TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 10:40 Susedské prípady [i] 11:40 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 23:40 Rodinné prípady [i] 00:40 Kobra 11 [i] 02:30 FARMA [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záväzok [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Elba [i] 09:00 Otec Brown V.: Alchymistovo tajomstvo 10/15 [i] 09:55 Nash Bridges: 25 hodinové Vianoce 21 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Dni pod psa 30 [i] 14:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:35 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Rujana [i] 17:00 Otec Brown V.: Cudzie hriechy 11/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Súmrak bossov: Robert Lališ - Podsvetie v kýbli 12/12 [i] 22:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nedokončená modlitba [i] 22:40 Ray Donovan II.: Rodef 11/12 [i] 23:25 Ray Donovan II.: Kapitán 12/12 [i] 00:15 Nash Bridges: 25 hodinové Vianoce 21 [i] 01:05 Súmrak bossov: Robert Lališ - Podsvetie v kýbli 12/12 [i] 01:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nedokončená modlitba [i] 02:00 Autosalón [i] 02:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záväzok [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Domaša - ročné obdobia [i] 06:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:40 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Zákaz stavania snehuliakov [i] 07:25 Neobyčajná sánkovačka [i] 07:30 Snehuliak [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Job [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Poslední [i] 11:00 Zemplínska svadba [i] 11:35 Obedníček: Snehová rozprávka [i] 11:45 Veselá farma [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 Slovensko Advent 2017: Miro Jaroš z Hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach [i] 13:25 Universum: Divoká Viedeň - návrat bobrov [i] 14:25 Rómsky magazín [i] 14:55 Ahoj Slovensko [i] 15:45 Hokej - MECA Hockey Games: Slovensko – Francúzsko [i] 18:30 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Job [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Ferdo Mravec [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Folklórny súbor Urpín z Novej synagógy v Žiline [i] 21:00 Kremeľ - príbeh Ruska [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Posledná výzva [i] 00:00 Polícia [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:00 POLICAJTI V AKCII [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:05 Kutyil s.r.o. II. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 17,18 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 22:55 SILNÉ REČI [i] 23:35 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 00:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:10 KRIMI 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Hviezdna brána: Atlantída II. 9,10 [i] 06:45 Simpsonovci XII. 17 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 11 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VIII. 3 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 18 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 11,12 [i] 16:25 Simpsonovci XII. 19,20 [i] 17:25 Stratené duše IV. 9,10 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 4 [i] 20:35 Paddington [i] 22:30 Walking Dead VII. 9,10 [i] 00:40 Prvé oddelenie II. [i] 01:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 11 [i] 02:25 Profesionáli VIII. 4 [i] 03:05 Walking Dead VII. 9,10 [i] 04:35 Skutočné paničky z Atlanty VII. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue II. 1 [i] 07:55 Profil zločinu II. 1 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 11:00 Rookie Blue II. 1 [i] 12:00 Profil zločinu II. 1 [i] 13:05 Prozíravost Iii. 12 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 16:00 Rookie Blue II. 2 [i] 17:00 Profil zločinu II. 2 [i] 18:05 Prozíravost Iii. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 21 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 22 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 15 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 21 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 22 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 15 [i] 02:20 Havaj 5-0 Iv. 1 [i] 03:05 Prozíravost Iii. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): Volvo P1800s 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Vanilka/kotvy 10 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 1 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Železné vany, panenky Kachina lidu Hopi, motor důlního náklaďáku, paměťové karty 10 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 10:00 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): Volvo P1800s 9 [i] 12:00 Nazí a vystrašení (1. Řada): Mayská oběť 18 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (1. Řada): Údolí aligátorů 19 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (1. Řada): Kolumbijský konflikt 20 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Na pokraji šílenství 1 [i] 16:00 Extrémní stroje (1. Řada): Beluga, Icehammer, Goliath 2 