TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:40 Beethovenovo vianočné dobrodružstvo [i] 09:30 Kredenc [i] 10:05 Teória veľkého tresku II. [i] 10:40 Bláznivá vianočná dovolenka bratranca Eddieho [i] 12:25 Legenda o sovích strážcoch [i] 14:30 Pestúnka v akcii [i] 16:40 Shrek Tretí [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Stážista [i] 23:05 Frajeri vo Vegas [i] 01:15 Stážista [i] 03:35 Uhol pohľadu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Veselá farma [i] 06:55 Kniha džunglí II. [i] 07:05 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:20 Prasiatko Peppa I: Domček na strome [i] 07:25 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Konečne voľný! 15/52 [i] 07:40 Martinka II.: Karla a jej bábka 30/52 [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Mickey Mouseov klub 3/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 10:00 Durrellovci 3/6 [i] 10:45 HUDBA MADE IN SLOVAKIA: LORD ALEX & BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ [i] 11:15 Park [i] 11:50 On air [i] 12:20 Slovensko chutí [i] 12:55 Siroty [i] 13:40 Som nesmelý, ale liečim sa [i] 15:15 Záhady tela [i] 16:15 Milujem Slovensko [i] 17:50 Cestou necestou: Madagaskar [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Príbeh priateľstva s Jánom Pavlom II. [i] 00:00 Som nesmelý, ale liečim sa [i] 01:30 Príbeh priateľstva s Jánom Pavlom II. [i] 03:10 Siroty [i] 03:50 Durrellovci 3/6 [i] 04:35 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Maľované spomienky Zuzany Vaňousovej [i] 06:30 Rok v Poloninách [i] 06:55 Autosalón [i] 07:25 Polícia [i] 07:40 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Spišské párky [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Brodzany [i] 09:05 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Tošovice [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Vianoce sa blížia [i] 10:25 Senior klub [i] 11:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:25 Moja diagnóza: Nové jabĺčko pre Pavlínu (Unikátna operácia kolena) [i] 11:50 VAT: Inteligentný dom [i] 12:20 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 12:45 DOLU VAŽINAMI [i] 14:05 Magazín Ligy majstrov [i] 14:45 Futbal - Fortuna liga: AS Trenčín - MŠK Žilina [i] 16:50 Florbal- MS 2017 ( ženy) [i] 18:50 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 19:00 Rusty [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlisrdiečka [i] 19:15 Ferdo Mravec [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Roma Spirit 2017 [i] 21:45 GEN.sk: Dalibor Karvay [i] 22:00 Gomora II. [i] 22:50 Gomora II. [i] 23:35 Zbohom, súdruhovia: Kolaps (1990-91) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Ako zachrániť Vianoce [i] 07:40 Simpsonovci XII. 11,12/21 [i] 08:35 Sofia Prvá 4,5 [i] 09:25 NAŠI II. 9,10 [i] 10:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:15 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADÍME [i] 13:00 Stroskotaná láska [i] 15:00 Largo Winch 2 [i] 17:20 NAŠI III. 23 [i] 18:10 NAŠI II. 11 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Star Wars: Sila sa prebúdza [i] 23:25 V Bruggách [i] 01:55 Smrtonosná pasca 2 [i] 04:05 NOVINY TV JOJ 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Skutočné paničky z Orange County IX. 18,19 [i] 06:30 Najlepšie svetové videá III. 8 [i] 07:25 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADÍME [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:15 NA CHALUPE [i] 10:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 14/14 [i] 13:00 Denník [i] 15:05 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:05 Fakty a fikcie 10 [i] 17:10 Objekt túžby [i] 19:30 KINOSÁLA [i] 19:45 ŽREBOVANIE [i] 19:50 Hoď svišťom 15/15 [i] 20:35 Dedo [i] 23:00 RoboCop 2 [i] 01:35 KINOSÁLA [i] 01:45 Raz hore, raz dole [i] 03:20 Objekt túžby [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 08:15 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 09:15 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 10:10 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 11:05 Medium Ii. 6 [i] 12:05 Medium Ii. 7 [i] 13:05 Tým Škorpion II. 19 [i] 14:05 Tým Škorpion II. 20 [i] 15:00 Bez hranic II. 10 [i] 16:05 Bez hranic II. 11 [i] 17:10 Medium Ii. 6 [i] 18:10 Medium Ii. 7 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 14 [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 19 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 23:40 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 00:35 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 01:25 Bez hranic II. 10 [i] 02:20 Bez hranic II. 11 [i] 03:10 Zkušební jízda I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): Lotus Elan 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Karnevalové masky na Mardi Gras, tvrdé bonbony, umělé zuby 3 [i] 06:30 Králové divočiny (1. Řada): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 07:30 Dvojí přežití (1. Řada): Nezdařilý výstup 3 [i] 08:30 Dvojí přežití (1. Řada): Nedostatek vzduchu 4 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada) 29 [i] 10:00 Lovci odpadu (7. Řada) 2 [i] 11:00 Jak to dělají? (11. Řada) 3 [i] 11:30 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (2. Řada): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 1 [i] 14:00 Velká láska k autům (2. Řada): Velká láska k autům, 2. řada 2 [i] 15:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 2 [i] 16:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 17:00 Podvodni ratovi u Australiji (1. Řada) 2 [i] 18:00 Sibiřský podíl (1. Řada): Ledová