky z předměstí [i] 10:50 Když Burian prášil [i] 12:25 Aladin [i] 13:55 Dařbuján a Pandrhola [i] 15:15 Pretty Woman [i] 17:30 Zatímco jsi spal [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ledové království [i] 22:05 Kat [i] 00:15 Město [i] 02:15 Zatímco jsi spal [i] 03:50 Krok za krokem V: Výlet do Disney Worldu 1.část [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights II: Monster šéf 5 [i] 06:45 Ferda Mravenec: O hrozné hmyzí nestvůře a hladové slečně Amandě 14 [i] 07:10 Ferda Mravenec: Jak Ferda sloužil u potápnice 15 [i] 07:40 Sám doma 5: Vánoční loupež [i] 09:30 Karel a já [i] 11:10 Dr. Dolittle [i] 12:50 Prstýnek [i] 14:30 Táta v sukni [i] 17:05 Hrátky s čertem [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jak se budí princezny [i] 22:05 Na ostří nože [i] 00:15 Cizinec [i] 02:10 Na ostří nože [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Majster pekár [i] 06:20 Vianočná pošta [i] 08:25 Smotánka [i] 13:20 Magická posadnutosť [i] 15:15 Angelika a kráľ [i] 17:20 Notting Hill [i] 20:00 Chlap na roztrhanie [i] 22:00 Ženích na úteku [i] 23:55 Žena cestovateľa v čase [i] 01:40 Zápisník jednej lásky [i] 03:35 Angelika a kráľ [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 12 [i] 06:00 Zoom In 2 13 [i] 06:10 Vichr 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Želví nindžové [i] 12:40 Otcové a dcery [i] 14:35 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 16:15 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 17:45 E.T. - Mimozemšťan [i] 19:50 Čelisti [i] 22:00 Riddick [i] 00:10 Krycí jméno: Čistič [i] 01:40 Cesta draka [i] 03:15 Nadaný žák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Olympijské hry [i] 05:30 Olympijské hry [i] 08:00 Cestovní vozy [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Olympijské hry [i] 12:00 Olympijské hry [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Olympijské hry [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:30 Alpské lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Olympijské hry [i] 19:00 Olympijské hry [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Olympijské hry [i] 22:00 Olympijské hry [i] 23:00 Olympijské hry [i] 00:00 Olympijské hry [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika II 2 1 [i] 06:00 Od západu k východu 1 5 [i] 07:00 Ztracený svět: Rokle Vargyas [i] 08:00 Příroda to ví nejlíp 1 9 [i] 08:25 Příroda to ví nejlíp 1 10 [i] 08:55 Příběh života - jak se natáčelo [i] 10:00 Zázraky v říši zvířat 1: Schopnost přežít 5 [i] 11:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Mongolsko 3 [i] 12:00 Exkurze po továrně 2: Brambůrky 2 [i] 13:10 Nejúspěšnější projekty 1 2 [i] 14:05 Vesmír zítřka 1: Jsme ve vesmíru sami? 3 [i] 15:10 Hvězdy hvězdičky 1 2 [i] 15:15 Jak vznikaly kontinenty? 1: Ameriky 3 [i] 16:15 Počasí - Top 10 1 3 [i] 17:10 Motýlí efekt 1: Einstein a Projekt Manhattan 5 [i] 17:40 Motýlí efekt 1: Konfucius a čínské myšlení 6 [i] 18:10 Civilizace v dějinách 1: Jak Vikingové změnili svět 3