TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:25 Scooby-Doo a kliatba bosorky [i] 06:50 Kung Fu Panda: Tajomstvo majstrov [i] 07:10 Aj Santa má brata [i] 09:20 O statečném kováři [i] 11:10 Dračia nevesta [i] 13:15 Už sme tam? [i] 15:25 Pyšná princezna [i] 16:50 Kúzelná opatrovateľka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pohádky pro Emu [i] 23:05 Posledné Vianoce [i] 01:15 Pohádky pro Emu [i] 03:15 Expendables: Nezničiteľní [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Rusty [i] 06:10 Laurina vianočná hviezda [i] 06:20 Ferdo Mravec [i] 06:45 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:00 Prasiatko Peppa - Peppine Vianoce [i] 07:15 Krtkove Vianoce [i] 07:40 Spajk 1/2 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Alfa a Omega: Prázdninové dobrodružstvo [i] 10:00 Durrellovci 6/6 [i] 10:50 Longwoodska legenda [i] 12:30 Čert vie prečo [i] 14:15 "Dařbuján a Pandrhola" [i] 15:40 Chladné srdce [i] 17:10 Zázračný nos [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Láska prichádza na Vianoce [i] 22:00 Láska nebeská [i] 00:10 Chladné srdce [i] 01:35 Láska prichádza na Vianoce [i] 03:00 Čert vie prečo [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Posvätné miesta sveta: Veštiarne, Grécko 5/6 [i] 06:30 Štedrý deň na Slatinských lazoch [i] 07:20 Vianoce na Gemeri [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tajný život psov 3/3 [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Hudobné vianoce [i] 10:25 Rómske Vianoce – Karačoňa [i] 10:55 Tajomstvá pokladov III.: Hľadanie Atlantídy [i] 11:50 Kapurka [i] 12:25 Slovensko Advent 2017: Horehronskí chlopi z Jezuitského kostola sv. Františka Xaverského v Skalici [i] 13:30 Emil z Lönnebergy [i] 13:55 Príbehy spod Karpát: Nevesta pre draka [i] 14:25 Karpatský miestopis: Medzev [i] 14:40 Skutočné "Angry birds" [i] 15:30 Prvá: Zora Jesenská [i] 16:15 Posvätné miesta sveta: Templári 6/6 [i] 17:10 Vianoce Adama Boronču [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Ferdo Mravec [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sedem hriechov civilizácie [i] 21:15 Casablanca [i] 22:55 Mosty Gesharim [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Popoluška [i] 09:15 NAŠI [i] 10:50 Chlpatí kamoši [i] 12:40 Správny dres [i] 14:55 Divočina [i] 16:30 Popoluška v Monte Carle [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Sám doma [i] 22:55 Nič nás nerozdelí [i] 01:15 Hľadači svetla [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:50 INKOGNITO [i] 04:45 Mafstory [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Prvé oddelenie II. [i] 05:55 Skutočné paničky z Atlanty VII. 11 [i] 06:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 07:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:30 NA CHALUPE [i] 10:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. - PREMIÉRA 2 [i] 13:15 Apokalypsa: V znamení zverokruhu [i] 15:20 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:25 Fakty a fikcie 12/12 [i] 17:30 Za humnami je drak [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 15 [i] 20:35 Krvavé dedičstvo [i] 22:30 Mafstory [i] 00:35 Rocky II [i] 02:50 Nobelov testament [i] 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Sissi (1955) 1 [i] 09:20 Sissi (1955) 2 [i] 11:30 Sissi (1955) 3 [i] 13:40 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 14:35 Tým Škorpion II. 12 [i] 15:30 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 16:25 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 17:20 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 18:15 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 19:10 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 20:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 21:00 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 22:55 Sissi (1955) 1 [i] 01:05 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 02:50 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 03:30 Zkušební jízda I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (8. Řada): Dodge Charger 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Kamna na dřevo, indigo, syntetizátor 11 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Západní Papua 2 [i] 07:30 Dvojí přežití (1. Řada): Ztraceni v bažinách 7 [i] 08:30 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada) 34 [i] 10:00 Lovci odpadu (7. Řada) 4 [i] 11:00 Jak to dělají? (11. Řada) 7 [i] 11:30 Jak to dělají? (11. Řada) 8 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 2. část 13 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (2. Řada): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 14:00 Velká láska k autům (2. Řada): Mini Cooper MK1 4 [i] 15:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 4 [i] 16:00 Pekelná silnice Ruska [i] 17:00 Podvodni ratovi u Australiji (2. Řada) 1 [i] 18:00 Sibiřský podíl (1. Řada): Cesta z pekla 6 [i] 19:00 Rození obchodníci (14. Řada) 2 [i] 20:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Námořní plavidlo 6 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Návrat špionážního auta 7 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemný příběh sfingy 2 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Mistři tvořivosti 2 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Divokost v krvi 3 [i] 02:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Námořní plavidlo 