TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Smotánka [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:05 Kung Fu Panda: Tajomstvo majstrov [i] 06:25 Ako vycvičiť draka na Vianoce [i] 06:45 Princezna se zlatou hvězdou [i] 08:05 Kúzelná opatrovateľka [i] 09:50 Operácia Arktída [i] 11:45 Popolvár najväčší na svete [i] 13:30 Cesta za Vianočnou hviezdou [i] 15:00 Soľ nad zlato [i] 16:50 Kúzelná opatrovateľka 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Môj kamoš obor [i] 22:50 Mission: Impossible 5 [i] 01:20 Posledný kráľ severu [i] 03:10 Chlap na roztrhanie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sobík Niko [i] 06:45 Websterovci: Vlastná izba [i] 06:55 Laurina Vianočná hviezda [i] 07:45 Čarovné hokejové korčule [i] 08:05 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 1/10 [i] 09:40 Zázračná ihla [i] 10:20 Korunný princ [i] 11:55 Urbi et Orbi: Vianočné požehnanie mestu Rímu a svetu [i] 12:25 Vianočné oblátky [i] 13:45 Najkrajšie rozprávky: Krajina hojnosti [i] 14:45 Najkrajšie rozprávky: Luskáčik a Myší kráľ [i] 15:50 Kráska a zviera [i] 17:20 O dvanástich mesiačikoch [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Mária Terézia 1/2 [i] 22:10 Noc plná zázrakov 2 [i] 23:50 Mária Terézia 1/2 [i] 01:30 Noc plná zázrakov 2 [i] 03:20 Správy RTVS "N" [i] 04:10 Góly - body - sekundy [i] 04:30 Počasie [i] 04:35 Najkrajšie rozprávky: Krajina hojnosti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Poklady Jeruzalema [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vianočné koledy [i] 08:55 Vinšujeme Vám tieto sviatky [i] 09:20 Betlehemský večný salaš [i] 10:00 Služby Božie v Chmeľove [i] 11:45 Juraj Tranovský [i] 12:20 Vianočná omša - Radostná zvesť [i] 12:45 Prvá Tichá noc [i] 13:40 Emil z Lönnebergy [i] 14:05 Príbehy spod Karpát: Bylinkárka zo Spiša [i] 14:35 Karpatský miestopis: Spišský hrad [i] 14:40 Slovenský Betlehem [i] 14:55 Očovské pastorále [i] 16:15 Universum: Čarovný les [i] 17:10 Rozmajrín [i] 18:30 Večerníček: Websterovci [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Vianočný darček [i] 18:55 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Ferdo Mravec [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Sviatočné slovo [i] 20:00 Belmondo podľa Belmonda [i] 21:35 Muž a jeho pes [i] 23:10 Vianočný koncert s Petrom Dvorským [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NAŠI [i] 06:35 Za humnami je drak [i] 08:25 Sofia Prvá 12 [i] 08:45 Divočina [i] 10:10 Sám doma [i] 12:15 Popoluška v Monte Carle [i] 14:25 Iron Man 3 [i] 17:00 Sám doma 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Príbehy z lesov [i] 23:20 Romantický duch Vianoc [i] 01:00 Pí a jeho život [i] 02:55 Kutyil s.r.o. 17 [i] 03:40 Kutyil s.r.o. III. 15 [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Simpsonovci [i] 06:20 NAŠI [i] 07:30 Niko 2 [i] 08:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 09:45 Dokonalé Vianoce [i] 11:30 Reťazová reakcia [i] 13:30 Všade samé sušienky [i] 15:05 Panna a netvor [i] 17:00 Kutyil s.r.o. III. [i] 17:50 Hoď svišťom [i] 18:40 Profesionáli na Vianoce [i] 20:35 Chaos na Vianoce [i] 22:45 Let Fénixa [i] 01:05 Reťazová reakcia [i] 03:05 Vianočný Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:15 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 10:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 11:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 12:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 15:30 Sherlock IV. 1 [i] 17:20 Sherlock IV. 2 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 9 [i] 21:55 Ultraviolet I. 5 [i] 22:50 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 00:40 Sherlock IV. 3 [i] 02:25 Ultraviolet I. 5 [i] 03:10 Tělo jako důkaz III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zvýšený Jeep 17 [i] 07:30 Jak se to dělá (22. Řada): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 08:00 Jak se to dělá (3. Řada) 30 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 1 [i] 10:00 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): Dodge Charger 6 [i] 12:00 Zničená minulost (2. Řada): Duchové Stonehenge 7 [i] 13:00 Zničená minulost (2. Řada): Sex, lži a Taj Mahal 8 [i] 14:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemné město Inků 9 [i] 15:00 Zničená minulost (2. Řada): Poklad terakotové armády 10 [i] 16:00 Extrémní stroje (2. Řada) 1 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 1 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): DeLorean 7 [i] 19:00 Jak se to dělá (10. Řada): Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada) 17 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Oko hurikánu 2 [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Letecká akrobacie 2 [i] 23:00 Zápasníci (1. Řada): Připraveni 1 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (2. Řada): Mexiko 4 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Ztracené město pouště Kalahari 1 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Oko hurikánu 2 [i] 04:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Letecká akrobacie 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Vůně jehličí [i] 06:00 Čepice [i] 06:20 Jezerní