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): Subaru Impreza WRX 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Ford Transit, Driza-bone, slanečci 10 [i] 20:00 Války kontejnerů (2. Řada) 3 [i] 20:30 Války kontejnerů (2. Řada) 4 [i] 21:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 21:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 3 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Zkoušeno na lidech 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Merlinova kletba 20 [i] 02:00 Války kontejnerů (2. Řada) 3 [i] 02:30 Války kontejnerů (2. Řada) 4 [i] 03:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 04:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 04:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Dopravní přestupek [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Osvětová přednáška v Suché Vrbici [i] 10:30 Byl jednou jeden dům: Ďábelské ostrovy 4/5 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Kluk [i] 14:25 Sissi - Mladá císařovna [i] 16:05 To je vražda, napsala VII [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Setkání s hvězdou: Dagmar Havlová [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Gejzír [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Taggart [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 7/10 [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alžbětina královská revoluce [i] 09:55 Cesty k sousedům [i] 10:45 S veterány okolo Mácháče [i] 11:00 Válka na předpis [i] 11:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 2/2 [i] 12:55 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:55 Křesťanský magazín [i] 14:25 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 14:45 Masakry slonů a nosorožců [i] 15:35 Zapomenutí vůdci: Lavrentij Berija 1/2 [i] 16:30 Rodiče napořád: Striovi 6/6 [i] 17:00 Boží dar - příběhy českých potravin 4/6 [i] 17:20 Apokalypsa Stalin: Pán světa [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Bohemia Incognita: Česká Loira [i] 19:40 Chcete je? [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa: Florencie, Bombaj, San Miguel de 13/13 [i] 21:00 Bedekr IV. [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 23:40 Queer: MeToo [i] 00:05 Sestřička Jackie VI: Ten s bonbony 9/12 [i] 00:35 Sestřička Jackie VI: Sidecar a spermicid 10/12 [i] 01:00 Bohemia Incognita: Nové Hrady a [i] 01:20 Náš venkov: Sklepy s přívlastkem [i] 01:45 Kuželovský rodák Jan Pavlík [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:40 Otcové a dcérky [i] 03:05 Národní anebo globální? [i] 03:30 Případ pro ombudsmana [i] 03:45 Hry handicapovaných talentů [i] 04:40 Památky na prodej: Klášter Chyše [i] 04:55 Dům z karet II 11/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3363 [i] 10:00 Ledové ostří 4: Oheň a led [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 22 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Protože tě miluji 106 [i] 14:05 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 15:00 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Čest rodiny [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami VIII: Duch [i] 18:25 Ulice 3364 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně že žiješ! 779 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Rychlejší [i] 00:05 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 00:55 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 01:45 Kriminálka Miami VIII: Rána sekyrou [i] 02:25 Kriminálka Miami VIII: Čest rodiny [i] 03:15 Černá listina III: Drexel č.113 15 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Protože tě miluji 106 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Kniha příšer 2/2 [i] 06:40 Ferda Mravenec: Jak se šly ploštice koupat 2 [i] 07:20 M*A*S*H 230 [i] 08:10 M*A*S*H 231 [i] 08:50 M*A*S*H 232 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: To mi nemohou vzít 9 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Bok po boku 10 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Na útěku 14 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Slzy 66 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Berlínská mise: Kyberútok 4 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 01:55 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 04:25 Policie Hamburk IX: Na útěku 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 10-11/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:55 Fatmagul 151-152/160 [i] 13:40 Nekonečná láska 239 [i] 15:00 Láska na druhý pokus 2 114 [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Esmeralda 12-13/137 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru II. 2/16 [i] 20:30 Nekonečná láska 240 [i] 21:30 Bozkom k hviezdam [i] 23:20 Láska na druhý pokus 2 115 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 01:55 Prípady pre Lauru II. 2/16 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 11 [i] 06:20 Co horšího se může stát [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 5 [i] 12:05 Zoom In 2 12 [i] 12:15 Štvanec IRA [i] 14:15 Major Payne [i] 15:55 Bratři z donucení [i] 17:35 Robin Hood [i] 20:00 Země zatracených [i] 21:55 Smrt čeká všude