TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 06:35 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:55 Charlie a továreň na čokoládu [i] 10:30 Shrek: Zvonec a koniec [i] 12:15 CHART SHOW [i] 14:20 Snehulienka a lovec [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák 5 [i] 22:10 Nezastaviteľný [i] 00:25 Van Helsing [i] 02:50 Snehulienka a lovec [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 On air [i] 05:25 Park [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Veľmi horúci deň [i] 07:20 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Zlá partia 18/52 [i] 07:35 Martinka II.: Neobyčajné doučovanie 33/52 [i] 07:50 Garfield IV. [i] 08:05 Mickey Mouseov klub 6/26 [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 TvMiniUni [i] 09:20 Tri stromy [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Čína zhora: Budúcnosť je dnes 2/2 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Rodský trojuholník [i] 15:00 Polnočná omša [i] 16:40 "Četnícke humoresky II.": "Slavnost" 13/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Anjel Pána [i] 22:05 Bathory [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot: Rodský trojuholník [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Anjel Pána [i] 03:50 Č: ína zhora 2/2 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slovenský raj, Dobšinská ľadová jaskyňa [i] 06:20 Čaro vnútrozemskej delty [i] 06:50 Polícia [i] 07:05 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Karolinka [i] 07:15 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Belá [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Vianočná Farmárska revue [i] 09:55 Halali [i] 10:25 Test magazín: Majonézy [i] 10:35 Ľudský rozmer [i] 11:50 Iba hviezdička [i] 12:40 Príbehy spod Karpát - film o seriáli [i] 12:55 Advent bez Vianoc [i] 13:30 Orientácie [i] 14:10 Herecké legendy [i] 14:30 Noc pred Kračúnom [i] 15:15 Majster zlodejského cechu [i] 16:00 Startup Awards 2017 - galavečer [i] 17:00 INTEGRÁCIA [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Dvojičky [i] 18:50 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Slovo: Slovo Ivety Vachulovej - ECAV [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 9/10 [i] 20:50 Katarína Veľká 10/10 [i] 21:25 Vtáci [i] 23:25 Sedem samurajov [i] 02:50 Správy RTVS "N" [i] 03:40 Slovo: Slovo Ivety Vachulovej - ECAV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Dr. Dolittle 3 [i] 09:15 Sofia Prvá 10,11 [i] 10:10 Iron Man 2 [i] 12:50 Noe [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Šerifovo auto [i] 00:50 Chladnokrvný [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:30 NA CHALUPE [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Skutočné paničky z Atlanty VII. 5,6 [i] 07:00 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 Fakty a fikcie 11 [i] 09:30 3. svetová vojna [i] 11:40 Hoď svišťom II. 1/10 [i] 12:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:30 Tajná zbraň [i] 16:30 Amerika má talent XII. 19,20 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 6 [i] 20:35 Vojna bohov [i] 22:55 Disaster Movie [i] 00:55 Farmár hľadá ženu [i] 02:35 Tajná zbraň [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VII. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 08:20 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 11:15 Tým Škorpion II. 21 [i] 12:10 Tým Škorpion II. 22 [i] 13:10 Bez hranic II. 12 [i] 14:15 Bez hranic III. 1 [i] 15:15 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 16:15 Doktorka podsvětí I. 10 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 21 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 6 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 7 [i] 22:50 Myšlenky zločince Xii. 3 [i] 23:40 Myšlenky zločince Xii. 4 [i] 00:35 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 6 [i] 01:35 Medium Ii. 8 [i] 02:20 Medium Ii. 9 [i] 03:05 Zkušební jízda I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Ford Transit, Driza-bone, slanečci 10 [i] 06:30 Muži Yukonu (4. Řada): Zkouška odvahy 4 [i] 07:30 Aljašská železnice (2. Řada): Zemětřesení 8 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Restaurovaný Ford Econoline z roku 1961 1 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada) 33 [i] 10:00 Super kamioňáci (3. Řada) 7 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 3 [i] 12:00 Králové aukcí (3. Řada): Reproduktory z letního kina/královské sedlo 5 [i] 12:30 Králové aukcí (3. Řada): Periskop/dopis od Helen Kellerové 6 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 5 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 6 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 16:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 17:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada) 15 [i] 18:00 Válečník oceánu (1. Řada): Konfrontace nepřítele 3 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Kámen, nůžky, Skipper 3 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 3 [i] 21:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Džungle 4 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 7 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 