TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 10:40 Susedské prípady [i] 11:35 Rodinné prípady [i] 12:35 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA - FINÁLE [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Kredenc [i] 22:25 Vo štvorici po opici [i] 00:40 Smrtiaca zbraň [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:15 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvrhnutý [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Castelli Romani [i] 09:00 Otec Brown V.: Divadlo neviditeľných 12/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Sieť 23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Spodný prúd 32 [i] 14:40 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Tirolsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Noc plná zázrakov [i] 22:25 Reportéri [i] 22:55 DOKTOR MARTIN II.: Doktorka Diana 17/17 [i] 23:50 Nash Bridges: Sieť 23 [i] 00:40 Noc plná zázrakov [i] 02:30 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Autosalón [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlioriginál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Orientácie [i] 08:55 Cesta [i] 09:25 Katarína Veľká 9/10 [i] 10:05 Katarína Veľká 10/10 [i] 10:40 Tajomstvá pokladov III.: Americké skryté mesto pyramíd [i] 11:30 Príbehy spod Karpát - film o seriáli [i] 11:40 Obedníček: Drobci [i] 11:50 Rusty [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Karolinka [i] 12:35 Slovensko Advent 2017: Katarína Máliková z Hotela Gino Park Palace v Považskej Bystrici [i] 13:40 Emil z Lönnebergy [i] 14:05 Príbehy spod Karpát: Tri sestry [i] 14:35 Karpatský miestopis: Užhorodský a Seredňanský zámok [i] 14:50 Divokí miláčikovia - Hravé tvory [i] 15:45 Prvá: Magda Husáková Lokvencová [i] 16:30 Posvätné miesta sveta: Írsko 1/6 [i] 17:30 Ako sa Štrbania s Važťanmi o bujaka Šándora pasovali [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlioriginál [i] 18:55 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Queer Jane zo Synagógy v Lučenci [i] 21:00 Vincent a Theo [i] 23:15 Noc v archíve: Vianočná nádielka rozprávok [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:00 POLICAJTI V AKCII 25 [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Kutyil s.r.o. II. 11 [i] 13:45 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:25 Profesionáli VI. 12 [i] 00:20 Kutyil s.r.o. 17 [i] 01:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:25 KRIMI 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Hoď svišťom II. 6 [i] 06:50 Simpsonovci XXIII. 7 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 1/14 [i] 10:10 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Prvé oddelenie II. [i] 13:00 Profesionáli VIII. 5 [i] 14:00 Simpsonovci XXIII. 8 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 15,16 [i] 16:25 Simpsonovci XIII. 2,3 [i] 17:25 Stratené duše IV. 11,12 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 7 [i] 20:35 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 23:20 OKTAGON MMA [i] 23:55 Šerifovo auto [i] 01:50 Prvé oddelenie II. [i] 02:10 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. 1/14 [i] 03:05 Profesionáli VIII. 7 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 Skutočné paničky z Atlanty VII. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Rookie Blue II. 3 [i] 08:15 Profil zločinu II. 3 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 11:15 Rookie Blue II. 3 [i] 12:15 Profil zločinu II. 3 [i] 13:20 Prozíravost Iii. 14 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 16:15 Rookie Blue II. 4 [i] 17:10 Profil zločinu II. 5 [i] 18:10 Prozíravost Iii. 15 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 8 [i] 21:55 Ultraviolet I. 4 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 9 [i] 23:45 Strážce pořádku III. 10 [i] 00:40 Ultraviolet I. 4 [i] 01:35 Strážce pořádku V. 9 [i] 02:35 Strážce pořádku V. 10 [i] 03:25 Prozíravost Iii. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 1. část 12 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Papírové vějíře, olej z vlašských ořechů a měď 12 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 10:00 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 11:00 Rození obchodníci (8. Řada): Jaguár třídy E 1 [i] 12:00 Zničená minulost (2. Řada): Prokletí krvavých pyramid 3 [i] 13:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemství obřího chrámu v Egyptě 4 [i] 14:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i] 15:00 Zničená minulost (2. Řada): Pátrání po hradu krále Artuše 6 [i] 16:00 Extrémní stroje (1. Řada): Požár, ledový král a drtič 4 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): Mini Moke 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Automobily Morgan, bambusová vlákna a WC 12 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (3. Řada) 1 [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Závody rallye 1 [i] 23:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 4 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (2. Řada): Florida 3 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Ztracené zlaté město 2 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (3. Řada) 1 [i] 04:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Závody rallye 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 Blízká setkání Marka Ebena [i] 10:40 Babička se zbláznila [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Dům [i] 14:20 Dědeček je lepší než pes [i] 15:15 Postřehy Karla Kyncla [i] 15:20 To je vražda, napsala VII: Případ záhadného zaměstnance [i] 16:10 Dobrý voják Švejk [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dešťová víla [i] 21:35 Poslušně hlásím ...