TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:55 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:50 Legenda o sovích strážcoch [i] 09:50 Shrek Tretí [i] 11:30 CHART SHOW [i] 13:40 Stážista [i] 16:10 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bezva ženská na krku [i] 22:40 Neľútostný pomstiteľ [i] 00:50 Bezva ženská na krku [i] 02:40 Neľútostný pomstiteľ [i] 04:10 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Rusty [i] 06:40 Veselá farma [i] 06:50 Kniha džunglí II. [i] 07:00 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Párty v maskách [i] 07:20 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Príučka 16/52 [i] 07:35 Martinka II.: Chatka v ohrození 31/52 [i] 07:50 Garfield IV. [i] 08:00 Mickey Mouseov klub 4/26 [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 TvMiniUni [i] 09:15 Posledný krajec [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Čína zhora: Živá minulosť 1/2 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Byt na treťom poschodí [i] 14:45 Pomáda [i] 16:40 "Četnícke humoresky II.": "Loupežník" 12/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Princ a Večernica [i] 21:50 Chlapci v mojom živote [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot: Byt na treťom poschodí [i] 00:50 O 5 minút 12 [i] 01:55 Princ a Večernica [i] 03:15 Čína zhora: Živá minulosť 1/2 [i] 04:00 Slovak Fashion Night [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cennosti našej flóry - endemity [i] 06:10 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Tošovice [i] 06:20 Encyklopédia slovenských obcí: Brodzany [i] 06:35 Televíkend [i] 07:00 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany. [i] 07:10 Kapura [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:50 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:15 Inga - skutočný príbeh medvedice [i] 09:30 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Salónky [i] 09:45 ME v krose 2017 [i] 12:30 Starec a cár [i] 13:25 Televízny posol [i] 14:00 Herecké legendy: Mikuláš Huba [i] 14:20 Ideálny manžel [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga: HKM Zvolen - HC Košice [i] 18:30 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Tajný ctiteľ [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 7/10 [i] 20:50 Katarína Veľká 8/10 [i] 21:35 Psycho [i] 23:20 Žiť [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 Dr. Dolittle 2 [i] 08:05 Sofia Prvá 6,7 [i] 08:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 10:30 Star Wars: Sila sa prebúdza [i] 13:50 Percy Jackson: More oblúd [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Posledný dom naľavo [i] 01:20 V Bruggách [i] 03:30 KRIMI 03:55 NOVINY TV JOJ 04:30 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Črepiny PLUS [i] 05:30 Skutočné paničky z Orange County IX. 19,20 [i] 06:55 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 Fakty a fikcie 10 [i] 09:40 Dedo [i] 12:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:30 Buddy mieri na Západ [i] 16:30 Amerika má talent XII. 17,18 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 9/9 [i] 20:35 Kľúč [i] 22:50 V pätici po opici [i] 01:00 Farmár hľadá ženu [i] 02:35 Buddy mieri na Západ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 Skutočné paničky z Orange County IX. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 08:25 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 11:10 Tým Škorpion II. 19 [i] 12:10 Tým Škorpion II. 20 [i] 13:05 Bez hranic II. 10 [i] 14:10 Bez hranic II. 11 [i] 15:15 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 16:15 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 19 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 4 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 5 [i] 22:50 Myšlenky zločince Xii. 1 [i] 23:45 Myšlenky zločince Xii. 2 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 4 [i] 01:30 Medium Ii. 6 [i] 02:20 Medium Ii. 7 [i] 03:05 Zkušební jízda I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Nárazové testy, delfská keramika, deštníky 6 [i] 06:30 Muži Yukonu (4. Řada): Na tenkém ledu 3 [i] 07:30 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada) 30 [i] 10:00 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 2 [i] 12:00 Králové aukcí (3. Řada): Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown 3 [i] 12:30 Králové aukcí (3. Řada): Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang 4 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 3 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 4 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 16:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 17:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Obrovská bouře 14 [i] 18:00 Válečník oceánu (1. Řada): Kdo je špatný 2 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Střelba 2 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 5 [i] 21:00 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Vězeň 3 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 6 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 5 [i] 01:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 3 [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 5 [i] 03:00 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Žárlivost [i] 06:50 Noční motýl [i] 08:15 Úsměvy Václava Trégla [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vápenička [i] 14:00 Pasáček a císařova dcera [i] 14:25 Cirkus bude! [i] 16:00 Byl jednou jeden dům: