TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:35 Rodinné prípady [i] 10:35 Susedské prípady [i] 11:40 Rodinné prípady [i] 12:40 Kobra 11 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Prázdniny [i] 23:15 Prenasledovaný [i] 01:40 Kobra 11 [i] 03:15 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Voľba [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Tirolsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Nash Bridges: Falšovatelia 24 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Deň adopcií 33 [i] 14:40 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Seeland v Dánsku [i] 16:55 Otec Brown V.: Zelená Tanganika 13/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Biblia 5/5 [i] 22:00 Slovensko chutí [i] 22:30 Všetkým na očiach 3/3 [i] 23:20 Nash Bridges: Falšovatelia 24 [i] 00:05 Biblia 5/5 [i] 01:35 Všetkým na očiach 3/3 [i] 02:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Voľba [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Posvätné miesta sveta: Írsko 1/6 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Dvojičky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Divokí miláčikovia - Hravé tvory [i] 09:20 Lucrezia Borgia [i] 10:45 Tajomstvá pokladov III.: Mapa pokladov Mŕtveho mora [i] 11:30 Obedníček: Trpaslíci [i] 11:35 Drobci [i] 11:40 Rusty [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Karolinka [i] 12:35 Slovensko Advent 2017: Queer Jane zo Synagógy v Lučenci [i] 13:40 Emil z Lönnebergy [i] 14:05 Príbehy spod Karpát: Čert a chrám [i] 14:35 Karpatský miestopis: Zakarpatské múzeum ľudovej architektúry a bývania v Užhorode [i] 14:50 Divokí miláčikovia - Tajnostkárske zvieratá [i] 15:45 Prvá: Prvá - Irena Blühová [i] 16:30 Posvätné miesta sveta: Kaňon Chaco, USA 2/6 [i] 17:30 Prečo Adam Chvojka vicerichtár spáva doma [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Dvojičky [i] 18:55 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Filip Tůma zo Zámku Vígľaš [i] 21:00 Lovec jeleňov [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 POLICAJTI V AKCII [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:25 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Kutyil s.r.o. II. 12 [i] 13:45 SKUTOČNÉ PRÍBEHY 5 [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:30 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:10 Profesionáli V. 13 [i] 00:10 Kutyil s.r.o. III. 15 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Hviezdna brána: Atlantída II. 15,16 [i] 06:50 Simpsonovci XIII. 2 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 2 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VIII. 7 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 3 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 17,18 [i] 16:25 Simpsonovci XIII. 4,5 [i] 17:25 Stratené duše IV. 13,14 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 8 [i] 20:35 Vianočná žúrka [i] 22:30 Lovci väzňov II. 6,7 [i] 00:25 Prvé oddelenie II. [i] 00:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 2 [i] 01:50 Profesionáli VIII. 8 [i] 02:30 Lovci väzňov II. 6,7 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 Skutočné paničky z Atlanty VII. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:15 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:25 Rookie Blue II. 4 [i] 08:20 Profil zločinu II. 5 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 11:10 Rookie Blue II. 4 [i] 12:05 Profil zločinu II. 5 [i] 13:05 Prozíravost Iii. 15 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 15:55 Rookie Blue II. 5 [i] 16:55 Profil zločinu II. 6 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince Xii. 5 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 6 [i] 22:50 Hannibal II. 1 [i] 23:45 Medium Iii. 8 [i] 00:40 Medium Iii. 10 [i] 01:35 Hannibal II. 1 [i] 02:25 Tým Škorpion III. 8 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba XI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (8. Řada): Mini Moke 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 13 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 2. část 13 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Struny ze střev, absint, páskové přezky a zamykací kliky 13 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 10:00 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): Mini Moke 2 [i] 12:00 Zlatá horečka (5. Řada): Prokletý pozemek 6 [i] 13:00 Zlatá horečka (5. Řada): Velké spousty zlata 7 [i] 14:00 Zlatá horečka (5. Řada): Zlato v krvi 8 [i] 15:00 Zlatá horečka (5. Řada): Monumentální těžba 9 [i] 16:00 Extrémní stroje (1. Řada): Sea Hawk, Atlas, Kolos 5 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): Range Rover 3 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Větrné turbíny, pneumatiky na automobily, houby 13 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada): Legenda o Dozeru Davovi 2 [i] 21:00 Zábor půdy (1. Řada): Odkud není návratu 4 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracený svět Kolosea 11 [i] 23:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Hollywoodské přistání 6 [i] 00:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Ztracené mosty 3 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Tajemství Sahary 3 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada): Legenda o Dozeru Davovi 2 [i] 03:00 Zábor půdy (1. Řada): Odkud není návratu 4 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracený svět Kolosea 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Případ záhadného zaměstnance [i] 09:45 Královna z Valašska [i] 10:40 Počítání oveček [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Cesta do Rokycan [i] 14:40 Chobotnice z II. patra 1/4 [i] 15:35 To je vražda, napsala VII: Tajemství krále parádníka [i] 16:25 Poslušně hlásím ...