že jsem opět zde. [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:10 Legendy televizní zábavy [i] 00:10 Banánové rybičky [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Po stopách hvězd [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Walda [i] 02:45 Sváteční slovo kněze a publicisty Jana Hanáka [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Pavel Tománek, profesor nanotechnolog [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Krajinou Mont [i] 09:55 Apokalypsa Stalin: Pán světa [i] 10:45 Zrezivělá krása: Hutě krále Karla [i] 11:15 Babylon [i] 11:40 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 12:00 Království divočiny: Tajemství úspěchu [i] 12:35 Klíč [i] 13:00 Zapomenutý faraon [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1178/2379 [i] 13:50 Stopy, fakta, tajemství: Smrt [i] 14:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Winston Churchill [i] 15:40 Proč letadla padají: Nemilosrdné počasí [i] 16:25 Kde byl Bill aneb Partnerství pro jazz [i] 16:55 Havel jede na dovolenou [i] 18:15 Bedekr IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: ETAREA - sen o bydlení [i] 19:15 Příběhy 20. století: Sport, vzdor a doping [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nedotknutelní [i] 21:55 Rommel [i] 00:00 Pohřeb v Berlíně [i] 01:40 Bohemia Incognita: Česká Loira [i] 01:55 Queer: MeToo [i] 02:25 Pravda o Golemovi [i] 02:50 Léto u černého moře [i] 03:20 Mladý muž ze staré školy [i] 03:40 Příběhy domů: Znovuzrozený zámek [i] 04:05 Divnopis [i] 04:10 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:30 Návraty k divočině: Národní park [i] 04:55 Masakry slonů a nosorožců [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 3365 [i] 10:10 Marečku, podejte mi pero! [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem III [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Modré z nebe 108 [i] 14:10 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 15:05 Mentalista III: Rudí koně 5 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Výbuch [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Všichni padnou [i] 18:25 Ulice 3366 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Plán útěku [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Účel světí prostředky 19 [i] 23:20 Vražedná čísla V: Anděl a ďáblové 23 [i] 00:15 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 01:05 Mentalista III: Rudí koně 5 [i] 01:45 Kriminálka Miami VIII: Výbuch [i] 02:25 Kriminálka Miami VIII: Všichni padnou [i] 03:15 Černá listina III: Susan Hargraveová (č. 18) 21 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Modré z nebe 108 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nexo Knights I: Zlatý hrad 6 [i] 06:35 Ferda Mravenec: Jak Ferda Mravenec ke koníkovi přišel 6 [i] 07:20 M*A*S*H 236 [i] 08:10 M*A*S*H 237 [i] 08:50 M*A*S*H 238 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: Sněžení 11 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch III: Mám oči jenom pro tebe 1 [i] 13:25 Policie Hamburk IX: Labská nymfa 16 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Po čem ženy touží [i] 22:55 Burácení [i] 00:50 Policie v akci [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 02:50 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 03:45 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 14-15/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:50 Fatmagul 155/160 [i] 12:15 Hviezdne Vianoce [i] 14:45 Môj vianočný anjel [i] 16:50 Esmeralda 16-17/137 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Prípady pre Lauru II. 4/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 241 [i] 21:30 Najúžasnejšie Vianoce [i] 23:35 Láska na druhý pokus 2 116-117 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:00 Pestúnka Fran [i] 02:25 Prípady pre Lauru II. 4/16 [i] 03:05 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 Včera v noci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:10 Teorie chaosu [i] 13:40 Kšeftáři [i] 15:10 Seržant Bilko [i] 16:50 Extrakt [i] 18:25 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 20:10 Život je boj [i] 22:00 Londýnský gangster [i] 23:45 Smrt čeká všude [i] 01:55 Absolon [i] 03:30 Zloděj [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:30 Biatlon [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:30 Drony [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:30 Olympijské hry [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Biatlon