Ďábelské ostrovy 4/5 [i] 17:30 Adventní koncert 2017 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Ochotníci 17/39 [i] 21:40 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Fotograf 2/2 [i] 23:40 Mladý Montalbano [i] 01:35 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 13. komnata Dalibora Gondíka [i] 03:15 Sváteční slovo provinciála dominikánů Benedikta Mohelníka [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:50 Bydlet jako... Rusalka [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Domov můj 6/6 [i] 05:35 Boží dar - příběhy českých potravin 3/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé II [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1177/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Když [i] 09:35 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické supertěžké tanky [i] 10:20 Nedej se [i] 11:15 Chcete mě? [i] 11:45 Sváteční slovo provinciála dominikánů Benedikta Mohelníka [i] 11:50 Křesťanský magazín [i] 12:15 Uchem jehly [i] 12:45 Cesty víry: Novinář v klerice [i] 13:10 Na plovárně s Dušanem Vančurou [i] 13:40 Deset století architektury: Plzeňská synagoga [i] 13:55 Zapomenutí vůdci: Lavrentij Berija 1/2 [i] 14:50 Království divočiny: Vznik světů [i] 15:20 Rozluštěné poklady: El Dorado [i] 16:05 Národní klenoty II [i] 16:35 Jak se stát Alfa samcem? [i] 17:30 Příběhy 20. století: Dvě cesty do disentu [i] 18:00 Slavia - spolu jsme silnější [i] 19:10 Postřehy odjinud [i] 19:15 Zajímavosti z regionů [i] 19:40 Tyrolsko očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bojovník [i] 22:05 Krvavá stopa [i] 23:55 Demokraté [i] 01:35 Hotel Sacher 1/2 [i] 03:15 Rasismus je, když... [i] 03:40 Přísně tajné vraždy: Příliš plné kasičky [i] 03:55 Ze ZOO do ZOO [i] 04:20 Na hranici tradic: Vlčnovské búdy [i] 04:50 Reverend Johnki [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Oggy a Škodíci V [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 3 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 13 [i] 07:15 Kačeří příběhy 35, 36 [i] 08:10 Tučnáci z Madagaskaru III 9 [i] 08:30 Víkend [i] 09:35 Dennis postrach okolí znovu zasahuje [i] 10:55 Ledové ostří 4: Oheň a led [i] 12:45 Legenda o Zorrovi [i] 15:20 Hogo fogo Homolka [i] 17:00 Sněženky a machři po 25 letech [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Dáma a Král: Vražedné známosti [i] 21:20 Střepiny [i] 21:55 Tváří v tvář [i] 00:35 Hogo fogo Homolka [i] 02:00 Kriminálka Miami VIII: Delko na straně obhajoby [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:20 Černá listina III: Pan Gregory Devry č.95 11 [i] 04:00 Okresní přebor: Svatba 15 [i] 04:30 Okresní přebor: Návštěva z kraje 16 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights IV: Mezi mlýnskými kameny 8 [i] 06:50 Ben 10: Omni-trable 2/4 [i] 07:10 M*A*S*H 223 [i] 07:40 M*A*S*H 224 [i] 08:10 Přírodní vesmír: Vydra říční: Štvaný lovec 4 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Modrý kód: Přepadení 60 [i] 11:00 Ano, šéfe! [i] 12:10 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 13:05 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Vychytávky Extra 14:10 Máme rádi Česko [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 18:00 Zdeňkova akademie [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Já, Kajínek: Fenomén [i] 21:25 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Země policajtů [i] 00:20 Přírodní vesmír: Vydra říční: Štvaný lovec 4 [i] 01:25 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 03:30 Vystrašený šepot [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smotánka [i] 05:45 Smotánka [i] 06:10 Vianoce pre teba [i] 08:25 Smotánka [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Hra o Niké [i] 11:45 Druhá šanca II. 5-6/16 [i] 14:05 Stromček želaní [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 17:50 Pestúnka v akcii [i] 20:00 Nevestou v decembri [i] 21:45 Čarovné Vianoce [i] 23:35 Vôňa Vianoc [i] 01:25 Nevestou v decembri [i] 02:55 Čarovné Vianoce [i] 04:20 Sherlock a Watsonová II. 24/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 2 [i] 05:50 Zoom In 2 3 [i] 06:00 Zoom In 2 4 [i] 06:10 Sbohem, Sabato [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 4 [i] 12:05 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 13:45 Robin Hood [i] 16:00 Hellboy 2: Zlatá armáda [i] 18:00 Bourneovo ultimátum [i] 20:00 Oheň [i] 22:15 D-Tox [i] 23:55 Serenity [i] 02:00 Ironclad [i] 04:00 Zack a Miri točí porno [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Biatlon [i] 06:30 Biatlon [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 11:15 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Fotbal [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Biatlon [i] 02:30 Olympijské hry [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jeden den z životě 1 1 [i] 05:30 Jeden den z životě 1 2 [i] 06:00 Seznamte se: Fudžajra 1 4 [i] 06:10 Jurské bojiště 1 7 [i] 07:05 Jurské bojiště 1 8 [i] 08:00 Ochočené bestie 1: Krokodýl 3 [i] 09:00 Lov 1: Hra na schovávanou 3 [i] 10:00 Přírodní síly 1: Pohyb 2 [i] 11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 5 [i] 12:00 Globální logistika 1: Plavba gigantů - největší kontejnerové lodě světa 2 [i] 13:05 Lidská kalkulačka 1 2 [i] 14:00 Hvězdy hvězdičky 1 2 [i] 14:05 Jak funguje vesmír 2 4 [i] 15:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Socha svobody 4 [i] 16:00 Velké dějiny 1 8 [i] 16:30 Velké dějiny 1 9 [i] 17:00 Velkolepé konstrukce 1: Velké zbraně 4 [i]