výzva 4 [i] 19:00 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Americké ikony 2 [i] 20:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Konstrukce aut 4 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Elitní tým 5 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 3 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vědci z dvorků 11 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Svět hackerů 12 [i] 02:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Konstrukce aut 4 [i] 03:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Elitní tým 5 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Žabí muzikál [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Taková normální rodinka: Záletník 7/8 [i] 09:25 Otec Brown V [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatý náhrdelník [i] 14:45 Zvon Lukáš [i] 15:40 Co bubáci a hastrmani netušili [i] 16:35 Noční motýl [i] 18:00 Hercule Poirot [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdravotní test národa [i] 21:35 Sissi - Mladá císařovna [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:15 Zlaté oko [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:15 Sama doma [i] 03:45 Zkus mít vkus [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: Osud restaurátora Makeše [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé II [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Sklepy s přívlastkem [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Sklárny na Moravě [i] 10:25 Tajuplný podzemní svět: Poklady Karpat 14/14 [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 11:00 Proč letadla padají: Malá letadla ve velkých potížích [i] 11:45 Hitlerovi šampioni 2/2 [i] 12:40 Babylon [i] 13:10 Bohem zapomenuté děti [i] 15:05 Dokonalé mrakodrapy: Šanghajská věž [i] 16:00 Bedekr IV. [i] 16:30 Zázračná planeta: Zákon zachování rodu: Vzájemná výpomoc 3/3 [i] 17:20 Dobrovolní hasiči roku 2017 [i] 18:15 Rodiče napořád: Striovi 6/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Káně lesní [i] 19:00 Sousedé [i] 19:30 Zašlapané projekty: Osud restaurátora Makeše [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hotel Sacher 1/2 [i] 21:45 Tři dny Kondora [i] 23:40 Vládnoucí bratranci ve válce: Pád do propasti 2/2 [i] 00:40 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 01:35 Český žurnál: Spolužáci [i] 02:35 Všichni jsme oniomaniaci [i] 02:55 Charlie Chaplin [i] 03:05 Ze ZOO do ZOO [i] 03:35 Na hranici tradic: Za zvukem valašského dřeva [i] 04:00 Pěšky a na křídlech [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci V [i] 06:15 Milesova vesmírná dobrodružství 12 [i] 06:40 Kačeří příběhy 33, 34 [i] 07:35 Tučnáci z Madagaskaru III 8 [i] 08:00 Stolečku, prostři se! [i] 09:10 Jeden Štědrý den [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:50 Výměna manželek V [i] 15:20 Co je šeptem... [i] 17:20 Život podle Dana [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Tajemná komnata [i] 23:20 Pařba v Bangkoku [i] 01:20 Žraločí tornádo [i] 03:10 Černá listina III 10 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Všichni tu na tebe čekáme 102 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights IV: Krakenskull 6 [i] 06:50 Nexo Knights IV: Srdce z kamene 7 [i] 07:20 Ben 10: Omni-trable 1/4 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:15 M*A*S*H 222 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 Motorsport [i] 10:25 Prima Partička [i] 11:25 Modrý kód: Kolotoč 59 [i] 12:40 Mordparta: Láska 4 [i] 13:55 Ano, šéfe! [i] 15:10 Poslední propadne peklu [i] 16:50 Miluji tě modře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí [i] 23:15 96 hodin [i] 01:15 Vystrašený šepot [i] 03:05 Posedlá [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Smotánka [i] 06:20 Zlaté Vianoce 2 [i] 08:25 Smotánka [i] 09:45 Varte s nami [i] 10:25 Taká obyčajná rodinka [i] 11:45 Druhá šanca II. 3-4/16 [i] 13:55 Priateľka pod stromček [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 17:55 Vianočný výlet [i] 20:00 Vianoce pre teba [i] 22:00 Vôňa Vianoc [i] 23:55 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 01:55 Vianoce pre teba [i] 03:30 Naša írska farma: Nový začiatok [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Zoom In 2 26 [i] 06:10 Zoom In 2 1 [i] 06:15 Malí letci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Eso es [i] 12:50 Taxi: Taxi [i] 14:20 Bournův mýtus [i] 16:15 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 17:55 Mumie [i] 20:00 Robin Hood [i] 22:20 Válka Bohů [i] 00:10 Černočerná tma [i] 02:00 Skrytá agenda [i] 03:35 Barneyho ženy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Biatlon [i] 06:15 Biatlon [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:45 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:30 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Olympijské hry [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Biatlon [i] 02:00 Běžecké lyžování [i] 02:30 Olympijské hry [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 New York Město Jídla 1: New York město jídla 5 [i] 05:30 New York Město Jídla 1: New York město jídla 6 [i] 06:00 Seznamte se: Fudžajra 1 3 [i] 06:10 Jurské bojiště 1 5 [i] 07:05 Jurské bojiště 1 6 [i] 08:00 Ochočené bestie 1: Lední medvěd 2 [i] 09:00 Lov 1: V zajetí ročních období 2 [i] 10:00 Přírodní síly 1: Tvar 1 [i] 11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 4 [i] 12:00 Globální logistika 1: Fenomén sushi 1 [i] 13:05 Lidská kalkulačka 1 1 [i] 13:55 Každá kapka se počítá [i] 14:05 Jak funguje vesmír 2 3