TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:05 Blázniví Mimoni [i] 06:15 Postrach Dennis a Vianoce [i] 07:35 Happy Feet [i] 09:30 Ako vycvičiť draka na Vianoce [i] 10:00 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 10:20 Tučniaky z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 10:30 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 10:50 Kocúr v čižmách: Vianočné prekvapenie [i] 11:10 SHREKove prvé Vianoce [i] 11:30 SHREKove druhé Vianoce [i] 11:40 Nebojsa [i] 13:15 Snehulienka [i] 15:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 16:40 Perinbaba [i] 18:30 Mrázik [i] 20:15 S tebou mě baví svět [i] 22:00 Posledný kráľ severu [i] 00:00 Chlap na roztrhanie [i] 01:50 Posledné Vianoce [i] 03:35 Už sme tam? [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Rusty [i] 06:05 Veselá farma [i] 06:15 Laurina vianočná hviezda [i] 06:25 Ferdo Mravec [i] 06:50 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:05 Prasiatko Peppa - Zlaté čižmičky [i] 07:20 Spajk 2/2 [i] 07:55 Zázračný ateliér [i] 08:25 Sobík Niko [i] 09:45 Zázračný nos [i] 11:35 Úsmev ako dar [i] 12:50 Korunný princ [i] 14:25 Kubo [i] 15:35 Sokoliar Tomáš [i] 17:15 Sedem zhavranelých bratov [i] 19:00 Anjel Pána 2 [i] 20:35 Zem spieva vianočne [i] 21:50 Láska na vlásku [i] 00:00 Polnočná sv. omša Bratislavy [i] 01:30 Kubo [i] 02:40 Bičianka z doliny [i] 03:45 Sedem zhavranelých bratov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Posvätné miesta sveta: Templári 6/6 [i] 07:05 Boli v tom kraji pastieri... [i] 07:30 Vianoce na samotách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Čas dohviezdny - čas ľúbezný [i] 09:00 Čas vianočný [i] 09:40 Kamenný chodníček [i] 10:40 Dieťa v jasliach [i] 11:05 Koledníci idú [i] 11:35 Mechúrik-Koščúrik [i] 12:45 Bičianka z doliny [i] 13:55 Poklady Jeruzalema [i] 15:45 Zďaleka ideme, novinu nesieme [i] 16:30 Ženský zákon [i] 18:00 Harmonia pastoralis [i] 18:30 Štedrý deduško VEČERNÍČEK: Websterovci [i] 18:40 Drobci [i] 18:50 Mimi a Líza [i] 18:55 Jurošík a Vianoce [i] 19:05 V chalúpke a za chalúpkou - Darčeky [i] 19:10 Vianoce Pufa a Mufa [i] 19:30 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Christmas [i] 19:40 HiSTORY [i] 19:45 Sviatočné slovo [i] 19:50 Vianočné oblátky [i] 20:55 Prvá Tichá noc [i] 21:55 Očovské pastorále [i] 23:10 Škriatok [i] 00:20 Koledy pre Európu [i] 01:45 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Hoď svišťom 16 [i] 06:05 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 07:25 Chlpatí kamoši [i] 08:40 Niko 2 [i] 09:50 Tretí princ [i] 11:15 Snehová kráľovná [i] 12:30 Na vlásku [i] 14:00 "O princezně Jasněnce a létajícím ševci" [i] 15:30 Ľadové kráľovstvo: Vianoce s Olafom [i] 15:50 Doba ľadová [i] 17:00 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 17:25 Ľadové kráľovstvo [i] 19:00 Tri oriešky pre Popolušku [i] 20:25 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 22:20 IMT SMILE A LÚČNICA: MADE IN SLOVAKIA [i] 00:05 Základ rodiny [i] 01:40 Nič nás nerozdelí [i] 03:20 Mafstory [i] 04:05 Profesionáli V. 13,14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NA CHALUPE [i] 05:50 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 06:20 Fakty a fikcie 12/12 [i] 07:05 Hoď svišťom 15 [i] 07:35 Tajomstvo snehovej kráľovnej [i] 09:05 Hoď svišťom 16 [i] 09:45 Simpsonovci [i] 11:15 Kutyil s.r.o. [i] 12:40 Profesionáli na Vianoce [i] 14:30 NAŠI [i] 15:50 Nič nás nerozdelí [i] 18:05 Pí a jeho život [i] 20:35 Panna a netvor [i] 22:25 Dragonball: Evolúcia [i] 00:05 Mafstory [i] 01:35 Rocky II [i] 03:30 Kutyil s.r.o. III. [i] 04:05 Nobelov testament [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:10 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 08:05 Sherlock IV. 1 [i] 09:55 Sherlock IV. 2 [i] 11:50 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 12:45 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 14:35 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 15:30 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 16:25 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 17:20 Sherlock IV. 1 [i] 19:10 Sherlock IV. 2 [i] 21:00 Sherlock IV. 3 [i] 22:55 Sissi (1955) 2 [i] 01:05 Sissi (1955) 3 [i] 03:00 Tělo jako důkaz III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Munice, zubní vrtačka, silniční značení 14 [i] 06:30 Muži Yukonu (4. Řada): Tanana odpočívá 5 [i] 07:30 Aljašská železnice (2. Řada): Ledový nápor 9 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada): Stěžně z uhlíkových vláken, sušenky štěstí, projektory IMAX 35 [i] 10:00 Super kamioňáci (3. Řada) 8 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 4 [i] 12:00 Králové aukcí (3. Řada): Puška M16/hudební židle reagující na posed 7 [i] 12:30 Králové aukcí (3. Řada): Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia 8 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 7 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 8 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 