TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Kobra 11 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Operácia Arktída [i] 22:35 Lúpež po taliansky [i] 00:55 Kobra 11 [i] 02:35 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Každý deň sa počíta [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Carrara [i] 09:00 Otec Brown V.: Kajúcnik 15/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Únos 27 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Začiatok, koniec a niečo medzi tým 36 [i] 14:40 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Malta [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Športovec roka [i] 22:00 Sila priatelstva [i] 00:05 HUDBA MADE IN SLOVAKIA: DJ TOKY & L PLUS [i] 00:30 Nash Bridges: Únos 27 [i] 01:15 Sila priatelstva [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Posvätné miesta sveta: Petra, Jordánsko 4/6 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Danka a Janka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tajný život psov 2/3 [i] 09:20 Výkupné za náčelníka [i] 09:45 Nečakaná návšteva [i] 10:45 Tajomstvá pokladov III.: Hľadanie svätého grálu [i] 11:35 Obedníček: Drobci [i] 11:40 Rusty [i] 11:45 Táraninky: Vianoce [i] 11:50 Pesničky z Hviezdičky: Vianočné prípravy [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Slovensko Advent 2017: Peter Nagy z Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre [i] 13:40 Emil z Lönnebergy [i] 14:05 Príbehy spod Karpát: Vianočný príbeh [i] 14:35 Karpatský miestopis: Užhorod [i] 14:50 Tajný život psov 3/3 [i] 15:45 Prvá: ĽUDMILA PAJDUŠÁKOVÁ [i] 16:30 Posvätné miesta sveta: Veštiarne, Grécko 5/6 [i] 17:25 Stromček prianí - Vianočný koncert U. S. Steel Košice [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Laurina vianočná hviezda [i] 18:50 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Ferdo Mravec [i] 19:20 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Horehronskí chlopi z Jezuitského kostola sv. Františka Xaverského v Skalici [i] 21:00 Zatopené [i] 21:55 Trochu inak s Adelou [i] 22:55 Koncert Anety Langerovej [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:00 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 POLICAJTI V AKCII [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:20 Hľadači svetla [i] 15:25 Popoluška [i] 17:00 Na vlásku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:20 SUPER KARAOKE [i] 00:10 Základ rodiny [i] 02:20 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 POLICAJTI V AKCII [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 PÁLI VÁM TO [i] 06:50 Simpsonovci XIII. 9 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 5 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VIII. 10 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 10 [i] 14:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 16:15 Simpsonovci XIII. 11,12 [i] 17:10 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 18:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli [i] 20:35 Iron Man 3 [i] 23:20 Rocky I [i] 02:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 5 [i] 02:40 Profesionáli [i] 03:25 Rocky I [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue II. 7 [i] 07:55 Profil zločinu II. 8 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 10:55 Rookie Blue II. 7 [i] 11:50 Profil zločinu II. 8 [i] 13:00 Tým Škorpion II. 12 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 16:00 Rookie Blue II. 8 [i] 17:00 Profil zločinu II. 9 [i] 18:05 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 2 [i] 22:50 Havaj 5-0 Iv. 3 [i] 23:45 Ultraviolet I. 4 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 7 [i] 01:35 Hannibal II. 1 [i] 02:25 Havaj 5-0 Iv. 3 [i] 03:10 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (8. Řada): Saab 9-3 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Posedlost Mustangy 16 [i] 07:30 Jak se to dělá (22. Řada): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 08:00 Jak se to dělá (3. Řada) 29 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 26 [i] 10:00 Aljašská železnice (2. Řada): Pekelný vlak 10 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): Saab 9-3 5 [i] 12:00 Lovci odpadu (9. Řada) 1 [i] 13:00 Lovci odpadu (9. Řada) 2 [i] 14:00 Lovci odpadu (9. Řada) 3 [i] 15:00 Lovci odpadu (9. Řada) 4 [i] 16:00 Extrémní stroje (1. Řada): Gemini, Black Marlin, Viper 8 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 26 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): Dodge Charger 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (10. Řada): Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada) 16 [i] 20:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 5 [i] 21:00 Spektakulární hadi [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada) 11 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Domácí esa 5 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 02:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 5 [i] 03:00 Spektakulární hadi [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Cesta do Rokycan [i] 09:40 Zajíc v pytli [i] 10:55 Bohyně krásy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Vánoční Růženka [i] 13:05 Šance [i] 14:15 Jeden hot a druhý čehý [i] 15:50 Chobotnice z II. patra: Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý 4/4 [i] 16:50 Zázračné meče [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Pravý rytíř [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Dnes neumírej [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 00:55 Vánoce s Hutkou [i] 01:15 Chalupa je hra [i] 01:35 Zahrada je hra [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Dům z karet II 12/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pandí mláďata [i] 09:50 Route 66 - jedna jízda nestačí [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:30 Království divočiny: Tajemství úspěchu [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Slepá důvěra [i] 13:00 Cesta šedou zónou [i] 13:30 Interhelpo - Historie jedné iluze [i] 14:30 Speciální tanker [i] 15:20 Proč letadla padají: Drtivý dopad [i] 16:05 Zrezivělá krása: Hutě krále Karla [i] 16:35 Dokonalé mrakodrapy: One World [i] 17:30 Počesku [i] 17:40 Vánoční koncert Hany a Petra [i] 18:15 Na cestě po Vídni [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kde byl Bill aneb Partnerství pro jazz [i] 19:25 Na pomoc životu - cukrovka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Diana: Osobní zpověď [i] 22:00 Snídaně u Tiffanyho [i] 23:55 Nebezpečné známosti [i] 01:50 Folklorika: Rok na vsi [i] 02:15 Hranice po našimu [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:40 Poslední hrnčíř? [i] 03:55 Návraty k divočině: Krkonošský národní park [i] 04:25 Příběhy domů: U moravského Bivoje [i] 04:50 Vzkaz Diny Štěrbové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3369 [i] 09:50 Přijde letos Ježíšek? [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem III 6 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Teď ti odpovědět nemohu 112 [i] 14:10 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 15:05 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 15:55 Kriminálka Miami IX: Na háčku 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Všechno nejlepší 8 [i] 18:25 Ulice 3370 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Popelka [i] 22:15 Chart Show: To nejlepší z osmdesátek [i] 00:05 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 00:50 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 01:30 Kriminálka Miami IX: Vražedná realita 6 [i] 02:10 Kriminálka Miami IX: Na háčku 7 [i] 02:50 Černá listina III: Alexander Kirk (č. 14) Dokončení 23 [i] 03:45 Krok za krokem III [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Teď ti odpovědět nemohu 112 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Moc a magie 10 [i] 06:40 Ferda Mravenec: Co uděláme se zajatcem? 10 [i] 07:25 M*A*S*H 244 [i] 08:15 M*A*S*H 245 [i] 08:55 M*A*S*H 246 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Jak dnes v noci vypadáš 4 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Tanec v temnotě 5 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Historie nezapomíná 20 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vrchní, prchni! [i] 22:00 Neúplatní [i] 00:30 Policie v akci [i] 01:30 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 02:30 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 03:25 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 22-23/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:50 Najkrajší vianočný darček [i] 13:10 Nekonečná láska 244 [i] 14:45 Láska na druhý pokus 2 122-123 [i] 16:50 Esmeralda 24-25/137 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 8/16 [i] 20:30 Vianočný princ [i] 22:25 Vianočné vyznanie [i] 00:15 Vianočné prekvapenie [i] 02:00 Priatelia [i] 02:45 Prípady pre Lauru II. 8/16 [i] 03:25 Smotánka [i] 03:45 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 24 [i] 06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:10 Iluzionista [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 11:35 Zoom In 2 26 [i] 11:45 Admirál [i] 14:00 Mumie se vrací [i] 16:10 Profesionál [i] 18:05 Mercury [i] 20:00 Útěk z New Yorku [i] 21:50 Střílejte na Francouze! [i] 23:40 Život je boj [i] 01:30 Řád Modré planety [i] 03:25 Střílejte na Francouze! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Freestylové lyžování [i] 06:30 Alpské lyžování [i] 07:30 Freestylové lyžování [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Freestylové lyžování [i] 11:00 Freestylové lyžování [i] 12:00 Snowboarding [i] 13:30 Freestylové lyžování [i] 15:00 Freestylové lyžování [i] 16:00 Snowboarding [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Snowboarding [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Snowboarding [i] 22:30 Freestylové lyžování [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:00 Snowboarding [i] 00:45 Freestylové lyžování [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snowboarding [i] 03:45 Freestylové lyžování [i] 04:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jeden den z životě 1 7 [i] 05:30 Jeden den z životě 1 8 [i] 06:00 Šlápni na to! 1 5 [i] 06:30 Sportovní vozy 1 3 [i] 07:25 Za kamerou v divočině 1 8 [i] 07:40 On The Spot 4: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 08:40 Sága rodiny Manfréda Weisse 1 2 [i] 09:45 Brutální fyzika II 2 3 [i] 10:45 Brutální fyzika II 2 4 [i] 11:45 Uvnitř Einsteinovy hlavy [i] 12:50 Rozkrytá tajemství 2. světové války 1 3 [i] 13:50 Rozkrytá tajemství 2. světové války 1 4 [i] 14:50 Tváří v tvář 1 5 [i] 15:55 Tváří v tvář 1 6 [i] 17:00 Muž, který prolomil Hitlerův kód [i] 18:00 Utajený šéf - USA 4 14 [i] 18:55 Jak se to dělá 5 5