6 [i] 03:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Návrat špionážního auta 7 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barevné Vánoce [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Nezbedná pohádka [i] 07:10 To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle [i] 08:10 Kačenka a strašidla [i] 09:40 Kačenka a zase ta strašidla [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Tajemství mořské panny [i] 13:10 To neznáte Hadimršku [i] 14:45 Kotva u přívozu [i] 16:15 Škola princů [i] 17:30 Johančino tajemství [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Anděl Páně [i] 21:30 Adéla ještě nevečeřela [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:15 Vánoce [i] 00:15 Banánové rybičky [i] 01:10 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:20 Kde bydlely princezny [i] 02:40 Zahrada je hra [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Chalupa je hra [i] 03:45 Vánoce bez ryb [i] 04:15 Vánoce s Hutkou [i] 04:35 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 04:40 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: ETAREA - sen o bydlení [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 divoČINY [i] 06:50 Jeskyně zapomenutých snů [i] 08:20 Na cestě po Vídni [i] 08:45 Otec českého kapra [i] 09:45 Vánoce s Jožkou Černým [i] 10:30 Včera, dnes a zítra [i] 12:25 Moravské Vánoce [i] 12:55 Miroslav Donutil v Baráčnické rychtě [i] 14:10 Úsměvy Jiřího Brdečky [i] 14:50 Až přijde kocour [i] 16:35 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 17:30 Zázračná planeta: Tajný život psů [i] 18:15 Naše tradice: Štědrý den [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Koněspřežka [i] 19:05 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 9/10 [i] 19:30 Zašlapané projekty: ETAREA - sen o bydlení [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Evita [i] 22:15 Bounty [i] 00:25 Ostermanův víkend [i] 02:00 Když čerti nosí štěstí [i] 03:00 Vánoce v Evropě [i] 03:30 Cesta za příběhem [i] 03:55 Folklorní magazín [i] 04:20 Fyzik na chalupě [i] 04:40 Návraty k divočině: Nízké Tatry [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci V [i] 06:25 Milesova vesmírná dobrodružství 16, 17 [i] 07:15 Kačeří příběhy 41, 42 [i] 08:00 Tučnáci z Madagaskaru III 12 [i] 08:25 Ledové sny [i] 10:05 Královské Vánoce [i] 11:45 Láska nebeská [i] 14:05 Pan božský [i] 15:55 Vánoce naruby [i] 17:40 Sněžní psi [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Ohnivý pohár [i] 23:05 Poldové [i] 00:55 Prázdniny [i] 03:05 Kriminálka Miami IX: Všechno nejlepší 8 [i] 03:55 Krok za krokem III [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights I: Moc a magie 10 [i] 06:55 Nexo Knights II: Zpátky do školy 1 [i] 07:20 Ferda Mravenec 11 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:00 Motorsport [i] 09:30 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 11:25 Rolničky, kam se podíváš [i] 13:15 Hledá se táta [i] 14:45 Trable o Vánocích [i] 17:05 Král Králů [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sedmero krkavců [i] 22:30 Pravidla podsvětí [i] 00:30 Úkryt [i] 02:50 Hledá se táta [i] 04:05 Král Králů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chlapi neplačú [i] 05:55 Smotánka [i] 06:20 Najkrajší vianočný darček [i] 08:25 Smotánka [i] 09:45 Varte s nami [i] 10:30 Extrémne vianočné stromčeky [i] 11:55 Na Vianoce nepečiem [i] 14:15 Dobrý anjel [i] 16:00 Celebrita pod stromček [i] 18:00 Manžel pod stromček [i] 20:00 Princezná pod stromček [i] 21:50 Duch Vianoc [i] 23:50 Legenda o vášni [i] 02:25 Celebrita pod stromček [i] 03:50 Dobrý anjel [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 05:40 Zoom In 2 1 [i] 05:50 Zoom In 2 2 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Poslíček [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 11:35 Iluzionista [i] 13:25 Kletba Měsíčního údolí [i] 15:10 King Kong [i] 18:10 Mumie: Hrob Dračího císaře [i] 20:00 Určitě, možná [i] 21:55 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 23:35 Svět podle Mallory [i] 01:20 Pekelná jízda [i] 02:40 Prokletí bohů [i] 04:20 Boj [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:30 Olympijské hry [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Snowboarding [i] 11:00 Freestylové lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Olympijské hry [i] 14:00 Olympijské hry [i] 16:30 Alpské lyžování [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:00 Freestylové lyžování [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Snowboarding [i] 20:30 Olympijské hry [i] 21:30 Olympijské hry [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Biatlon [i] 00:15 Biatlon [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Freestylové lyžování [i] 03:45 Snowboarding [i] 04:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika 1 1 [i] 06:00 Od západu k východu 1 1 [i] 07:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 1 [i] 07:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 1 [i] 08:00 Příroda to ví nejlíp 1 1 [i] 08:30 Příroda to ví nejlíp 1 2 [i] 09:00 Lov 1: Závod s časem 6 [i] 10:00 Zázraky v říši zvířat 1: Dravci 1 [i] 11:00 Lidské limity 2 1 [i] 12:00 Exkurze po továrně 1: Chleba 1 [i] 13:10 Nejzajímavější světové bazary 1 1 [i] 14:05 Jak funguje vesmír 2 7 [i] 15:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Bulvár Hollywood 7 [i] 16:00 Velké dějiny 1 14