TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Kobra 11 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pelíšky [i] 23:05 Muži v naději [i] 01:30 Kobra 11 [i] 03:10 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmena [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Seeland v Dánsku [i] 09:05 Otec Brown V.: Zelená Tanganika 13/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Knockout 25 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Na každého raz príde 34 [i] 14:40 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie Val d´Orcia [i] 16:55 Otec Brown V.: Ohnivá obloha 14/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Tiger a drak [i] 22:25 Terminál [i] 00:30 Tiger a drak [i] 02:30 Občan za dverami [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Posvätné miesta sveta: Kaňon Chaco, USA 2/6 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Dvojčatá [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Divokí miláčikovia - Tajnostkárske zvieratá [i] 09:30 Ruy Blas [i] 10:45 Tajomstvá pokladov III.: Stratené mesto faraónov [i] 11:30 Obedníček: Drobci [i] 11:35 Rusty [i] 11:40 Vták Gabo na Vianoce [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Karolinka [i] 12:30 Slovensko Advent 2017: Filip Tůma zo Zámku Vígľaš [i] 13:35 Emil z Lönnebergy [i] 14:00 Príbehy spod Karpát: Čarovné husle [i] 14:30 Karpatský miestopis: Hora Pikuj [i] 14:45 Tajný život psov 1/3 [i] 15:35 Prvá: Prvá - Hana Gregorová [i] 16:15 Posvätné miesta sveta: Egypt 3/6 [i] 17:10 Magazín FIFA [i] 17:45 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 20:10 Slovensko Advent 2017: Jana Andevská z Robotníckeho domu v Banskej Bystrici [i] 21:10 Indočína [i] 23:45 Noc v archíve: Vianoce prichádzajú [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:00 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 POLICAJTI V AKCII [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:55 Kutyil s.r.o. II. 13 [i] 13:50 SKUTOČNÉ PRÍBEHY 17 [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 22:15 NAŠI II. [i] 23:05 Profesionáli V. 15 [i] 00:05 Hoď svišťom 15 [i] 00:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:10 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:10 SÚDNA SIEŇ [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Hviezdna brána: Atlantída II. 17,18 [i] 06:50 Simpsonovci XIII. 4 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 3 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VIII. 8 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 5 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 19,20/20 [i] 16:25 Simpsonovci XIII. 7,8 [i] 17:25 Stratené duše IV. 15,16 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli VIII. 9 [i] 20:35 Správny dres [i] 22:50 Lovci väzňov II. 8,9 [i] 00:45 Prvé oddelenie II. [i] 01:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 3 [i] 02:25 Profesionáli VIII. 9 [i] 03:05 Lovci väzňov II. 8,9 [i] 04:40 Skutočné paničky z Atlanty VII. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue II. 5 [i] 07:55 Profil zločinu II. 6 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 11:00 Rookie Blue II. 5 [i] 12:00 Profil zločinu II. 6 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 9 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 16:05 Rookie Blue II. 6 [i] 17:05 Profil zločinu II. 7 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 12 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 21:05 Havaj 5-0 Iv. 2 [i] 22:00 Havaj 5-0 Iv. 3 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 23:50 Tým Škorpion III. 8 [i] 00:45 Havaj 5-0 Iv. 2 [i] 01:40 Myšlenky zločince Xii. 5 [i] 02:20 Myšlenky zločince Xii. 6 [i] 03:05 Tým Škorpion I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (8. Řada): Range Rover 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 07:30 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 08:00 Jak se to dělá (3. Řada) 27 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 24 [i] 10:00 Aljašská železnice (2. Řada): Zemětřesení 8 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): Range Rover 3 [i] 12:00 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Velký náklad 5 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Výpravy na smetiště 6 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Sami doma 7 [i] 16:00 Extrémní stroje (1. Řada): Tajfun 6 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 24 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): Frogeye Sprite 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (10. Řada): Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Munice, zubní vrtačka, silniční značení 14 [i] 20:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Nový náklaďák 4 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 22:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Milionový sen 12 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Moře psanců 13 [i] 00:00 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 2. část 11 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Severní Korea hoří 4 [i] 02:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Nový náklaďák 4 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 04:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Milionový sen 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Tajemství krále parádníka [i] 09:45 Spánek [i] 09:55 Ráno budeme moudřejší [i] 11:05 Veselé vánoční (pří)hody 2007 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Poklad [i] 12:45 Dárky [i] 14:00 Sissi - Osudová léta císařovny [i] 15:50 Chobotnice z II. patra: Blesky nad Čertovkou 2/4 [i] 16:50 Zkřížené meče [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Zázračný nos [i] 21:55 Tankový prapor [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:15 Vladimír Menšík nonstop [i] 00:10 Banánové rybičky [i] 00:40 Fleret [i] 01:20 Chalupa je hra [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dokonalé mrakodrapy: One World [i] 09:55 Občan Havel [i] 12:00 Náš venkov: V Rodinném výčepu [i] 12:30 Putování za muzikou [i] 12:55 Folklorika: Rok na vsi [i] 13:25 Křesťanský magazín [i] 13:50 Interhelpo - Historie jedné iluze [i] 14:50 Kamera na cestách: Krajinou Mont [i] 15:40 Postřehy odjinud [i] 15:50 Slepá důvěra [i] 16:20 Nejkrásnější dar [i] 16:55 Zázračná planeta: Nejtroufalejší zlodějíčci ve zvířecí říši [i] 17:45 Příběhy 20. století: Sport, vzdor a doping [i] 18:15 Příběhy 20. století: Na pokraji katastrofy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 19:15 Cesta na Vostok [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nebožtíci přejí lásce [i] 22:25 Seabiscuit [i] 00:45 Dům z karet II 12/13 [i] 01:35 Rommel [i] 03:35 Návraty k divočině: Tatranský národný park [i] 04:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:20 Kdo uteče, ten je chlap [i] 04:35 Orlí oko [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 3367 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: V hodině dvanácté 780 [i] 11:20 Krok za krokem III [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem III [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jde o ženskou! 110 [i] 14:10 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 15:05 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 16:00 Kriminálka Miami IX: Nevidím zlo 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Honička 4 [i] 18:25 Ulice 3368 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Prázdniny [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Vedlejší ztráty 21 [i] 23:45 Vražedná čísla VI: Přátelská smrt 2 [i] 00:30 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 01:20 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 02:00 Kriminálka Miami IX: Nevidím zlo 3 [i] 02:40 Kriminálka Miami IX: Honička 4 [i] 03:35 Krok za krokem III [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jde o ženskou! 110 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Černý rytíř 8 [i] 06:40 Ferda Mravenec: Jak se ochočí divoký kůň 8 [i] 07:25 M*A*S*H 240 [i] 08:15 M*A*S*H 241 [i] 08:55 M*A*S*H 242 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Dáma v červeném 2 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Jako pes a kočka 3 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Svoboda 18 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sněženky a machři [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:15 Berlínská mise: Pod tlakem 5 [i] 00:20 Policie v akci [i] 01:20 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 02:20 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 03:20 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 18-19/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 11:05 Fatmagul 158-159/160 [i] 13:30 Nekonečná láska 242 [i] 15:00 Láska na druhý pokus 2 118-119 [i] 16:50 Esmeralda 20-21/137 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 6/16 [i] 20:30 Nekonečná láska 243 [i] 21:35 Vianočné prekvapenie [i] 23:20 Láska na druhý pokus 2 120-121 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Pestúnka Fran [i] 02:15 Prípady pre Lauru II. 6/16 [i] 03:00 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 05:45 Zoom In 2 20 [i] 05:50 Zoom In 2 21 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:30 Muži, co zírají na kozy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Seržant Bilko [i] 13:10 Rande naslepo [i] 14:50 Šest žen Henryho Lefaye [i] 16:30 Kletba Měsíčního údolí [i] 18:20 Profesionál [i] 20:15 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 22:00 Solo [i] 23:40 Střelený [i] 01:10 Prokletí domu slunečnic [i] 02:35 Smrtící parazit [i] 04:10 Pekelná jízda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 05:30 Biatlon [i] 06:00 Biatlon [i] 06:30 Cestovní vozy [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Watts [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:15 Snooker [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Olympijské hry [i] 15:00 Olympijské hry [i] 16:30 Olympijské hry [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Biatlon [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:30 Fotbal [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Biatlon [i] 04:00 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 1 16 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 17 [i] 06:00 Šlápni na to! 1 3 [i] 06:30 Sportovní vozy 1 1 [i] 07:30 Chemici na Arktidě