16:00 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 17:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada) 16 [i] 18:00 Válečník oceánu (1. Řada): Pravda a lži 4 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Problémy v přístavu 4 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 4 [i] 21:00 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Krásný život 5 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 8 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 1 [i] 01:00 Pekelná silnice Ruska [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 4 [i] 03:00 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Popelka [i] 07:35 Co takhle svatba, princi? [i] 09:10 Ať přiletí čáp, královno! [i] 10:45 Nesmrtelná teta [i] 12:25 Lotrando a Zubejda [i] 14:04 Losování Sportky a Šance [i] 14:05 Tři veteráni [i] 15:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 15:45 Kouzla králů [i] 17:20 Peklo s princeznou [i] 19:00 Anděl Páně 2 [i] 20:35 Dvanáct měsíčků [i] 22:10 Pelíšky [i] 00:10 To neznáte Hadimršku [i] 01:40 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 02:25 Hezký Štědrý večer [i] 03:15 Lokomotiva [i] 03:40 Činčin [i] 04:20 Řemen [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Divnopis [i] 05:10 Když jde Bible do světa [i] 05:35 Boží dar - příběhy českých potravin 5/6 [i] 06:00 Československý filmový týdeník 1179/2379 [i] 06:10 Příběh Pražského Jezulátka [i] 06:30 Až přijde kocour [i] 08:10 Znamení a rituály: Vánoce [i] 08:25 Na kávě u Kamily [i] 09:20 Poštovna v zemi tučňáků [i] 10:10 Jana Eyrová [i] 12:05 Království divočiny: Delfíni [i] 12:40 Putování za bílými baribaly [i] 13:30 Naše tradice: Štědrý den [i] 14:00 Kde se vzaly betlémy? [i] 14:25 August Rush - Melodie mého srdce [i] 16:15 Poselství z Betléma [i] 16:55 Bílé Vánoce [i] 17:35 Vánoční promluva kardinála [i] 17:45 Nezapomenutelné Vánoce [i] 18:15 Vánoční posezení u muziky [i] 18:40 Jordánsko - Hledání kořenů [i] 19:10 Bílé Vánoce Lucie Bílé v Opeře [i] 20:00 Jmenoval se František 1/2 [i] 21:30 Jmenoval se František 2/2 [i] 23:05 Karel Gott a Eva Urbanová v [i] 00:00 Půlnoční mše [i] 01:15 Vánoce v Evropě [i] 01:45 Bounty [i] 03:50 Svatá země na přelomu tisíciletí [i] 04:10 Návraty do dětství [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Kačeří příběhy 43 [i] 06:35 Aristokočky [i] 07:55 Čarovné dědictví [i] 09:20 Chobotnice z II. patra [i] 11:05 Popelka [i] 13:00 Comeback: Heavy Christmas [i] 13:30 O medvědu Ondřejovi [i] 14:20 Z pekla štěstí [i] 16:40 Televizní noviny [i] 17:00 Shrek: Zvonec a konec [i] 18:40 Byl jednou jeden král... [i] 20:20 Tři bratři [i] 22:00 Pretty Woman [i] 00:20 Když Burian prášil [i] 02:00 Sněžní psi [i] 03:40 Krok za krokem III [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights II: Zpátky do školy 1 [i] 06:50 Nexo Knights II: Chamtivost je fajn 2 [i] 07:20 Ferda Mravenec 11 [i] 07:50 Ferda Mravenec 12 [i] 08:25 Táto, sežeň štěně! [i] 09:55 Trable o Vánocích [i] 12:15 Konečně doma [i] 14:20 Za humny je drak [i] 16:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 17:45 Zprávy FTV Prima [i] 17:55 Sedmero krkavců [i] 20:15 Sám doma [i] 22:30 Notting Hill [i] 01:05 Rande u přepážky [i] 02:50 Neúplatní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Extrémne vianočné stromčeky [i] 06:35 Vianočné vyznanie [i] 08:00 Vianočný princ [i] 09:25 Šťastné a veselé! [i] 11:00 Vianočný posol lásky [i] 12:35 Najkrajší darček [i] 14:10 Princezná pod stromček [i] 15:50 Vianočná pošta [i] 17:45 Navždy mladá [i] 20:00 CHART SHOW [i] 22:05 Zimný príbeh [i] 00:20 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 01:50 Vianočná pošta [i] 03:20 KONCERT KARLA GOTTA [i] 04:55 Majster pekár [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:30 Extrakt [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Brewsterovy milióny [i] 12:45 Seržant Bilko [i] 14:20 E.T. - Mimozemšťan [i] 16:25 Křidýlko nebo stehýnko [i] 18:15 Mickovy modré oči [i] 20:00 Ženy v balíku: Ženy v balíku [i] 21:45 Lekce neslušného chování [i] 23:30 Železny Ochránce [i] 01:05 Boj [i] 02:45 Cesta draka [i] 04:20 Mezi přáteli [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Olympijské hry [i] 08:30 Biatlon [i] 09:15 Biatlon [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Olympijské hry [i] 14:00 Olympijské hry [i] 15:00 Olympijské hry [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:30 Olympijské hry [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Biatlon [i] 02:15 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:30 Biatlon [i] 04:00 Snowboarding [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika 1 2 [i] 06:00 Od západu k východu 1 2 [i] 07:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 2 [i] 07:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 2 [i] 08:00 Příroda to ví nejlíp 1 3 [i] 08:30 Příroda to ví nejlíp 1 4 [i] 09:00 Lov 1: Soužití s predátory 7 [i] 10:00 Zázraky v říši zvířat 1: Super mozky 2