TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 23:00 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 01:00 Kobra 11 [i] 02:00 FARMA [i] 02:55 Kredenc [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detský plán [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Vincennský les [i] 09:00 Otec Brown V.: Karmínové pierko 8/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Nájomní vrahovia 18 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Staré hriechy 27 [i] 14:35 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Dessau [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Legenda 17 [i] 22:40 Reportéri [i] 23:15 DOKTOR MARTIN II.: Pôrod 16/17 [i] 00:10 Nash Bridges: Nájomní vrahovia 18 [i] 00:55 Legenda 17 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Rýchle vody hôr [i] 06:20 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Výmena [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Spišské párky [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 09:50 Polícia [i] 10:10 Svadobný dar [i] 10:45 Katarína Veľká 7/10 [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mandľové smajlismoothie [i] 11:30 Obedníček: Bračekovia mravčekovia [i] 11:40 Rusty [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:10 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Tošovice [i] 12:20 Slovensko Advent 2017: Bratislavský chlapčenský zbor z Výstavného pavilónu SNM v Bratislave [i] 13:25 Televízny posol [i] 13:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:30 Park [i] 15:00 Deti, o ktoré nie je záujem [i] 15:35 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Šport festival Trenčín [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Brodzany [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Výmena [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Robo Opatovský z Mestského divadla v Levoči [i] 21:00 Moja diagnóza: Tanec bez okuliarov [i] 21:30 VAT: Špeciálne sedadlo do auta [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Kto sa bojí Virginie Woolfovej? [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:00 POLICAJTI V AKCII [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:05 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 11,12 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:00 Profesionáli VI. 6 [i] 23:55 Drzá Jordan II. 19 [i] 00:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Hoď svišťom II. 5 [i] 06:50 Simpsonovci XXIII. 5 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 8 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan II. 19 [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VII. 8 [i] 13:55 Simpsonovci XXIII. 6 [i] 14:25 Hviezdna brána: Atlantída II. 7 [i] 15:20 Najlepšie svetové videá III. 9 [i] 16:25 Simpsonovci XII. 13,14 [i] 17:25 Stratené duše IV. 3,4 [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:30 Profesionáli VIII. 1/19 [i] 20:35 Largo Winch 2 [i] 23:00 OKTAGON MMA [i] 23:35 Posledný dom naľavo [i] 02:00 Prvé oddelenie II. [i] 02:20 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 8 [i] 03:05 Profesionáli VIII. 1/19 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County IX. 21/21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue I. 11 [i] 07:55 Profil zločinu I. 4 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 10:55 Rookie Blue I. 11 [i] 11:55 Profil zločinu I. 4 [i] 13:00 Prozíravost Iii. 9 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 16:00 Rookie Blue I. 12 [i] 17:00 Profil zločinu I. 5 [i] 18:05 Prozíravost Iii. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 7 [i] 21:55 Ultraviolet I. 3 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 7 [i] 23:40 Strážce pořádku III. 8 [i] 00:30 Ultraviolet I. 3 [i] 01:30 Strážce pořádku III. 7 [i] 02:15 Strážce pořádku III. 8 [i] 02:55 Prozíravost Iii. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): U-zámky, vigvamy, francouzské rohlíky a zavazadla na kolečkách 7 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 10:00 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): Lotus Elan 6 [i] 12:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství pyramidy 5 [i] 13:00 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 14:00 Zničená minulost (2. Řada): Tutanchamonovo pohřbené tajemství 1 [i] 15:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemný příběh sfingy 2 [i] 16:00 Mimořádné projekty (7. Řada): Stavba moderního letiště v Mumbaji 7 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): Bond Bug 7 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Železná ruda, bazény s vlnami, lustry 7 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Laos: Annamitské pohoří 4 [i] 21:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 4 [i] 22:00 Zápasník (1. Řada) 3 [i] 23:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 3 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (2. Řada): Mongolsko 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Velký kaňon Arktidy 17 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Laos: Annamitské pohoří 4 [i] 03:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 4 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 168 hodin [i] 10:15 Žlutý kvítek [i] 10:55 Šaráda - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Půl pejska [i] 14:35 Columbo [i] 16:05 To je vražda, napsala VII: Rodinný lékař [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kriminalista [i] 23:05 Na stopě [i] 23:25 Osvětová přednáška v Suché Vrbici [i] 00:00 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Kalendárium [i] 02:35 GEN - Galerie elity národa [i] 02:50 Sváteční slovo provinciála dominikánů Benedikta Mohelníka [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Rešov [i] 05:30 Tajuplný podzemní svět: Poklady Karpat 14/14 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 09:55 Apokalypsa Stalin: Rudý [i] 10:50 Zrezivělá krása: Ticho nad Kladnem [i] 11:20 Babylon [i] 11:45 Na pomoc životu - artróza II. [i] 12:05 Cesty víry: Novinář v klerice [i] 12:35 Televizní klub neslyšících [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1177/2379 [i] 13:15 Vesnicopis [i] 13:35 Stěhuju se za manželkou do Prahy [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Hitlerovi šampioni 2/2 [i] 15:30 Cesty k sousedům [i] 16:20 S veterány okolo Mácháče [i] 16:35 Proč letadla padají: Malá letadla ve velkých potížích [i] 17:20 Válka na předpis [i] 18:15 Bedekr IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Zapomenutý epidemiolog Raška [i] 19:15 Příběhy 20. století: Dvě cesty do disentu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Průmyslový věk 7/8 [i] 21:00 Apokalypsa Stalin: Pán světa [i] 21:55 Tichý Američan [i] 23:35 Komuna mé matky [i] 01:05 Bohemia Incognita: Kladruby nad [i] 01:25 Queer: Děti Olivové hory [i] 01:50 Z očí do očí [i] 02:30 Bantičtí čerti [i] 02:50 Otcem v požehnaném věku [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Případ pro ombudsmana [i] 04:45 Deset století architektury: Rožmberk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3360 [i] 09:50 Dáma a Král: Vražedné známosti 8 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 18 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme zas rodina 103 [i] 14:05 Mentalista II: Červená krabička 17 [i] 15:00 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Vzplanutí hvězdy [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami VIII: Přeťat vedví [i] 18:25 Ulice 3361 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Red 2 [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Druhá šance 16 [i] 23:25 Vražedná čísla V: Pátý člověk 20 [i] 00:20 Mentalista II: Červená krabička 17 [i] 01:05 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 01:50 Kriminálka Miami VIII: Vzplanutí hvězdy [i] 02:30 Kriminálka Miami VIII: Přeťat vedví [i] 03:15 Černá listina III: Féma č.132 12 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme zas rodina 103 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights IV: Colossův pád 9 [i] 06:55 Ben 10: Omni-trable 2/4 [i] 07:30 M*A*S*H 224 [i] 08:15 M*A*S*H 225 [i] 08:55 M*A*S*H 226 [i] 09:25 Jake a tlusťoch II: Chudák motýlek 6 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Může to být i jinak 7 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Strach 11 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 15:30 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Dárek 61 [i] 21:30 Hledá se táta a máma [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 01:50 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i] 04:15 Policie Hamburk IX: Strach 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 123/123 [i] 07:05 Esmeralda 5/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:55 Fatmagul 146/160 [i] 12:40 Domov na kľúč [i] 13:45 Nevestou v decembri [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:50 Esmeralda 6-7/137 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Prípady pre Lauru 21/22 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 237 [i] 21:30 Rande na Vianoce [i] 23:15 Láska na druhý pokus 2 112 [i] 00:10 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:50 Prípady pre Lauru 21/22 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:35 Adela show [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:00 Zoom In 2 5 [i] 06:10 Vichr [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 2 dny v New Yorku [i] 12:45 Eso es [i] 14:30 Major Payne [i] 16:10 Tsunami [i] 18:05 Hellboy 2: Zlatá armáda [i] 20:00 Temný bojovník [i] 21:40 Ironclad