TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:35 Rodinné prípady [i] 10:35 Susedské prípady [i] 11:35 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 FARMA [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:35 Kobra 11 [i] 01:40 FARMA [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Problémy s mamou [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Dessau [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Zasľúbená zem 19 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Zbytočná surovosť 28 [i] 14:40 Test magazín: Detská mliečna výživa [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie rieky Lot [i] 16:55 Otec Brown V.: Rukoväť lepidopterológa 9/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Biblia 4/5 [i] 22:00 Slovensko chutí [i] 22:30 Všetkým na očiach 2/3 [i] 23:20 Nash Bridges: Zasľúbená zem 19 [i] 00:05 Biblia 4/5 [i] 01:30 Všetkým na očiach 2/3 [i] 02:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Problémy s mamou [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Mrazom spútaná, snehom prikrytá... [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Vysnívané povolania [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 09:55 Deň bez anjela [i] 10:35 Na ľudovú nôtu [i] 10:50 Katarína Veľká 8/10 [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlipeniažteky [i] 11:35 Obedníček: Bračekovia mravčekovia [i] 11:45 Rusty [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Tošovice [i] 12:30 Slovensko Advent 2017: Robo Opatovský z Mestského divadla v Levoči [i] 13:40 Japonsko: človek a príroda v harmónii: Šoju a tajomstvo japonskej kuchyne [i] 14:40 VAT: Špeciálne sedadlo do auta [i] 15:05 Koloman Sokol umelec života [i] 15:40 Ukrajinský magazín [i] 16:05 Na rybách - Petrov zdar [i] 16:35 Správy- Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 FIFA MS klubov 2017 [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Samuel Tomeček & Band z z Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku [i] 21:00 Pravda o Pearl Harbor 2/2 [i] 21:45 Gen.sk: Jozef Pivarči [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Náš svet: Mjanmarsko /Burma/ [i] 00:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:00 POLICAJTI V AKCII [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:05 Kutyil s.r.o. II. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 13,14 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:40 Drzá Jordan II. 20 [i] 00:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:50 NOVINY TV JOJ 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Skutočné paničky z Atlanty VII. 1/25 [i] 06:05 Najlepšie svetové videá III. 9 [i] 06:50 Simpsonovci XII. 13 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 9 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan II. 20 [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:00 Profesionáli VIII. 1/19 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 14 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 8 [i] 15:25 Najlepšie svetové videá III. 10/10 [i] 16:25 Simpsonovci XII. 15,16 [i] 17:25 Stratené duše IV. 5,6 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli VIII. 2 [i] 20:35 Úder pod pás [i] 22:25 Lovci väzňov II. 2,3 [i] 00:20 Prvé oddelenie II. [i] 01:15 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 9 [i] 02:05 Profesionáli VIII. 2 [i] 02:50 Lovci väzňov II. 2,3 [i] 04:10 Črepiny PLUS [i] 04:40 Skutočné paničky z Atlanty VII. 1,2/25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    05:45 Prozíravost Iii. 14 [i] 07:00 Rookie Blue I. 12 [i] 07:55 Profil zločinu I. 5 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 11:00 Rookie Blue I. 12 [i] 12:00 Profil zločinu I. 5 [i] 13:05 Prozíravost Iii. 10 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 16:05 Rookie Blue I. 13 [i] 17:05 Profil zločinu I. 6 [i] 18:10 Prozíravost Iii. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince Xii. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 4 [i] 22:50 Hannibal I. 13 [i] 23:45 Medium Iii. 4 [i] 00:40 Medium Iii. 6 [i] 01:35 Hannibal I. 13 [i] 02:20 Tým Škorpion III. 7 [i] 03:05 Prozíravost Iii. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): Bond Bug 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Kočárky, montované domy, dřevěné flétny a cyklistické pláště 8 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 18 [i] 10:00 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): Bond Bug 7 [i] 12:00 Zlatá horečka (5. Řada): Z popela 2 [i] 13:00 Zlatá horečka (5. Řada): Zlatý hoch 3 [i] 14:00 Zlatá horečka (5. Řada): Loď Vikingů 4 [i] 15:00 Zlatá horečka (5. Řada): Tvrdě za svým 5 [i] 16:00 Mimořádné projekty (7. Řada): Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku 8 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 18 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): Land Rover Defender 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Nože na ústřice, osvětlení stadionů, diamanty 8 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 9 [i] 21:00 Zábor půdy (1. Řada): Slepá ulička 3 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Poklad terakotové armády 10 [i] 23:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Elitní