TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:20 Scooby-Doo a kliatba bosorky [i] 06:40 Tučniaky z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 06:50 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 07:10 Kocúr v čižmách: Vianočné prekvapenie [i] 07:25 SHREKove prvé Vianoce [i] 07:45 SHREKove druhé Vianoce [i] 07:50 Kúzelná opatrovateľka 2 [i] 09:50 Legendárna partia [i] 11:40 Kráľ Drozdia brada [i] 13:35 S tebou mě baví svět [i] 15:20 Mrázik [i] 17:10 Pacho, hybský zbojník [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ocko je doma [i] 22:25 Gunman: Muž na odstrel [i] 00:40 Ocko je doma [i] 02:20 Gunman: Muž na odstrel [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Najkrajšie rozprávky: Luskáčik a Myší kráľ [i] 06:35 Websterovci: Horor v škole [i] 06:50 Uuups! Archa je fuč... [i] 08:15 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 2/10 [i] 09:50 Zlatý chlieb [i] 11:00 Zem spieva vianočne [i] 12:15 O dvanástich mesiačikoch [i] 13:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zázračný strom [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šťastný Janko [i] 15:55 Svätojánsky venček [i] 17:35 Johankino tajomstvo [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Mária Terézia 2/2 [i] 22:10 Bezsenné noci v Seattli [i] 23:55 Mária Terézia 2/2 [i] 01:35 Bezsenné noci v Seattli [i] 03:35 Správy RTVS "N" [i] 04:25 Góly - body - sekundy [i] 04:40 Počasie [i] 04:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zázračný strom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Karpatský miestopis: Viniansky hrad [i] 05:50 ...a na Zemi pokoj ľudu [i] 06:20 Trpaslíci - Vianočný pesničkový špeciál [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Smajlikoleda [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Universum: Čarovný les [i] 09:20 Vianoce na Honte [i] 10:15 Traja Štefanovia [i] 10:40 Tri poviedky s Marošom Kramárom [i] 11:40 A teraz tú moju [i] 12:40 Kapustnica [i] 13:20 Snehuliaci [i] 13:40 Emil z Lönnebergy [i] 14:05 Príbehy spod Karpát: Čarodejník z Vinného [i] 14:45 Dlhá cesta domov [i] 16:05 Chaplin hasičom [i] 16:30 Família: Rodina nielen počas Vianoc [i] 17:00 V slovenskom betleheme [i] 18:30 Večerníček: Websterovci [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Smajlikoleda [i] 18:55 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v praveku [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Dieťa v pravý čas [i] 21:30 Barbra Streisandová: Zrod ikony [i] 22:25 Spievanie v daždi [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 Tretí princ [i] 09:00 Doba ľadová [i] 10:30 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 11:00 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 13:20 Ľadové kráľovstvo [i] 15:25 Oslava v ľadovom kráľovstve [i] 15:30 Tri oriešky pre Popolušku [i] 17:20 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Krampus [i] 22:45 Môj dokonalý ex [i] 00:55 Akty X - Návrat 1,2/6 [i] 02:20 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 03:50 KRIMI 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 NAŠI [i] 06:50 Snehová kráľovná [i] 08:15 Vianočná obchádzka [i] 09:40 Príbehy z lesov [i] 12:00 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 13:40 "Jáchyme, hoď ho do stroje!" [i] 15:15 Dragonball: Evolúcia [i] 17:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: - TO NAJ... [i] 18:05 STRATENÉ HVIEZDY [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli VIII. 11 [i] 20:35 Bezpečný prístav [i] 22:55 Ohnivé tornádo [i] 00:45 30 dní dlhá noc [i] 02:40 Mafstory - Vianoce [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 13:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 15:40 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 16:35 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 17:30 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 18:25 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince Xii. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 8 [i] 22:50 Hannibal II. 2 [i] 23:45 Medium Iii. 14 [i] 00:40 Medium Iii. 15 [i] 01:35 Hannibal II. 2 [i] 02:25 Tým Škorpion III. 9 [i] 03:10 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (8. Řada): DeLorean 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rychlý prodej 18 [i] 07:30 Jak se to dělá (22. Řada): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 08:00 Jak se to dělá (3. Řada) 32 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 2 [i] 10:00 Aljašská železnice (3. Řada): Vysokohorské peklo 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): DeLorean 7 [i] 12:00 Zlatá horečka (5. Řada): Parkerova nehoda 10 [i] 13:00 Zlatá horečka (5. Řada): Jen samí pošetilci 11 [i] 14:00 Zlatá horečka (5. Řada): Hromady zlata 12 [i] 15:00 Zlatá horečka (5. Řada): Zlatá cesta 13 [i] 16:00 Extrémní stroje (2. Řada) 2 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 2 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): Nákladní vůz Chevy 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (10. Řada): Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada) 18 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 10 [i] 21:00 Zábor půdy (1. Řada): Nebezpečná zima 5 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené pouštní město 12 [i] 23:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Návrat špionážního auta 7 [i] 00:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Vraky lodí 4 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Tajemství