královna [i] 07:50 Princové jsou na draka [i] 08:45 RumplCimprCampr [i] 10:20 Micimutr [i] 11:50 Zlatovláska [i] 13:05 Císařův pekař [i] 14:25 Císař a tambor [i] 15:40 Princezna ze mlejna [i] 17:30 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší přítel [i] 21:35 Na samotě u lesa [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:10 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 00:05 Kotva u přívozu [i] 01:35 Jednou v roce na Vánoce [i] 02:30 Hra pro tři [i] 03:35 Kavárnička dříve narozených [i] 04:20 Vánoční Růženka [i] 04:55 Herecké Vánoce [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folklorní magazín [i] 05:25 Kde se lidé setkávají [i] 05:40 Vzkaz Jindřicha Štreita [i] 06:00 Československý filmový týdeník 1179/2379 [i] 06:10 Jak se žije v zapomenutých koutech podle Davida Vondráčka [i] 06:25 Vánoční strom republiky [i] 06:55 Postřehy odjinud [i] 07:00 Jmenoval se František 1/2 [i] 08:30 Jmenoval se František 2/2 [i] 10:00 Boží hod vánoční [i] 11:00 Nejznámější Čech - Jan Nepomucký [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:20 Poutní místa: Broumov [i] 12:40 Cesta aneb Matka oceán [i] 13:30 Naše tradice: Boží hod a svatý [i] 14:00 David: Jonathan Pryce jako Saul a 1/2 [i] 15:30 Příběh zebřího mláděte [i] 16:25 Snídaně u Tiffanyho [i] 18:15 Na cestě po Římě [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Betlemáři [i] 19:25 Nezapomenutelné Vánoce [i] 20:00 Podraz [i] 22:10 Jih proti Severu: Slavná filmová adaptace románu 1/2 [i] 23:50 Muž po boku královny [i] 00:40 Diana: Osobní zpověď [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 Příběhy obrácení [i] 03:45 Uchem jehly [i] 04:10 Hrotem obyčejné tužky [i] 04:25 Ta naša kapela [i] 04:50 Interhelpo - Historie jedné iluze [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Comeback: Heavy Christmas [i] 06:25 Kačeří příběhy 44, 45 [i] 07:10 Scooby-Doo: Legenda o Fantosaurovi [i] 08:25 O Šípkové Růžence [i] 09:50 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 11:35 Princ Bajaja [i] 13:05 Byl jednou jeden král... [i] 14:45 Z pekla štěstí 2 [i] 16:40 Kocour v botách [i] 18:05 Dařbuján a Pandrhola [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čertova nevěsta [i] 22:10 Specialista [i] 00:20 Need for Speed [i] 02:25 Poldové [i] 04:10 Krok za krokem V [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nexo Knights II: Kniha posedlosti 3 [i] 06:30 Ferda Mravenec 12 [i] 06:55 Ferda Mravenec: Jak Ferdovi odnesli domeček 13 [i] 07:25 Zataženo, občas trakaře 2 [i] 09:20 Sám doma [i] 11:25 Říše hraček [i] 13:20 Šmoulové [i] 15:25 Vrchní, prchni! [i] 17:05 Hrátky s čertem [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 22:40 Moje krásná učitelka [i] 00:35 Čokoláda [i] 02:50 Říše hraček [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Na Vianoce nepečiem [i] 07:00 Duch Vianoc [i] 08:30 Mária, matka Ježišova [i] 09:55 Druhá alebo prvá [i] 12:10 Žena cestovateľa v čase [i] 14:00 Angelika, markíza anjelov [i] 16:10 Zoznámte sa, Joe Black [i] 19:45 Varte s nami [i] 20:00 Popoluška [i] 22:00 Vianočný stromček [i] 23:45 Zoznámte sa, Joe Black [i] 02:50 Angelika, markíza anjelov [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 5 [i] 05:50 Zoom In 2 6 [i] 06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Zoom In 2 8 [i] 06:20 Klec na blázny [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 12:35 Hamouni [i] 14:30 Otcové a dcery [i] 16:25 Mickovy modré oči [i] 18:10 Útěk z New Yorku [i] 20:00 Rozpoutané peklo [i] 21:50 Krycí jméno: Čistič [i] 23:20 Nová země [i] 01:10 Lukostřelci [i] 03:10 Až do smrti: Až do smrti [i] 04:50 Hollywood tančí a zpívá 1 7 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Olympijské hry [i] 07:00 Olympijské hry [i] 08:00 Freestylové lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Olympijské hry [i] 14:00 Olympijské hry [i] 16:00 Olympijské hry [i] 17:00 Biatlon [i] 17:45 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:30 Olympijské hry [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Freestylové lyžování [i] 02:15 Snowboarding [i] 03:00 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 04:15 Freestylové lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika 1 3 [i] 06:00 Od západu k východu 1 3 [i] 07:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 3 [i] 07:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 3 [i] 08:00 Příroda to ví nejlíp 1 5 [i] 08:25 Příroda to ví nejlíp 1 6 [i] 08:55 Polární svět [i] 10:00 Zázraky v říši zvířat 1: Oportunisté 3 [i] 11:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Etiopie 1 [i] 12:00 Exkurze po továrně 1: Mléko 3 [i] 13:10 Nejzajímavější světové bazary 1 3 [i] 14:05 Vesmír zítřka 1: SOS Vesmírné střepy 1 [i] 15:15 Jak vznikaly kontinenty? 1: Afrika 1 [i] 16:15 Počasí - Top 10 1 1 [i] 17:10 Motýlí efekt 1: Jak se Alexandr stal Velikým 1 [i] 17:40 Motýlí efekt 1: Malý výlet na Měsíc 2 [i] 18:10 Civilizace v dějinách 1: Jak Řekové změnili svět 1 [i] 19:10 Milionové nápady 1 3 [i] 20:00 Dějiny vědy 1 1 [i] 21:05 Biblická pravidla 1 1 [i] 22:00 Egyptský příběh 1: Kapitola třetí: Vrchol 3 [i] 23:00 V Las Vegas s Trevorem McDonaldem 1 1 [i] 23:55 Historie lidstva 1 3