TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Kobra 11 [i] 01:30 FARMA [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:10 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bitkár [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Zátoka Somme [i] 09:00 Otec Brown V.: Najmenšie z vecí 7/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Leov veľký plán 17 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Inštinkty 26 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hniezdo [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Vincennský les [i] 16:55 Otec Brown V.: Karmínové pierko 8/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:00 Cestou necestou: Madagaskar [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:45 Prehnití [i] 00:25 HUDBA MADE IN SLOVAKIA: PLUS MÍNUS & SLOBODNÁ EURÓPA [i] 00:55 Nash Bridges: Leov veľký plán 17 [i] 01:40 Sudkyňa Amy: Inštinkty 26 [i] 02:25 Prehnití [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Slovenské lesy [i] 06:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:40 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Snehuliakov šlabikár [i] 07:20 Snežný muž [i] 07:30 Pánko Snehulianko [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Bola raz jedna láska [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Človek a mesto: Kežmarok [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Dvadsaťštyri hodín zo života istej ženy [i] 10:45 Slovensko Advent 2017: Slovenské komorné divadlo z Národného domu v Martine [i] 11:50 Highlighty Európskej ligy [i] 12:45 5. pluk - Misia Afganistan [i] 13:40 ROUTE 66 REVISITED [i] 15:10 Sensei Južná Korea [i] 15:50 (Ne)celebrity: Jozef Úradník [i] 16:00 Ahoj Slovensko [i] 16:45 Televíkend [i] 17:10 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Drevené kostoly Karpatského oblúka [i] 17:30 (Ne)celebrity: Igor Vlček [i] 17:35 Druhý chlieb [i] 18:30 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 18:40 Sedem statočných budíkov [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Bola raz jedna láska [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Strigôňova vnučka [i] 19:15 Snehový mužík [i] 19:20 Čarovné premeny [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Bratislavský chlapčenský zbor z Výstavného pavilónu SNM v Bratislave [i] 21:00 Família [i] 21:30 Kým sa skončí táto noc [i] 23:00 Mafia vraždí len v lete [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:00 POLICAJTI V AKCII [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:10 Kutyil s.r.o. II. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 9,10 [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 23:25 Kľúč [i] 01:45 Drzá Jordan II. 18 [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 KRIMI 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá III. 7 [i] 06:50 Simpsonovci XII. 9 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 7 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 18 [i] 12:15 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli VII. 7 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 10 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 6 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá III. 8 [i] 16:30 Simpsonovci XII. 11,12 [i] 17:35 Hviezdna brána III. 18,19 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 8 [i] 20:35 Percy Jackson: More oblúd [i] 22:50 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:30 Hviezdna brána III. 18,19 [i] 03:05 Prvé oddelenie II. [i] 03:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 7 [i] 04:30 Profesionáli VII. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:10 Rookie Blue I. 10 [i] 08:05 Profil zločinu I. 3 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 11:05 Rookie Blue I. 10 [i] 12:00 Profil zločinu I. 3 [i] 13:00 Prozíravost Iii. 8 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 16:00 Rookie Blue I. 11 [i] 17:00 Profil zločinu I. 4 [i] 18:05 Prozíravost Iii. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 9 [i] 21:55 Nezvěstná I. 9 [i] 22:50 Ultraviolet I. 2 [i] 23:45 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 3 [i] 00:40 Hannibal I. 12 [i] 01:35 Podfu(c)k I. 9 [i] 02:20 Nezvěstná I. 9 [i] 03:05 Prozíravost Iii. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): Triumph Stag 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Hedvábný papír na ubrousky, přívěsy, pantofle a motocyklové helmy 6 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 10:00 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): Triumph Stag 5 [i] 12:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 5 [i] 13:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 6 [i] 14:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 15:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 16:00 Mimořádné projekty (7. Řada): Amsterdamské futuristické plovoucí město 6 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): Lotus Elan 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Písty/malířské válečky/padáky/komíny 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Nárazové testy, delfská keramika, deštníky 6 [i] 20:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Tajemství narůstá 3 [i] 