6 [i] 01:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 4 [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 3 [i] 03:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hrachová polívka [i] 06:40 Dívka v modrém [i] 08:05 Kocourkov [i] 09:05 Úsměvy Marka Ebena [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hvězda života [i] 14:00 Královna z Valašska [i] 14:55 Počítání oveček [i] 16:10 Byl jednou jeden dům: Obvaziště Boccaccio 5/5 [i] 17:30 Adventní koncert 2017 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Četnické humoresky: Čest rodu 18/39 [i] 21:25 Dobrý voják Švejk [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:15 Řekněte mi, kdo to je [i] 00:10 Ve jménu vlasti V [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:25 Chalupa je hra [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:15 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:50 Bydlet jako... teenager [i] 04:15 Padající květináč [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Cesty víry: Novinář v klerice [i] 05:35 Boží dar - příběhy českých potravin 4/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé II [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1178/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Veselé [i] 09:35 Počesku [i] 09:45 Nedej se [i] 10:40 Hokej: Švédsko - Česko [i] 14:00 Gustav Bubník [i] 14:15 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:50 Zapomenutí vůdci: Lavrentij Berija 2/2 [i] 15:45 Občan Havel [i] 17:50 Příběhy 20. století: Sport, vzdor a doping [i] 18:15 Příběhy 20. století: Na pokraji katastrofy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Volavka popelavá [i] 19:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 8/10 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tři muži na zabití [i] 21:40 Pohřeb v Berlíně [i] 23:20 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 00:15 Hotel Sacher 2/2 [i] 02:00 Charlie Straight [i] 02:45 Svatá Helena, Štědrý den [i] 03:10 Na Vánoce zpívám [i] 03:35 Klobouky a čepice [i] 03:45 Mobitex 2006 [i] 04:05 Z očí do očí [i] 04:45 ČT Live - Mňága a Žďorp [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci V [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 4 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 15 [i] 07:15 Kačeří příběhy 39, 40 [i] 08:05 Tučnáci z Madagaskaru III 11 [i] 08:30 Víkend [i] 09:30 Postrach Dennis o Vánocích [i] 11:15 Rodinný kšeft [i] 13:00 Vertical Limit [i] 15:25 Homolka a tobolka [i] 17:15 Přijde letos Ježíšek? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vesničko má středisková [i] 21:55 Mystery, Aljaška [i] 00:15 Homolka a tobolka [i] 01:50 Kriminálka Miami VIII: Ukradené diamanty [i] 02:30 Kriminálka Miami VIII: Nejdražší maminka [i] 03:10 Černá listina III: Síť Artax (č. 41) 20 [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nexo Knights I: Noc hrůzy 5 [i] 06:35 Ferda Mravenec: O Broukovi Pytlíkovi a o tom, jak... 5 [i] 07:05 M*A*S*H 235 [i] 07:35 M*A*S*H 236 [i] 08:05 Přírodní vesmír: Cesta do dávné historie Rakouska 5 [i] 09:05 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:40 Modrý kód: Všechno jde, když se chce 62 [i] 10:50 Ano, šéfe! [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:50 Máme rádi Česko [i] 15:35 Strašidla [i] 18:00 Zdeňkova akademie [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Noc na Karlštejně [i] 22:10 Doblba! [i] 00:40 Přírodní vesmír: Cesta do dávné historie Rakouska 5 [i] 01:45 Kolej [i] 03:25 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Smotánka [i] 06:15 Romantické Vianoce [i] 08:25 Smotánka [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Druhá šanca II. 9-10/16 [i] 14:05 Vianoce u Tiffanyho [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky [i] 17:50 Čas plný zázrakov [i] 20:00 Môj vianočný anjel [i] 22:00 Hviezdne Vianoce [i] 00:05 Hra o Niké [i] 00:55 Vianočný reparát [i] 02:35 Môj vianočný anjel [i] 04:00 Rodina pod stromček [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 05:40 Zoom In 2 15 [i] 05:50 Zoom In 2 16 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Návrat Sabaty [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Včera v noci [i] 12:35 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 14:20 Profesionál [i] 16:10 Proroctví [i] 18:10 Život je boj [i] 20:00 King Kong [i] 23:00 Vražedné vody [i] 00:30 Střelený [i] 01:55 Londýnský gangster [i] 03:30 Vyhnání z ráje [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Biatlon [i] 06:30 Olympijské hry [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Biatlon [i] 16:15 Biatlon [i] 16:45 Severská kombinace [i] 17:15 Běžecké lyžování [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 18:45 Olympijské hry [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Snooker [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Olympijské hry [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Biatlon [i] 02:00 Severská kombinace [i] 02:30 Olympijské hry [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jeden den z životě 1 5 [i] 05:30 Jeden den z životě 1 6 [i] 06:00 Seznamte se: Fudžajra 1 6 [i] 06:10 Jurské bojiště 1 11