nebezpečné hory 2 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 10 [i] 03:00 Zábor půdy (1. Řada): Nebezpečná zima 5 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené pouštní město 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Kost v krku [i] 06:30 Pták Ohnivák [i] 08:00 O štěstí a kráse [i] 09:05 Sněžný drak [i] 10:40 Pekařův císař [i] 11:45 Jak si zasloužit princeznu [i] 13:00 Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana [i] 13:15 O víle Arnoštce [i] 14:05 Tři životy [i] 15:25 Princezna ze mlejna 2 [i] 17:20 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:25 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 23:55 Arabesky [i] 01:05 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i] 02:20 Z Divadélka pod věží [i] 03:20 Čepice [i] 03:40 Ráno budeme moudřejší [i] 04:45 Felixír [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Naše tradice: Boží hod a svatý [i] 06:25 David: Jonathan Pryce jako Saul a 1/2 [i] 07:55 Na cestě po Římě [i] 08:25 Malý indián ve městě [i] 09:55 Zázračná planeta: Tajný život psů [i] 10:40 Cirque du Soleil: Vzdálené světy [i] 12:10 Jingle bells [i] 12:15 Vánoční čas s Marií Rottrovou [i] 12:45 Nejkrásnější dar [i] 13:20 Obrazy ze života Boženy Němcové [i] 14:15 David: Jonathan Pryce jako Saul a 2/2 [i] 15:45 Skalní kláštery v Etiopii [i] 16:10 Nadějné vyhlídky [i] 18:15 Na cestě po Vojvodině [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Moravia Incognita: Kralice [i] 19:10 Evropské koledy [i] 19:50 Postřehy odjinud [i] 20:00 Prázdniny v Římě [i] 22:00 Jih proti Severu: Slavná filmová adaptace románu 2/2 [i] 00:00 První Tichá noc [i] 00:55 Moravia Incognita: Boskovice [i] 01:15 Tomáš kardinál Špidlík [i] 01:30 Ježíšek měl jméno Zuzanka [i] 01:45 Psaní Ježíškovi [i] 02:45 Náš venkov [i] 03:05 Květa Legátová, spisovatelka [i] 03:20 Antické Řecko [i] 03:45 Uchem jehly [i] 04:10 Ta naše dechovka [i] 04:40 Vlčnovské Vánoce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Obří dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:10 Princ Bajaja [i] 08:35 O medvědu Ondřejovi [i] 09:25 Čertova nevěsta [i] 11:10 O zatoulané princezně [i] 13:00 Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana 13:25 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 14:45 Tři bratři [i] 16:25 Šest medvědů s Cibulkou [i] 18:05 O statečném kováři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Honza málem králem [i] 22:00 Protiúder [i] 00:05 Tlumočnice [i] 02:10 Královské Vánoce [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:15 Šmankote, babičko, čaruj! [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights II: Královský turnaj 4 [i] 06:40 Ferda Mravenec: O hrozné hmyzí nestvůře a hladové slečně Amandě 14 [i] 07:10 Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana [i] 09:00 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 11:20 Kristián [i] 13:00 Vánoční poselství prezidenta republiky [i] 13:15 Šmoulové 2 [i] 15:25 Princezna se zlatou hvězdou [i] 16:55 Panna a netvor [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 S čerty nejsou žerty [i] 22:10 Cizinec [i] 00:05 Když Harry potkal Sally [i] 01:50 Kristián [i] 03:25 Táto, sežeň štěně! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Majster pekár [i] 06:10 Extrémne vianočné stromčeky [i] 06:55 Najkrajší darček [i] 08:20 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 09:45 Popoluška [i] 11:25 Zimný príbeh [i] 13:35 Zápisník jednej lásky [i] 15:50 Báječná Angelika [i] 17:55 Magická posadnutosť [i] 20:00 Ďalší vianočný bozk [i] 21:50 Zázraky sa dejú na Vianoce [i] 23:40 Magická posadnutosť [i] 01:30 Popoluška [i] 03:00 Báječná Angelika [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 9 [i] 06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 11 [i] 06:20 Klec bláznů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Křidýlko nebo stehýnko [i] 12:55 Lekce neslušného chování [i] 14:30 Poslíček [i] 16:10 Určitě, možná [i] 18:05 Sněžná dívka a temný krystal [i] 20:00 Mumie: Hrob Dračího císaře [i] 21:50 Ženy v balíku: Ženy v balíku [i] 23:35 Útěk z New Yorku [i] 01:25 Až do smrti: Až do smrti [i] 03:05 Svět podle Mallory [i] 04:50 Hollywood tančí a zpívá 1 8 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Olympijské hry [i] 06:30 Olympijské hry [i] 08:00 Alpské lyžování [i] 08:30 Freestylové lyžování [i] 09:30 Biatlon [i] 10:00 Biatlon [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Freestylové lyžování [i] 13:00 Olympijské hry [i] 14:00 Olympijské hry [i] 15:00 Olympijské hry [i] 17:00 Fotbal [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Olympijské hry [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Snowboarding [i] 02:15 Freestylové lyžování [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Cestovní vozy [i] 04:30 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika 1 4 [i] 06:00 Od západu k východu 1 4 [i] 07:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 4 [i] 07:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 4 [i] 08:00 Příroda to ví nejlíp 1 7 [i] 08:25 Příroda to ví nejlíp 1 8 [i] 08:55 Zázračné lesy [i] 10:00 Zázraky v říši zvířat 1: Kolonizátoři 4 [i] 11:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Nikaragua 2 [i] 12:00 Exkurze po továrně 2: Cereálie 1 [i] 13:10 Nejúspěšnější projekty 1 1 [i] 14:05 Vesmír zítřka 1: Strážce Země 2 [i] 15:15 Jak vznikaly kontinenty? 1: Austrálie 2 [i] 16:15 Počasí - Top 10 1 2