že jsem opět zde. [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:25 Snowboarďáci [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Legendy televizní zábavy [i] 00:10 Banánové rybičky [i] 00:40 Přezůvky s sebou [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlet jako... teenager [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Nejtroufalejší zlodějíčci ve zvířecí říši [i] 09:50 Pandí mláďata [i] 10:45 Království divočiny: Tajemství úspěchu [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Cesta na Vostok [i] 12:50 Zapomenutí vůdci: Lavrentij Berija 2/2 [i] 13:45 Alžbětina královská revoluce [i] 14:40 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 15:30 Orson Welles! [i] 16:25 Sto divů světa: Florencie, Bombaj, San Miguel de 13/13 [i] 17:20 Útěky na Kostariku: Volání oceánu 3/3 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bohemia Incognita: Chyše [i] 19:15 Příběhy 20. století: Na pokraji katastrofy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tisíc dnů s Annou [i] 22:25 Včera, dnes a zítra [i] 00:25 Sestřička Jackie VI: Sesterství 11/12 [i] 00:50 Sestřička Jackie VI: Let 12/12 [i] 01:20 Stopy, fakta, tajemství: Smrt [i] 01:50 Příběhy domů: Kavárna AVION-NOIVA [i] 02:15 Příběhy domů: Zámek Dolní Benešov [i] 02:35 Dovolená ve dvou - dítě v ceně [i] 03:30 Kde se dobře vaří... [i] 03:50 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:10 Návraty k divočině: Národní park [i] 04:35 Evangelíci na Těšínsku [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 3366 [i] 10:10 Čtvery Vánoce [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem III [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: To je zase dneska den 109 [i] 14:10 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 15:05 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 16:00 Kriminálka Miami IX: Téměř dokonalý plán 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Náhlá smrt 2 [i] 18:25 Ulice 3367 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: V hodině dvanácté 780 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Pohřební průvod 20 [i] 23:25 Vražedná čísla VI: Katův paradox 1 [i] 00:20 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 01:05 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 01:45 Kriminálka Miami IX: Téměř dokonalý plán 1 [i] 02:25 Kriminálka Miami IX: Náhlá smrt 2 [i] 03:15 Černá listina III: Alexander Kirk (č. 14) 22 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: To je zase dneska den 109 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Labyrint překvapení 7 [i] 06:40 Ferda Mravenec: Jak dostal koník nový domek 7 [i] 07:25 M*A*S*H 238 [i] 08:15 M*A*S*H 239 [i] 08:55 M*A*S*H 240 [i] 09:25 Jake a tlusťoch III: Mám oči jenom pro tebe 1 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Dáma v červeném 2 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Na obě oči slepá 17 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Divoká dvojka [i] 22:00 Mordparta: Nadvláda 6 [i] 23:25 Show Jana Krause [i] 00:30 Policie v akci [i] 01:25 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 02:30 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 03:25 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 16-17/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 11:10 Fatmagul 156-157/160 [i] 13:40 Nekonečná láska 241 [i] 15:05 Láska na druhý pokus 2 116-117 [i] 17:00 Esmeralda 18-19/137 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 5/16 [i] 20:30 Nekonečná láska 242 [i] 21:30 Vianočné znamenie [i] 23:20 Láska na druhý pokus 2 118-119 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Pestúnka Fran [i] 02:15 Prípady pre Lauru II. 5/16 [i] 02:55 Smotánka [i] 03:35 Adela show [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:00 Zoom In 2 18 [i] 06:10 Zoom In 2 19 [i] 06:20 Rande naslepo [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Newton Boys [i] 13:10 Muži, co zírají na kozy [i] 14:45 Teorie chaosu [i] 16:15 Brewsterovy milióny [i] 18:00 Štvanec IRA [i] 20:00 Mumie se vrací [i] 22:10 Kronika mutantů [i] 23:50 Absolon [i] 01:30 Admirál [i] 03:35 Kronika mutantů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 07:00 Alpské lyžování [i] 08:00 Biatlon [i] 08:30 Šerm [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon