TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 14:00 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - FINÁLE - LIVE [i] 22:45 Blesk [i] 00:50 Kobra 11 [i] 02:30 FARMA - FINÁLE [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Fanatička [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Rujana [i] 09:05 Otec Brown V.: Cudzie hriechy 11/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Pasca 22 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Salónky [i] 14:10 Sudkyňa Amy: Vodný svet 31 [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Castelli Romani [i] 16:55 Otec Brown V.: Divadlo neviditeľných 12/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:00 Cestou necestou: Kapské mesto [i] 22:35 Večerné správy RTVS [i] 22:50 Prehnití proti prehnitým [i] 00:35 HUDBA MADE IN SLOVAKIA: LORD ALEX & BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ [i] 01:00 Nash Bridges: Pasca 22 [i] 01:45 Prehnití proti prehnitým [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tatranskou bielou stopou [i] 06:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:40 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Trpaslík Filipko [i] 07:10 Mrazulík a Ľadúzik [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Zvieratká z abecedy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Brekov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Posledná výzva [i] 11:30 Obedníček: Bračekovia mravčekovia [i] 11:35 Rusty [i] 11:40 Dievčičkine bábiky [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Slovensko Advent 2017: Folklórny súbor Urpín z Novej synagógy v Žiline [i] 13:25 Kremeľ - príbeh Ruska [i] 14:25 Tvárou v tvár [i] 14:55 Ahoj Slovensko [i] 15:45 Hokej - MECA Hockey Games: Slovensko – Rusko [i] 18:30 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Zvieratká z abecedy [i] 18:50 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Katarína Máliková z Hotela Gino Park Palace v Považskej Bystrici [i] 21:00 Família [i] 21:30 Pán si neželal nič [i] 22:40 Smutný príbeh [i] 00:30 BJD 2015: Juraj Griglák & Co feat Poogie Bell, Chris Hemingway (Slovensko,USA) [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:00 POLICAJTI V AKCII [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:05 Kutyil s.r.o. II. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 19,20 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Jedna za všetky [i] 23:00 Vojna bohov [i] 01:25 KRIMI 01:55 NOVINY TV JOJ 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 KRIMI 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Hviezdna brána: Atlantída II. 11,12 [i] 06:45 Simpsonovci XII. 19 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 12/12 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VIII. 4 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 20 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 13,14 [i] 16:30 Simpsonovci XII. 21/21 [i] 17:00 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 17:30 Hviezdna brána III. 20,21 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 5 [i] 20:35 Iron Man 2 [i] 23:05 Smrtonosná pasca 3 [i] 01:55 Hviezdna brána III. 20,21 [i] 03:20 Prvé oddelenie II. [i] 03:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 12/12 [i] 04:25 Profesionáli VIII. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue II. 2 [i] 07:55 Profil zločinu II. 2 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 11:00 Rookie Blue II. 2 [i] 12:00 Profil zločinu II. 2 [i] 13:05 Prozíravost Iii. 13 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 16:05 Rookie Blue II. 3 [i] 17:05 Profil zločinu II. 3 [i] 18:10 Prozíravost Iii. 14 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 10 [i] 21:55 Nezvěstná I. 10 [i] 22:50 Ultraviolet I. 3 [i] 23:45 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 5 [i] 00:35 Hannibal I. 13 [i] 01:25 Podfu(c)k I. 10 [i] 02:10 Nezvěstná I. 10 [i] 02:50 Prozíravost Iii. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): Subaru Impreza WRX 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada) 11 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Tisící výrobek 11 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 10:00 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): Subaru Impreza WRX 10 [i] 12:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 13:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 14:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 15:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 16:00 Extrémní stroje (1. Řada): Hromy, kola a Nemo 3 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 18:00 Rození obchodníci (8. Řada): Jaguár třídy E 1 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Kamna na dřevo, indigo, syntetizátor 11 [i] 20:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Kosti 4 [i] 21:00 Připraveni na přežití [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada) 10 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Úžasné schopnosti 4 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Krvavé jezero 1 [i] 02:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Kosti 4 [i] 03:00 Připraveni na přežití [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Dalibora Gondíka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Hrachová polívka [i] 10:10 Co bubáci a hastrmani netušili [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:20 Reportéři ČT [i] 15:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... teenager [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Královský slib [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Zítřek nikdy neumírá [i] 00:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Objektiv [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa: Florencie, Bombaj, San Miguel de 13/13 [i] 09:55 Jak se stát Alfa samcem? [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Konec červené a zlaté růže [i] 11:30 Tajuplný podzemní svět: Poklady Karpat 14/14 [i] 11:55 Království divočiny: Vznik světů [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:55 Útěky na Kostariku: Volání oceánu 3/3 [i] 13:45 Patrola 12/12 [i] 14:15 GEN - Galerie elity národa [i] 14:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 2/2 [i] 15:30 Dějiny světa: Průmyslový věk 7/8 [i] 16:25 Dějiny světa: Věk extrémů 8/8 [i] 17:20 Zrezivělá krása: Ticho nad Kladnem [i] 17:45 Dokonalé mrakodrapy: Šanghajská věž [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Někdo to rád horké [i] 22:05 Kate & Leopold [i] 00:05 Řidič [i] 01:30 Folklorika: Sklárny na Moravě [i] 02:00 To moje hrdélko je jak ta hrkávka [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:50 Webdesign [i] 03:15 Alláh nemrká [i] 03:40 Arcibiskup s lidskou tváří [i] 04:35 Případ pro ombudsmana [i] 04:50 Poslední dějství [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3364 [i] 09:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně že žiješ! 779 [i] 11:15 Krok za krokem II 23 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem II 24 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Dej mi šanci 107 [i] 14:05 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 15:00 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 16:00 Kriminálka Miami VIII: Ukradené diamanty [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami VIII: Nejdražší maminka [i] 18:25 Ulice 3365 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Marečku, podejte mi pero! [i] 21:50 Chart Show: Nejlepší party hity [i] 23:40 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 00:30 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 01:10 Kriminálka Miami VIII: Jarní prázdniny [i] 01:50 Kriminálka Miami VIII: Duch [i] 02:40 Černá listina III: Správce (č. 78) 16 [i] 03:20 Černá listina III: Pan Solomon (č. 32) 17 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dej mi šanci 107 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Merlokova síla 3 [i] 06:35 Ferda Mravenec: Jak Ferda neměl deštník a jak... 3 [i] 07:20 M*A*S*H 232 [i] 08:10 M*A*S*H 233 [i] 08:50 M*A*S*H 234 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: Bok po boku 10 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Sněžení 11 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Kolaps 15 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Galakoncert Kapky naděje [i] 22:15 Pár správných chlapů [i] 01:05 Policie v akci: To nejlepší z Policie v akci! [i] 02:05 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 03:10 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 04:10 Policie Hamburk IX: Kolaps 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 12-13/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:50 Fatmagul 153-154/160 [i] 13:25 Nekonečná láska 240 [i] 14:50 Láska na druhý pokus 2 115 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Esmeralda 14-15/137 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 3/16 [i] 20:30 Romantické Vianoce [i] 22:30 Na Vianoce nepečiem [i] 00:25 Priatelia [i] 01:20 Pestúnka Fran [i] 02:15 Prípady pre Lauru II. 3/16 [i] 02:55 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 13 [i] 05:50 Zoom In 2 14 [i] 06:00 Newton Boys [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Eso es [i] 12:50 Major Payne [i] 14:30 Mumie [i] 16:40 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 18:30 Dvojčata [i] 20:20 Bratři z donucení [i] 22:00 Střelený [i] 23:30 Aljašský express [i] 01:05 Válka Bohů [i] 02:55 Cesta do Afriky [i] 04:20 Yves Saint Laurent [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Snowboarding [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Freestylové lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:00 Saně [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Freestylové lyžování [i] 02:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 1 10 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 11 [i] 06:00 Díla z garáže 1 5 [i] 06:30 Sportovní vozy 1 10 [i] 07:35 Hvězdy hvězdičky 1 2 [i] 07:40 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Gaza 1 [i] 08:40 Záblesky 1 3 [i] 09:15 Záblesky 1 4 [i] 09:50 Brutální biologie 1 1