tým 5 [i] 00:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Poslání: vesmír 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Pátrání po El Doradu 18 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 9 [i] 03:00 Zábor půdy (1. Řada): Slepá ulička 3 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Poklad terakotové armády 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Rodinný lékař [i] 09:45 Telefon [i] 10:25 Cirkus bude! [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Chvíle pro píseň trubky [i] 15:05 Šance [i] 16:05 To je vražda, napsala VII: Podezření z vraždy [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:50 Případy detektiva Murdocha X [i] 22:35 Ve jménu vlasti V [i] 23:35 Brak [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Sváteční slovo provinciála dominikánů Benedikta Mohelníka [i] 04:55 Bydlet jako... Rusalka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Francie trnem v oku [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Zákon zachování rodu: Vzájemná výpomoc 3/3 [i] 09:50 Jak se stát Alfa samcem? [i] 10:45 Království divočiny: Vznik světů [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:15 Jožka Kubík [i] 12:40 Zapomenutí vůdci: Lavrentij Berija 1/2 [i] 13:30 Stopy, fakta, tajemství: Záhada létajících talířů [i] 14:00 Útěky na Kostariku: Příběh pralesa 2/3 [i] 14:55 Válka na předpis [i] 15:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 2/2 [i] 16:50 Marlene a Greta - anděl a bohyně [i] 17:45 Tajuplný podzemní svět: Poklady Karpat 14/14 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ostrovy mezi oceány [i] 19:25 Bohemia Incognita: Nové Hrady a [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Věk extrémů 8/8 [i] 21:00 Rovnýma nohama [i] 22:00 Patrola 12/12 [i] 22:25 Proč letadla padají: Malá letadla ve velkých potížích [i] 23:10 Sestřička Jackie VI: Ten s bonbony 9/12 [i] 23:40 Sestřička Jackie VI: Sidecar a spermicid 10/12 [i] 00:05 Demokraté [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:15 Čerti a svatí, Mikulášské obchůzky na Valašsku [i] 02:35 Od pohanky k rodovým tradicím [i] 02:55 Ta naša kapela [i] 03:20 Divnopis [i] 03:25 Z očí do očí [i] 04:10 Cesta budhistického mnicha [i] 04:30 Lhostejnost [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3361 [i] 10:00 S tebou mě baví svět [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 19 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo, nebo ráj, ale napořád 104 [i] 14:00 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 15:00 Mentalista II: Všude červená 20 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Bouře [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami VIII: Miami, máme problém [i] 18:25 Ulice 3362 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle je pod pás 778 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Rádiový klid 17 [i] 23:35 Vražedná čísla V: Vyrušený 21 [i] 00:30 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 01:15 Mentalista II: Všude červená 20 [i] 02:00 Kriminálka Miami VIII: Bouře [i] 02:40 Střepiny [i] 03:15 Černá listina III: Alistair Pitt č.103 13 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo, nebo ráj, ale napořád 104 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights IV: Pád 10 [i] 06:55 Ben 10: Omni-trable 4/4 [i] 07:25 M*A*S*H 226 [i] 08:15 M*A*S*H 227 [i] 08:55 M*A*S*H 228 [i] 09:25 Jake a tlusťoch II: Může to být i jinak 7 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Někdo, kdo by na mě dohlížel 8 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Pomsta za Mon Coeur 12 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 15:30 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Ukradený hotel 65 [i] 21:35 Mordparta: Nevěra 5 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 00:05 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 02:00 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 04:30 Policie Hamburk IX: Pomsta za Mon Coeur 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 6-7/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:55 Fatmagul 147-148/160 [i] 13:40 Nekonečná láska 237 [i] 15:00 Láska na druhý pokus 2 112 [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Esmeralda 8-9/137 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 22/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 238 [i] 21:30 Bábätko pod stromček [i] 23:20 Láska na druhý pokus 2 113 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 01:55 Prípady pre Lauru 22/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 6 [i] 06:10 Nejsem blázen [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Malí letci [i] 12:50 Co horšího se může stát [i] 14:30 Černá kočka, bílý kocour [i] 16:45 Kšeftáři [i] 18:15 Junior [i] 20:05 Mumie [i] 22:10 Bourneovo ultimátum [i] 00:20 Cesta do Afriky [i] 01:55 Zack a Miri točí porno [i] 03:25 Černá kočka, bílý kocour [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Šerm [i] 09:30 Olympijské hry [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Krasobruslení [i] 13:00 Olympijské hry [i] 13:30 Fotbal [i] 13:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Jezdectví [i] 19:30 Jezdectví [i] 19:55 Zprávy