21:00 Pekelné silnice [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada) 9 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Muž vs. příroda 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Sibiřské peklo 16 [i] 02:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Tajemství narůstá 3 [i] 03:00 Pekelné silnice [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo herce Jiřího Sedláčka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Vražda ve Fis dur [i] 09:45 Nelze umírat štěstím - 60 let od úmrtí [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... Rusalka [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kozy léčí [i] 21:10 13. komnata Dalibora Gondíka [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:35 Povolení zabíjet [i] 00:45 Případy detektiva Murdocha X [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Objektiv [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet II 10/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa: Koloseum, San Cristóbal de las 12/13 [i] 09:55 Rozluštěné poklady: Sochy [i] 10:45 Tajuplný podzemní svět: Krajem uhlí a břidlice 13/14 [i] 11:10 Království divočiny: Vliv na člověka [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:10 Útěky na Kostariku: Příběh pralesa 2/3 [i] 13:05 Patrola 11/12 [i] 13:30 GEN - Galerie elity národa [i] 13:45 Dějiny světa: Revoluce 6/8 [i] 14:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 1/2 [i] 15:40 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické supertěžké tanky [i] 16:25 Sousedé [i] 16:50 Dokonalé mrakodrapy: Luxusní newyorská adresa [i] 17:50 Házená: Česko - Maďarsko [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Zákon zachování rodu: Vzájemná výpomoc 3/3 [i] 21:00 Rozluštěné poklady: El Dorado [i] 21:50 Mistři [i] 23:10 Horečka sobotní noci [i] 01:10 Cesty k sousedům [i] 02:00 Folklorika: Když čerty vede Turek [i] 02:25 Sudety - naše trauma [i] 02:45 Přísně tajné vraždy: Poprava na náměstí [i] 03:00 Ze ZOO do ZOO [i] 03:25 Na hranici tradic: Dobré časy [i] 03:55 Nebe na zemi [i] 04:20 Řemenářská sláva [i] 04:40 Kvarteto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3359 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Život se s námi nemazlí 777 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 17 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Všichni tu na tebe čekáme 102 [i] 14:05 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 15:00 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Delko na straně obhajoby [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3360 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 S tebou mě baví svět [i] 22:05 Chart Show [i] 23:55 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 00:45 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 01:25 Kriminálka Miami VIII: Sečteno, podtrženo [i] 02:05 Krok za krokem II 16, 17 [i] 03:05 Černá listina III 9 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: To se nedá odmítnout 101 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights IV: Krakenskull 6 [i] 06:55 Ben 10: Pán ringu [i] 07:25 M*A*S*H 220 [i] 08:15 M*A*S*H 221 [i] 08:55 M*A*S*H 222 [i] 09:25 Jake a tlusťoch II: Proč se nemůžeš chovat slušně? 5 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Chudák motýlek 6 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Odpočívej v pokoji 10 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 15:30 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Miluji tě modře [i] 22:15 Posedlá [i] 00:30 Policie v akci: To nejlepší z Policie v akci! (43 min) [i] 01:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 02:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 03:20 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Tri sestry 122/123 [i] 07:05 Esmeralda 4/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:45 Fatmagul 144-145/160 [i] 13:25 Nekonečná láska 236 [i] 14:45 Láska na druhý pokus 2 111 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry - FINÁLE 123/123 [i] 17:50 Esmeralda 5/137 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 20/22 [i] 20:30 Priateľka pod stromček [i] 22:30 Sherlock a Watsonová II. 23-24/24 [i] 00:25 Priatelia [i] 01:20 Pestúnka Fran [i] 02:10 Prípady pre Lauru 20/22 [i] 02:50 Smotánka [i] 03:35 Sherlock a Watsonová II. 23-24/24 [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Zoom In 2 20 [i] 05:50 Zoom In 2 21 [i] 06:00 Zoom In 2 22 [i] 06:10 Zoom In 2 23 [i] 06:20 Královna [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 11:35 Zoom In 2 24 [i] 11:45 Zoom In 2 25 [i] 11:55 Tsunami [i] 13:50 Junior [i] 15:40 Oheň [i] 17:55 Dvojí hra [i] 20:00 Taxi: Taxi [i] 21:30 Pokrevní pouto [i] 23:40 Serenity [i] 01:45 Barneyho ženy [i] 03:50 Doom [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 05:30 Biatlon [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Watts [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Biatlon [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Biatlon [i] 02:15 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 1 5 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 5 [i] 06:00 Příběh sýra 1 2 [i] 06:30 Sportovní vozy 1 5 [i] 07:35 Za kamerou v divočině 1 5